|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe termin 2015
1.12.2014 13:39:05   
hehehe
Ma i ja sam jedva docekala 2. tromjesecje, neopisivo se bolje osjecam sada!

(Odgovor članu Marlameri)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Proljetne bebe termin 2015
1.12.2014 15:16:24   
daxy
Mamice proljetnih bebica,kako ste mi?

Vidim nema velikih problema i drago mi je da vaše bebice fino napreduju.

tealitas super mi je kako vodiš brigu o listi. user posted image

svima (da vas ne nabrajam šaljem user posted image user posted image user posted image .
Čuvajte mi se i mazite bušice. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Marlameri)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Proljetne bebe termin 2015
2.12.2014 13:06:03   
Papalina
evo i mene k vama..po drugi puta u proljetnicama :)
sada mi je termin 10.5, danas bila na pregledu , 17+2 , kaze nije sigurno ali da ce nasa ovnica Chiara dobit bracu,pravog bikonju :P a neznam sto je gore majke ti mile :D :D
iduci pregled je 13.1 tad je rekao da ce potvrdit..iako sam ja htjela jos jednu curu eto mozda jajca nestanu hahah :D sinptoma nemam, trbuh skroz mali.i dobila sam.2kg dosad :)
Seka ima 19.mj, mala ce bit razlika ful,bit ce mami veselo :p
evo ja sam preko moba pa nemam ni smajlica ni nista... i cestitam vam svima na trudnoci!! nadam se da cemo se lijepo druziti :* puseee

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Proljetne bebe termin 2015
2.12.2014 23:27:54   
hehehe
Dobrodosla Papalina!

Mene vec par dana glad muci..,
Najedem se i ubrzo opet gladna... user posted image
Do sad nisam zbog mucnina nis dobila na kilazi, aal bojim se kad krene da nebu opet +20! user posted image

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Proljetne bebe termin 2015
3.12.2014 9:15:51   
Ubrzomamica
Pozdrav svima!! Nikako ne stignem javit vam se! Mi smo super! Sad smo u 18. tjednu. Busa nam raste dosta! Dobila sam 8 kg do sad! Mozda previse zvuci al sam inace mrsavica pa sam se sad konacno lijepo popunila!
Kontrola mi je 19.-og! Nisam htjela pitat za spol, mn i ja smo se dogovorili da necemo pitat, jedino ako sami ne skuzimo preko uzv! O imenima jos ne razmisljam, nemam bas nikakvu ideju...
Pozdrav veliki svima!!!

(Odgovor članu hehehe)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Proljetne bebe termin 2015
3.12.2014 9:53:07   
mar123
Bok,ja jucer bila na pregledu ,sve je super kaze ginekolog,samo da tako i ostaneuser posted image sad sam 21+3 i dobila sam 5 kg ,zadovoljna san u prosloj trudnoci u ovom tjednu sam vec imala 13+ tako da je ovo super!user posted image

(Odgovor članu Ubrzomamica)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Proljetne bebe termin 2015
3.12.2014 15:43:33   
tealitas

user posted image


user posted image lana2 -25.03. user posted image
user posted image tina94 26.03. user posted image
user posted image nutella2009 - 27.03. user posted image user posted image
user posted image zmaica - 10.04. user posted image user posted image
user posted image adson - 04.04. user posted image user posted image
user posted image hehehe - 11.04. user posted image user posted image
user posted image mar123 - 13.04user posted image user posted image
user posted image apri10-14.04.user posted image
user posted image ema55 -16.04. user posted image
user posted image majaka -16.04. user posted image
user posted image kolla - 19.04. user posted image
user posted image tealitas - 25.04. user posted image user posted image
user posted image Hellskitchen - 28.04.user posted image
user posted image ubrzomamica -30.04. user posted image
user posted image cvitić - 30.04. user posted image
user posted image curka 1 -04.05.user posted image user posted image
user posted image aannee -05.05.user posted image user posted image
user posted image maria -06.05.user posted image
user posted image papalina -10.05.user posted image user posted image
user posted image lolka - 13.05.user posted image user posted image
user posted image bebaci 22.05.15 - 22.05. user posted image user posted image
user posted image marlameri -27.05.user posted image
user posted image tina3005 - 30.05. user posted image
user posted image monjkica -15.06. user posted image
user posted image sremica3 -25.06. user posted image

