|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 13:45:24   
chrna
Plavo oko. Ti si već pola klomifen??? Kaj ti se onda događalo? Jesi ti dobila onda tu famoznu stopericu ili kaj je bilo? Nova sam tu, pa možda si već negdje napisala, si bila na koncu uopće na aih ili

(Odgovor članu plavo oko)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 14:05:03   
plavo oko
da ja sam ga pila..ali nisam jos bila na AIH..sad prikupljam nalaze pa cu onda..ali bila sam kod jednog privatnika koji mi je dao klomifen da pijem pa smo probali tako ako ostanem trudna..pila sam ga i imala sam jednu JS no nisam ostala trudna..ja sam pila najmanju dozu ali vj ako ti poveca dozu imas vise JS..nije ti to nista strasno bez brige..on pomaze jajnicima da naprave svoje...pratit ce ti dokt dali imas JS i kako rastu zato ides na UVZ i znat ce tocno kad krece ovulacija...nisam dobila stopericu al vj hocu kad krenem u postupak..koliko sam citala ona sluzi da do kraja sazriju JS i to dobijes u trbuh ali to ce ti vise napisat cure koje su je dobile...muz mi je bio kod androloga pa je on preporucio da idem na VV kod ginekologa na pregled da se vidi sta dalje jer je s njim sve u redu

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 14:05:27   
hipo
Chrna, ja sam bila na AIh-u pred par dana isto
u Vinogradskoj.Terapiju je propisao dr. Bolanča, uzv i AIH je vodio dr. tomić.
Pila sam Klomifen 3-7 dan, uzv je bio 9dan ciklusa, istu vecer sam dobila stopericu, a postupak je bio 11dan ciklusa.
Drzim fige da dobro reagiras imas vise folikula i da aih bude uspjesan.
Sam aih je proso u cas, nista nije bolilo, doktor, sestra i bilokgoca su divni.
Sretno!

Strpi se do prvog uzv, budu ti tada rekli sto dalje. Nakon prvog uzv vadili su mi krv za progesteron i estrogen.


< Poruku je uredio hipo -- 1.2.2015 14:06:38 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 14:17:42   
chrna
Plavo oko, dakle koliko sam shvatila tebi je privatni dao klomifen i pratio te uzv, pa ako bude, bude. Mislim na prirodni ciklus jel, ilitiga kućna radinost :)
Dali tako ili nisam dobro shvatila.
Hipo, ja sad čekam m, u vinogradskoj sam također, kod dr. Tomića. M bi trebala dobiti 13.02. Pa od 3-7 dc klomifen i 8 dan gore na uzv. A kaj će bit dalje pojma nemam. Niš mi to ne smrdi na dobro :(
Hipo, tebi je to prvi aih?
Sretno svakako

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 14:21:44   
hipo
da prvi AIH, zasto ti ne smrdi na dobro?
Meni se sve cini korektno i jako sam zadovoljna sa njima. Kakav ce rezultat bit, ne znam, znam kakva je statistika, al ne mogu njih krivit za nista ako ne budeuser posted image . Jako su profesionalni i ljubazni.


< Poruku je uredio hipo -- 1.2.2015 14:24:34 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 14:22:00   
plavo oko
da dobro si shvatila user posted image a sad sam vadila nalaze koji mi trebaju i sad isto cekam user posted image pa vadim hormone od 3-5 dana pa cu vidjet sta ce mi dokt jos reci da moram radit od nalaza..ja sam u VV

< Poruku je uredio plavo oko -- 1.2.2015 14:23:11 >

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 14:27:10   
plavo oko
postoji li na formu uopce cura kojoj je upalio prvi AIH??

