|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
25.6.2014 0:19:15   
mimee
Kako se vi slažete sa svekrvama i mamama?

Meni je iz dana u dan sve gore, s mamom se samo svađam kad dođe, jer onda stalno za nešto sitničavo prigovara dok me ne izludi, a svekrva pak stalno kupuje i donosi neku robicu za malog koja je 5 brojeva prevelika i ne znam više kamo ću s time, puna je nekih savjeta, stalno iznosi neke svoje ideje i primjedbe oko naših odabira, a kad je trebalo pomoć prvih par tjedana, onda ništa..
pa stalno bi se neš naslikavala, ali ne ono spontano, nego ono da se svi namještamo pol sata ko u nekoj priči..mislim onak..stvarno mi je do toga uza sve..i da, naravno, kako ja ne stignem neke stvari raditi po kući uz dijete, ona je njima šivala robicu..(d ziher im je šivala dok su bili mjesec-dva)..mislim užas!! sorite kaj vas davim s time, ali fakat ni u snu nisam sanjala da neću imat skoro nikakvu pomoć od najbližih, a kamoli da će me još tako maltretirat.. :/

pa ti sad budi fina prema svima..sve me strah kak će ovo krštenje završit.. :O kak ljudi ne kuže da su se imali priliku izdovoljiti na svojoj djeci, a da je sad red na nama, a ne na njima?! ;/ kak vi to rješavate sa svojima? ja još uvijek pokušavam na fin način, ali bojim se da mi se ne skupi, pa da ne grunem svima u facu, jer nebu dobro..svatko ima prag tolerancije..user posted image



< Poruku je uredio mimee -- 25.6.2014 0:23:09 >

(Odgovor članu mimee)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
25.6.2014 0:48:47   
mimee
e da..vratimo se ipak na vedrije teme..moj klopa oko 3,4 i oko 6,7, znači 2x po noći, nakon ovog drugog je obavezno budan. Dajem mu cicat jer se rasplače u snu ili kad se probudi i prihvati to objeručke, tak da..a sad kad bi baš spavao, naravno da bi ga pustila..nisam uopće do sad u komadu odspavala više od 3-4h :/

eh, razvezla se ja..bolje da odem spat tu siću kaj mi je ostalo vremenauser posted image user posted image

(Odgovor članu mimee)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
25.6.2014 13:18:12   
ringerajka
Mimee super si kupila, meni su isto kad smo se krstili malo cudno gledali kad sam rekla da ne zelim.one satenske haljine ali niko se nije usudio reci nista user posted image . Ja sam njega krstila u modrim hlacama, bijeloj kosuljici i điletinicu...i bas je bija mali gospodinčićuser posted image .
Meni ti je mama najveca podrska, moja spasiteljica...ja ti svaki dan kad se dignem idem kod nje, ona cuva bebana, uziva s njim bas... ispocetka je dolazila ujutro rano i isla navecer kuci...ja sam bila prenervozna i svasta bi joj rekla ali majka kao majka sve oprasta... mm radi od jutra do mraka pa ja i malac nemamo sta radit doma i odmah ujutro palimo auto i kod bake...ja ga skoro svaki dan ostavim 2 sata (nekad i duze) kod nje i odem u setnju, na kavicu...pa rucam kod nje, pa s malcem ili na more ili na kavicu...i navecer dodem doma pa njega stavim lec (svaku vecer u isto vrijeme 21h) i onda ja krecem sa spremanjem vecere muzu i sredim po kuci sto imam... malac je sad zivahan dosta, samo bi prica, igra se tako da mama tu uskoci super user posted image . Ja sam jos u trudnoci dala do znanja da mogu saslusat savjet ali da nikakvo petljanje ne zelim...tako i je... svekrva isto tako, na bezobrazan nacin sam objasnila (jer u fino bas ne ide) da ne bendam nikoga 2% i da mi se ne petlja u zivot i da me ne maltretira...pokusala se petljati, zvati svaki dan na mob i pitat jel spava, jel piskio, jel.kakio, trebali bi ovo, trebali bi ono...kako da ne...onda sam.pokratkom postupku to skartala i sad je super...ne zove me,.mi odemo jednom tjedno i super smo...a sve to jer sam bila bezobrazna (kakva.inace nisam) ali jedino to pali...
Super ti spava,.moj se isto tako budi...njemu dan pocinje ujutro u 7 sati, 7 ipol najdalje...i nekako sam se na to navikla iako bi ja nekad do podne...ali sad imamo ritam, svaki dan spava u isto vrimejeme i ujutro se budi u isto vrijeme pa nam je to super...preko dana je u boravku (tj vanka, buka, tv...) ali navecer u 9 sati udjemo u sobu di je tisina, mrak i zna da je vrijeme za spavanje.. to mi je super user posted image ...

