|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Kako vam je započeo porod?


puknućem vodenjaka
  38% (74)
pojavom trudova
  61% (120)


Ukupno glasova: 194


(Posljednji glas : 9.1.2018 19:04:27)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako vam je započeo porod?
20.12.2010 8:05:19   
mama1981
pozdrav meni je započeo sa bolovima u krstima,pa prema dolje no sve se izdrži ja imam dvoje djeceuser posted image

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: kako vam je započeo porod?
21.12.2010 20:26:10   
Tratina
IZVORNA PORUKA: tina0310

meni je oša tkz čep dok sam ja faca prala zavjese...sređivala kuću i onda stavila uložak i ošla po svekra s mm(naravno) nekih po ure puta u jednom smijeru,kad sam došla doma krenila sukrvica,uzeli torbu i ošli u bolnicu,bila na dripu,slabo se otvarala i tek nakon 3dana rodila,bez ijednog truda i bez pl vodeuser posted image user posted image   malo falilo da na carski idem

i meni se ista stvar dogodila... nisam znala ni da je to moguće. ja sam ih molila da me pošalju na carski ali me otkačili user posted image Doduše, molila sam ih sve! I carski i epiduralnu i da me lupnu u glavu i puste da na miru umrem, al ništa user posted image

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: kako vam je započeo porod?
29.12.2010 14:53:56   
drugasrecica
meni je prvi porod počeo kad mi je počela curiti plodna voda a istodobno su počeli i trudovi, svako malo išla u wc, a drugi put u 3 u noći me probudila lagana bol koja se javljala u početku svakih 15 minuta, a se sve ubrzalo i pojačalo user posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: kako vam je započeo porod?
29.12.2010 15:20:20   
anonno17
U prvom porodu mi je dok sam spavala oko 4 sata u jutro pukao vodenjak i u 6 bila u bolnici, a sa druigm me počela jaaaaka bol u preponama na večer, trudovi lagani u razmaku od pola sata u 22 h i popravo jaki trudovi u 2 sata u noći

_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: kako vam je započeo porod?
27.2.2011 18:24:39   
Ilovelife
3 dana prije sam imala žestoko čišćenje crijeva user posted image i baš smo mm i ja razgovarali kako će uskoro beba van. .. sam imala i jer one koje su već prošle kažu da je to predznak  porodu i vidi, vidi... tako i bje!!! 3. dan u noći puče vodenjak i to podosta a odmah sam imala i lakše popratne trudove koji su boljele iali bili izdržljvi.user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 105
   [Brisano sporočilo]
27.2.2011 19:54:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Ilovelife)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: kako vam je započeo porod?
3.3.2011 10:59:16   
Anoniman
POROĐAJNA PRIČA

iva mi je najbolja frendica i stalno sam uz nju.....ona i dečko se nisu oženili i ona je odlučila sama iznjeti trudnoću, pa sam ja kao njezina najbolja prijateljica stalno bila uz nju, tu je i naš ginekolog Strahimir Banović koji je pratio Ivinu trudnoću. No na žalost on ju nije porodio, jer da je vjerujem da bi ova priča išla jednostavnijim tokom...Ovim putem pozdravljam doktora i svako dobro mu želim, te moje tople preporuke!

Iva je dobila trudove, pa sam ju vozila u bolnicu.... nije se dovoljno otvorila, a nije mogla na carski radi ureaplazme da ne zarazi bebu....epidurlanu je odbijala i u svoj toj zbrci dobila je dvije.....no, onda nije mogla tiskati jer nije ništa osjećala, pa su maloga rukama istisnuli i pogurali da izađe van..dječak je na promatranju...prošao je bez oštečenja, Iva je zdrava i živa...

sve je dobro kada se dobro završi

sve je dobro kada se dobro završi

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: kako vam je započeo porod?
3.3.2011 11:22:00   
Krky
1. neprepoznatim trudovima (nije to ništa, termin mi je "tek" za 4 dana), bušenje vodenjaka u rađaoni
2. nepravilnim trudovima, spontanim puknućem vodenjaka tijekom trudova
3. "pucam od smijeha"- puca i vodenjak, bez trudova = carski
4. spontanim pucanjem vodenjaka, trudovima...sve školski


_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: kako vam je započeo porod?
3.3.2011 11:40:48   
emab
IZVORNA PORUKA: Krky

1. neprepoznatim trudovima (nije to ništa, termin mi je "tek" za 4 dana), bušenje vodenjaka u rađaoni
2. nepravilnim trudovima, spontanim puknućem vodenjaka tijekom trudova
3. "pucam od smijeha"- puca i vodenjak, bez trudova = carski
4. spontanim pucanjem vodenjaka, trudovima...sve školski


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - svaki put različito user posted image  - baš kako i kažu da bude. Vjerojatno su i kao djeca takvi, svatko poseban na svpj način :)

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: kako vam je započeo porod?
3.3.2011 21:48:21   
Suzn
ej ova tema je super! čudno je to priroda odradila....

(Odgovor članu emab)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: kako vam je započeo porod?
21.4.2011 18:19:36   
Buci buci
Jutarnje buđenje u bolnici zbog redovne kontrole CTG-a. Zaključak doktora da bebi usporava srce zbog mog visokog tlaka. I odmah pod nož! Blaženi carski!!!!

_____________________________

Naša mala maza 31.01.2011.

