|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.10.2014 17:37:32   
MarijanaC
Drage moje s obzirom da nas je većina mamica, da smo na onom forumu došle do 100-te stranice i da su curke rekle da im ni bed ovdje odbrojavati, selim nas na ovaj forum. Pa dobrodošle jesenske bebice s liste a i slobodno nam se pridruže sve one ostale koje nisu s nama odbrojavale ali su dočekale novog člana u jesenskim mjesecima. Također su sve ostale mamice dobrodošle user posted image user posted image user posted image user posted image Ovo je naša predivna lista:

user posted image

user posted image mama3.put - 21.09. user posted image - Marla 09.09.2014. (2850gr/47cm)
user posted image Riza - 27.09. user posted image - Viktor 03.10.2014. (3950gr/52cm)
user posted image MarijanaC - 05.10. user posted image - Matej 27.09.2014. (4660gr/52cm)
user posted image kikilina - 06.10. user posted image - Kiara 07.10.2014. (3550gr/50cm)
user posted image Briciola - 06.10. user posted image - Lorenzo 26.09.2014. (3400gr/50cm)
user posted image vodenjak123 - 06.10. user posted image - 03.10.2014.
user posted image roccoko - 07.10. user posted image - Dora 06.10.2014. (3950gr/54cm)
user posted image Ana888 - 08.10. user posted image - Maša 11.10.2014. (3160gr/50cm)
user posted image PinkyFunkyBirdy - 09.10.user posted image - Mihael 17.10.2014. (4430gr/54cm)
user posted image vgaspic - 14.10.user posted image - Jan 14.10.2014. (4000gr/55cm)
user posted image baby20 - 16.10 user posted image -Lea 12.10.2014. (3450gr/50cm)
user posted image raffica - 18.10. user posted image - Bartul 08.10.2014. (3150gr/49 cm)
user posted image majalesa - 19.10. user posted image - user posted image 10.10.2014.
user posted image natich - 27.10. user posted image
user posted image Dacana - 02.11. user posted image - Vida 23.10.2014. (3350gr/49cm)
user posted image andydea - 04.11. user posted image
user posted image zebra1 - 13.11. user posted image
user posted image vucica - 16.11. user posted image
user posted image MissKitty - 20.11. user posted image - Fran 27.10.2014. (3050gr/48cm)
user posted image Pumba - 26.11. user posted image


< Poruku je uredio MarijanaC -- 27.10.2014 17:40:06 >


_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.10.2014 18:45:07   
andydea
Ajme Dacana cestitamuser posted image user posted image user posted image
dobrodosla malena Vida <3
Mislim ja da budem vas sve odpratila..haha..moja bebolina nece nikako van ni uz trudove ..
Marijana mislim da si pogrjesila..mali Fran je od Vucice =-O
Curke javljajte nam novosti sa poroda i kako vam je bilo..
Jao kada ce moja strucica ..ne mogu vise je docekati :-P

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.10.2014 18:45:14   
Anoniman
Eto nam jos jedne bebice user posted image , Dacana cestitam, sve najbolje vam zelim, da se brzo oporavite, a onda podijelis svoje iskustvo s nama.
Marijanac slucajno si Frana upisala pored MissKitty

(Odgovor članu MarijanaC)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.10.2014 18:52:00   
MarijanaC
Ja cu poludit a ovom listom. Prvo mi sve porozi onda mi se beba prenaci. Pinky vracaj se molim te user posted image
user posted image

