|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Travanjske bebice :)
31.5.2012 10:56:51   
NitMit
Evo i nas s prvog pregleda. Veliki smo 56 cm i imamo 4 kg... to mi se i ne čini dosta, al dr. veli da je ok. I Vilmica ima puuno malih prišteka po licu i vratu, čak malo i ispod vrata na prsima. Isto doktorica veli da je to sve normalno. Mi smo jučer bili prvi puta u šetnji po gradu. Obukla sam ju u body s kratkim rukavima, hlačice, čarapice i dekicu, ali sam ponjela i termometar u kolicima da znam temperaturu user posted image mužek mi se rugal čitavo vrijeme zbog toga user posted image . Eh! Voli se voziti mačka moja mala.
Inače, sad smo već prešli na dohranu većim djelom... Čini mi se ko da nemam dovoljno mlijeka jer je ponekad dosta nervozna na dojci, a čim joj dam Hipp smiri se, no opet nekad oće samo dojku... Evo jučer sam joj napravila boćicu, malo je progutala i u plać, a čim sam ju stavila na sisu smirila se i zaspala... Ne kužim... user posted image
Danas sam joj i prvi puta dala d3 kapi i mrštila se! Kako su mi slake te sve facice koje može napraviti! Joooj, kad bi se barem ti neki trenutci zauvijek mogli negdje pohraniti....
Što se tiće kukova, moramo na sikanje u Sisak, a kolko mi se čini bumo se načekali jedno 2 mjeseca za naš red. Ne znam koliko je to hitno. Uglavnom, sljedeća kontrola 3.7. Valjda nas tad budu piknuli.
Kazimira, u potpunosti se slažem s tobom, bome ni ja ne znam kako bi i bebača i još jedno stvorenjce održavala! Curke s dvoje i više respect! Mi još uvijek tražimo neku rutinu, ali nema šanse. Sve se ravna po njoj i nemamo reda! user posted image
Šaljem pozdrave!

_____________________________

Vilmica stigla 29.04.2012. user posted image

(Odgovor članu marči)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Travanjske bebice :)
1.6.2012 12:02:02   
Melixina
drage moje tipkam s mobija jer kod mojih nema lapitopija a ni kompa..otisli smo bebi i ja na odmor od kucanskih poslova kod mojih..tu uzivamo.popodne se setamo..obucemo body dugi rukav i tregerice ili hlacice i carapice.a inace ak je hladnije body kratki rukav i odijelce plisano preko.. Grebe me kad ima grcice.neznam kad da pocnem nokte rrzuckat jer i sebe grebucne..jedva cekam da produ grcici.i dalje smo samo na cici.pozz svima do uxkoro.i dalje spava samnom.pocet cu ga u kinder kad ga stavim na dohranu ili kad primjetim da je cijelu noc prespavao bez trazenja ci.e

(Odgovor članu NitMit)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Travanjske bebice :)
2.6.2012 6:45:53   
freelove
Bok curke, nova sam tu, moja Bela rođena je 09.04., sad još malo bumo 2 mjeseca. Imam još dvije starije curke (6 i 7 god.) pa nemam baš vremena za pisanje, ali pročitam Vas tu i tamo kad stignem....kak je meni ovo treče djete ja sam brijala kak bu sve divno i krasno, živjela sam u toj iluziji sve dok nisam došla doma iz rodilišta ,a onda sam shvatila da je svaka beba priča za sebe i kak tijelo očito svaki put reagira na svoj način. Uglavnom, prošle smo Bela i ja sve uobičajene probleme s novorođenčadi, od problema sa sisanjem, krmeljavih okica, čudnih stolica, ljuštenja, prištiča....sve o ćemu se ovdje piše.....i sve je prošlo samo od sebe...nemojte ih mazati s kremicama po licu, proči će to, samo s prokuhanom vodicom i vatom umiti lice i možete ih mazati svojim mlijekom, to uvijek pomogne.  Ja svoju kupam u toploj vodi i stavim žličicu maslnovog ulja unutra i koža joj je savršena. Nama je oko krmeljalo dva -tri dana nakon bolnice,  dva put na dan sam joj prala sa fiziološkom i našpricala poslije mlijekom i prošlo je. 
Od svih tih problema ostao mi je još jedan, a to je bolna cica....na toj desnoj još uvijek imam regadu i nikak neče zarasti, ali stvar je u tome da me ne boli kad cica, nego poslije, kao da će mi izgoriti cica, bol je tako neugodna i širi se sve do leđa, i uglavnom me budi po noći i neda mi spavati. A beba spava super, oko 2 i oko 5 se počme meškoljiti pa joj uvalim ciku ,posisa i nastavi spavati. veliki pozdrav svima user posted image