(Odgovor članu mimee)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
25.6.2014 14:25:19   
tintin
Ringerajka tako i ona meni, po danu s nama u boravku vanka svagdi, a navecer idemo oko devet u sobu u tisinu pojede i stavim je u krevetic malo budem kraj nje i zaspe, i to mi je bas super sta se naucila da je to spavanje za noc, tako sam je krenila navikavat i sad je skroz naviknuta, e da jeli vi svojima dajete dudu, ja njoj nekad kad je legnem dadem dudu ali moram je drzati jer nezna sama dudlit ali bas i nece dudu vecinom je pljucka.
Meni je su mama i svekrva bas bile od velike pomoci na pocetku a i sada, mislim da ja nebi ni pila ni jela da mi njih nije bilo,. prvo ne spavas, a i nakon carskog je puno teze ja mislim jer neznam kako je vama bilo koje ste prirodno rodile, meni je nakon carskog bas bilo bolno i bas mi je trebala pomoc.
Pozdrav svima.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
25.6.2014 15:14:19   
autumn day
mimee, naši dečki imaju potpuno isti ritam, buđenje u isto doba i iste probavne problemeuser posted image

super ste kupili robicu, ako se vama sviđa ne zamaraj se tuđim komentarima.
ja svoju svekrvu vidim 2 puta godišnje, pa mi ne stigne pametovati, a i inače je dosta nezainteresirana, a mama mi puno pomaže, skuha mi često, pričuva stariju, dođe k nama ili mi odemo k njoj da se malo družimo.
ima ona izjava da kako mi to danas radimo drugačije nego oni prije 30 godina, da zašto radim ovako ili onako, ali me to ne smeta jer se ne petlja...tako je bilo od početka kad sam kćer rodila i stvarno poštuje ono što kažem, kad je nju čuvala znala sam da joj neće dati jesti gluposti koje ja ne dam ili da će ju staviti spavati kad treba i sl.
tako da u nju imam potpuno povjerenje.

newy, i ja sam htjela pitati kako skupljaš mlijeko malo po malo?
jel onda ovo izdojeno u frižideru ili?
daj pliz objasni ako ti se dauser posted image

i ja pokušavam uvesti ritam, da se za kad je spavanje navečer i mislim da se polako uhodavamo, jedino mu treba dosta dugo da zaspi navečer, preko dana puno brže zaspi...koliko vam treba da vam klinci zaspu i kako ih uspavate?
moj se uopće ne smiri i ne unjonja na cici, budan je ko da je podne kad se najedeuser posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
25.6.2014 15:15:38   
autumn day
sutra cjepljenje....nadam se da neće biti nuspojava...:/
kako je to kod vas prošlo?

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
25.6.2014 16:51:21   
ringerajka
Autumn moj je primio prvo cjepivo (osim onoga u bolnici) sa 3 ipol mjeseca i hvala Bogu nikakvih nuspojava a ja sam bila pripadnuta ajmeeee user posted image ..drugo nas ceka krajem 7-og ali ceko pokisat odgodit do iza ljeta kad prodju velike vrucine...
Tintin supeeer je sta ste se ushemile, bebe traze i vole rutinu user posted image ! Ja njega stavim u svoj krevet oko 9 sati, dudu usta i onda se on vrti, mrmlja i kad krene zaolakat ja okrenem na nok i zagrlim i odma zaspe..hehehe..i onda ga u 11 nakon zadnjeg hranjenja prebacujem u snu u njegov krevetic...joooj kad se sjetim kako je bilo na pocetku, spavanje na meni, sa mnom...ajme ajme... ja njemu dajem dudu samo kad se uspavljuje, to u 9 sati...nakon toga ne...i preko dana je voli kad se uspavljuje ali inace je ne drzi bas...
Ma meni je nakon prirodnog bilo ajme, em nisam u rodilistu spavala u 3 dana 10 sati sve skupa, em nisam spavala kad sam doma dosla, em grcici cim se rodio, em bolan sav, em hemeroidi...da nije bilo mame uf...ne znam sta bi bilo...spasila me...

