|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Travanjske bebice :)
23.6.2012 20:38:12   
Kony
Ja se isto bojim stavljati na trbuh spavati jedino kada ja sijedim pokraj njega. A zašto se to uopće radi.
Ja nikako da se upišem kod ginekologa na pregled. Jel ste vi to obavile? user posted image

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Travanjske bebice :)
24.6.2012 8:13:58   
freelove
Kazimira, ja sam ti od samog početka imala taj problem sa desnom cikom, i još je imala ogromnu ragadu  na bradavici....i nije htijela ta rana zarasti....isto sam tražila po netu i jedino se soor poklapao sa simptomima, s tim da je mene jaaakkkkoooo bolilo, sve do lopatice....a i to neko žarenje je bilo nepodnošljivo. Zvala sam i svoju doktoricu ali na kraju nisam otišla....bilo mi je čudno da ja imam soor, a beba nema. Beba sad ima 2 i pol mjeseca i meni se tek zadnjih tjedan dana smirila ta bol i čak je ragada počela zacijeljivati (ajme koja riječ).....uglavnom, nadam se da će proči jer sam pročitala da je nekim ženama ta bol prošla do 3-eg mjeseca. Ja ti savjtujem da odeš doktorici i ako je soor nek ti da kremu da si olakšaš jer sam se ja stvarno namučila, nekad bi mi došlo i da zaplačem....ali prelijena sam bila za otič doktoru.  I još sam na netu pročitala da se jede manje slatkog i bilo čega s kvascem , a pije više jogurta.....i to je dobar savijet jer kad god bi se nabubala čokolade bolilo je jače.
Nisam još ni gin. išla, bila sam se naručila točno nakon 6 tjedana ali nije mi se dalo "sređivati"....sad mi starija djeca idu na more ovaj tjedan pa ću to onda obaviti.
Kaj se tiče spavanja na trbuhu meni je srednje djete stalno spavalo na trbuhu i nikad nisam imala nikakav strah, sve je bilo ok, zapravo jedino je tak spavala duže od 10 minuta. Ova bebica ne spava na trbuhu, ali kad se igramo okrečem ju  na trbuh da se vježba malo, tako jačaju mišiče, valjda trbušne i vratne....a i za rukice je kao dobro.
Idemo mi u ranojutarnju šetnju dok još nje nepodnošljivo....pozzz svima

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Travanjske bebice :)
25.6.2012 4:53:22   
Kony
Imam temparaturu 38 da li smijem dojiti. Mislim da je gripa

(Odgovor članu freelove)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Travanjske bebice :)
25.6.2012 6:29:24   
freelove
koliko sam ja upućena-smiješ.....a mislim i da smiješ lupocet popiti, da si olakšaš. 

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Travanjske bebice :)
25.6.2012 11:16:08   
Kazimira
hellooo........user posted image

sutra bum pitala peda za malog....kaj mu se ćini za gljivice pa bum i ja do doc.....aliii cure moje, moj mališan jučer navršio 2 mjeseca a ja jutros dobila menstruser posted image ....baš sam bila u bedu...nakako mi se ćini prerano...baš mi sestrična kaže da je njen mali bio razdražljiv kad je ona dobila...moj još niš ne pokazuje, nadam se da ni nebu.....

da, da lupocet smiješ piti.....drži se, najgore je biti bolestan po ovim vrućinamauser posted image


user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu freelove)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Travanjske bebice :)
25.6.2012 13:51:23   
lola 1
Bok curke!
I ja dobila menstr.nakon 2 mj i 10 dana s tim da sam krvarila punih 40 dana nakon poroda. Užas!
Moj mali spava isključivo na prsima jer samo tada spava,svi drugi položaji max 10-tak minuta. I mi smo imali soor,dobili Daktarin gel i njemu se povuklo za dan -dva meni s bradavica nakon nekoliko dana.