(Odgovor članu plavo oko)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 14:29:05   
chrna
Hipo, definitivno. Gore su fakat ljubazni. Dr. Tomić ne priča puno, ali na sve ti odgovori. Jedino kaj je meni bila blokada u glavi kaj ga sve moram pitati user posted image pa ga pol toga nisam ni pitala. Al na prvi uzv ću doći sa papiricem s unaprijed napisanim pitanjima, hahaha tek toliko da nekaj ne zaboravim user posted image
Ja ti sve samo crno gledam, pco imam pa sam skroz banana i živci mi rade na najjače. Zato mi ne smrdi na dobro. :/

Hipo, neznam za tog privatnika al svaka mu čast ak ti je dao klomifene prije bilo kakvih pretraga. Po meni to i nije baš normalno. Neznam možda griješim, al ipak kak ti je mogo dat hormone bez pretraga?

(Odgovor članu plavo oko)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 14:39:50   
hipo
Crna i ja sve zapisem, na uzv sam ga upilala pa mi je okrenuo ekran i
Sve pokazivao. Malo je tih ali ti sve objasni.

Plavo oko, kolegica s posla je ostala trudna nakon prvog aih-a, par godina poslije, drugi aih -drugi sin. Tj dva aiha i dvije trudnoce.
Sve je moguce. Jesi ti obavila hsg i briseve? Bez toga te nitko nece primit na aih.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 14:48:43   
chrna
Hipo hahaha tak ću i ja sad sredinom 2 mjeseca. Ima da ga pitam sve s papira hahaahha

Plavo oko meni,nije jasno i dalje kako ti je mogao dati klomifene bez pretraga bez sg bez hsg, baš bez ičega???
Uostalom kad si potrošila klomifene dali si i dalje pila duphaston ili? Mislim ja bez njih nemam m, neznam dal se poslje klomifena i dalje pijem duphaston od 14-24 dc??
Jadan dr. Tomić ima da ga izmaltretiram pitanjima na uzv hahaha

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 14:59:34   
hipo
Chrna dobila sam Dufaston nakon AIH-a. To ce ti sve napisat na otpusnom pismu na dan AIHa.
Meni su dali 3Dufica na dan, pocela sam pit taj isti dan kad je bio AIH.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 15:07:58   
plavo oko
imala sam nalaze od hormona..taj privatnik je odlican za razliku od mog ginekologa..on je jako bezobrazan zadnji put kad sam bila kod njega da mi napravi papa nalaz i briseve napao me da zasto ja hocu djete kad sam mlada.da mi je bolje da uzivam u zivotu..inace imam 26 god...nakon kolimfena kad mi je rekao da bude akcija pila sam 10 dana dulfaston 1x1...i nakon sto je test na trudnocu bio negativan iduci mj user posted image sam dobila sasvim normalno pa su mi rekli da je to zato jer mi je jos klomifen bio u organizmu..sad pijem dulfaston 2x1 od 16-25 dana ciklusa tako mi je napisala dokt na VV...hipo-imam za sada papa nalaz i briseve pa kad dobijem idem vadit hormone a onda sta mi jos kaze dokt da napravim...blago tvojoj prijateljici..ja sam imala spontani prije 3 god...i od tad sav ciklus poludio

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 15:08:44   
chrna
Ako do aih-a uopće dođe :(
Jel postoji uopće mogućnost da se ne radi aih poslje klomifena i ak da, zakaj?
Na povijesti bolesti mi piše aih/iti. Dali si i ti taj imala?
Vidiš to mi je još jedno pitanje hahaha ja inače pijem duphaston za mengu tjedan da ju imam svaki mjesec inače ništa od m, kaj će mi sad za mengu onda dat ak ću morati pit. Duphaston ovaj i onak. Aaaaaaaaaaa jedva čekam više m i uzv i to sve skupa.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 15:12:05   
chrna
Plavo oko, a kod m je sve oke? Jel radio sg?
Imala si spontani nakon aih ili sasvim prirodno ostala trudna pa spontani?

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 15:17:05   
plavo oko
mengu imam samo uz dulfastone i dalje...kakva je to sg pretraga?a onda sam ostala sasvim slucajno trudna...i nakon 5 tj imala sam spontani...dulfastoni su ti inace za svasta...i da dobijes mengu i za cuvanje trudnoce..za svasta

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 15:22:46   
plavo oko
a kako onda kad se ide na drugi AIH dali se sve pretrage ponavljaju ili ne?

