|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Kako vam je započeo porod?


puknućem vodenjaka
  38% (74)
pojavom trudova
  61% (120)


Ukupno glasova: 194


(Posljednji glas : 9.1.2018 19:04:27)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako vam je započeo porod?
25.1.2010 14:39:00   
valentinazd
zna ti to biti tako teško, ali to ti je sve normalno... pomalo si preteška sebi...ali ne brini, uskoro će proći...user posted image

_____________________________

K&J&K

(Odgovor članu hugabuba)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: kako vam je započeo porod?
25.1.2010 14:42:37   
valentinazd
ja sam rodila u 40. tjednu, pukao vodenjak, trudovi lagani, u 21h došla u bolnicu, u 9 me smjestili u rađaonu i dali drip, otvorena sam bila 1 prst, u 18h otvorena 3 prsta i nude mi epiduralnu, jer ona kao može pomoći pri otvaranju, a ako to ne pomogne kroz koji sat šalju me na carski...
na sreću u 21 sat rodila se Katarina...


_____________________________

K&J&K

(Odgovor članu valentinazd)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: kako vam je započeo porod?
25.1.2010 14:46:20   
malizia
ja sam cijelu ovu zadnju trudnoću provela u kući sve mi je bilo teeeeeško, užas, kilogrami su išli ko ludi, sa 64 kila došla na 104user posted image , nitko me nije prepoznavao, morala sam uvjeravati tu osobu da sam to zaista jauser posted image , samo šta sam se unakazila sa kilima.
Cijelu trudnoću sam provela u 2-3 trenirke, za ništa nisam bila.
Najjače je bilo kada sam rodila, hehe, toliko sam se navikla na novu težinu da sam izgubila percepciju same sebe, došla sam u trgovinu i lijepu haljinu izabrala i krenula u svlačionicu je probati užasnula sam se spodobe u ogledalu.
volja me odmah prošla za haljinom. dođem kod prodavačice ne vjerujući da sam to zaista ja, velim ja njoj; nešto vam ne štima sa vašim ogledalom, puno širi. Moj muž je pukao od smija.

(Odgovor članu hugabuba)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: kako vam je započeo porod?
25.1.2010 15:08:34   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: hugabuba

ej bok!!!!
mozda moje pitanje i nema veze bas sa ovom temom,al neznam gdje da je svrstam!!!!!
sada sam trudna 35+3 tj.,ledja me rasturaju,noge mi natecene ko balavani..nemrem ni hodati kak spada...ak duze sjedim nemrem se dignuti...ko bakica sam...sve me boli....bila sam kod dok. prije odp. 8 dana kaze sve je oke....a ja ko tuta... user posted image ....sve me boli....beba se rita ko luda...user posted image
help....cure!!!!
user posted image


isto mi je, ja u 36om i proklinjem sve user posted image  ma znam da je to normalno i da će proći user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu hugabuba)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: kako vam je započeo porod?
25.1.2010 15:27:38   
zozo1
Cure moje, ja u 37 tj. i ima osjećaj da će mi se utroba raspasti, beba se okreće za poluditi, sve živo me boli, ne mogu ni hodati, boli me i stidna kost, teška sam sama sebi ..... otvorena sam i pretpostavlja se da ću ranije roditi. Prvi puta otišla isto roditi u 37 tj. sa trudovima, sada me počela loviti užasna panika da neću znati kad mi je vrijeme ....
Sutra idem na CTG pa ćemo vidjeti

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: kako vam je započeo porod?
25.1.2010 16:13:52   
hugabuba
tocno i ja se tako osijecam..... bed bed user posted image
ahjojah....valda bude bolje....ja jos nisam bila na CTG-u....i za ovih 8 mj. trudnoce bila sam kod dok. 8 puta i to je to...i opet za 3 tjedna..znaci u 38 tj.,a neke idu svaki tjedan....tj. pod zadnje cesce...a ja ne?????
user posted image


_____________________________

:)) moj smisao za zivot moja cura Lory ... :)))
.... cekamo malog Davida :)))))))))))))))))))))))

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: kako vam je započeo porod?
25.1.2010 17:45:20   
hugabuba
zasto???