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Travanjske bebice :)
25.6.2012 14:09:32   
Kony
Bila sam na hitnoj i tamo su mi rekli da ni u ludilu ne smijem dojiti, onda sam nazvala ako ste ćule za TELEFONCIC tamo možete pitati sve što se tice beba. Ona je rekla da da obavezno dojim ali neka prvo skinem tem. I na kraju sam nazvala u bolnicu i tražila pedijatriju i oni su srekli neka slobodno dojim da mu to ne može naškoditi i da preko mlijeka se ništa ne prenosi. A u hitnoj su mi rekli da se sve može prenjeti preko mlijeka.
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lola 1)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Travanjske bebice :)
25.6.2012 16:52:39   
newmum
Curke moje, evo i moj mali napunio 2 mjeseca i tri dana i ja dobila mengu!!!! Ostala sam šokirana, s tim da sam skontala ( sada), mali se dva dana pred mengu i sada nacikava ko luda...papi po sat vrimena i PAPI pravo..i ništa ne bljuca...hm user posted image
Sto to sad znači, da mi je mliko "tanko" u ovim danima pa mu nije dovoljno ili??

Inace nisam ni ja jos nikako isla ginkicu....bas se misla ovih dana narucit..inace red kod moga se ceka po misec i pola kad nisi trudnica...tako da si mislim otic privatniku cim mengaca prođe.

Kony, smiješ dojiti...meni je patronažna rekla da se može dojiti.

_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Travanjske bebice :)
26.6.2012 10:40:35   
Marti83
Hej mamice
neki dan je bilo na tv emisija gdje su govorili da ljeti tijelo proizvodi malo manje masno mlijeko tj.vodenastije.Zbog vrućina kao tijelo prepoznaje da treba mlijeko biti laganije...kao je naš organizam "pametan"... Zato vam bebe duže papaju,moj isto po sat vremena,i to svakih 2 sata eventualno 3 ako navučemo sa šetanjem i dudom da se malo zavara.
D. ima 3 mj i 3 dana i još nema menge....nadam se da neće još neko vrijeme doći.
Jeste li imale kakav PMS kao naznaku da stiže?Ili te to samo iznenadi?

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu newmum)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Travanjske bebice :)
26.6.2012 12:19:04   
lola 1
Da budem iskrena s jednim djetetom PMS sam prepoznavala,sada s dvoje ponekad ne znam ko mi glavu nosi pa mi se čini da me menga iznenadila.user posted image

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Travanjske bebice :)
26.6.2012 14:09:46   
newmum
Pa ne mogu reći da sam primijetila neki PMS, menga me jednostavno iznenadila......jesam bila malo živčana zadnjih dana, ali pripisujem to ovoj nesnosnoj vrućini i neurozi..no sad kad pogledam, možda je to i bio PMS...user posted image


_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu lola 1)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Travanjske bebice :)
26.6.2012 21:33:25   
Kazimira
moja menga cure totalno čudna.......samo noću krvarim i to vrlo skromno......valjda to tako mora biti user posted image

e i moj mali duže cica zadnjih dana.........

danas smo bili kod peda....Kaspi sad ima 6520 i 60,5...dobio je dvije pikice......i cijelo vrijeme je vrištaouser posted image ...došli smo doma oko 19.00, nacico se i zaspao...još spava....danas mu je bio buran danuser posted image


pozzzzuser posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu newmum)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Travanjske bebice :)
27.6.2012 11:39:23   
Melixina
pozdravi svima, dok spava tipkam.. bili smo na kontroli prije 2tjedna imamo 6100 g (tada smo imali) , visoki smo 60cm.. svi kazu da je pravi buco, a ja kazem neka ga ima, kad krene trcati brzo ce se stesati user posted image ... dobili smo dvije pikice, vristao je cijelo vrijeme, ali mama ga je naknadno smirila... sada smo oboje nesto prehladjeni, pa smo tom prilikom kupili ono cudo za usisavanje smrkavica... sinoc smo isprobali i mogu reci da je lijepo usisalo... je se vama zna dogoditi da vam bude puna kapa svega?(danas mi jedan o d tih dana) ..
ljeto je stiglo.. a mi mora nikako vidjeti.. i da pitanje.. u bazencicu stavite morsku vodu? i sto dalje? neznam kako da odemo na plazu, sta da radim s njime, u sto da ga stavim, jos ipak nesmije sjediti.. sto vi radite po tom pitanju?
netko je bio napisao da vjezba bebici glavicu, i moj bebili baca na jednu stranu, pa me zanima koje vjezbe i kako provodite?
pozdravi od user posted image i mene..

