|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vinogradska bolnica
10.8.2009 23:29:50   
ELENA35
Što se tiče doktora Kraljevića za njega imam samo najlijepše riječi.Vodio mi je trudnoću (blizanačku),zaprimio me 20 dana prije termina,obilazio,i porodio carskim rezom koji se evo nakon 3 mjeseca skoro i ne vidi.Boljeg i ljubaznijeg doktora nisam nikad prije upoznala.I učinio mi je da mi trudnoća ostane u najlijepšem sjećanju kao i porod.Za dr.Kraljevićauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .P.S.on ti ima i privatno ambulantu,a nije skup.

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu giovecreations)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Vinogradska bolnica
25.10.2009 0:04:26   
kitty007

pozdrav,ja sam u 5.mj. trudnoće koju vodim u poliklici Eljuga. obzirom da po preporuci fizijatra i ortopeda idem na dogovoreni carski rez,dr. Mazalin će me uputiti u Vinogradsku kod dr. Košec. zanima me ima li neka od vas saznanja o njoj. Isto tako zanima me mogu li odabrati spinalnu ili epiduralnu anesteziju te kada suprug može vidjeti bebu. da,i kakva je situacija s apartmanima. puno pitanja,sorry....unaprijed hvala....

(Odgovor članu Mucasta)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Vinogradska bolnica
14.12.2009 19:31:44   
lidac0605
Kolko ja znam...zadnji put kad sam ja rodila,a to je bilo 2004 u Vinogradskoj nisu imali mogućnost epiduralne-nemaju tim za to.Tam to sve ide prirodno ili u tvom slučaju u općoj anesteziji,ak se nije kaj promijenilo...
Ja sam 1.put rodila na carski i ne bi više NIKAD!To je bio hitni porod,al svejedno-napatit ćeš se iza toga još bar 2 mjeseca sa ranom...Posle sam još 2 put rodila vaginalno-čisto druga priča i čisto drugi doživljaj...
Sad u 6.mj.me čeka još jedan porod user posted image ,al me to veseli-to su mi bili najljepši trenuci u životu...A i nadam se da je to sad touser posted image

(Odgovor članu kitty007)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Vinogradska bolnica
16.2.2010 22:30:47   
Wukovarka
Dr. Košec je pravo zlato od žene...meni je vodila trudnoču pred kraj...svaka pohval

Imaju epiduralnu, samo moraš biti tamo na vrijeme....ja sam prilično kasnila user posted image

Ma svaka pohvala....tamo idem ponovno roditi

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Vinogradska bolnica
23.6.2010 14:49:50   
Točkica28
cure... ja bi u vinogradsku, ali ne spadam tamo... ima koja da je frisko rodila tamo???
tečaj, stvari, doktori??? sve me zanima...


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Vinogradska bolnica
13.7.2010 10:48:33   
Točkica28
ajde nek netko odgovori...
dr tučkar?
u 8 mj idem na prvi pregled u vinogradsku?
iskustva?
jel mi treba moja spavaćica kad rodim?
jel imaju epiduralnu?


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Vinogradska bolnica
13.7.2010 13:30:58   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: Točkica28

cure... ja bi u vinogradsku, ali ne spadam tamo... ima koja da je frisko rodila tamo???
tečaj, stvari, doktori??? sve me zanima...



Ja user posted image

Ne spadam tamo, nitko mi nišš nije rekao...čak im drago što sdam njih izabrala.
Osoblje savršeno...za tečaj ne  znam, ali ako tata planira s tobom na porod, tečaj vam ne treba

Od stvari nosiš sve za sebe, beba je zbrinuta.
Ne nosi previše...dovoljno ti je :
-svaki dan 2 ručnika
-papuče
-japanke za tuširanje
-njhove spavačice su ok, samo si odmah uzmi 2, jer zna biti da ih nema
-sve za higijenu
-vc papir
-krema za bradavice obavezno
-deo protiv znojenja, jer je vruuuuučeeeeeee
-ulošci
-jednokratne gače