user posted image mama3.put - 21.09. user posted image - Marla 09.09.2014. (2850gr/47cm)
user posted image Riza - 27.09. user posted image - Viktor 03.10.2014. (3950gr/52cm)
user posted image MarijanaC - 05.10. user posted image - Matej 27.09.2014. (4660gr/52cm)
user posted image kikilina - 06.10. user posted image - Kiara 07.10.2014. (3550gr/50cm)
user posted image Briciola - 06.10. user posted image - Lorenzo 26.09.2014. (3400gr/50cm)
user posted image vodenjak123 - 06.10. user posted image - 03.10.2014.
user posted image roccoko - 07.10. user posted image - Dora 06.10.2014. (3950gr/54cm)
user posted image Ana888 - 08.10. user posted image - Maša 11.10.2014. (3160gr/50cm)
user posted image PinkyFunkyBirdy - 09.10.user posted image - Mihael 17.10.2014. (4430gr/54cm)
user posted image vgaspic - 14.10.user posted image - Jan 14.10.2014. (4000gr/55cm)
user posted image baby20 - 16.10 user posted image -Lea 12.10.2014. (3450gr/50cm)
user posted image raffica - 18.10. user posted image - Bartul 08.10.2014. (3150gr/49 cm)
user posted image majalesa - 19.10. user posted image - user posted image 10.10.2014.
user posted image natich - 27.10. user posted image
user posted image Dacana - 02.11. user posted image - Vida 23.10.2014. (3350gr/49cm)
user posted image andydea - 04.11. user posted image
user posted image zebra1 - 13.11. user posted image
user posted image vucica - 16.11. user posted image - Fran 27.10.2014. (3050gr/48cm)
user posted image MissKitty - 20.11. user posted image
user posted image Pumba - 26.11. user posted image


_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.10.2014 19:09:58   
natich
Hahaha evo gledam i smijem se user posted image user posted image sve neki bebani oko mene,a mi ništa.Andy mislim da bum ja zadnja :P
Uglavnom bila na pregledu danas na svom terminu i pogodite što!! Nema nekih naznaka da bu skoro krenulo :) u srijedu sam opet u trudničkoj,pa bumo vidjeli novOsti :) uglavnom obitelj je već pokrenula kladionicu kad bu mali stigo user posted image

Čestitke svim curkama na novim smotuljcima!!!

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.10.2014 22:22:12   
MarijanaC
Natich moja budemo mi tebe bodrile do kraja hh

Evo da ja ponovim svoj zadnji post. Mi smo bili na kontroli danas,ipak nam je punih mjesec dana user posted image VEĆ! Ne vjerujem. Hh. I dobili smo 1kg i narasli 5cm. Ja zadovoljna. S obzirom da je samo na ciki,i da je dosta veliki. user posted image Znaci da imam dosta mlijeka. Sto se tice naseg ljevog testisa jos uvijek se nije spustio pa moramo u Klaicevu na kirurgiju na kontrolu pa ce nam oni reci sto dalje. Kukovi su super,ali svejedno moramo na uzv. I onaj maleni osip sto je imao je od neceg sto sam ja pojela. user posted image Srecom proslo i nije se ponovilo. Neznam na sto je reagirao ali sad svaki dan zapisujem sto sam pojela pa cemo vidjeti...
Kaze doktor da je super,super refleksi,napredan sto se tice okretanja na trbuh i s trbuha i drzanja glavice user posted image

Gabi je pak napokon dobro. Krastice se povlace,osip i temperatura su u potpunosti nestali user posted image user posted image

Mamuske moje kako ste mi? Andy, Natich,Miss Kitty,Zebra,Pumba jedva cekam lijepe vijesti i od vas. Puse saljemo moji musketiri i ja

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu natich)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
28.10.2014 8:00:21   
kikilina
Pozdrav drage moje!
Cestitam svim novopecenim mamicama i zelim im brz oporavak!
Marijana bravo za pregled! Stvarno super napreduje!
Mi smo se jucer cijepili, Kiara je bila super, mrvicak se oglasila i to je bilo to! Ribica mala...samo da ju ta crijevca ne muce i bila bi beba za deset! Nadam se da ce i to proci sto prije. Bolno je gledat ju kako se pati a nemozes nista napravit! :'(

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
28.10.2014 8:05:25   
MarijanaC
Kikilina jeste probali s Biogaiom? Ili sabsimplexom? Nas je biogaia spasila s Gabijem. To su probiotici. Pomaze im regulirat stolicu i u vecini slucajeva sprijecava grcice. Mi smo Mateju od pocetka poceli davati i nema problema. Prducka stalno sa smjeskom na licu. Kostaju ti 97-100kn i traju tocno mjesec dnaa. Svako jutro 5 kapi na taste.