(Odgovor članu mar123)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Proljetne bebe termin 2015
3.12.2014 17:50:39   
tealitas
alo moje user posted image ,prvo da se ispričam jer me nije bilo ali evo od danas sam na komplikacijama pa sam sada tu user posted image .
daxy puno hvala na pohvali ,evo trudim se user posted image user posted image user posted image .
jučer sam bila na pregledu u bolnici ,sa bebom je sve super, trudna sam točno 20+2 evo danas, i rekao je i ovaj doktor da mu beba liči na curicu.
danas sam bila kod svoje doktorice, sve je ok samnom osim što imam jako nizak tlak+glavobolje i udebljala sam se malo puno pa me oprala (a za to je kriva ona lino lada)i kao posljedica kilaže imam problema sa leđima.
pusssaaaaaaa svima user posted image

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Proljetne bebe termin 2015
3.12.2014 23:46:52   
hehehe
Ja sam do sad (22.tj.) u plusu mozda nekih 0.5kg al svejedno osjecam poteskoce u saginjanju, sjedenju na niskom stolcu i sl.
Tealitas, kolko si ti kg dobila do sada?

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Proljetne bebe termin 2015
4.12.2014 10:31:53   
Romela
Pozdrav cure,evo sad sam nekak sigurna da se i ja mogu prijavit na proljetne bebe. Danas smo 14plus4,termin je 31.5.
Ovo je druga beba. Imam curicu od 2,4god.
Mucnine me napustile,al glavobolja i krizobolja su tu.
trbuščić se vec lagano vidi.

_____________________________

04.08.2012.~ L
15.10.2013.~andjeo
30.3.2014~andjeo

(Odgovor članu hehehe)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Proljetne bebe termin 2015
4.12.2014 11:29:38   
tealitas
romela čestitam ti od user posted image i dobro došla.
hehehe joj ne smijem ni reć user posted image ... ovako 03,11 sam bila na 1,5+ a sada 03,12, sam na još plus 5,5kg, znači za mjesec dana sam dobila 5,5kg to je jako puno, ostala sam trudna sa 52kg a sada imam 59kg a u 21tt sam user posted image

(Odgovor članu Romela)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Proljetne bebe termin 2015
4.12.2014 20:06:44   
Zmaica
..Tealitas ako će ti biti lakše, ja sam ostala trudna s 51 kg a sad sam na 62 kg u 22 tjednu trudnoće user posted image , ma nije bed, onak smo bile premršave user posted image Mi ćemo dobiti dečkića saznali prekjučer, biti će mali Filip! Spomenula sam da mi je ovo prva trudnoća nakon dugo vremena pokušavanja, već krenuli na pretrage, obavili i jednu inseminaciju i na kraju ostali prirodnouser posted image U sklopu svih tih priprema sam imala i myomectomiu (bilo je 5 mioma na unutrašnjoj stijenci maternice) pa će mi trudnoća završiti carskim rezom. Ako ima još koja buduća mama s istom situacijom nek piše, biti će mi lakše!

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Proljetne bebe termin 2015
4.12.2014 20:20:13   
hipo
Zmaica, čestitam ti na trudnoći. Drago mi je da ste uspjeli nakon cijele muke! Ja ti se trudim već 2,5 godine, imala sam isto operaciju tj micanje mioma, ali jednog i to od 9 cm. Radi toga ću i ja morati jednom na Carski rez, ali još nisam zatrudnila pa te ne mogu "kvalitetno" tješit.
Idemo na inseminaicju krajem siječnja. Želim ti uspješnu i bezbrižnu trudnoću!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Zmaica)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Proljetne bebe termin 2015
4.12.2014 21:48:29   
hehehe
Jao, 52user posted image user posted image user posted image user posted image
Sadd me sram! user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Proljetne bebe termin 2015
7.12.2014 14:14:18   
Zmaica
Hipo samo hrabro i nikada ne gubi nadu, kad dođe pravo vrijeme dogoditi će se, ovako ili onako... Moj savjet ti je da nakon inseminacije odležiš barem tjedan dana ako ikako možeš, ja sam išla na posao drugi dan, možda je to odigralo ulogu a možda i ne ne znam...