< Poruku je uredio ringerajka -- 25.6.2014 16:55:37 >

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
25.6.2014 19:35:00   
Newy
Evo me curke vidjet ću koliko ću uspjet pisati dok je mali miran kod tate, naime nas je vjerojatno ulovio onaj famozni skok u razvoju, eto točno su mu 3 tjedna pa pretpostavljam da je to-to. Prvo sinoć nikako zaspat, skoro do 2 sata uspavljivanje, malo sisa pa zaspe, ja ga u krevetić, on se budi i traži još, pa ga vadi opet k sebi pa tako u krug... a danas evo nasisava najviše do sad, rekla bih više manje stalno, uopće nije imao dnevno spavanje nego ono što zaspe na sisi na 10-ak minuta... tako da mislim da je to taj skok u razvoju. Inače, sinoć sam onako u polusnu već smislila kako ćemo ipak staviti krevetić do našeg kreveta spojiti, skinuti stranicu, pa da se makar ne moram baš dizati stalno možda bi mi bilo lakše. Međutim nije mi palo na pamet da ako skinem stranicu od kinderbeta, onda gubim prematalicu koja stoji na krevetiću user posted image a korisna mi je jako i ne znam kako bih bez nje, pa sam sad u dilemi ne znam kako ćemo iskombinirat user posted image

Da napišem dok stignem, u vezi tog izdojenog mlijeka, ajde da napokon i ja nešto znam da ne lupam bezveze, naime to mi je struka (mljekarstvo) user posted image . Dakle ne bi trebalo miješati mlijeko različitih temperatura, ali kad se sve ohladi na istu temperaturu, onda se može pomiješati. Dakle ako skupljam jedan dan, izdojim koliko mogu taj tren (makar i jedva par kapi ja ništa ne bacam), prelijem u tu posudicu recimo onu sterilnu za urin iz apoteke i to stavim u frižider, u najhladniji dio negdje dolje, nikako u vrata jer je tamo veća temperatura. Onda kad kasnije opet u toku dana uspijem nešto izdojiti, ostavim i to ohladiti u frižd, ne miješam. To se vrlo brzo ohladi te male količine, i onda se može pomiješati, i tako koliko god puta u danu ulovim vremena nešto ištrcnuti. Ja volim u tom istom danu na kraju dana kad znam da više neću izmuzivati ni kap, sve skupa dakle ohlađeno i pomiješano, staviti na smrzavanje. Pa makar bilo samo 20-30 ml. Većina žena može i više bez problema, ja ne mogu bar zasad, ali malo po malo, bitno mi je da stvorim zalihu makar za koji obrok ako moram negdje otići (još ga nisam ostavljala, ali moram drugi tjedan radi prijave). Jedino još pokušavam naći adekvatnije posudice za spremanje mlijeka, ove iz apoteke jesu sterilne ali nije to plastika za prehrambene potrebe, pa ću malo istražiti da nađem neke kvalitetnije posudice koje bi odgovarale. Ima za kupiti Aventove, ali em su skupe, i još bitnije meni su prevelike, mislim oko 2 dcl negdje. Trenutno imam ove kao iz apoteke ali manje, 30 ml, koje sam uzela na faksu u labosu, to mi je taman mjera ali isto nije neka plastika. A mjera tako mala mi odgovara jer mogu kombinirati, recimo sad za jedan obrok mi je oko 60 ml mjera pretpostavljam. Pa da nema bacanja i viška. Jer kad se jednom odmrzne, treba potrošiti. Odmrzavati bi bilo idealno u frižideru, pa ugrijati u toploj kupelji na temperaturu tijela. I treba to ugrijano potrošiti i što ostane baciti.

Dajte recite koliko često ste od početka kupali bebe? Ja sam odlučila 2 puta tjedno, tako sad savjetuju kao, a i ne prlja se tako mala bebica da se baš mora svaki dan kupati? Kako vi radite?