(Odgovor članu Melixina)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Travanjske bebice :)
2.6.2012 18:33:39   
Marti83
Bok cureuser posted image
ulovila sam malo vremena da se javim.Ručak sam skuhala,čak i za sutra ga riješila,opeglala robu i sada malo odmora dok se mali ne probudi.Danas ga baš odvalio popodne,zaspao je u 4 i još spava,hm....
Jako je toplo ovdje kod mene na moru tako da ja već naveliko malome oblačim kratke hlačice,majica kratkih rukava,bosa noga...baš je super što dolazi ljeto a ne da sam rodila negdje pred zimu pa da se smrzavamo i grijemo ko ludi.user posted image
Moram vam se pohvaliti da smo smanjili dohranu na 1 bocu dnevno,ev.2 jer do sada je bilo skoro svaki obrok uz moju cicu i dohrana.user posted image user posted image user posted image
Počela sam paziti na prehranu,nema više slatkoga jer je vaga počela pokazivati previše kila,ali zato najesen krećem na fitness(barem mi je to u planu).
Ja kad kupam maloga stavljam u vodu bademovog ulja i koža mu je glatka,čak se nije uopće ljuštila.

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu freelove)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Travanjske bebice :)
4.6.2012 15:38:11   
Ubrzomamica
curke...
Evo dok moj B spava jos kratko vrijeme, da vam se malo javim!! Mi smo super! U subotu nam je mjesec dana, tak da u petak idemo na prvi pregled! Mislim da cemo do petka dosegnuti 4 kg! :))) Mama na rukama osjeti kako se bebica deblja! Grcevi nas malo muce, i kad treba kakiti onda su problemi! A samo ciki! Sto ce biti kad krene prava stolica a ne ova meka... ne zelim skoro ni pomisljat1 Al bit cemo malo veci pa cemo valjda lakse sve podnositit! Ja B namaem melemom po licu. ima 7-8 bijelih tockica na licu i po jednu na uhu. To je normalno pa ne stvaram nikakvu paniku!
Ja sam se izvagala kad sam dosla iz rodilista i od tada nisam ni stala na vagu... -10 je tada bilo! morat cu skoknut do susjede iako mi se cini da sam u normali! malostomacica ostalo, al to je ok s obzirom da ni mjesec dana nije prosao! I da, stala sam u stare rebe!! :)))))

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Travanjske bebice :)
4.6.2012 15:56:55   
Kazimira
hej cure.....
user posted image
...imate problema s tjemenicomuser posted image ...nama se pojavila pa bum danas prvi put pokušala s bademovim uljem i išćešljavanjem...kako vi to rješavate??

ee i bili smo na uzv kukova...sve ok.....ali ima mi mali tortikolis....pa moramo ujutro na terapije i vježbati vratić svaki dan.....



user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Ubrzomamica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Travanjske bebice :)
4.6.2012 15:57:45   
Kony
Mi smo u cetvrtak bili na prvom pregledu. Dugacak je 53 (48 je imao kad je roden) a tezak 4530(a roden sa 3100) dosta je dobio na kilazi ima okrugle obraze a kad se nasmije ima rupice. zaboravila sam pedijatrici reci da mu dajem kapi protiv grceva. Valjda nece vikati sto sam uzela na svoju ruku. Strasan mi je taj prvi pregled kako ga okrece. Najgore mi je bilo kad ga je okrebula naopako. user posted image
Polako se budi moram ga prikopcat na cisternu. pozdrav svima velikim i malima.

