|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
30.10.2014 17:10:58   
bebac24
da se nabrzinu i ja javim...sta se tice facea to mozemo u skupnu poruku pa si tamo pisati...
posto pisem sa moba neznam ko me pitao za ureaplasmu... ponavljala sam bika bris prije mj i po i jos je bila...rekla je da vise nece davat antibiotike jer nema smisla nego kad rodim da cemo to rjesavat jer da bolnicu to ni ne zanima da oni ni ne pregledavaju to... sta se tice prijeveremenog poroda ja u glavi imam da moram izdrzat do 37 tj a onda ako treba doc prije ok mada bi volila da ipak bude po terminu...evo ja oprala svu robicu i pocela peglati benkice i bodice... tesko mi je razvrstavati posto to nije nova roba pa u vecini ne pisu velicine ali ok snaci cemo se...
mi smo ok... lupkamo i rastezemo se ko veliki...
jedino me zivciraju moje nervozne noge po noci pa ne mogu zaspat od toga...poludim... setam pa mrdam sa nogama uhhh ko ludakinja ...
jully i ja sam 31 tt i na + 11 ali ne izgledam tako... sve u trbuhu i nogama i uopce se ne zamaram time.. ja sam bila u 24 t to radila i bila na nekoj granici i sad je to vise ne zanima a ja po slatkom stalno ufff

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
30.10.2014 17:58:01   
nicebo
Večer!
Scarlet, i mene takvi grčevi ponekad hvataju, ali ako se dobro sjećam, to mi se događalo i u prvoj trudnoći, pa se nekako ne brinem. Valjda se polako tijelo priprema. Ipak nam nije još puno ostalo.
Jully, ni meni se 12 kg ne čini puno. Vjerojatno te zato nije ni slao. Ja isto nisam radila ni u jednoj trudnoći.
Bebac strah me samo pucanja vodenjaka. To mi se desilo prvi put pa sam na kraju provela gotovo 12 sati u rađaoni, a mogla sam fino doma čekati jače trudove.

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
31.10.2014 7:04:08   
Lotte
Hej, cure, meni pošaljite link od facea i mjesta gdje se dopisujete, jer ja to uopće ne mogu pronaći.

Nicebo i ja se bojim pucanja vodenjaka! Ovaj put ako pukne, neću uopće žuriti (naravno, ako je voda mliječne boje). Prosli put sam imala visoko prsnuće što znači da je voda malčice curkala i kapkala. Trudove uopće nisam imala, ležala tamo 3-4 sata, za to vrijeme sam se lijepo otvarala bez trudova, dok oni nisu odlučili poslati me na drip kako bi požurili stvar. Ja sam glupača trebala odbiti, jer bi lijepo doma šetala (inače volim šetati pod trudovima jer manje boli) i vjerojatno se nastavila otvarati. A ovako sam ležala 6 sati na desnom boku i neravnomjernim trudovima s kojima uopće nisam mogla uhvatiti ritam!

Jully vidim, ti si jako aktivna! user posted image za ostvarivanje svojih snova! Moram priznati da sam i ja! Iako me tek čeka pravi posao user posted image

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu nicebo)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
2.11.2014 15:06:52   
scarlet
Pozdrav svima!
Kako je vani lijepo i suncano danas smo bas uzivali na kavici! Ja sam vam bila vrijedna i oprala i opeglala sve za bebicu; i robicu i posteljinu sve je spremno samo jos moram ici kupiti higijenske potrepstine uliske za mene i pelene za beb itd.
Jedva cekam da upoznam svoju bebolinu. Sutra cu se malo javiti doktorici da vidim sta mi je sa nalazima od urinokulture i kad cu imati pregled jer je bila na bolovanju prosli tjedan.
Cure uzivajte i naspavajte se sto vise sada to i ja pokusavam ali se dizem dva tri puta po noci zbog piskenja i teze mi se okretati u krevetu sa lijeva na desni bok i obrnuto. cesto mi se dogodi da se probudim na ledjima pa se panicno okrecem na bok...


_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
3.11.2014 8:34:54   
tascha
scarlet da zbog položaja na zadak se planira carski.Nadam se da ce se okrenut jer je vec 2x ali moj dr sumlja

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
3.11.2014 23:12:40   
nicebo
Moja je negdje do 29-og tjedna bila na zadak i onda se okrenula i to uz to da je po mjerama veća za 3 tjedna.. Negdje sam proćitala da se sve do čini mi se 37-og tjedna mogu okrenuti. Mojoj se poznanici čak u sred poroda beba koja je bila fino glavom dole, okrenula poprečno.