Što se tiče mame i svekrve, ja se ne mogu požaliti. Muževi roditelji žive na moru pa nismo puno s njima osim preko ljeta, i ovako na kraće, ali slažemo se ok. Pogotovo svekrva, dobre smo si. A s mojima u stanu živimo, i s mamom se često ''svađam'' odnosno stalno se nešto prepucavamo, ali smo i jako bliske. Ja baš nisam tolerantna pa često reagiram eksplozivno, a ona kako to već biva, zna biti dosadna iako u najboljoj najmjeri. Maloga obožava, pa ga pričuva da se ja otuširam i pojedem i tako, kuhanje isto... Ma super sve stvarno imam podršku, jedino što je mali naravno još u fazi da mu je sisa zanimacija većinu vremena user posted image

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
25.6.2014 23:10:07   
ringerajka
Newy dobro si se napisala :) moj savjet ti je, ako ti je ta prematalica korisna, nemoj spajat krevet i odricat se nje jer ce ti ta faza nasisavanja brzo proc... to malo treba izdrzati ali mislim da ce ti kroz mjesec dana bit puuuno lakse...
Sto se tice izdajanja super, eto naucila sam nesto za drugu bebu...iako ja otpocetka stvarno nisam imala problema sa izdajanjem, dapace nakon svakog dojenja sam morala izdajati i izdojila bi 100 ml bez problema...za jedno mjesec dana kolicina mlijeka se smanjila tako da sad mislim da idem iza obroka izdajati da ne bi imala skoro pa nista... ali bitno mi je da njemu ima dovoljno...navecer kad idem izdajati izdojim nekih 80 ml max...i prije bi mi se sise u noci punile toliko da sam mislila da ce puknit, a sad nekako budu skroz mekane, ka da su prazne...
Sto se mame tice, sve one su takve a i mi cemo bit...pretjerano brizne i sa puno dobronamjernih savjea a mi smo te koje nemamo strpljenja... ja sam sa svojom tek sad otkad sam rodila prijateljica...do sada smo se stalno svadjale a sada malo vise toleriram jer vidim da mi je ona u biti najbolja prijateljica i najveca pomoc i podrska...

Kakve ste sa kg?? Ja sam se nadebljala 25 kg u trudnoci, a inace sam bila visoka i mrsava...sad sam visoka i debela sa 10 kg viska...a ne smim na dijetu dok dojim user posted image user posted image groooozno se osjecam...ali isto sam smlatila 5 palacinki veceras user posted image

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
26.6.2014 14:08:17   
Newy
Ajme meni je i 30 ml izdojiti odjednom, fantazija, a kamoli 100 ml user posted image

Što se kilaže tiče, ja sam zadovoljna, jer sam dobila sveukupno 15 kg, a i to mi se vidio samo trbuh plus još nešto malo, jer sam isto dosta visoka pa se rasporedilo neprimjetno. Ostalo mi je možda 7 kg od moje ''idealne'' kilaže. Ne zamaram se, doduše stvarno se i nemam na što požaliti jedino mi se na trbuhu malo vidi još višak, ali valjda će i to otić...

Zaboravih stalno pitati, jeste vi široko povijale makar ispočetka? Meni nitko to nije spominjao, kad sam pitala rekli su ne, a moja mama i rodbina i svi ostali se čudom čude... a i meni je malo čudno. Ajde moj većinu vremena nosi platnene pelene, koje su same po sebi dosta šire od jednokratnih, ali ipak nije to ''široko'' povijanje. A frendica je rodila nedavno u Zadru i tamo su joj rekli da mora prvo vrijeme. Tko bi znao više, svak svoje priča user posted image

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
26.6.2014 15:00:47   
maaggie
Evo da vam se i ja malo javim, nisam odavno.... moja cure vec ima mjesec dana, joooj kako to vrijeme brzo ide... da ga je bar malo usporiti.imam osjecaj da ce tako brzo proc ovo lijepo vrijeme i da se necu nauzivati nje kao male bebe, ovog prelijepog perioda odrastanja... bili smo i na prvi pregled... sto se tice sirokog povijanja meni su svi preporucili to do pregleda kukova za koji mi je dr vec dao uputnicu ali preporuka ga je napravit sa navrsenih dva mjeseca jer se tad najbolje vidi stanje.... izdrzat cemo jos ovaj mjesec i nadam se oslobodit toga prije velikih vrucina user posted image

sto se tice kilaze ja sam u trudnoci dobila 18 kg i to 6 kg u zadnja dva tjedna....bila sam puna vode, sva natecena i to cak tjedan dana i nakon poroda...al sad sam na + 2 kg od prije trudnoce i bas sam zadovoljna...kazu da i dojenjem dosta kg ode i to bez ikakve dijete tako da cu vjerojatno doc na svoju kilazu...inace sam niska pa me bas bilo strah kako ce to sve tijekom trudnoce i nakon poroda izgledat...

nas vec tjedan dana muci nosic...na pocetku je to bila bas gusta sluz koja je aspiratorom izlazila van medutim zadnje dvije noci nju jadnu muci negdje u "pozadini", dok dise cuje se ali nikako nicim izvuci to vani...stavljam sterimar i opet nista... ima li tko kakav savjet?