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Travanjske bebice :)
27.6.2012 11:44:12   
Melixina
.. i da.. sto se tice dojenja i temperature, da smije se davati mlijeko i pod temperaturom.. tako vele RODA strucnjaci.. dapace se preporuca davati mu tada mlijeko jer ondabebi stvara ekstra imunitet.. i sto se tice menstr. ja dobila 29.05. i da bili smo neki dan na kontroli (prvoj) kod ginica i sve je u redu... samo sto nikako se odluciti na sexy time.. sve nekako odugovlacim i zavlacim (jadan moj mm).. i da, bebi spava s nama pa mi je to sve nekako cudno.. ima li itko slicne "simptome"? ... jos jednom poozzz

(Odgovor članu Melixina)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Travanjske bebice :)
28.6.2012 20:09:43   
Kony
Joj curke ja sam u takvoj depri da bi najsradje pobijegla daleko dalelko

(Odgovor članu Melixina)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Travanjske bebice :)
29.6.2012 12:34:11   
newmum
Kony, nisi jedina! Mene pere depra vec par dana.....zaplačem svako toliko zbog sitnice..u groznom sam stanju!


Ne znam jel do do menge...koja je prošla ili..ili... ko zna!

Samo znam da čekam vecer svaki dan da mi muz dode s posla... inace sam sama samcata s bebacem po cilee dane... 6 dana u tjednu! uf uf evo mi se opet plače

_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Travanjske bebice :)
29.6.2012 14:10:28   
Marti83
Bok cure
nisam se dugo javila jer sam stalno u nekoj brzini.Znam kako vam je jer sam se i ja tako osjećala ali na početku prvih mjesec-dva.Sada sam se i naviknula da većinom sve sama radim.Još ove utakmice su mi se popele na vrh glave,muž dođe s posla,pojede,malo se baci na kauč,ode na more,dođe u 20-20:30 pojede,i ode u obližnji kafić gledati utakmice.AAAAAAAAAAAAAAAAAAA. I onda ja sama spremam sve za kupanje,perem suđe u ponoć,ili napravim ručak do pola za sutradan.Nije nama ženama lako.Jedino mi je super što je mali ko zlato,malo zeza za nošenje uokolo po kući ali to nije tako strašno.Papa ko veliki,priča,smije se na sve,i jučer se po prvi put sam okrenuo sa leđa na trbuhuser posted image user posted image
Eto upravo se probudio i dužnost zoveeeeee.Pusa

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu newmum)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Travanjske bebice :)
1.7.2012 18:18:57   
Ubrzomamica
Pozdrav cure moje! Evo nas ispod tresnje spavamo u kolicima! Konacno!!!! U fazi smo d spava 10-15 minuta i budenje! A ja luda!!! Nije tako svaki dan, al svako treci je nas!
U petak nam je kontrola pa cemo vidjeti koliko smo u dva mjeseca narasli! Jos uvijek samo ciki hvala Bogu!
Sto se tice menge, imam osjecaj da bi mogla ubrzo, isko mi svi kazu da nece dok dojim! Al neki cudni bolovi u stomaku me podsjecaju na pms!
Kako vi podnosite vrucinu!? Joj ja jedva cekam da mm dode s terena pa da idemo malo na more da se mama bucne! :))))

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Travanjske bebice :)
1.7.2012 23:13:43   
Kazimira
hej cure user posted image

mali je danas fino zaspao jer je cijeli dan kenjkao, kod bake nije htio spavati a mi nismo ponijeli kolica u kojima najčešće spava po danu, izludio me......ali je zaspao nakon 5 min cice.......hehehe uf......mrzim kad tak poludim pa mu se onda ispričavam koda zna kaj pričam.......ali nemrem si pomoći...nije to niš strašno, ali je bi bila "savršena" mamauser posted image ...no dobro............mi kapamo oko, mažemo pišu jer je ped malo potegaouser posted image i tak...vruče nam je..klima opet riknula........eeee i imamo krstitke u subotu, danas sam mu kupila obleku, biti će bonbonuser posted image
kako vrijeme leti...klinci nam rastu ko gljiveuser posted image user posted image
Kony i druge u depri...drž te se i think pinkuser posted image

gibam..budimo se u 6...svaki dan smo na terapijama.........

user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Ubrzomamica)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Travanjske bebice :)
2.7.2012 7:11:16   
newmum
E zene moje! Nas ova vrucina iscrpi! Zavidim onima koje imaju klimu! Mali se od žeđi počeo po tri puta budit noću i cikati! Ekstremno iscrpljujuće...a bas smo se bili lipo uštosili na jedno noćno buđenje oko 3 ili 4 ujutro pa onda spavanac opet do 6.30 ili 7h..