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu kikilina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
28.10.2014 9:23:23   
Briciola
Bok curke moje drage!
Vidim da smo preselili na novu temuuser posted image
Vucica,vodenjak123 i dacana čestitam na bebicama!!!Nek im je puno zdravlja i sreće user posted image
Pinky pa ti kao da si opisala našu situaciju.Skroz je identična.Samo što mi je malecki sad nakon mjesec dana i po danu počeo manje spavati a po noći je ostalo skoro isto..Tako da se sad ni po danu ne stignem odmoriti i uopće mi vrijeme više ništa ne znači. Sve se izokrenulo.
Bude se i to valjda s vremenom stabiliziralo.
Andy svaka ti čast što toliko trpiš.Nadam se da će se malena uskoro odlučiti izaći van i upoznati svoju lijepu obitelj i hrabru mamu user posted image
natich i ti ćeš uskoro,to ti ništa ne mora značiti što još nema naznaka.Ja sam ti tako u četvrtak navečer bila na ctg-u i niti najmanjeg truda niti bilo kakve naznake nije bilo da bi u petak ujutro završila u rađaoni user posted image
MarijanaCbravo za velikog i naprednog dečka!

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
28.10.2014 10:34:07   
kikilina
Marijana dajemo joj Biogaju al izgleda da ce njoj trebat duze da pocne djelovat...:(

(Odgovor članu Briciola)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
28.10.2014 11:26:54   
MarijanaC
Kikilina kazu i do 10 dana da je nekad potrebno. A siroce maleno. To je najgore. To sam ja prolazila s Gabijem i zato smo Mateju od prvog dana poceli davat.
A kod nas je danas pak ludnica. Sinoc sam oribala cijelu kucu s dezificijensom za bolnice s obzirom da je G prestao biti zarazan. I danas sam imala namjeru popeglati sav ves ali M je cijeli dan na cici. Dobro da neide na wc samnom. Dok se ja popisam on do tada place. Jedem s njim na cici,hranim G-ja s njim na cici..neznam sto je danas.. znam samo da je od 6 budan i od 6 je na cici a ja sam premorena. A zbog G-ja bas nemogu cijeli dan u krevetu biti. Ali dobro,prezivjet cemo i to.

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu kikilina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
28.10.2014 13:56:20   
Ana888
Dacana čestitam na maloj Vidi..prekrasno ime!! user posted image user posted image
Vgaspic žao mi je zbog nalaza..drži se! Nadam se da ćeš uskoro doma user posted image
Bravo za hrabricu Kiaru i velikog Mateja koji lijepo napreduje! user posted image
Kikilina i nas su mučili grčevi i to baš jako prošli tjedan i baš mi je bila patronažna u trenu kad je Maša toliko plakala da je na trenutke ostajala bez zraka user posted image ..i mi smo uzeli Biogaia kapi ali nismo ih još koristili,jer sam ja istovremeno počela piti hippov čaj za dojilje i mogu reći da se situacija popravila što se grčeva tiče..zasada..a vidjet ćemo kada bude starija.
Cure da li se vi znojite po noći? Ja se toliko da se svaki puta kada se dižem na sisanje moram kompletno presvući..budem sva mokra user posted image
Natich, Andy,MissKitty, Pumba cure odbrojavamo s vama i čekamo vaše bebice! user posted image

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
28.10.2014 15:01:54   
baby20
čestitam dacana, lijepo ime, sad se mazite i pazite!
marijanac hvala na savjetu za biogaju! ja svojoj dajem već nekoliko dana, ali u tijeku cicanja! nisam joj davala natašte?! ne znam ni sama zašto!?! na pola podoja ju podižem da podrigne i onda sam joj davala kapi, pa natrag na ciku! od sutra krećem po tvom savjetu! primjetila sam mali pomak preko dana (nekako se lakše isprducka) ali oko ponoći nadoknadi za cijeli dan(onda moramo i trbuščić masirat da bi se dama olakšala)!