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
26.6.2014 15:03:25   
valerie
Drage moje, moj je i dalje cicoman i mislim da je najveći problem što on ne cica pravilno nego samo spava na njoj pa se ne najede i zato niti ne spava i non stop traži ciku. Bila mi je patronažna i rekla da prvo dam nju i poslije nadohranu jer mu očito nije dosta tako da mogu i ja malo odmorit jer ovako kad ni ja ne spavam neću ni imat mlijeka. Tužna sam jer sam mislila da će to s dojenjem bit lakše i da ću imat mlijeka. Silno bih htjela dojit 6 mj. Evo danas je cijelo jutro bio na prsima i na kraju popio 75ml nadohrane! Nemam mlijeka ili ne on uspavan?! Baš me to ubija. Ali sad barem nešto spava pa mogu i ja ubit oko.

Cure iz Zg, gdje ste se uspjele naručit za pregled kukića? Preporuke za pedijatra? Ja sam u N. Zagrebu.

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
26.6.2014 21:49:53   
autumn day
Newy,hvala ti na objasnjenju,kuzim sad...morat cu i ja neke zalihe napravit :).

Valerie,ja sam isto u n.zg.,pa smo se prijavili kod pedijatra u kvartu,tako mi je najzgodnije da mogu pjeske do nje,muza cesto nema,pa nema ni auta :).

Uzv kukova smo obavili kod privatnika,jer se dugo ceka u klaicevoj,a kako mi je kcer imala problema s tim i nosila remencice,znam koliko je vazno sto ranije otkriti problem,jer onda treba manje vremena da se ispravi.

Sto se tice kila,bila u plusu 14, ostale mi 3 kojih se nikako rijesiti..:/

Mi danas bili na cijepljenju,nadam se da nece biti temp.nocas,opet je mali prasac dobio preko kilu i pol u mjesec dana...dr.kaze da je to ok jer je na prsima,ali meni se cini puno...preko 3kg u 2 mjeseca. I dobio je opet 6 cm..bas je velik,nije ni cudno koliko papa :)).


(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
27.6.2014 22:28:18   
ringerajka
Newy ja sam povijala mjesec ipol i onda odustala jer je prijateljicu koja je rodila mjesec prije mene na pregledu kukica doktorica ispalila da sta to stavlja malome, da se to ne nosi i da se kukici sami razvijaju... i sad ti budi pametan...
Maagie mij je bija skroz zacepljen, izvlacili smo aspiratorom i fizioloskom, stavljali kapi... mene su prepadali da hropti i da ga vodim na pregled...odvela sam ga u dr, poslusala pluca i sve bilo ok hvala Bogu... proslo samo za koji dan, a bas mi ga je bilo milo slusati kako hrce i kako jedva dise...jadnicak...mazala sam mu malo prsa i ledja sa nekom masti iz ljekarne, nesto sa s se zove, nisam sigurna...i mislim da je to pomoglo...pogledat cu pa ti javit...
Blago vam se sta se kg tice, ja sam na 10 plus nakon skoro 5 mj i dojim i nista ne ide user posted image ..prvi put da sam sretna sta sam dosta visoka pa se to nekako pogubilo a ostalo najvise di mi je inace najriticnije podrucje -struk user posted image ..a tako mi i treba kad se ne pazim ni najmanje...
Valerie mislim da nije stvar u mlijeku, mlijeka uvijek ima samo ga treba navuci...sto cesce na ciku... procitaj malo na fejsu "moja podrska dojenju" , imaju super savjeta i mislim da ti mogu pomoci...iako se meni ne svidja kad se javi koja mama koja da bebi jednu bocicu u danu,svi grizu i napadaju...ali eto, ja sam nasla dosta korisnih savjeta pa pokusaj...

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
27.6.2014 22:51:49   
cuba
Evo ja upadam na temu, nemojte zamjeritiuser posted image
Po novome se široko povijanje više ne koristi već se u dobi od 2mj na pregledu kukića ustanovi da li je potrebno kakvo "liječenje" tipa remenčići i sl. Ti povoji ionako nisu toliko čvrsti niti mogu pomoći da se okošti dio oko kosti pa iz tog razloga nema potrebe. Prvo dijete sam široko povijala jer su tada svi govorili da treba a drugo rođeno prošle godine nisam jer su eto ipak nakon toliko godina došli do zaključka da ti povoji ne pomažu. Mislim da odmoći ne mogu ali ipak ako nema potrebe zašto bebicu pogotovo po ovim vrućinama toliko povijati?


