|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 17:21:37   
Ninaa
Ja sam rodila u Sestre Milosrdnice iliti Vinogradskoj i kad su me zaprimili nakon klistiranja mi je dala njihovu spavačicu u toj sam rodila, a odmah poslije kad su došle po mene s onim krevetom da me odvezu u sobu pomogle su mi presvući spavačicu i dala mi je još jednu čistu. Nisu bile loše samo su jako jako grube. Kak sam rodila u sub. u ned tj. sve do pon. popodne nije bilo spavačica tak da smo već u ned. svi imali svoje spavaćice i piđame.Nitko se nije bunio jedino je neki stariji doktor na viziti pitao da zašto su svi u svojim spavaćicama da di su bolničke pa mu je sestra rekla da su u pranju jel vikendom ne radi to di se peru. A za presvlačenje mi smo se sve skidale u krevetu ispod poplona i sestra je s nekom pincetom micala uloške.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 17:21:38   
gogillli
pih zaboravih skoro najvaznije...dokumente..zdravstvenu i sve nalaze iz doba trudnoceuser posted image

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 17:23:18   
Ninaa
I meni su bile super nivea intimo maramice za brisanje jedino me od njih nije dolje peklo pa možeš i njih staviti paketić ili dva, i treba ti one uloške  vir ili tak nešto barem dva paketa pa ti još donesu ak zatreba u bolnicu.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 9:55:13   
gogillli
evo da vam javim frisku informaciju da u Osjeckoj bolnici na porodu imate svoju spavacicu, a dane koje lezite stvarno mozete imati bilo sta...ja sam bila u donjem dijelu trenerke i kratkoj majici...to nitko negleda...a puno je udobnije(bar meni)u tako necemu...eto buduce mamice koje ce roditi u Osijeku da znate....user posted image user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 9:56:22   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image i meni je bilo najugodnije u mojem... imala sam svoju piđamicu u dva djela i niko ništa ne pita

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 10:12:56   
lidac0605
Ja nisam nosila svoje spavaćice u rodilište jer ih u Vinogradskoj imaju...al brate mili,moraš oko 5-5,30 već čekat tam kod kolica s vešom jer onda dolaze friške i sve ih razgrabe...posle ostanu samo poderane i sa dekolteom do pupka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 56
   [Obrisani korisnik]
17.3.2010 10:14:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu gogillli)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 10:14:42   
ninolina
Ja nisam nosila svoje spavaćice u rodilište jer ih u Vinogradskoj imaju...al brate mili,moraš oko 5-5,30 već čekat tam kod kolica s vešom jer onda dolaze friške i sve ih razgrabe...posle ostanu samo poderane i sa dekolteom do pupka

da strašne su user posted image ma da mi je i neko tamo prigovorio rekla bi mu da si ju on obuće... mislim strašno mi je onako posjete, sve jadne, boli a još si moraš i cice pokrivati... bljakkkk ja nosim svoje one su mi grrrrrrrr


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 10:15:33   
ninolina
Super.Prije tri i pol godine nisi smio imati donji dio hlače.

možda tamo kod vasuser posted image
kod nas je samo da si na viziti goluser posted image dolje a ostalo kak ti paše


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 10:17:45   
danery
gdje su bili pred 2 godine...švercala sam i gaće i potkošulju ispod spavaćice....sestra me skoro u top strpala kad je skužila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 10:19:12   
ninolina
gdje su bili pred 2 godine...švercala sam i gaće i potkošulju ispod spavaćice....sestra me skoro u top strpala kad je skužila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma daj pa meni je to strašno... mislim mora biti čisto ali da bi mi zabranili da nosim svoje... a ne...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 10:19:51   
MILLA
kod nas smiješ samo njihove,jer su "sterilne"...bez obzira što su pune rupa,potrganih gumba,pa ti sise ispadaju....sa štembiljem na rukavu user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 10:21:24   
ninolina
kod nas smiješ samo njihove,jer su "sterilne"...bez obzira što su pune rupa,potrganih gumba,pa ti sise ispadaju....sa štembiljem na rukavu user posted image

mislim sterilne su... kod nas kad se pograbe za njih i svako prekopa koja mu paše mislim toliko o sterilnosti... pa i mi nosimo svoje...čiste... ma kod nas nema frke s tim