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kako vam je započeo porod?
18.5.2011 14:58:02   
baby20
trudovima, a na vratima rodilišta puknućem vodenjaka

< Poruku je uredio anaxx -- 12.7.2011 15:40:11 >


_____________________________

23.04.2011.-LARA, mamina i tatina sreća najveća <3
12.10.2014.-LEA, naša malena mrvica <3
12.02.2016.-LEO, stigao nam princ <3

(Odgovor članu Buci buci)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kako vam je započeo porod?
13.6.2011 22:42:18   
mmicko
Ajme kad Vas čitam dođe mi da plačem!!! Trudovi, puknuće vodenjaka!!! To je radost! Ja sam oba puta prenijela 10 dana od termina i tek mi se onda zamutila plodna voda, onda su mi dali drip i tek poslije trgali vodenjak!!! Oba puta je bilo prekrasno bolno!!! Navijam za prirodne trudove!!! OVaj put ima se stvarno nadam!!

< Poruku je uredio anaxx -- 12.7.2011 15:39:50 >


_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu baby20)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kako vam je započeo porod?
12.7.2011 15:25:58   
Juanita
i ja sam prenijela, i zbog toga inducirani, pa komplikacije pa carski...
vidjet cemo sta ce biti ovaj putuser posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 12.7.2011 15:39:18 >

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kako vam je započeo porod?
12.7.2011 15:39:21   
beba24
Nisam ni znala da imam trudove dok nisam pogledala na sat. Svakih 4 min...odma u bolnicu, pripremili me (user posted image ), malo sam prošetala, u box i OPA-3 sata kasnije eto naše princeze!

_____________________________

Male stvari stvaraju savršenost, a savršenost nije nimalo mala stvar...

(Odgovor članu Juanita)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kako vam je započeo porod?
12.7.2011 16:55:32   
cuba
Započeo je trudovima...
Dan prije poroda (prešla sam termin 3 dana) sam bila na amnioskopiji i bila sam otvorena 2cm. Tu večer sam legla i točno u ponoć sam osjetila prvi trud. Iduća 2 su bila nakon 10min a svaki sljedeći nakon 5min. U 1h sam zaprimljena u bolnicu i nakon 10h trudova, dripa i teške borbe u 11:30h carskim rezom je stigao moj mališan....

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: kako vam je započeo porod?
3.11.2011 13:42:48   
marioneta
nisam glasala jer nit sam imala trudove nit mi je puknuo vodenjak....taj dan imala sam dogovoreno u trudnickoj ambulanti (petrova) pregled (dan prije termina) i dr. starcevic me pregledao i ispisao uputnicu za rodiliste na sto sam ostala sokirana jer nisam ocekivala da idem odmah roditi...naravno nisam ponijela ni torbu ni ista potrebno a muz bio na poslu pa je to bila cijela strka...i dođem u rađaonu i setala sam 3h no trudovi nisu stigli, stave me na ctg i jos malo cekali trudove i nista....probusili mi vodenjak i dali drip jer mojih trudova ni u tragovima nije bilo...nakon 4 h na dripu dosla je katrin hehhe...neznam kako bih uopce prepoznala da trebam rodit da sam slucajno bila doma...ali eto opet je sve dobro ispalo...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: kako vam je započeo porod?
3.11.2011 13:51:14   
modesty blaise
Prvi porod započeo trudovima (zakompliciralo se pa završilo carskim) ,a za drugi porod imala sam unaprijed dogovoren carski ....

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu marioneta)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: kako vam je započeo porod?
13.3.2012 15:36:45   
Lo.Haze
Pukla plodna voda, trudovi se pojavili tek par sati nakon toga izazvani dripom. 

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: kako vam je započeo porod?
13.3.2012 15:46:07   
hehehe
trudovima, vodenjak mi bušili...

(Odgovor članu Lo.Haze)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: kako vam je započeo porod?
28.9.2012 10:17:32   
Stormy
dan prije sluzni čep, trudovi (lagani, ništa spektakularno), dolazak, malo jače stezanje. bušili mi vodenjak

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: kako vam je započeo porod?
12.11.2012 17:58:55   
barabusina
sva dana prije sluzni cep, iako mislim da su mi na pregledima plodne vode lagano izbusili... malo me nesto probadalao, mislila sam da su crijeva, idem spavat i nakon 20 min, op! osjetim lagano curkanje... ustanem se da ne bi bilo po madracu user posted image kad opet, štrc... dok sam se spremila počelo je ozbiljno štrcat, tako da sam stavila ručnik i negdje nakon pola sata krenuli trudovi i svaki put u trudu bi mi izletilo ohoho vode, ne zna gdje mi je stalo toliko vode user posted image

(Odgovor članu Stormy)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: kako vam je započeo porod?
12.11.2012 18:42:00   
svrcica
U pol pet ujutro puko vodenjak, a cijelu noć me prije toga bolio trbuh kao da ću dobiti mengu... e sad... jesu li to bili trudovi ili ne ne znam, jer ih nakon puknuća vodenjaka nisam imala dok mi nisu dali drip. Završila na carskom zbog nespuštanja bebice.


_____________________________

20.09.2011. - Mateo - mamina mala ljubav

(Odgovor članu barabusina)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kako vam je započeo porod?
12.3.2013 11:39:44   
kisica
Trudovima

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kako vam je započeo porod?
12.3.2013 13:43:55   
medoKartonski
Pukao vodenjak po cijelom krevetu

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!