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Proljetne bebe termin 2015
10.12.2014 6:53:34   
hipo
Zmaica, hvala na ohrabrenju :-) nadam se da cu uzet BO, malo mirovat i opustit se uz knjigu i filmove.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Zmaica)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Proljetne bebe termin 2015
10.12.2014 21:37:51   
Papalina
Hipo, nama je za prvu trebalo 7mj, stim da nismo isli ni dr ni nigdje jer smo mladi pa kao ima vremena, nakon 7mj digli smo ruke od svega, rekla sam da se vise necu opce brinut oko toga..i nakon 7mj napokon ugledala dugo ocekivani plusic.. puno znaci smirenost iako je tesko bit smiren i nerazmisljat o tome..a drugo doslo iz prve, ko iz vedra neba uz zastitu,hehe..vjerujem da je to sve negdje zapisano, da je to ustvari velika kusnja za nas...

Ja nemam mucnina.ni nis, sad sam nekih 18tt prosla, tsh-hormon stitnjace mi povisen malo nista stasno,pa su mi prepisali terapiju.
dal vi osjetite bebice?? ja jesam par puta ali nisam sigurna..smijesno je jer se nesjecam kako je to u prvoj izgledalo a proslo samo malo vise od god i pol od toga :D :D

kako ste mi vi? imate kiikiće vec koji s vama ocekuju bracu/seku? moja je danas (19.5mj ) taknula trbuh i vikala baco baco :D hehe

nemam bas vremena za pisanje ovako preko moba, jer mi curka aktivna cijeli dan, nespava popodne vise pa stalno oko nje,al vas uspijem skicnut ..
saljemm pusee... ljubite busine :* i kikice :)

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.12.2014 11:02:26   
Marlameri
Evo mene malo. Jučer bila na triple testu u Petrovoj i sad čekam rezultate nekih 2 tjedna. Na UZV sve u redu i bebač nam cijelo vrijeme pokazivao pišana i guzu tak da je 100% dečko. Po mjerama sa UZV gledala sam na netu da je sve baš kako treba biti za 16 tjedana. Jedini je problem jako niska posteljica koja djelomično prekriva ušće pa je doktor rekao da bi trebala mirovati. Uglavnom valjda to nije tako strašno? Jel ima koja od vas iskustva s tim? Inače sam OK i skroz pozitivna. Beba lijepo napreduje i raste, mučnine su prestale i imam puno više energije. Sad sam kao normalna osim što me ponekad zaboli trbuh pa moram leći i žgaravica me peče svako popodne. Ali to je sve lakše za podnijeti od one mučnine s početka.

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Proljetne bebe termin 2015
13.12.2014 21:25:48   
hehehe
Meni je na zadnjoj kontroli (20. tt) receno da mi posteljica vise nije nisko, a do onda mi je na svakom uzv-u receno da je nisko, da postoji mogucnost krvarenja itd.
Tak mi je bilo i u 1.trudnoci, do nekih 20 tj.
U vecini slucajeva di trudnice imaju nisko polozenu posteljicu ona se moze pomaknut do nekih 20 tj., kasnije rijetko.
A nisko polozena posteljica znaci da je onemogucen prolazak bebe van, odnosno ostecenje posteljice pri spustanju bebe u porodjajni kanal i obavezan je carski.