Mislim da je to to
Što te zanima pitaj user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Vinogradska bolnica
13.7.2010 14:21:37   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: Točkica28


dr tučkar?  Savršenstvo od doktora...šaljivđija i vrlo je pedantan. Bio mi je u viziti dva puta, doktor je super.
u 8 mj idem na prvi pregled u vinogradsku?  ovo pitanje ili??
iskustva? dva puta tamo rodila i da ih rađam još 5 išla bih tamo
jel mi treba moja spavaćica kad rodim? možeš ju imati, ali bolje njihove, jer ćeš krv teško oprati sa svojih
jel imaju epiduralnu? naravno, ali onda moraš brzinski u bolnicu da dođeš na vrijeme user posted image


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Vinogradska bolnica
13.7.2010 14:57:59   
Točkica28
hvalaaaaaaaaaa na informacijama...
osjećat ću se slobodna ti poslati pp ako se sjetim još kojeg pametnog pitanja :D
a i zarucnik mi je vukovarac pa si utvaram da imam žnjoru kod tebe hehehehe user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Vinogradska bolnica
13.7.2010 15:53:57   
Wukovarka
user posted image  user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Vinogradska bolnica
19.8.2010 17:31:51   
Engls
Iako ne spadam u Vinogradsku bolnicu,željela bih roditi tamo.Sada sam u 37.tjednu.Kolio najkasnije moram otići na prvi pregled sa uputnicom u trudničku ambulantu?

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Vinogradska bolnica
19.8.2010 18:53:29   
lidac0605
Sad ti je pravo vrijeme da se počneš tam kontrolirat do poroda...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Engls)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Vinogradska bolnica
19.8.2010 22:20:47   
Engls
Hvala...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Vinogradska bolnica
14.9.2010 15:03:05   
ula_27
pozdrav svima :)

osobno sam čula same pohvale za vinogradsku, a po mjestu stanovanja i pripadam tamo ... nedavno sam pitala ginekologicu da li se moram ranije javljati u bolnicu, i žena kaže da je moj izbor da li ću nastaviti voditi trudnoću kod nje ili u bolnici ... čitajući vaše postove, imam osjećaj da je ipak pametnije zadnji mjesec odlaziti u bolnicu na kontrole, bez obzira što nemam nikakvih poteškoća ...

u svakom slučaju, tako se veselim toj vinogradskoj, pogotovo zbog ljubaznih sestara!

(Odgovor članu Engls)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Vinogradska bolnica
28.9.2010 22:08:18   
missnw
hey
pametnije je definitivno upoznati doktore i ekipu ranije, ja sam počela dolaziti tamo na kontrole u 30 tjednu, doduše zbog upala mjehura i slično, pa me moja ginička poslala kod njih na kontrole ranije nego je potrebno za curke koje nemaju nekih problema... sada sam u 36 tjednu, i curka moja i ja brojimo lagano user posted image
mene kontrolira inače Dr Grbavac, nemam riječi, predivan je i toplo se nadam da kad me čope trudovi da će biti njegova smjena...inače on ima ambulantu petkom...
u svakom slučaju, zanima me da li mi netko može reći da li oni rade epiziotomiju automatski ili? naime, ne znam kaj mi je ali svaki put ih to zaboravim pitati user posted image

(Odgovor članu ula_27)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Vinogradska bolnica
29.9.2010 1:16:19   
lilia
Neki dan su nam na tečaju govorili o epiziotomiji jer to svih zanima.
Doktor je rekao da oni do zadnjeg trenutka ne mogu znati da li će biti potrebna ili ne. Jednostavno kad krene, procijene i ako treba, zarežu.
Nijedan doktor ti ne zna unaprijed odgovor na to pitanje.
Navodno se prilikom porođaja u kadi ili na stolčiću ne vrši epiziotomija, iako je sve moguće.
Pričam o riječkom rodilištu, ali svagdje je stvar slična.
Sretno.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu missnw)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Vinogradska bolnica
29.9.2010 7:50:13   
Thea
u svakom slučaju, zanima me da li mi netko može reći da li oni rade epiziotomiju automatski ili? naime, ne znam kaj mi je ali svaki put ih to zaboravim pitati user posted image



To se ne zna dok ne krene porod.recimo sa Klaudiom su me malo zarezali,sa Antoniom sam sama od sebe popucala,a sa Valentinom me nisu niti rezali niti sam popucala.Kad krene porod oni će sami procijeniti da li je potrebna epizitomija ili ne...