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 10:21:48   
danery
pa kak ne kužiš,rupe su da ti je lakše dojiti user posted image user posted image user posted image
a pečat je znak exkluzivnog članstva u klubu rodilja user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 10:24:42   
lidac0605
Ja sam uvijek(poučena iskustvom user posted image ) već u 5 čekala veš kod vrata i onda bi odma čopila 2,3 fine nove spavaćice i sakrila si u ormarić tak da sam imala i za presvuć u toku dana...

< Poruku je uredio lidac0605 -- 17.3.2010 10:25:08 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 10:26:55   
danery
vidiš ideje... user posted image user posted image user posted image
ja sam dijelila gaće šakom i kapom po sobi koliko mi je mama napakovala UZ MOJU PUNU TORBU...
vjerujem da su neke od njih i danas u ophodnji gradom user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 10:49:03   
Tsmee
Ja lijepo ponijela svoju, ali kad sam vidjela koliko krvarim, ostavila svoje u torbi i koristila njihove. Svojih ne bi imala dost user posted image A i one s prorezom su mi bile bolje radi dojenja. Jest da kad sam bilo kud išla, morala sam držat rukom prorez da sve ne ispadne van user posted image , ali ok...
A kaj se gaća tiče, koristila one jednokratne, samo kad je išla vizita smo ih morali skidati.
Bila sam samo 2 dana u bolnici pa nije bilo frka...

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 13:19:55   
BUMBIKA
Ja sam isto imala svoju spavačicu 

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 13:48:40   
adryosijek
ja nosim svoje dvije jel inace nevolim spavat u spavacicama pa mi se nekupuje vise volim pidame ..samo bi stajale nakon poroda pogotovo jel sam kupila malo vece user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 13:53:44   
lema
IZVORNA PORUKA: MILLA

kod nas smiješ samo njihove,jer su "sterilne"...bez obzira što su pune rupa,potrganih gumba,pa ti sise ispadaju....sa štembiljem na rukavu user posted image
da istina neznas sta ti vise ispada sa koje strane a ako prokrvaris preko ako slucajno nemaju ciste onda te puste tako user posted image user posted image user posted image pa kad ti neko dode neznas sta ti je neugodnije to sto ti sise vise na sve strane ili ono drugouser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 14:01:34   
jelena j.
haha istina je sto kazes lemauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 14:30:08   
adryosijek
ma sta ces kad drzava nema novaca da obnovi spavacice pa smo u njima ko sirotinja  sve ko da su miseki zgrickali i moljci user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu jelena j.)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 14:39:35   
pula25
ja sam isto rodila u puli i spoznala pulske spavačice. OK da su kao sterilne ali brate tako su debele kao da su napravljene od štofa za kauče a grube da ni ne pričam. Ali recesija je svugdje pa se ne žališ, samo da što prije ideš kući. Nego meni je bilo žalosno da bebama oblače iste benkice po 2 dana samo ih okrenu jer ih valjda isto nemaju dovoljno.

_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 14:50:11   
tinka25
Ima li koja iskustva sa bjelovarskim rodilištem što se tiče spavaćica? Ja bi radije imala svoje jer mi se nekak ne sviđa pomisao nositi bolničke. 

(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Spavačica u rodilištu
17.3.2010 23:50:09   
Anita**
Ja sam iz Bj. Možeš imati sve svoje. Svejedno da li spavaćica ili piđama, samo dok ide vizita moraš skinuti doljnji dio piđame.
Oni ni nemaju svoje spavaćice za dijeliti!

(Odgovor članu tinka25)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!