|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Kako vam je započeo porod?


puknućem vodenjaka
  38% (74)
pojavom trudova
  61% (120)


Ukupno glasova: 194


(Posljednji glas : 9.1.2018 19:04:27)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako vam je započeo porod?
20.6.2009 22:29:09   
Gita
U 38 tjednu  krenula lagano voda,trudnovima ni traga, u bolnicu stigna oko 12..ćišćenje,tuširanje i sve ostalo ...u 13:50 ušla u  u rađaonu ...dobila drip...počeo djelovat oko 16:30.. i rodila u 18:05 malenog Pavela

_____________________________

Pavel 11.2.2009

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: kako vam je započeo porod?
21.6.2009 11:18:56   
ket
puknuo vodenjak u 6 ujutro....ni traga trudovima...drip....užas...u 14i10 rodio se dariss

(Odgovor članu Gita)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: kako vam je započeo porod?
21.6.2009 13:21:06   
mala pcelica
noć prije pojavila se sukrvica sa nepravilnim laganim trudovima,a preko dana se malo pojacala...otisla u bolnicu posljepodne i tamo dobila prave trudove,dobila drip i epiduralnu i u 3 poslje ponoći rodila se maja...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: kako vam je započeo porod?
6.8.2009 12:02:38   
daisyboo
Lagani trudovi u 41 tjednu.

_____________________________

"Sreća postoji za one koji placu...one koji su povrijeđeni...one koji traže i one koji se trude...jer samo oni znaju cijeniti ljude koji dotaknu njihov život..."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: kako vam je započeo porod?
15.1.2010 17:30:54   
adryosijek
hoj ima li koja da je rodila prije mjesec ili 2user posted image ili  ste bas oko termina rodile.?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: kako vam je započeo porod?
15.1.2010 17:33:55   
Anoniman
ja sam drugu user posted image rodila s 37 tj. - puknuo vodenjak. Za 1 dan smo se izvukle da ju ne proglase nedonoščetom. Ali najbolje je ići do kraja. Ako ide, naravno. user posted image

(Odgovor članu adryosijek)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: kako vam je započeo porod?
15.1.2010 17:42:25   
Domy
došla u bolnicu 15 dana ranije jer su mi morali skinut šav serklaže..i dok sam čekala u pripremi da me smjeste u sobu ..dobila trudove..pozvala sestru ,pregladala me doktorica skinula šav..i stavila me u boks..prikopčali me na drip.probušila plodnu vodu .e onda je počelo ono najgoreuser posted image  i za par sati rodila..majenuuser posted image i svi sretni i veseliuser posted image čića mića gotova je prićauser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: kako vam je započeo porod?
15.1.2010 18:44:21   
natalijax
u pol tri ujutro u bolnicu,ono ništa kad ujutro u osam me stislo i nabrzinu me ošišali,klistirali i poterali u rađaonu,koda sam otvorena svih 10prstiju a ja sam 3,pa se jadna nata porađala 11 satiuser posted image

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: kako vam je započeo porod?
15.1.2010 18:48:24   
Bebys
meni je u 37 tj- pukao vodenjak i rodila se na carski rez jer je bila naopako imala je 2800 nije bila nedonosce...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: kako vam je započeo porod?
15.1.2010 21:25:03   
pula25
u 42 tjednu probudili me u 5 ujutro trudovi na 6 min, ali nisu bili "ubojiti" pa me lagano mm uredio i krenuli u bolnicu. Tamo su me stavili na odjel jer se nisam bila otvorila ali sam zato trudove uredno imala na 6 min do 8 navečer kada mi je pukla plodna voda. Brzo klistiranje,tuš pa u boks. Malu sam na kraju rodila drugo jutro u 4.30 bez epiduralne i dripa. Dali su mi onu inekciju protiv bolova ali čim sam ušla tako da je do finala već ishlapila.
Ništa mi nije bilo strašno i sve bi ponovila uz jedan uvijet - da nema epiziotomije!

_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: kako vam je započeo porod?
16.1.2010 18:59:13   
mirjana.u
Nakon amnioskopije su me uhvatili lagani trudovi koji su trajali cijelo poslijepodne, pa sam predvečer otišla u šetnjicu da malo ubrzam stvari. Kad sam stigla kući vodenjak pukao. U bolnicu stigla u osam navečer, otvorena dva i pol prsta, ctg nije bilježio trudove (a ja sam ih imala). Oko ponoći su me uhvatili trudovi svakih 6 min (ctg bilježio blage trudove, a nisu bili tako blagi). U 2 sata  ujutro bila u rađaoni, skoro tri prsta otvorena, nakon tri sata rodila. Dosta brzo s obzirom da je prvo

(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: kako vam je započeo porod?
16.1.2010 21:09:08   
prvi put mama
Prenijela sam 10 dana... vjerojatno bi i više da me deveti dan nisu spakirali u bolnicu. Tog desetog dana doktorica je na pregledu utvrdila da sam otvorena između pet i šest centimetara - od trudova ni t, ni tada ni prije. U pola jedanaest su mi uveli drip i odmah probušili vodenjak. Emma se rodila u 13:55 user posted image user posted image

(Odgovor članu mirjana.u)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: kako vam je započeo porod?
16.1.2010 21:12:59   
Duve
Karla sam prenjela 5 dana, tak da sam došla u bolnicu na pregled, i poslali me u rađaonu gdje sam nakon nekoliko sati dobila trudove i u roku 3h rodila. A Ema...već sam pisala porođajnu priču, doma dobila trudove (mislila da su lažni), rodila brzinski za sat i 10min.. Vodeljak mi bušili u oba slučaja.