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Vinogradska bolnica
29.9.2010 12:22:50   
missnw
hvala curke na odgovorima, naime, po običaju kolaju informacije tipa da te režu bez pitanja, da te režu odmah jer je kao njima lakše i slično...user posted image

već mi je malo dosta tih generaliziranih priča...nadam se da ću slijedeći tjedan na kontroli konačno uključiti mozak i pitati odmah doktora kakvo je njihovo službeno stajalište user posted image  btw, nevjerojatna je količina informacija za i protiv tog rezanja user posted image

ali u svakom sl, nitko ne zna unaprijed kako će biti, jedino mogu dati sve naj od sebe i nadati se da i doktori rade isto user posted image

ps čula sam da je super riječko rodilište, pogotovo zbog poroda u vodi

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Vinogradska bolnica
29.9.2010 14:18:04   
inesica
Nasa (osjecka) bolnica ima svoj stav o epi, a to je-reze se. Na tecaju je to potvrdio i sam doktor koji je na porodu.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu missnw)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Vinogradska bolnica
29.9.2010 14:55:45   
lilia
ps čula sam da je super riječko rodilište, pogotovo zbog poroda u vodi


Kažu da je broj 1 u Hr, oni se malo i sami hvale i uzdižu ali osjetimo na predavanjima da se stvarno trude biti najbolji. Rodilište izgleda kao hotel, u predrađaoni radio, televizija, sve novo, puno svjetla, ma izgleda stvarno super.
Nažalost kadu nismo vidjeli jer je taman jedna žena iz Karlovca došla roditi u njoj.
Što se tiče rezanja, ako nema potrebe, neće te rezati, pa zašto bi?
A ako moraju, moraju. Nije mi jasno da svaku ženu zarežu, pa nisu valjda idioti?

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Vinogradska bolnica
29.9.2010 15:00:02   
Wukovarka
Nitko te neće rezati ako nema potrebe.

Ja sam dva puta rodila i nisam nijednom rezana

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Vinogradska bolnica
29.9.2010 15:03:59   
lilia
Wuki sreća pa nismo u Osijeku.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Vinogradska bolnica
29.9.2010 15:35:47   
missnw
da, svaka bolnica ima drugačiji stav....
hmmmmm
sad si me navela da idem za rijekuuuuuuuuuuuuuuuuuu
hahahhauser posted image

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Vinogradska bolnica
19.12.2010 15:03:43   
Nane20
Bok.Pošto sam nova tu,a radim u Vinogradskoj bolnici,poznajem sve doktore i sestre,i mogu vam reći da su oni svi super na svoj način.Meni je osobno Ivan Grbavac super,i jedini kojemu istinski vjerujem,i kod njega ću kontrolirati svoju trudnoću kada za to dođe vrijeme user posted image

Što se tiče same bolnice,jedina je možda prednost što nema rooming in a nedostata što nam baš zbog toga što ga nemamo nastaje gužva i manjak prostora,al ostatak je za sve pohvale

Za sva ostala pitanja mi se slobodno obratite

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Vinogradska bolnica
5.1.2011 11:56:58   
luka2011
Lijep pozdrav i Sretna Nova 2011!

Trebala bi par Vaših savjeta iz "prve ruke", prva mi je trudnoća, termin poroda mi je u svibnju, imam rizičnu trudnoću zbog visokog tlaka, pod terapijom sam, trudnoću mi vodi ginekolog iz doma zdravlja, sa kojim nisam baš zadovoljna, jer štedi na uputnicama, oskudan je na savjetima, nema adekvatnu opremu, nema UZV...tako da UZV obavljam privatno. Privatna ginekologica savjetovala me da se svakako javim u bolnicu, ginekologu koji će mi voditi trudnoću i porod. Preporučila mi je dr. Košec u Vinogradskoj bolnici, zbog vrhunske stručnosti.
Što me muči, prema mjestu stanovanja NE PRIPADAM u Vinogradsku bolnicu, pa neznam da li će me dr. Košec primiti na preglede, vođenje trudnoće i porod, stvarno ne bi htjela biti odbijena i ovako sam dosta zabrinuta. Ukoliko se uspijem naručiti kod dr. Košec, čiju uputnicu trebam imati, ginekologa iz DZ ili dr. opće prakse?
Da li je moguće prisustvo supruga na porodu, sa ili bez potvrde trudničkog tečaja....imala bi sigurno još pitanja da znam što me čeka....

Unaprijed hvala na odgovorima i svako dobro

(Odgovor članu Nane20)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!