(Odgovor članu tascha)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
4.11.2014 2:46:42   
Jully
Drage moje evo ja danas imala koma dan, a nemam se kome ni izjadati, pa gnjavim vas. Baka mi je u bolnici i čekamo dali sutra ide na operaciju ili ne (sumnjaju na rak debelog crijeva). Imala sam majstore za fasadu, gotovi su konačno. Sin mi se u vrtiću počeo gušiti od kašlja, pa sam ga popodne vodila pedijatru. Sav je nikakav i stalno me vuče za nogavicu i traži da ga nosim. Prvo sam ga nosila od auta do pedice, pa opet do auta, pa od auta do higijenskog na bris na prvom katu, pa od higijenskog do auta, pa od auta do labosa na vađenje krvi, pa od labosa do pedijatrice. Onda su me toliki grčevi ulovili da nisam više znala dali da se javim odmah na ginekologiju kada sam već tamo ili da vozim doma 30 km. Kada smo bili gotovi (nema temp. i krvna slika je ok i opet se guši u kašlju, a nije dobio terapiju) idemo do auta i on plače dok ga ja vučem za ruku do auta jer ga ne mogu nositi. Onda mi se još usput neki stari kreten izdere na mene i kaže mi da sam glupača i šta ne uzmem dijete na ruke dok plače. Već naživcirana sa malim koji plače već 15 minuta bez prestanka, konačno dođem do auta i vidim da me neki idiot zagradio i ne mogu ući drugačije nego preko suvozačkog mjesta. Dođem doma i jedino što sam čula od muža je bilo "šta, opet si ljuta". Imala sam krvavi iscjedak, grčeve za poluditi i bolove u zdjelici. Popila sam 2 magnezija i malo odmorila i sada se smirilo. Ne znam više šta da radim, sama više ne mogu, a nema mi tko pomoći. Strah me da ne završim u bolnici jer nemam kome sina ostaviti. Nadam se da će sutra biti bolje user posted image


_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu nicebo)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
4.11.2014 7:16:30   
Lotte
Uf Jully, mogu ti reći pazi se, ali i moj se stalno nosi. Jedina utjeha mi je što selimo pa ga više ne moram vući na 4. kat, jer jedva i sebe samu dovučem. A što se tiče krvavog iscjedka, jesi se javila ginekologu? Mene bi to jako uplašilo. A opet ne mora biti ništa!

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
4.11.2014 9:19:59   
scarlet
Ajme Jully draga tako mi je zao! Mogu zamisliti kako ti je bilo; dok sam citala tvoj post ful dam se nazivcirala i sama zbog tog kretena koji se izderao na tebe kad si isla prema autu! Ma budala jedna sta nije vidio da si trudna?! Seljak! Joj kako mi ti muski znaju ici na zivce! Meni se vec par puta dogodilo u Plodinama da sam drzala stvari u rukama cekajuci ted na blagajni nisam uzimamala kolica kao fol necu puno toga uzeti i muski se vazno guraju ispred mene ili me nece propustiti i takva stvari ma mislim nema vise kavalira i svako gleda sebe, takve stvari me ful nazivciraju! mislim ovo se uopce Jully ne moze usporediti sa tvojim iskustvom nije mi se takva nepravda dogodila da se netko izdere na mene. zao mi je sto ti je bio grozan dan. a da malo vise zamolis muza za pomoc?
ako slucajno opet budes krvarila ili osjetila grceve brzo kod doktora ne cekaj!
mi zene mislimo da smo nezamjenjive ali da zavrsis u bolnici muz bi se morao nekako sam snaci....ne zamjeri, sigurno ti je muz inace super nego pisem eto i razmisljam o svom: hoce pomoci i brine za mene ali eto ni sama ne znam da sam u bolnici tj. kad budem kako ce niti zna kuhati...ali kako kazem i tebi vec ce se snaci nekako i kad budem u bolnici svi ce se nekako organizirati i bez mene....
Moja je doktorica jos na bolovanju a iduci pregled mi je 12.11.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
4.11.2014 19:08:41   
nicebo
Jully, koja budala! Sigurno je taj iscjedak jer si se preforsirala. Lezi i odmori malo.
Ja još sutra službeno radim, a onda ću samo lagano od kuće obavljati najnužnije polove s kauča. user posted image

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
5.11.2014 7:00:49   
Lotte
Ja sam evo, jučer bila na pregledu 31+5. Imam više plodne vode kako sam i tvrdila, a malac je skoro 2200 ( kaže dosta veća beba) a toga se jako bojim jer mi je baš bilo teško poroditi N zbog njegove veličine, a ja sam inače metar i žilet! 14 kg sam u plusu znači 66kg brojim! Danas moram vaditi krv i dati mokraću, kontrolirati će mi željezo i mislim da je rekao šećer!