_____________________________

:)) moj smisao za zivot moja cura Lory ... :)))
.... cekamo malog Davida :)))))))))))))))))))))))

(Odgovor članu hugabuba)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: kako vam je započeo porod?
5.2.2010 12:08:11   
adryosijek
ja sam 30 tijedan i svaki mjesec sam isla sad cemo vidit to zavisi od razvoja bebe kad doktor vidi da je sve ok onda na 1 mj mada bi bilo ok i svagdje pise da se zadnja 2 mj svaka 2 tjedna ide na pregled a zadnji svaki tjedan user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu hugabuba)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: kako vam je započeo porod?
5.2.2010 12:11:05   
maja
IZVORNA PORUKA: hugabuba

zasto???


Zato koliko sam već mogla skužiti iz tvojih postova tvoj dr. nije baš naj. Ali bez brige!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu hugabuba)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: kako vam je započeo porod?
18.2.2010 22:04:12   
Ladina mama
Vratila se s pregleda na kojem mi ginićka vidjela trudove (ctg), ja ih nisam osjetila, a i nisu bili pravilni pa me poslala doma. Puko mi vodenjak u 21.30, u 22 smo u bolnici s trudovima u razmaku od 4 min, do 23 me pripremaju za porod, u 00.30 ulazim u rađaonu nakon šetnje po predrađaonici, u 1.37 se rodila moja Lada!
Porod iz snova! Bez liječnika, sve odradile fenomenalne babice!
Pusa babicama Vidi i Ankici iz bjelovarskog rodilišta! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: kako vam je započeo porod?
19.2.2010 8:25:57   
kamelot
Prvi je započeo trudovima pa mi je pukao vodenjak i onda u bolncu. Dugo sam se otvarala, porodila me babica i mali Luka je došao na svijet. Sad nakon osam godina brojim dane do poroda. Već par dana imam sukrvicu, ali trudovima ni traga. Nadam se da će brzo početi. Čekma da na svijet dođe još jedan dečkić.user posted image

_____________________________

loptica

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: kako vam je započeo porod?
23.7.2010 13:05:08   
Leluška
IZVORNA PORUKA: tiha

hehe prvi sa trudovima a drugi sa gelom tocnije izazvanim trudovimauser posted image ludo i nezaboravnouser posted image




Što je taj gel? Već sam čitala da se spominje...
Meni je pukao vodenjak, u bolnici ga je gin do kraja prokinuo i onda su tek počeli slabi trudovi, a na dripu jaki...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: kako vam je započeo porod?
3.9.2010 23:27:18   
Gogule
ja klasika. oba dva puta trudovi

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: kako vam je započeo porod?
3.9.2010 23:57:32   
buduća mamica
ponedjeljak je bio, imala sam zakazan prvi ctg kod gini (39 tj) bilo je kasno popodne, skoro mrak, ctg pokazao lagane trudove koje ja nisam osjetila, uslijedio je pregled, bila otvorena 4 prsta, doktorica mi je preporučila da zbog najvljene snježne oluje krenemo tu noć u bolnicu (sat vožnje), nismo otišli, cijelu noć i sljedeće prijepodne sam imala trudove, nije boljelo nego samo zatezalo svugdje, oko podne vrijeme se pogoršalo i brže bolje tuširanje i pokret, pregledana u pola 16, pripreme, u pola 18 probušen vodenjak, trudovi nikakvi, tj ja ih nisam osjećala, ništa me nije boljelo, poslije 21  je počelo ono pravo i u točno 23 h nakon dva tiskanja Mihaela je bila na mojim grudima, sunce mamino user posted image , prvi porod

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: kako vam je započeo porod?
4.9.2010 12:35:42   
mamacita
Sva cetri puta inducirali su me u bolnici... i bas sam sretna sto je to tako bilo, jer panika od puknuca vodenjaka do prebrzog izlaska bebe negdje izvan bolnice bi mi bila previse.