(Odgovor članu Marlameri)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Proljetne bebe termin 2015
14.12.2014 12:17:15   
Marlameri
E hvala ti hehehe!!! Sad si me malo utješila. Lakše mi je kad čujem nečije pozitivno iskustvo. A jesi ti strogo mirovala i na šta si pazila kad se na kraju posteljica podigla? Jesi sjedila normalno ili si više ležala? Jer ja na poslu većinom sjedim pred kompom i onda me boli trbuh jer ga pritišćem dok sjedim. A ne znam šta će mi moj doktor reći da li moram ponovo na bolovanje zbog toga? Dugo sam čekala ovu bebicu pa pušem i na hladno samo da sve bude dobro. Maleni je živahan i dobro se razvija pa mi je to super. A sve ću napravit samo da njemu bude dobro. Jedna žena mi je rekla da je ona zbog toga završila u bolnici i tamo je stalno morala ležati sa povišenim nogama.user posted image user posted image

(Odgovor članu hehehe)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Proljetne bebe termin 2015
14.12.2014 17:07:08   
hehehe
U 1. trudnoci me nikad nije gin. upozoravo na bilo kakvo mirovanje, ja sam misla da je to tak dobro kaj je napiso na nalazu, ubiti sam skuzila kaj je to tek kad sam zatrudnila s drugom bebom pa sam isla gledat kolko sam kila dobivala u prosjeku mjesecno...
A sad mi je na svakom pregledu reko da postoji mogucnost krvarenja, pa da bi trebala izbjegavat seks...
nikakvo mirovanje, dizanje noga i sl. Vjerojatno jer je to tek bil i pocetak trudnoce pa beba nije niti radila pritisak na posteljicu.

(Odgovor članu Marlameri)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Proljetne bebe termin 2015
16.12.2014 9:51:10   
Tina 94
Pozdrav, drage moje. Bas ne pišem puno ali pratim vas stalno, mi smo sada u 27. tt. Stalno mi se spava, nikad dosta sna, dali je kojoj od vas tako? Već me to pomalo i zabrinjava. user posted image user posted image

(Odgovor članu hehehe)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Proljetne bebe termin 2015
16.12.2014 16:42:55   
PinkyFunkyBirdy
IZVORNA PORUKA: Papalina

evo i mene k vama..po drugi puta u proljetnicama :)
sada mi je termin 10.5, danas bila na pregledu , 17+2 , kaze nije sigurno ali da ce nasa ovnica Chiara dobit bracu,pravog bikonju :P a neznam sto je gore majke ti mile :D :D
iduci pregled je 13.1 tad je rekao da ce potvrdit..iako sam ja htjela jos jednu curu eto mozda jajca nestanu hahah :D sinptoma nemam, trbuh skroz mali.i dobila sam.2kg dosad :)
Seka ima 19.mj, mala ce bit razlika ful,bit ce mami veselo :p
evo ja sam preko moba pa nemam ni smajlica ni nista... i cestitam vam svima na trudnoci!! nadam se da cemo se lijepo druziti :* puseee


Tek sam sad vidjela post. Koje lijepo iznenađenje! user posted image Draga moja Papalina iskrene čestitke na novoj trudnoći i neka bude pravo školska do kraja! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Baš mi je drago da si opet tu kao trudnica. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Proljetne bebe termin 2015
17.12.2014 10:38:39   
kolla
Jutro mamice, trudnice i bebice...
Bili smo na pregledu jucer, 22+5, 7kg u plusu!
A izgleda da nosim malog pišulinca user posted image

(Odgovor članu hehehe)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Proljetne bebe termin 2015
17.12.2014 10:59:15   
lolka
Evo da se i ja kratko javim,
i mi bili na pregledu. Sa bebom sve ok ali imam 2 hematoma. Očito sam pretjerivala sa svim od kad su stale mučnine pa je G rekla da moram uposrit.
Napisala mirovanje..
E sad nije rekla da baš moram strogo mirovat već da se pazim...
Jel ima koja od Vas iskustva sa tim??

(Odgovor članu kolla)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!