|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 12:49:51   
hipo
Ja smazala dva tanjura graha s jecmom i mesom.
Sad cu se izvalit i citat knjigu.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 12:51:58   
danery
ihh,da pričam o klopi,ajde de,al ja sad PAPAAAAAAM user posted image user posted image
baš mi je dobro sjela ova juhica....

joj,hipo,samo kad se sjetim vremena prije sušilice....mala je bila bljuckaroš prve klase,veša za prati na tone,a tek za sušiti user posted image
te tri sušila krcata mokrom oblekom,te moja pametna sveki koja je robu zimi nosila VAN auši,pa donese zaleđene pločw tkanine doslovno,pa traži kud bi s tim user posted image bah....

zato smo mi jedan dan samo otišli,kupili sušilicu,dovezli kući i uštekali....isss,kad nije digla kletu napravu u zrak prvi dan od huje,jer NJOJ to ne treba.....a bome se za dan-2 zaljubila u nju,pa ju sad samo milo gleda i glanca user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 12:55:28   
danery
user posted image niš više ne kužim,pisalo mi dami post nije objavljen,pa sad ko papiga ponavljam otprilike isto o sušilici user posted image
i raju pukao trudnitis glupitis user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 12:56:50   
danery

IZVORNA PORUKA: hipo

Ja smazala dva tanjura graha s jecmom i mesom.
Sad cu se izvalit i citat knjigu.


jaooooo,zavidim ti na ručku,ja sam s grahom raskrstila prije koji tjedan,dušu sam ispustila nakon pola tanjura user posted image a baš je bio fiiiin user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 14:24:48   
hipo
Lidaaaaac, kakva je temperatura gore u Vg na trecem katu? Jel jako ili slabo griju?


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 14:42:09   
lidac0605
Vele da tam di su babinjače hajcaju ko mutavi zbog bebica...ja sam bila na patologiji,al mi isto nije bilo zima...
Hipo,idući pon ja idem opet na kontrolu gore...ak ostanem zbog injekcija za pluća,doć ću te potražit user posted image ti buš još tam ak je sad u utorak carski user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 14:51:26   
hipo
Lidac, hvala na info! Inace sam zimogrozna, al mi je sad stalno vruce u trudnoci.
Moram se javit u pon oko 8 ipo, tako mi reko dr.
Tako da cu bit negdje tamo na 3. katu nakon toga. Bilo bi mi drago da se vidimo.
Znak prepoznavanja: trudnicka skemba user posted image




_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 14:54:16   
lidac0605
Ja ću ti na rr poslat pp ak ostanem,da mi veliš u kojoj si sobi...ili ću doć tam na pult sestrama i reć da trebam hipo sa RR user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 14:57:32   
hipo
Ahahhaha, dogovoreno! Pa ne mislis valjda da mi na osobnoj pise ista drugo osim hipo!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 20:33:33   
noemaa
Perlice,prvi put cujem za el.konjica za susenje. Kako to izgleda,kako funkcionira? Ima jos di za kupit ili samo u elipsi?

Lidac,hipo, vi planirate neki bolnicki party, vidim jauser posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 20:43:40   
danery
Ola... Ja sam bas neka jadna popodne,sad pogotovo,uhvatilo me povracanje i glavobolja,sad sam kao malo nadosla,i onda me ovaj moj prasac od muza dokusurio...ne znam zasto,al utuvile mi se u glavu krofne i krofne,i ja ga zamolim da mi ode kupiti,a o na mene dreku kao da sam mu rekla da mi skuha veceru sa 4 slijeda.....jos je mala toplikava,balava,ni nos joj u stanju nije usisat,pa sam isla ja jer on mora buljit u neki partizanski film...uuuuh,ljuta sam i muka mi je od pune kuce,a nitko ni za koji klinac,ne znaju kavu,rucak,veceru nac,a kamoli skuhat....danima kraj mene kao kraj fikusa lajsaju,i onda kad bi se meni nesto,seljacka buna.....bah....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 21:06:52   
perlica55
http://hr.vivax.com/VIVAX-HOME-elektricno-susilo-za-rublje-ECD-231-193.aspx