_____________________________

23.04.2011.-LARA, mamina i tatina sreća najveća <3
12.10.2014.-LEA, naša malena mrvica <3
12.02.2016.-LEO, stigao nam princ <3

(Odgovor članu Ana888)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
28.10.2014 15:43:41   
MarijanaC
Baby20 meni su rekli na taste 5 kapi...i tak sam s Gabijem i sad s Matejom...neznam jel bitno ali s obzirom da nam je djelovalo nisam preispitivala kako treba user posted image
Nama je kuma krsna magistar farmacije pa nam ona uvijek daje savjete u vezi ljekova user posted image
Ana888 ooooo da. Ponekad pomislim kako mi uzalud tusiranje kada se preznojim bez obzira na temperaturu sobe. Mislim da to nasi hormoni jos rade. user posted image

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu baby20)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
28.10.2014 16:44:07   
mama3.put
Dacana cestitam na djevojcici i brz oporavak zelim
Ana i ja sam se abnormalno znojila u pocetku fuj bljak ali sad vise ne,znala sam biti mokra ko mis cak i kosa a do dupeta mi je onda mozes misliti
Marijana bravo za velikog Mateja i super da je Gabiju prosao impetigo imala sam ja pred 2 godine na bradi ne znam kako i gdje sam ga pobrala uglavnom bilo je frke da ne zarazim djecu i dezinfekcija svega ali nitko nije dobio sva sreca
Andy super da ste odlucili za ime jako lijepo zvuci romanticno i njezno
Pozz mame i trudnice alarm pisti :*

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
28.10.2014 20:14:25   
MarijanaC
Mama3put eto ja danas sve orbala s dezificijensom s kojim u bolnicama steriliziraju. Sve igracke,svaku kockicu i olovku. Podove i namjestaj. Krepana sam ali glavno da je cisto. A o tome koliko sam puta promjenila posteljinu,robu i pidjame radije nebi. Glavno da nije i do malog doslo. G sad neide u vrtic jos tjedan dana dok je na atbima a onda nebude i onaj tjedan iza jer 6.11 mora otorincu zbog mandula pa da mi ne pokupi nesto. Cini se da ce ici te mandulice vanka jer nam samo rade problema ali me strah jer ne to ipak operacija...

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu mama3.put)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
28.10.2014 21:14:25   
PinkyFunkyBirdy
Drage vucica i Dacana, iskrene čestitke na dolasku vaših bebica i želim vam brz oporavak! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala vam svima na savjetima! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Evo, prošlu noć je MM dežurao s malim do 2h dok sam ja odspavala i tad smo ga nahranili, podrignuli, presvukli, ponovno presvukli jer je odmah pokakao čistu pelenu user posted image i još malo utješili na sisi pa sam ga dala MM da ga on svojim magičnim rukama uspava i stavili smo ga u kindač da vidimo dal će spavati i frajerčić je odspavao od nekih pol 4 pa sve do 7h, a i mi s njime. user posted image Nisam mogla vjerovati, ali očito se to lagano korigira pa počinje više spavati tijekom noći. user posted image Mi imamo dosta mali krevet tako da i hoćemo ne može biti s nama, ali ovako je možda lakše i njemu i nama jer se on stalno trza u snu i maše rukicama pa bi nas vjerojatno stalno budio (tako me u bolnici par puta opalio rukicom po faci user posted image ). Što se tiče nošenja, baš kad jako plače pokušavamo ga smiriti na rukama, ali s laganim ljuljanjem i mislim da nebi trebalo biti problema, a i nemamo puno gostiju za sad da ga razmaze. user posted image
Danas sam imala situaciju da sam se nakon tuširanja brisala i odjednom nešto kapne i mislim si ... pa obrisala sam cijeli gornji dio, kad opet kapne i skužim da mi mlijeko curi iz sisa. user posted image Nakon toga je uslijedilo brzinsko oblačenje grudnjaka. user posted image A sise mi uopće ne djeluju pretjerano pune pa me baš iznenadilo. user posted image Dal se i vama to dešava?