(Odgovor članu plavo oko)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 15:26:27   
chrna
Spermiogram (sg)
Nisam bila na niti jednom još tako da neznam. Ali mislim da se ne ponavljaju svi nalazi, možda ništa a možda samo neki, nemam pojma. Iskreno nadam se da neće doći do drugog puta user posted image

(Odgovor članu plavo oko)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 15:29:01   
plavo oko
aha user posted image toliko kratica da ih ne mozes ni zapamtit user posted image da radio je..prvi je bio koma..bio je mj dana pred svatove (rekao je dokt da je to zbog stresa) a drugi je bio odlican i sad kad ja budem isla vadit hormone mora opet na spermiogram

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 15:29:30   
hipo
Chrna,, imala sam AIH, Iti mi nisu spominjali.
Duficima nas natankaju da povrcaju sanse nakon postupka za slucaj da zuto tijelo ne odradi svoj dio posla kako treba.
Bit ce sve ok, u dobrim si rukama, ne brini o nicem.
Isto tako bi napomenula da je svaka od nas prica za sebe, pa ako nam isti doktor ne propise istu terapiju, ima vjerojatno dobar razlog za to.
Bit user posted image ce sve ok, dobar je dr. T.
Ako se ne eg sjetis, a zaboravis ga pitati, zovi ih na telefon,sestra Anita je super, ako ne zna odgovor, nac ce doktora i ispitat sve sto treba. Zena je zakon. Ako nema nje, bude sestra Marina, ta je isto odlicna. Obe su za klonirat user posted image

< Poruku je uredio hipo -- 1.2.2015 15:31:27 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu plavo oko)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 15:35:26   
plavo oko
kad vidim da sve idete u vinogradsku nekako me strah sto ja idem na VV..kazu da je ona najbolja bolnica za to a niti jedna ne ide tamouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 15:37:17   
chrna
Plavo oko sorry možeš mi objasnit kaj ti znači grozan sg i odličan sg. Pa valjda je dobio dijagnozu?

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 15:43:06   
plavo oko
na prvom je imao 5,3 miliona od toga 20 % progresivnih a na zadnjem je imao 36 miliona i 25% progresivih..mada bi bilo bolje da ima 35% progresivnih ali ovaj je bio odlican nasprem zadnjim i zadovoljavajuci za oplodnju..ali spermiogram ti moze svaki tj biti drugaciji jer ovisi o svacemu

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 15:44:54   
chrna
Hipo slažem se u potpunosti s tobom imam osjećaj da su ljudi gore 🔝 vrh baš vrh. Strpljivi ljubazni profesionalni, barem za sada. Kada sam dobila zadnji nalaz AMH koji mi.je trebao da se uopće naručim za pregled poslje svih prikupljenih nalaza došla sam.gore, sa namjerom da se samo naručim a sestra a.mi.je rekla o pa imate sve nalaze, s tim da bakteriološku analizu ejakulata nisam imala sa sobom nego na mailu, pa mi.je sestra dala da isprintam kod nje. I rekla mi je da pričekam da ide pitat primarijusa s obzirom da nije gužva dal.me može primiti, i primio me odmah a samo sam se došla naručiti. I onda mi je prepisao klomifen 2x1 i na povijesti bolesti mi piše 8dc uzv, AIH"/ITI. Pa sam te zato pitala ima aih iti ili aih iui ja mislim. Iti.je direktno u jajovode, a iui u.maternicu

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 15:48:28   
chrna
Plavo oko aha. Ok nisam skužila odmah kaj kak. Moj m ima normozoospremia.



Hipo ak smijem pitati, kaj je kod vas "problem", koliko god imate.
Ja 28 m 35

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: AIH-inseminacija
1.2.2015 15:52:03   
plavo oko
koji se nalazi moraju napravit da mozes pristupit AIH.u?

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!