Nicebo, i meni stalno netko ulijeće u red, pogotovo u pošti!

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu nicebo)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
5.11.2014 12:35:32   
Jully
Drage moje evo ja doma mirujem u strahu. Mali ne ide u vrtić do ponedjeljka pa se intenzivno družimo i odvikavamo od pelena user posted image
Jučer sam imala još malo krvarenje, ali eto smirilo se. Noćas do 3 opet neke trudove, očito lažne i sada mi ili kapa plodna voda ili je kombinacija jakog pritiska na mjehur + kašalj. Muža opet nema ni danas ni sutra, na to sam navikla, ali brine me što nemam auto do petka popodne, a do bolnice imamo 30 km user posted image Nadam se da ću izdržati još barem 4 tjedana user posted image

Lotte sve je to od odktora do doktora. Moja mala je u na zadnjem pregledu (32 tjedna) bila 1750 i kaže kilaža idealna samo je malo duža (tako je bilo i sa Ivanom). Ja sam visoka 181 cm i dobila sam 12 kg, a moj ginekolog se dere na mene da nisam normalna i da će me strpati u bolnicu jer sam previše dobila. Bitno da je tebi dobro. A što kaže za višak plodne vode?
Jeste vi išle na onaj tečaj za trudnice?
Meni niti je bila patronažna niti su me zvali za tečaj. U prvoj trudnoći kada me vodio privatnik sve je bilo puno normalnije i bolje.

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
7.11.2014 6:31:34   
Miisa
Pozdrav, drage trudnice,
Kako ste? Eto jedno kratko javljanje, iz bolnice, cetvrti dan, dijagnoza trudnicki dijabetes. Kuci sam tek u ponedjeljak i slijedi mi vracanje u bolnicu svaka tri tjedna. Ako se netko zapita kako sam skuzila, na pregledu prije deset dana smo ustanovili da sam u mjesec dana dobila 7 (da, 7!!!!) kila, iako je moj strucni ginekolog utvrdio da to nije secer nego moje prejedanje, poslao me na OGTT. Nisam se prejedala, ali sam imala veliku potrebu za slatkim koju sam rjesavala kilama voca, rijetko kad bih uzela slatkis, s obzirom da ih ni inace ne jedem. Sad sam na dijeti i doslovno sam stalno gladna i to me ceka iduca tri mj. Beba je zasad mrvicu veca, s punih 26 tj procijenjena je na 1000 grama

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
7.11.2014 6:42:31   
Lotte
Jučer dobila nalaze, opet teška anemija! Šećer ok! I imam nešto u mokraći, a to ću još praviti nekakav bris rekao mi je. Jully Taj višak vode je vjerojatno posljedica anemije. Mi nismo nikada išli na trudnički tečaj. Moj muž se ne usuđuje ići u rađaonu, on ti je jedan od onih koji hrabro stoje pred vratima rađaone user posted image . Mene patronažna nije nikad zvala prije poroda!

Miisa uf baš mi je žao zbog takvog scenarija, ali brzo će proći još tih 14 tjedana do kraja! Ginekolog ti je user posted image ! Suosjećam s tobom zbog gladovanja, ja ne znam kako bih izdržala na dijeti, jer sam stalno gladna i od početka trudnoće vučem nekakvu mučninu kada sam gladna, tako da stalno nešto trpamuser posted image .


_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu Miisa)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
7.11.2014 11:34:18   
rina26
Pozdrav cure !! Ja sam sad trudna puna 23 tjedna od pocetka me lagano boli i vec prije mjesec i pol dana receno mi je da manje hodam i stojim. Na pregledu prije tjedan dana sve je bilo u redu i saznala sam da je cura !! Nakon toga ja vise nemogu nista cim stanem ili hodam duze od deset minuta pritisak i neka bol nije ono da rastura od boli vec kao da sam neato tesko dizala..sad posto sam nedavno bila na pregledu dali da opet zovem doktora ili da jos cekam neznam dali je takav protisak i bol alarmantna

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
7.11.2014 11:40:27   
rina26
Zaboravila sam rec da sam vec jednom rodila i da nisam imala ovakve bolove normalno samogla hodat cak i putovati okolo, mozete mi poslati link na kojem se dopisujete na facebooku pozdrav svima

(Odgovor članu rina26)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
7.11.2014 12:25:11   
bebac24
miisa draga koliki ti je secer bio?
i koliko kila si do sada dobila?
javljam se da kazem da nema jos niceg na fejsu jer zato trebaju imena i prezimena , da postanemo prijetelji i onda u skupnu poruku ...
ili zatvorena grupa ..to moze koja god od vas napraviti ... ja jos nikako da dodem do kompa pa ne mogu ...
zao mi je rina za bolove... mozda da samo nazoves svog gina pa da vidis sta ce ti reci...
mi smo ok...osim sta me pocinje dole sve boliti ali ok...jos malo...