(Odgovor članu Ubrzomamica)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Travanjske bebice :)
4.6.2012 16:04:17   
newmum
aloha! kazimira moj maci isto ima tjemenicu i mi to rjesavamo tako da redovito utrljavam svoje mlijeko poslije svakog hranjenja pa pamucnom pelenom istrljam i nesto prije kupanja utrljam baby ulja u kosicu te pustim da odstoji malo i također istrljam...bebac mi ima puunoo kose pa mu perem kosicu šamponićem johnosnovim te istrljam ručnikom i malo posušim fenom...btw...obožava fen!!

mogu ti reći da prolazi..ima je jos sasvim malo..znaci sve skupa nam je trajala 4-5- dana i virujem da ce za dan dva skroz proci

sto je to tortikolis??

_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Travanjske bebice :)
4.6.2012 16:16:53   
Kazimira
http://andreakrajacic.com/tortikolis-iskrivljeni-vrat-kod-djeteta/

nije strašno....skužila sam mu kvrgu od uha prema vratu dok sam dojila i da nemre skroz na lijevu stranu okrenuti glavicu...sreća pa smo bili kod vrhunskog ortopeda jer mi je pedijatrica prošli tjedan rekla 'bumo vidjeli za mjesec dana kaj s tim'...katastrofa...mm poludio....a to treba što prije tretireti vježbama da se ispravi......

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu newmum)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Travanjske bebice :)
4.6.2012 20:29:36   
Marti83
Pozdravuser posted image
kod nas tmurno cijeli dan,i baš sam danas bez volje i energije.Samo bi spavala ali ne moguuser posted image ,možda mi pao tlakuser posted image
Jutros sam imala buđenje uz vrisak od D jer je zaglavio nogu između rešetakauser posted image .Počeo se gurati nogama,pa ga ujutro nađem u dijagonali u krevetu.A rešetka mi je nisko pa ponekad kad je budan budu mala stopala i na ogradici.
I da počela mu opadati kosa,raste mu i nova ali mi je smiješan ovako polućelav na nekim mjestima.
I dalje po danu malo spava,jer se naravno hoće većinu vremena nositi pa bude vriske u kolicimauser posted image Noć nam za sada nepromijenjena spava od 22-05,nekad i do 6

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Travanjske bebice :)
5.6.2012 20:01:08   
marči
hej cure kada čitam kako ovi vaši bebači spavaju čisto vam zavidim...ja sam koma...nema spavanja po noći...a sada i dok spava i stenje grči se, vriska i plače i tako svako toliko, a ja se stalno dižem gledati šta joj je pa kada i ona spava ja ne...i dalje nas muči okace koje je krmeljavo ali dok ne odemo na sistematski ne daju nam ništa za to...sada nas i nosić muči pa špricamo i izvačimo aspiratorom...danas smo 1 put išli malo van i curka spava ko top....
Cure znate li kada bebači promjene boju očiju...mi smo bacili internu kladionicu oko toga...imamo tamno plave oke za sada, a ja se tako nadam da će i ostati takve...

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Travanjske bebice :)
6.6.2012 10:32:21   
newmum
Inače kažu da se boja očiju promjeni u četrdesetnici.....međutim i moj malac također još uvik ima tamnoplave oči...malo sam pitala uokolo pa mi je jedna mamica rekla da bebe koje su dojene promine boju očiju tek kad ih se prestane dojit...user posted image e sad, jeli to istina ili nije,,,ko zna...u svakom slučaju nama je prošlo četrdeset dana i okicce su iste boje i kosica nam i dalje bujna i crna

user posted image

_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu marči)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Travanjske bebice :)
6.6.2012 12:30:26   
marči
ma to sam i ja čula od patronažne ali mi nije baš bilo jasno kako to može imati veze pa sam bila skeptična...neki su mi rekli tih 40 dana a neki oko 3 mjeseca...a vidjeti ćemo..ja bi da ostanu plave ali s obzirom da nema baš na koga osim na nonu nekako sumnjam...kosica je još kao u rodilištu i nadam se da će ostati takva, ne bih htjela da joj otpadne pa da glupo izgleda..ha ha
evo danas smo opet bili u šetnji i dok se ne probudi je sve ok...ali onda trčimo kući urlajući jer je gladna..pa odmah na ciku...uf koliko je zgodno to dojenje i praktično toliko si paraliziran i nemožeš maknuti...