Noema na mob sam pa ne mogu pronaći moj, al ovak izgleda kao
na linku...
Snjeguljice nadam se da si sve sredila s pikanjem i da je UZV
kak treba user posted image
Hipo imaš tremu? Držim fige da prođe sve super i da se
utorak maziš sa svojom curicom user posted image
Danery ne daj da te ljute... MM i ja smo danas na Vi user posted image
Danas sam se opet zapitala ima li on mozak user posted image
Ma ne budem se ljutila, da mi curka ne bude ljuta kada se rodi user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 21:12:55   
danery
Mah,moj je nadrndan vec 3 mjeseca jer sam ja kod kuce,vecinom sama,pa misli da mi je festival svaki dan i da uzivam dubec kutnu dupetom.i htio bi da idemo van,u kino i svasta nesta,a ja se usudim doslovno samo sjest u auto i stici od tocke a do tocke b i opet sjesti,ili maximalno prijec cestu do prijateljice na kavu....a to sto njega doceka kuhano,spremljeno,kava i sve,to neeeneeee,to je s marsa palo,nemam ja nista s tim.....ma najmrze mi je sto ce on zapravo otici po sve,al brate,digne dreku i meni tlak i zivce u sekundi.....a da zovu decki s airsofta,letio bi u pola noci na sastanak......mah...muski.....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
30.10.2015 7:00:22   
danery
jutro....ima koga ili još kunjate?ja čekam da mi dođe jedna teta oprati kutnu,rekla je oko 8,pa dok prođe vrijeme,tipkam ispod dekice user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
30.10.2015 8:52:52   
lidac0605
Jutro,trudnice evo mene s kavicom user posted image user posted image user posted image ,di ste sve danas??

Evo ja sam imala čak jedan zadatak danas za napravit,upalit veš mašinu al da odma i posuši veš jer mužić ne zna nariktat da odma sve dela,a boji se onog displaya na njoj ko da će ga pojest user posted image ...pa je on sve pripremio ja samo namjestila gumbiće user posted image i to je to od mene za danas user posted image

Ma ne mogu se požalit,stvarno je super,sve je preuzeo,evo sad kad radi ujutro kuha svaku večer za idući dan,malog u vrtić,čisti,obavlja oko mojih doktora za mene,obavlja svu kupovinu kaj i nije baš jednostavno za nas 6,jedino kaj vidim da je stvarno premoren,veli na poslu isto posla ko u priči,veli jučer mu glava padala pod mašinu od umora user posted image ...valjda bumo nekak zdurali ta 2 mjeseca,malo manje dok bum se smjela dić...
Klinci su zaduženi za usisavanje,zamorce,spremanje čistog suđa iz perilice,donesu drva,kćer i briše pod...i kaskamo nekak...

Kak ste danas?Gledam kroz prozor ovo lijepo jesensko sunce vani,a ja i moj zvrkić moramo bit u krevetu user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
30.10.2015 10:24:48   
hipo
Jutro, meni od kad sam otvorila oci raspolozenje bljak.
Onaj moj stavio rano budilicu jer kao mora rano ic. I onda je to zvonjalo svakih 10 minuta u njegovoj ruci pored moje glave.
Vec ga 12 godina molim da robu koju nece nosit stavi u kosaru za pranje, al se nagomilalo na stolici za pol masine.
Onda je iso zvat svoju svetu mamu da vidi jelu brat sinoc stigo, pa je u razgovoru skuzio da su ovo njegovi pobrkali kad trebam.rodit i onda mu je stala klafrat kako ce beba bit presitna i mala i to ne valja i zasto carski.....
Mislim ko te ista pita babo jedna.... i tako ona njemu puni glavu i strasi ga, a on kako pojma nema jer od posla ne stigne nista naucit, citat i saznat samo se jos vise plasi, a naravno kao svaki mamin sin vise vjeruje svetoj majci nego zeni i doktoru.dr mu svaki put kaze kakp jebeba zdrava i 2-3 tjedna po duzini i tezini veca i da sve izgleda super, al neeee, sveta sveki zna boljeeeeee
I svaki put doda koliki su njeni bili i naravno ona sve naj naj naj
Mislim zene nema veze s medicinom, samo je upznata sa zatucanim starinskim metodama i primitivnim shvacanjima.
Podrska nula. Kad smo im rekli za trudnocu nije se nasmijala nego skoro pa izvikala da sta o tome pricamo da se o tome ne govori. Da se nista ne kupuje jer ce to ozazvat nesrecu....eee al.me nerviraaaaaa
Mislim dojit, tj probat, sta ja i itko znam.hoce li nam.ic. al to jr moj izbor hocu li ili necu i nema mi sta ko govorit.
Nervira me sto netko podrazumijeva da to ja MORAM tako i ona, sta se to nje tice! Moje tijelo, sisa i beba!
Kako cu ja izdrzat kad nam dodje u posjet ne znam!

Jutros sam pukla i naplakala se i rekla mu da je jadni mamin sin.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
30.10.2015 11:12:50   
danery
joj hipo user posted image a baš te hoće....
meni srećom nije sveki imala što pametno reći,zaboravila žena user posted image rodila sa 20,al zato ostale babe iz familije user posted image
drži se i otresi ta bablja naklapanja iz ušiju....user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
30.10.2015 11:20:06   
lidac0605
Ajoj,Hipo..nije lako s takvom svekrvom...
Meni niko niš ne pametuje...nit moja stara nit svekrva user posted image ...inače sam eksplozivna i nemam dlake na jeziku tak da sam joj u ovih 17 god par puta u lice skresala neke stvari-i njoj i svekru i svojoj staroj,jer inače imam taj običaj da skrešem u lice pa kome pravo kome krivo i od tad sam ko na pijedestalu user posted image moja riječ je Bog-zakon user posted image ...a imam sreće da i mm uvijek stoji iza mene jer zna da sam u pravu a i on je njima na drugom mjestu,nama je super,mi imamo para,s neba nam sve pada...a njegovu sestru financiraju(babu od 46 god) i s percetom glade po dupetu cijeli život...