(Odgovor članu rina26)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
7.11.2014 12:43:39   
nicebo

user posted image

user posted image tacha - 07.12. user posted image
user posted image malamare1986 - 9.12. user posted image
user posted image nicebo - 21.12.user posted image
user posted image Mišonja - 22.12. user posted image
user posted image scarlet - 25.12..user posted image
user posted image Jully - 25.12.user posted image
user posted image bebac24 - 30.12. user posted image
user posted image Jana1208 - 03.01. user posted image
user posted image Lotte - 03.01. user posted image
user posted image pipipi - 05.01. user posted image
user posted image Štefica - 11.01. user posted image
user posted image Afrodita83 - 15.01. user posted image
user posted image depresivnatrudnica - 20.01. user posted image
user posted image dada2101 - 21.01. user posted image
user posted image monita1206 - 27.01. user posted image
user posted image nikazanella - 30.01. user posted image
user posted image lili22 - 03.02. user posted image
user posted image annalyse - 06.02 user posted image
user posted image Miisa - 09.02.user posted image
user posted image marinazg - 09.03. user posted image
user posted image JELENKO VG - 11.02. user posted image
user posted image Tejči - 02.03. user posted image
user posted image rina26 - 07.03. user posted image
user posted image marinazg - 09.03. user posted image

[/quote]

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
7.11.2014 13:00:51   
nicebo
Malo sam osvježila listu i dodala rininu curicu. Nadam se da nitko ne zamjera.
Rina, čestitam na curici i mislim da je taj pritisak normalan. Doduše, možda je kod tebe malo rano počelo pa svakako spomeni doktoru kad budeš išla i odmaraj što više.
Lotte i Miisa, baš mi je žao što vas je snašlo user posted image
Ja napokon na porodiljnom i danas sve 4 u zrak. Curu poslala kod bake jer baka ide na 3 tjedna u toplice pa nek se malo druže.
Danas točno 34 tjedna. Kako vrijeme leti! Počela sam polako spremati torbu za rodilište i polako me hvata razmišljanje kako će ovaj put sve proći. Nije još panika, a nadam se da ni neće pošto mi je prvo iskustvo s poroda bilo sasvim ok.

< Poruku je uredio nicebo -- 7.11.2014 13:01:47 >

(Odgovor članu nicebo)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
7.11.2014 15:05:27   
tascha
pozdrav!Evo mi još sitno brojimo...još mjesec dana ...curka je jako nemirna i imam česte kontrakcije....ne mogu puno jesti jer je visoko pa mi pritišće želudac i muka mi onda ...pa jedem često...i čekamo 17.11. za kontrolu...juče bila kod zubarke opet stavila lijek...kaže neće čistti kanale da mi ne izazove trudove od bolova ..inaće sam ok...malo se gegam ..unazad dva tri dana me baš boli kičma i onako se širi u kuk i to desna strana a mala je više desno i cijeli trbuh se udesno nakrivio pa možda zato i bol....ja se još molim da se okrene da ne moram na sekciju...draže bi mi bilo prirodno

(Odgovor članu nicebo)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
7.11.2014 16:42:17   
nicebo


NESTRPLJIVO ČEKAMO PREGLEDE........ user posted image



nicebo......................................... 12.11.
tascha......................................... 17.11.



(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
7.11.2014 16:43:48   
nicebo
Vidi se da sam na porodiljnom user posted image
Ajde cure, živnimo malo. Baš se slabo javljamo. Neke cure se nisu baš odavno javile.

(Odgovor članu nicebo)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
7.11.2014 19:14:43   
natalijax
evo i mene 24.2 al ništa još neznam jel cura il dečko

(Odgovor članu nicebo)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
7.11.2014 19:37:58   
scarlet
Cure ja sam ovaj tren napravila closed group na face-u zove se Zimske bebe-termin 2014./2015.
Slobodno se sve pridruzite, napravila sam ju preko mobitela tako da slobodno ona koja tipka preko kompjutera stavi ako moze neku fora baby ili prigodnu sliku za profilnu ili cover photo....

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
7.11.2014 19:58:57   
nicebo
Scarlet, ja nikako naći grupu na fejsu user posted image

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!