(Odgovor članu newmum)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Travanjske bebice :)
6.6.2012 18:02:52   
Melixina
marci izdoji svoga mlijeka tokom dana i prije setnje ugrij pa stavi u termosku za baby bocice..to ti drzi toplinu nekih dva do tri sata .. Tak ja radim.. I onda mozemo biti dulje u setnji.. I toplo preporucam tomme tippeeapy anti colic bocicu jer ima dudu koja im je najslicnija ciki . Pa ju neces motat ni vaditi iz kolica.. Sretno i ps. Kaj radite s nokticima???i da, boja ociju dodje do izrazaja kad se prestane dojiti, makar i sada ako se zagledate u okice vec se boja nazire.nama je iza tamno plavoga smeđe.. Ps.s. Kaj se tice kilaze.prava sam bucka i slatko mi stojiuser posted image al o tome cu razmisljati kad se maknemo sa cike.. Jeli nosite steznike? Kako cesto i koliko dugo? Pozdravi od bebija i mene

(Odgovor članu marči)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Travanjske bebice :)
6.6.2012 20:13:29   
Kony
Moja starij beba ima modro plave oći. A došle su do izražaja tek kad sam ju prestala dojit sa godinu dana. Steznik nosim stalno i na spavanju. Tako sam i prvi put pa mi nije ostao trbuh. Noktiće režemo već treći put a danas nam jd 37dan

(Odgovor članu Melixina)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Travanjske bebice :)
10.6.2012 5:37:50   
Kony
cure kako je kod vas stanje? Mi uopce ne spavamo po noci. Nema grceve nego se jeoostavno hoce nositi. Pošto seka spava isto s nama u krevetu ja ga moram iznjeti van iz sobe da bar nju ne probudi. Uspavam ga tako što leži na meni ali cim ga spustim pocne stenjati i još ako ga ostavim da se malo sili odma se izbljucka iako je podrigmuo. Luda sam više od nespavanja! On ce sada zaspati u pola osam a seka ce se probuditi i ja opet necu spavati.auser posted image

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Travanjske bebice :)
10.6.2012 8:54:00   
beba 2
lijepi pozdrav svim mamicama i njihovim bebicama...ja sam tek sad otkrila ovu temu i vidim da su tu prisutne i svibanjske mame pa se nadam da primate još jednu svibanjsku mamu...
Kony i mi ti imamo problem s tim stenjanjem i bljuckanjem, jednostavno najede se podrigne, zbljucka višak i onda opet dok leži bljucka i stenje, zašto zbilja neznam, meni je u biti najgore jer on zbljucka sebe pa ga moram nekoliko puta presvlačiti i onda ga i to još razbudi, s tim da se ja još uvijek trudim da spava u svom krevetiću jer s K. sam pogriješila i spavala je snama 2 god, tako da za sada njega pokušavam svaki put vratiti u krevetić do kada ću uspijevati ne znam jer to nespavanje zbilja ubija (mi isto svako jutro smo od 5h na nogama...on faca sada spava, a seka i ja se družimo)...

curke koje dojite kad su se vama bradavice priviknule, tj. kada su vas prestale boljeti jer mene lijeva jako boli i uz sve tretmane ne popušta (stari smo 3. tj), na svu sreću nema nikakvih ranica već je samo bolna...

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Travanjske bebice :)
10.6.2012 9:03:04   
freelove
joj, baš mi te je žao jer znam kaj prolaziš....meni je tak bilo s bebom prije ove....cijele noći sam je nosila i samo tako je spavala, nisam mogla ni sjesti jer bi odmah udarila u plač. taj umor i manjak živaca nisam mogla nadoknaditi prek dana pa je sve bilo kaoticno. tad sam isto imala drugu od godinu dana koja je zahtjevala svoje. negdje nakon trečeg mjeseca se smirila....možda da ga probaš u kolicima uspavati pa ak uspije zaspiti nek tak spava. Neke bebe jednostavno vole biti zaljepljene za mamu, meni je ona i dan danas nakon 6 godina jako privržena i nevoli se odvajati. Ja te evo jedino mogu utješiti da će to proči.....ja svojoj uvijek pričam kak zbog nje 3 mjeseca nisam oka sklopila, i pokazujem joj slike kak se ko beba uvijek samo plakala....danas nam je to smiješno i slatkouser posted image   A ova moja beba br.3 je kaj se nočnog spavanja tiče super, jučer nam je bilo 2 mjeseca i jedino kaj nas sad muči je nervoza preko dana, čini mi se malo rano ali ko da ju zubići muče jer užasno  puno slini i žvakala bi ruke i sve ostalo, i donju usnicu stalno uvlači....jel ima neko slične simptomeuser posted image ....u utorak imamo kontrolu kod pedijatrice da vidimo kak napredujemo, jedva čekam jer smo se prvi mjesec mučili s cicanjem pa je pila dohranu jednom na dan, a sad smo to več 2 tjedna izbacili....držimo si fige....