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: kako vam je započeo porod?
15.9.2010 21:02:06   
nemammaste
Počeli trudovi i postajali sve jači ali totalno neujednačeni,otišla za svaki slučaj u rodilište i dobro da jesam jer sam s ctg-a došla drito u rađaonu otvorena 10 cm...Prvo sam kao čekala da dođu na 5 min a ono razmaci od 2 do 15 min user posted image

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: kako vam je započeo porod?
15.9.2010 21:04:40   
Anoniman
Nije počeo. Inducirali su. Ne bih, hvala, nikad više tako.

(Odgovor članu nemammaste)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: kako vam je započeo porod?
10.11.2010 22:36:03   
maja19
...zanima me koje ste imale simptome pred porod?..meni je cep pukao prije 2 tj i imam stalno lazne trudove....pa me zanima kada ce konacno pravi?imam stalno probadanja dole,neugodna dosta.....termin mi je za 3 dana....hvala..=)user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: kako vam je započeo porod?
17.11.2010 15:06:00   
Tratina
E mene zanima taj "čep". Triba li on bit krvav ili samo sluzav? Meni je upravo izašlo nešto jako sluzavo, prozirno... Ko bjeljanjak od jajeta... Gin mi radi sutra ujutro, pa ga ne mogu sad pitat.
Ja sam mislila da čep mora bit krvav...
Inače, prije 2 dana sam bila na pregledu i sve je bilo ok. Termin mi je za 3 dana. I boli me stomak ko da ću stvari dobit, al ništa strašno ni jako... Više akomodirajuće user posted image

(Odgovor članu maja19)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: kako vam je započeo porod?
17.11.2010 15:11:10   
Točkica28
meni zaj čep slinio nekih 10 dana i smeđi je i sukrvica...


ugl porod mi je započeo da su mi zbušili vodenjak i dali drip user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: kako vam je započeo porod?
17.11.2010 15:17:48   
Tratina
IZVORNA PORUKA: Točkica28

meni zaj čep slinio nekih 10 dana i smeđi je i sukrvica...



Od početka smeđi ili...? Jer znam da bi takav trebao biti zbog pucanja kapilara, a u mene ništa...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: kako vam je započeo porod?
17.11.2010 15:39:37   
tina0310
meni je oša tkz čep dok sam ja faca prala zavjese...sređivala kuću i onda stavila uložak i ošla po svekra s mm(naravno) nekih po ure puta u jednom smijeru,kad sam došla doma krenila sukrvica,uzeli torbu i ošli u bolnicu,bila na dripu,slabo se otvarala i tek nakon 3dana rodila,bez ijednog truda i bez pl vodeuser posted image user posted image   malo falilo da na carski idem

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu valentinazd)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: kako vam je započeo porod?
2.12.2010 21:01:10   
drugasrecica
Meni je počela curkat plodna voda... išla u wc popiškit se, završim posao a ono još curi bez moje kontrole, e to mi je postalo sumnjivo. Nakon toga još sam par puta posjetila wc, valjda su mi trudovi potakli probavu tako da mi i nisu tribali dat klistir. Došla u bolnicu 4 sata nakon početka javljanja trudova, a 2,3 sata kasnije bila skroz otvorena. Sve je išlo jako brzo, ali na kraju se iskompliciralo zbog krivog položaja bebine glave pa rodila carskim rezom.

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: kako vam je započeo porod?
2.12.2010 21:28:08   
Točkica28
inducirano user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: kako vam je započeo porod?
19.12.2010 21:50:01   
berny
trudovi me proganjali 3 dana. vodenjak pukao na stolu baš kad su ga htjeli probiti.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!