Draga Andy, ajme pa još izdržavaš trudove? user posted image Budi mi jaka naša prava lijepa hrabrice i nadam se da će se ta tvoja tvrdoglavica ubrzo odlučiti izaći van. Grlimo i pusamo te Mihael i ja! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ana, jako mi je žao zbog šavova. user posted image Meni je svakim danom sve lakše i lakše sjediti pa se nadam da ide na bolje. Bacila sam jednom pogled dolje i izgleda grozno - isto kao da je to sve popucalo, ali valjda to treba tako izgledati ... nemam pojma. Vidjet ću kad odpadnu konci i kad više neću osjetiti nelagodu. user posted image

Angel@ mila ljubi Davida u moje ime! user posted image I hvala ti puno što mi se javljaš iako nisi s nama odbrojavala ... srce si! user posted image

Marijana, ma super ti ide s listom. user posted image Nema smisla da preuzimam listu jer je MM na GO još ovaj i sljedeći tjedan pa ne mogu biti uz vas (sad je izašao malo s frednovima). A kad se vrati na posao pitanje je kako ćemo se nas dvoje snalaziti pa ne mogu ništa obećati. user posted image
I da, bravo za napredak tvog Mateja! user posted image user posted image user posted image A za jajčeko će sigurno biti ok. user posted image

Mama3.put, baš si mi slatka kad kažeš da iako već imaš dvoje djece od prije ipak imaš još nedoumica sa svojom Marlom. user posted image Da, znam da je to sad prilagodba svih nas na novu situaciju i vjerujem da ćemo se svi međusobno prilagoditi i sve će s vremenom sjesti na svoje mjesto. user posted image Zato su i neki dani iscrpljujući (kad npr. jučer kad sam spavala svega 3h u cijelom danu) dok su pak drugi za poželjeti (kao danas kad sam spavala najprije 3 sata, pa još 3,5 sata i popodne 2 sata). user posted image

Baby, lijepo da tvoja Lea tako fino spava. user posted image Barem se uspijete odmoriti. user posted image

Vgaspic, drži se milena! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tintin milena, hvala ti puno što tu viriš i hrabriš nas. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kikilina, drago mi je da se Kiara hrabro držala kad je dobila pikicu. Bravo za mrvicu! user posted image user posted image user posted image

Natich, slažem se da ti pregled ne mora ništa značiti. I ja sam u čet bila na pregledu, a u petak ujutro sam bila već u trudovima na 6 min jači i između njih na 3 min slabiji (i otvorena 6 cm) ... tako da ne možeš znati kad će stvarno krenuti. Budeš i ti uskoro držala svoju mirišljavu štrucu. user posted image

Briciola, a kako i koliko ti spava tijekom noći? Dal je s vama ili u kindaču? user posted image Vjerujem da ti nije lako. Ja tek sad pravo cijenim svaki sat sna jer čim sam ja iscrpljenija s time je i mali nervozniji jer osjeća da nisam dobro. Začarani krug. user posted image

Držim fige za naše preostale trudnice da im porod prođe čim brže i laganije! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
29.10.2014 4:19:32   
Riza
Vucice, vodenjak, dacana....cestitam na bebicama i zelim vam brz oporavak i sve naj naj sa malim slatkim strucama. user posted image ....

Curke drage...ja vas citam stalno ali nikako da i.ja.napisem ponesto....bas ste se lijepo raspisale.....gust.mi vas je citati. Razgovori o malim bebama i tom novom carobnom zivotu.....nakon sto smo zajedno odbrojavale...prekrasno.

Moj maleni je supac. Papa svaka tri sata...po danu zna odspavati i duze ali po noci trazi ciku tocno svaka tri sata...kad se napapa,podrigne samo nastavi pajkiti. Ja ga isto stavljam u kindac i lijepo spava u njemu. Lijepo napredujemo....jos malo i biti ce nam vec mjesec.dana pa cemo vidjeti.na kontroli da li stvarno napredujemo.

Andy i ostale.drage prihateljice koje jos broje sitno....samo hrabro i nedajte se na indukcije.