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu prvi put mama)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: kako vam je započeo porod?
16.1.2010 21:16:36   
MILLA
u 38,5 tj...pukla voda u 23h....trudove dobila tek drugi dan u 13:30...rodila u 17:15

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: kako vam je započeo porod?
16.1.2010 21:18:21   
BUMBIKA
Milla ti si onda jako brzo i rodila,superuser posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: kako vam je započeo porod?
16.1.2010 22:05:33   
m600
u 8 navečer osjetila prvi trud u 23:30 krenuli trudovi u pola 1 došla u bolnicu i u 6i20 se rodila petra...bušili su mi vodenjak

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: kako vam je započeo porod?
16.1.2010 22:14:45   
minnie
meni doslovno obadva poroda krenula isto. u 18 h prokrvarila. trudovi počeli oko 22 h. u rodilište došla oko 00-1h. sa prvom porodi imala sam cijelu noć trudove  i rodila malo prije 5. a sa drugom noć skoro pa prespaval. probušili mi vodenjak oko 6 i rodila ju malo poslije 8

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: kako vam je započeo porod?
17.1.2010 13:10:34   
troubled
oba puta su krenuli trudovi....prvi put su bili tako lagani da nisam ni znala da je to to user posted image
paula - od 1 i 30 do 14 i 15
magda - od 22 i 30 do 4 i 20 user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: kako vam je započeo porod?
17.1.2010 13:54:26   
evanda
Kako je započeo porod?
Glavoboljomuser posted image user posted image user posted image
" Gospođo, pa vi imate jake trudove!"
" Ma nemam.....samo me jako boli glava"

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: kako vam je započeo porod?
17.1.2010 13:57:47   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: evanda

Kako je započeo porod?
Glavoboljomuser posted image user posted image user posted image
" Gospođo, pa vi imate jake trudove!"
" Ma nemam.....samo me jako boli glava"




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: kako vam je započeo porod?
17.1.2010 14:23:09   
mali_macic
nakon pripremajucih trudova 29.09. sam ostala u bolnici i 04.10. oko 4-5h su poceli trudovi, nakon vizite me prebacili u predrađanonu i u 11h stavili me na drip jer se nisam otvarala u neka doba su mi probili vodenjak i u 16:26h rodila.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: kako vam je započeo porod?
24.1.2010 13:09:37   
silvija018
pucanjem vodenjaka, nakon 4 sata i porod!!!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: kako vam je započeo porod?
25.1.2010 12:08:24   
hugabuba
ej bok!!!!
mozda moje pitanje i nema veze bas sa ovom temom,al neznam gdje da je svrstam!!!!!
sada sam trudna 35+3 tj.,ledja me rasturaju,noge mi natecene ko balavani..nemrem ni hodati kak spada...ak duze sjedim nemrem se dignuti...ko bakica sam...sve me boli....bila sam kod dok. prije odp. 8 dana kaze sve je oke....a ja ko tuta... user posted image ....sve me boli....beba se rita ko luda...user posted image
help....cure!!!!
user posted image

< Poruku je uredio hugabuba -- 25.1.2010 12:09:09 >


_____________________________

:)) moj smisao za zivot moja cura Lory ... :)))
.... cekamo malog Davida :)))))))))))))))))))))))

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: kako vam je započeo porod?
25.1.2010 14:31:55   
hugabuba
IZVORNA PORUKA: hugabuba

ej bok!!!!
mozda moje pitanje i nema veze bas sa ovom temom,al neznam gdje da je svrstam!!!!!
sada sam trudna 35+3 tj.,ledja me rasturaju,noge mi natecene ko balavani..nemrem ni hodati kak spada...ak duze sjedim nemrem se dignuti...ko bakica sam...sve me boli....bila sam kod dok. prije odp. 8 dana kaze sve je oke....a ja ko tuta... user posted image ....sve me boli....beba se rita ko luda...user posted image
help....cure!!!!
user posted image



help...


_____________________________

:)) moj smisao za zivot moja cura Lory ... :)))
.... cekamo malog Davida :)))))))))))))))))))))))

(Odgovor članu hugabuba)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: kako vam je započeo porod?
25.1.2010 14:35:34   
lueman
ma sve ti je to pred kraj normalno....user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu hugabuba)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!