Evo nocas je tri puta cika..u ponoc pa u 2.40 pa u 4.50. i ustajanje u 6.30h jer nece vise da pajki... krepanaaaa saaammmmmuser posted image user posted image user posted image

NJega mi tako žao koliko se jadan muči..ne znam kako vise da ga dojim...klasicno vise ne ide jer se znojimo oboje..a na krevet da ga stavim pa mu ciku dajem nece je tako...
Ima li tko kakav savjet???

_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Travanjske bebice :)
2.7.2012 8:49:55   
Marti83
http://roda.hr/article/read/ispravan-polozaj-pri-dojenju
evo ti tu položaji,mislim da bi ti pasao položaj nogometne lopte,najmanje se dodirujete.
I meni je toplo,ali izgleda da D. to ne smeta.Bude mokre kose straga,vlažnog body-a ali i dalje jede u klasičnom položaju.
Jučer se kupao u moru,uronila ga ja do pazuha i nije plakao.Mlatarao je nogaama kao da pliva već godinama.Očito je istina ono da bebe znaju prvih par mjeseci plivati i plutati u vodi.user posted image


_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu newmum)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Travanjske bebice :)
2.7.2012 9:01:44   
mala pcelica
Očito je istina ono da bebe znaju prvih par mjeseci plivati i plutati u vodi.


istina je,a i beba do devet mjeseci kad ju uronis u vodu ima refleks zatvaranja dišnih puteva tako da se ne uguši i ne guta vodu ..bila neka emisija o tome,ja sam se bas fascinirala user posted image


i ja mislim da bi vam polozaj lopte najbolje odgovarao..

< Poruku je uredio mala pcelica -- 2.7.2012 9:03:41 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Travanjske bebice :)
2.7.2012 10:27:00   
beba 2
newmum, evo neznam jeste li se naručili kod kardiologa, ali da ti javim za nas dobru vijest mi smo konačno obavili taj pregled i rupice više nema jednostavno je srasla (hvala Bogu!!!!)...moj dečko je kako kardiolog kaže zdrav kao dren...e sad nešto što bi tebe moglo utješiti rekao nam je da ako bi netko ponovno i čuo šum da je to šum zdravog srca i da nas to upoće netreba zabrinjavati najvažnije je da nema te rupice...pregledao je cijelo srčeko tako da više nemamo potrebe niti za nekakvim kontrolama ništa, pa je vjerojatno to i kod vas u pitanju šum zdravog srca i možda bi bilo dobro da napravite taj uzv da vam samo to stručna osoba potvrdi...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Travanjske bebice :)
2.7.2012 12:38:22   
Sheilla
hej svim curama :)) mamama:))) Dugo vas nisam citala moja curka i ja smo se prekjucer vratile sa mora i danas smo se cijepili...A sad idem procitati sto se unatrag mjesec i pol dana dogadalo:))) Pusa svim bebacima

(Odgovor članu beba 2)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Travanjske bebice :)
2.7.2012 13:58:17   
newmum
beba 2 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
drago mi jeeeee!!!!!!!!!!
mi smo se pokusali naruciti,ali to je mission impossible! cekam opet sad 13. pregled kod pedijatra pa da vidim jel opet cuje...pa sam misla ic preko klinike sunce...platit koliko treba ali da budem mirna

nadam se da ce i u nas bit tako lipa vijest!! bas si me razveselila!user posted image user posted image



_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu Sheilla)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

da li je ili nije...
NIKy

smatrate li da je psihičko zlostavljanje ukoliko vas muž tokom rječkanja ili svađe zove pogrdnim imenima zbog vaših bivših dečkiju iako je vaša veza vaša sadašnjost i sve je ok, a ti dečki prošlost...

smatram (85%)

ne smatrm (15%)


Broj svih glasova: 137

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!