Volim vas sve.



_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
29.10.2014 4:25:53   
Riza
Marijana draga....cestitam na mjesec dana user posted image ....i na super napretku..... znaci oba jajceka bi se trebala spustiti do prvih mjesec dana...user posted image .

Hajde kad budes ponovno ubacivala nove bebice na listu ispravi kod mene datum rodenja. Nisam prihe to ni primjetila. 04.10.je Viktor rodenuser posted image ...nije neka vaznost pa tek kad budes ponavljala listu to ubaci ak ti nece bit problem.

Pusa velika

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
29.10.2014 9:31:05   
MarijanaC
Hej Riza ispravim cim opet budem stavljala popis. Ispricavam se na greski. Nismo bile sigurne pa smo prema potpisu tvojem pretpostavile da je 3.10. Oprosti :*
Sto se tice spavanja bude si on vec polako regulirao. Moj je nocas spavao prvu turu od 21-4h i onda od 5 do pol 9. Ja sam super naspavana. Nadoknadio mi je stosto je jucer cijeli dan proveo na rukama.
A za jajceko nemam pojma. Prvo su mi rekli da se to dogadja u prvih 3mj ali da puste i do godinu dnaa. I onda kao na hormonsku terapiju pa operacija s 2god ako se ne spusti. A sad nas je nas pedijatar poslao na kontrolu. Mozda zato sto jos nije u kanalicu nego jos u trbusnoj supljini pa zele vidjeti di je,jel ga ima i jel pokretan.

Pinky mila smijat ces se tim mukama za par kjeseci. I cinit ce ti se kao da se jikad nisu desile. Znas kako znam? Jel se sjecas zgaravice? Mucnina? Kao da su bile pred 100god. Tako i kad Mihael pocne lijepo spavat zaboravit ces na neprospavane noci user posted image

< Poruku je uredio MarijanaC -- 29.10.2014 9:33:10 >


_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
29.10.2014 11:04:17   
kikilina
Pinky kako kaze Marijana, sve ce to proci, za par mj cemo se smijat tome svemu, ali da je tesko, je! Polako ce se i oni ustabilit i steci neku naviku.
Nama je danas bila patronazna, kontrolirala joj jw tezinu i mogu vam reci super napreduje! U tjedan dana dobila je 310g! Bucka mala! Ja sam jako sretna jsr to znaci da je sve ok, i da to njeno bljuckanje nije strasno, i da je normalno! A za kakicu nam je rekla da je ono crno u stolici vjerovatno zeljezo koje je dobila preko mlijeka!
Marijana bit ce sve ok s jajcekom, bude se spustilo! U svakom slucaju bolje je pregledat nego da kasnije bude nesto...
Puse vam svima saljemo Kiaruska i ja!

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
29.10.2014 11:18:14   
daxy
Dobrodošle jesenske bebice! user posted image user posted image user posted image

A vama koje još čekate puno sreće! user posted image user posted image user posted image

Pinkypuno puno user posted image user posted image user posted image user posted image tebi i haharu Mihaelu.
Vidim još se navikavate i uhodavate u novu situaciju. Koliko sam shvatila za sada se dobro snalazite.
Želim vam puno veselih trenutaka,a što manje onih ružnih. user posted image

Sad me mogu sve mame s ovog foruma isprašit,al ja sam za nekakvu zlatnu sredinu što se tiče nosanja i ljuljanja.
Normalno je kad ga boli da ga nosaš i maziš,... Al da je po cijeli dan na rukama to mi nije normalno.

Ja sam kad sam bila beba po danu spavala,a po noći plakala (cijelu noć!).
Taktika je odgađanje spavanja i skraćivanje spavanja po danu i upalilo je. Ali ne smije se tako budit tek rođenu bebu.
Možeš mu pomalo odgađat spavanje tako da se zaigraš s njim,al ga nemoj još "na silu" budit,još je premali za to.