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
29.6.2014 17:41:03   
tintin
Cure jeli vi jaje od kolica vezete u autu na prednje ili zadnje sjedalo, ja jos nisam pocela koristit jaje pa me zanima jer mislim uskoro

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
29.6.2014 19:09:09   
Newy
Mi smo koristili samo kad smo iz rodilista. Ali planiramo uvijek iza, ne znam jedino ako budem sama s njim u autu...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
29.6.2014 20:34:33   
maaggie
Kad mm vozi beba i ja smo iza, a kad sam sama ispred je sa iskljucenim airbagom....puno mi je prakticnije....ovako da je iza ne bih je ni vidila...

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
29.6.2014 20:55:49   
Newy
Hm da baš ja o tome razmišljam... kad je i tata s nama, onda nema dileme da smo mi otraga. Ali kad budem ja sama s malim u autu, ne znam baš da ga stavim iza da ga ne vidim user posted image a muž mi govori da ne može naprijed zbog zračnih jastuka, znači može se to isključiti baš ćemo vidjet malo...

Inače ja sam se zgrozila kako je to izgledalo kad smo se vozili kući iz rodilišta, tako da nemam pojma kad će on moći koristiti tu autosjedalicu, barem da još malo ojača pa će to možda ličiti na nešto.

(Odgovor članu maaggie)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
29.6.2014 22:42:00   
tintin
Ja je nisam nikako stavljala u jaje, i iz rodilista sam je vozila u onom lezecem djelu, i sad se vozimo tako ali uskoro će ga prerasti pa moramo u jaje. Mi nemozemo iskljuciti zračne jastuke znači morat cu je vozit iza, evo maloprije mi rodica govori da postoji neko ogledalo koje se stavi da bi se beba vidjela.

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
30.6.2014 10:09:48   
ringerajka
Moj je od 10 dana zivota u autu s menom i uvijek naprijed...ma i kad idemo s tatom negdi, a to je par puta tjedno jer tata puno radi, naprijed je jer mi je lijeno prebacivati jaje (ili kako ga mi zivemo - serđolino)..ali on je vec veliki pa ga ja sa zadnjeg sjedala zabavljam ako je nervozan..ali u principu gusta kad sjedne u auto jer zna da mala guzicica ide ili na.more ili u šetnju...ili u babe user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
2.7.2014 8:26:05   
autumn day
Jutro curke,kako ste?
Mi obavili cijepljenje,nasrecu nije bilo nikakvih nuspojava.
Ali malome smo vadili krv i nalaz je da ok,osim sto je dosta anemican...:/
Jel ima netko takvu situaciju?
Dobili smo zeljezo da mu dajemo,a on se jadan ionako muci sa kakanjem,ovo ce ga skroz zatvoriti...:(

Mimee,kako su prosle krstitke? Kak je mali frajer bio zrihtan?

Kod nas se bebac vozi obavezno u jajetu,iza,imamo sad dvije sjedalice iza,pa sam se ja mislila voziti naprijed,medjutim u jednoj voznji je uzasno plakao,mislim da se uplasio jer nikoga od nas nije vidio,pa ja sad po novom sjedim iza izmedju dvije autosjedalice,haha. Ali od kad sam pored njega,ne place vise u voznji. Ali to sve ovisi od djeteta do djeteta.


(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
2.7.2014 19:40:08   
maaggie
Cureee kako su vama prestali grceviii? Postepeno su slabili i skracivali se vremenski ili su bili istog intenziteta i samo se jednog dana nisu pojavili?? user posted image

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
2.7.2014 19:41:09   
maaggie
Cureee kako su vama prestali grceviii? Postepeno su slabili i skracivali se vremenski ili su bili istog intenziteta i samo se jednog dana nisu pojavili?? user posted image

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
3.7.2014 11:30:22   
ringerajka
Samo prestali :D

(Odgovor članu maaggie)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Zataškavanje
modesty blaise

Kakvo je vaše mišljenje o zataškavanju skandala koji se tiču crkve

smatram da ih trebaju zataškati (14%)

u crkvi nema skandala (6%)

nikako ih ne smiju zataškavati ali trebaju zaštititi aktere (8%)

ne smiju ih zataškati i moraju procesuirati aktere (66%)

ne želim se izjasniti u vezi ovoga (6%)


Broj svih glasova: 93

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!