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Travanjske bebice :)
10.6.2012 9:07:22   
freelove
hej beba 2....meni mala sad ima 2 mjeseca i desna cica me još uvijek jako boli, ali uglavnom kad ne cica, s tim da još uvijek imam i ranicu koja neželi zarasti...nekad je bol užasno jaka i širi se do lopatice , i boli i žari.....ali eto, stalno se nadam da će to nekak proči samo od sebe pa otrpimuser posted image

(Odgovor članu freelove)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Travanjske bebice :)
10.6.2012 11:25:02   
Kony
Sad si malo mislim možda mi preko dana previše spava pa zato po noći ne može. Sad ima 40dana a inače mi je ujutro budan tri sata sve do navecer do sedam naravno uz budenje svakih sat i pol za sisanje. Navečer mi zaspi oko deset.
I meni je to najgore kad bljucne pa ga moram presvuci onda nam treba dva sata da ponovno zaspi.
Što se tice bradavice ja s tim nemam problem. Ispocedka sam mazala sa Aventovom masti za bradavice i sve je ok.

(Odgovor članu freelove)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Travanjske bebice :)
10.6.2012 11:25:31   
Marti83
Dobro jutro mamiceuser posted image
Kako se meni danas spaaavaaaa,uf.Digla sam se u 6 i 30 kad je moja mala budilica počela stenjati i mlatiti rukicama i nogama po rešetkamauser posted image
Mi spavamo od 22:30 nekad 23 do jutra,jučer čak do 7:30.I kako sada nema baš tog noćnog obroka meni su ujutro cice ko kamen,mogu ubiti nekoga sa njimauser posted image .Jedino se bojim da mi se zbog tog nehranjenja po noći ne smanji količina mlijeka.A buditi se u 3 ili 4 ujutro da se izdajam nema šanse jer sam tolika koma navečer da se ne budim do jutra,skoro pa da se probudim u istom položaju kako i zaspem.Po danu se D.voli jaaaaako nositi,pa ga nekako pokušavam zavarati da leži u njihalici pa malo u kolicima jer mi leđa otpadaju kao i ruke(ima preko 6 kg).Jesu li i vama počeli šefovati sa tim nošenjem i plakanjem ako ih se spusti u ležeći položaj?Meni počne plakati i kad ga presvlačim,uh.
Malo sam surfala po netu pa sam našla zanimljivu stranicu za nas tulave mame koje nemaju pojma nikakve pjesmice i brojalice kao npr.ja.http://www.pjesmicezabebe.com/
Počela sam učiti gradivouser posted image

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu freelove)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Travanjske bebice :)
11.6.2012 19:00:41   
NitMit
Bok curke! Beba spi pa hvatam priliku da vam se malo javim! Sinoć mi je ispao komad posteljice nakon mokrenja. Užas, prepala sam se sva. Pričala sam s kolegicom, pa mi veli da je to normalno jer se kao tih 40 dana čistimo. Meni je to bio 42. dan. Popodne me zabolio trbuh ko da me netko probada nožem i sinoć na wc papiru komadić od 1 cm žilave, sluzave, grudičaste mase crnkasto krvave boje. A od poroda do jučer sam već dva puta bila pod temperaturom. Moguće je to to. U pon idem ginekologu, nadam se da više nemam zaostataka toga. Jel netko imao sličnu situaciju?
Inače bebica mi je super. Pava, papa, plaće tu i tamo i tako. Zdrava je hvala bogu. Naručili smo se za snimanje kukova u Sisku tek 22.8. ranije nemaju slobodan termin... A ja ko da mi nije dosta bolova... Danas su mi čupali umnjak... user posted image Ali ne može se mjeriti s porodom! user posted image
Uživajte mi!
Pozdraveek!