Sretno vam svima! user posted image user posted image
Dacana čestitam!
andydea svaka ti čast na upornosti i izdržljivosti. Ja ti želim da malena uskoro bude spremna na vanjski svijet i da da znak mamici! user posted image user posted image user posted image
Pumba čekam da se ti javiš s pregleda,nadam se da će sve proći uredno i da će se beba okrenuti.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
29.10.2014 23:18:33   
angel@
Draga Pinky drago mi je da se polako uhodavate,i da Mihael napreduje ... ljepotan mali... ja sam sa svojim Davidom prezadovoljna,on je baš postao pravi mali dječak.... igračka i bistrica moja.... user posted image Šalemo poljubac tvom malom haharu.... a sve što sam napisala u onom postu rekla sam radi tebe u redu je nosit ga kad je ne daj Bože bolestan ili nešto nije u redu,a drugo je kad ga svi hoće po malo na ruke,pa onda ti ostaneš sama sa njim i onda ga nosiš po cijeli dan i za spavanje mislim da je bolje da spava u krevetiću jer se vi možete bolje odmoriti.... nadam se da mi nitko ne zamjera na ovome... user posted image

Daxy mila slažem se u potpunosti sa tobom .... user posted image i nadam se da će vam 11 mjesec donijeti neopisivu sreću...od srca vam to želim i navijam.... user posted image user posted image user posted image

Dragim novopećenim mama čestitam na malim štrucama nadam se da se mazite i pazite.... a onima koje su još u komadu od srca želim da sve prođe u najboljem redu....

Andy drži se draga još malo i tvoja malena Maria Rosa će biti sa vama.... lijepo i nepbično ime.... user posted image


Svim bebicama puno pusa šaljemo.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

** 27.11.2010.- najsretniji dan u mom životu-naše vjenčanje
**14.9.-mm Danijel-moja ljubav,ponos i najveća podrška
**07.6..- stigao nam David mamino i tatino najveće blago :-)))


Nebo strpljive voli....

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
30.10.2014 9:03:29   
MarijanaC
Jos samo 5 bebica nam mora doci user posted image
user posted image

user posted image mama3.put - 21.09. user posted image - Marla 09.09.2014. (2850gr/47cm)
user posted image Riza - 27.09. user posted image - Viktor 04.10.2014. (3950gr/52cm)
user posted image MarijanaC - 05.10. user posted image - Matej 27.09.2014. (4660gr/52cm)
user posted image kikilina - 06.10. user posted image - Kiara 07.10.2014. (3550gr/50cm)
user posted image Briciola - 06.10. user posted image - Lorenzo 26.09.2014. (3400gr/50cm)
user posted image vodenjak123 - 06.10. user posted image - Viktorija 03.10.2014. (3500gr/50cm)
user posted image roccoko - 07.10. user posted image - Dora 06.10.2014. (3950gr/54cm)
user posted image Ana888 - 08.10. user posted image - Maša 11.10.2014. (3160gr/50cm)
user posted image PinkyFunkyBirdy - 09.10.user posted image - Mihael 17.10.2014. (4430gr/54cm)
user posted image vgaspic - 14.10.user posted image - Jan 14.10.2014. (4000gr/55cm)
user posted image baby20 - 16.10 user posted image -Lea 12.10.2014. (3450gr/50cm)
user posted image raffica - 18.10. user posted image - Bartul 08.10.2014. (3150gr/49 cm)
user posted image majalesa - 19.10. user posted image - user posted image 10.10.2014.
user posted image natich - 27.10. user posted image
user posted image Dacana - 02.11. user posted image - Vida 23.10.2014. (3350gr/49cm)
user posted image andydea - 04.11. user posted image
user posted image zebra1 - 13.11. user posted image
user posted image vucica - 16.11. user posted image - Fran 27.10.2014. (3050gr/48cm)
user posted image MissKitty - 20.11. user posted image
user posted image Pumba - 26.11. user posted image



< Poruku je uredio MarijanaC -- 30.10.2014 9:05:24 >


_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
30.10.2014 9:07:59   
MarijanaC
Pumba mila javi kako je prosao pregled
NESTRPLJIVO ČEKAMO PREGLEDE........ user posted image

Pumba.......................................12.11.


_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!