< Poruku je uredio lidac0605 -- 30.10.2015 11:21:21 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
30.10.2015 11:24:05   
perlica55
Dan curke user posted image
Hipo, da TM nije MM user posted image  Budem mu jedno jutro mob ugurala
u dupe, al za ozbiljno!!!! user posted image  
Meni zvoni alarm i ja sam nakon minutu na nogama, njemu zvoni od 6,
a ustaje u 7...
Ne dozvoli da te sveki uzruja... Nek ju zove kad nisi u blizini i nek ti ne
prenosi ono kaj ona veli.. user posted image
Sa sveki sam zbilja u solidnim odnosima, stoput sam prešutila
kad mi nije bilo pravo, al pametniji popušta, ne?! user posted image
Lidac, hajde u štrikanje, ja budem danas prošetala malo za tebe i sebe user posted image


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
30.10.2015 11:31:33   
danery
ja samujem trenutno,sveki,mm na poslu,mala u vrtiću i mislim si blago meni user posted image
bili mi oprati kutnu,ajme koja razlika,baš sam zadovoljna user posted image mislili smo kupiti novu,ali sad.....možda ako se dogovorimo s njegovom bakom pa ona ovu uzme,sad je sređena,a mi neku manju,tj.obrnutu stranu....mah....

stavila sam krumpire kuhati za krumpir salatu i sad premišljam-mala ju ne jede,mm radije pojede pire....ah,vidjet ću još...lako skuham novu turu za pire user posted image

al s obzirom na zaheb jučer za krofne....mogla bi baš namjerno njemu mrsku salatu smontirat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
30.10.2015 12:05:55   
hipo
Hvala cure na podrsci!
Moram to pregrmit i kad dodje tu postavit se jer ako u startu ne povucem granicu kasnije ce kenjkat oko odgojnih metoda preko mjere koju se da tolerirat.

Perlice ,ako je MM zapravo TM, nosi ga doma user posted image

Danery super za kutnu, drzim fige da pregovori s bakom dobro prodju!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
30.10.2015 14:17:16   
Snjeguljica_83
Perlice, UZV je ok, isto stanje kao lani, ništa novo. Izvještaj sam napisala na proljetnicama. Sad moram pratiti stanje postova na obje teme.user posted image

Hipo, sveki je user posted image Mislim, užas!user posted image
Nego, reci ti meni, jesi uzbuđena?user posted image Baby is coming!user posted image



< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 30.10.2015 14:25:47 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
30.10.2015 20:06:01   
noemaa
Cure,vidim, muzevi vas sludili ovih dana!! E, i svekice... A da imate jos k tome staru susjedu od 87 god koja dize noge na zidic od metar sigurno kukajuci da ju sve boli... I onda se jutros skoro zabijem u nju kad sam izasla u dvoriste...dosla mi je rec da je otkrila zasto je moj micek bolestan:
Jer imamo veeeeeeeelik stan (70kvadrata),a sigurno jako slabo grijemo!!! I sta rec, sta recuser posted image user posted image

Uglavnom, od pon sam na BO!!!!user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
30.10.2015 20:17:50   
mutilica
Tko ce pravit probleme ako nece svekrva a ni mamini sincici ne pomazuuser posted image

hipo pripremi se na "stavi kapicu djetetu dobit ce upalu usiju" "moras ga dojit ta umjetna hrana nije isto sto majcino mlijeko" "ne izlazi s djetetom prije 40 dana nigdje" itd... user posted image to sam ja ukratko i brzinski rijesila za vjeke vjekova user posted image

Ne dajte se curke zezat,pogotovo babetinama

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
30.10.2015 20:39:57   
hipo
Snjeguljice, super da nema nista novog na stitnjaci. Drzim.fige za hormone da budu ok.
Ja sam ti jako sretna i jedva cekam, nek boli, nek je koma, al hocu vise upoznat tog zvrkica!

Noema, imam ja i susjedu takvog kalibra. Jednom.me prepipala al ono o trbuhu i rukama ma fuj, ko si mi ti i sta me diras, pred liftom i natrkeljala kako je njoj super sta sam trudna i sta sam.toliko cekala, nisam ja mlada, da sam se divno popunila....a to je bilo pred godinu i vise dok smo pokusavali zatrudnit. kad je nisam tad pljusla, vjerojatno i necu.
Stalno izlazi i ulazi iz zgrade, ne mozes ju zaobic. I stalno nesto pametuje. Kad je vidim ispred zgrade, napravim jos krug da ju izbjegnem,, kad ju nadjem u liftu glumom da sam nesto zaboravila pa odem.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!