_____________________________

Vilmica stigla 29.04.2012. user posted image

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Travanjske bebice :)
12.6.2012 7:12:39   
Kony
Nitmit moja prijateljica je isto poslje poroda imala temp.i nesto joj je isto izaslo odma je otisla u bolnicu i sva sreca da je brzo dosla jer je mogla dobiti sepsu ostao joj je komadic posteljice. Ja bi ti preporucila da nazoves kod gin.i pitas jel da dodes odmah.
Ja sam svojoj bebi prestala davati D3 kapi i vise mi se ne grci. Svaki dan smo u setnji po dva sata pa mislim da ce preko sunca dobiti taj vitamin a nastavit cu mu ga davati kad prestane opasnost od grceva.
Od kad mu ih ne dajem to je druga beba miran je spava ma super. Jos sam mu i povela davati caj od komorace. Cim ga malo gutne odmah se pokaka i to jako.
Pozdrav!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu NitMit)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Travanjske bebice :)
12.6.2012 14:50:09   
newmum
Bokić curke! Evo mi jučer slikali kukove i sve je uredu! Skinuli smo široke povoje!user posted image user posted image user posted image Tako mi je drago zbog toga jer mu je postalo takoo vruce!
Kod nas to slikanje kukova ide brzo, u roku par dana dobiješ termin (mi smo u Zadru).

Inace me malac poceo zekati zadnja 4 dana....papio bi svakih sat ili sat i pol... s tim da bi podoj jedne cike trajao samo 4 do 7 min. danju no i noću!!(vrlo iscrpljujućeuser posted image ),a inace regularno po 10 min jedna i tako i druga...
Kako smo jučer slikali kukove bas u naseg pedijatra odmah sam ga pitala po tom pitanju...reče mi da mu ne dajem tako.da pretrpim malo njegov plač i trpanje šakice u usta....jer ako se navikne onda će bit tako duže vrime..i eto ja ga poslušala...jučer predvečer ga malo više nosali, malo više dudu davali i uspili smo...kupanje ( u 21h navecer), papanje i spavanje...u komadu od 6 sati...a papnja je bilo rekordno 15 min jedna i 10 min druga cika...i bas je cikao cilo vrime...nije se igrao...budio se samo jedanput i ponovilo se duugo cikanje i opet do jutra spavao!!! user posted image user posted image user posted image
I ja sam konačno uspila malo odspavat...user posted image i danas nam je tako cili dan...svaka 2 i pol do tri sata posteno papanje, samo eto sto ne spavamo po danu osim po 20 min po par puta..toliko da skupimo neka dva sata sve skupa pavanja priko dana...

no necu se bunit! glavno da mi noc dobro spavauser posted image


_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Travanjske bebice :)
13.6.2012 7:22:09   
Ubrzomamica
Hy curke!!!
Evo dok B doji da vam se malo javimo! Bili smo na prvoj kontroli i narasli 6cm i udebljali se 1120 od kad smo iz rodilista dosli! Znaci niti punih mjesec dana!! :)))) Sunce mamino!! I dalje smo na ciki al znamo caj popiti da se probava pokrene!
Inace, imali smo jaaaaako velike i bolne grceve! Probali smo sa kapima, masazom, toplom pelenom..., al nista nam nije pomoglo! Zatim samkupila homeopatske granulice i evo Bogu hvala nema grceva!!!
B je prekjucer i jucer lid za cikom u odredeno doma dana! Preksinoc je dojio od 9.30 navecer do 1.30 poslke ponoci! Krepala sam!! I jucer smo imali takvu fazu! Cijelo popodne je bio na siki! Al on doji cijelo vrijeme! Doji-podrigiva-prducka-kaki.... Od 7 poslje podne do 10.30 navecer!
Naravno da se odmah svi zapitaju imam li dovoljno mlijeka, je li mu odgovara moje mlijeko... Al mama se ne obazire! Vidim da mlijeka ima dosta i obrazi i rukice iz dana u dan rastu!
Kako ste vi cure? Kako bebice?

(Odgovor članu newmum)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!