|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Kako vam je započeo porod?


puknućem vodenjaka
  38% (74)
pojavom trudova
  61% (120)


Ukupno glasova: 194


(Posljednji glas : 9.1.2018 19:04:27)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako vam je započeo porod?
13.1.2009 12:26:37   
troubled
navijanjem i dozivanjem svih na RR user posted image user posted image user posted image

a zatim su se javili trudovi user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kako vam je započeo porod?
13.1.2009 14:16:54   
Anoniman
a kak da ja odgovorim na anketu?
Prva dva puta mi je puknuo vodenjak i obje curke su rođene 2-3 tjedna ranije, a treći put su mi ga zbušili nakon 19h trudova! Curka rođena u terminu, a vodica je bila već mekonijska...

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: kako vam je započeo porod?
10.2.2009 17:35:23   
bebka
Pojavili se ucestali trudovi,a u bolnici prokidan vodenjak,a ja rodila jednog vodenjaka.user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: kako vam je započeo porod?
13.2.2009 8:07:40   
jcaldare
hej curke, ja sam nova. Ovo mi je druga trudnoća i u 20. sam tjednu, inače imam 25 god.
A što se tiče prvog poroda, pa ovako... bilo mi je grozno jer sam taj dan imala zakazan pregled na CTG -u.
MM je otišao na kavu jer to kao dugo traje pa me nije želio čekati u čekaoni, na CTG-u su me uhvatili trudovi i za 3 sata sam rodila, a da nitko od mojih nije znao gdje sam i što se sa mnom dogodilo!!!
A bio mi je rođendaaaan!
Inače, rodila sam dečka Tina na svoj rođendan, u minutu točno kad je mene moja mama rodila. A rodila sam ga 3 tjedna prije termina. Jezivo, a?

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: kako vam je započeo porod?
13.2.2009 8:19:31   
mamara
Uz pomoč dripa počeli trudovi.
Nadam se da ovaj put bude ipak prirodni!

(Odgovor članu jcaldare)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: kako vam je započeo porod?
13.2.2009 8:33:20   
ivanaa
prvi put vodenjak,drugi put na gel-inducirani porod

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: kako vam je započeo porod?
13.2.2009 8:45:41   
Thea
Sva tri poroda isto:otišla na kontrolu,bila otvorena,probušili vodenjak i porod počeo....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: kako vam je započeo porod?
13.2.2009 18:24:52   
nikoleta
Otvorena 6 prstiju bez trudova, dobila drip i za manje od sata rodila...

_____________________________

Nikoleta 19.01.2009.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: kako vam je započeo porod?
13.2.2009 18:33:20   
curice
Prvi i treći porod sa trudovima u bolnici probili vodenjak user posted image ,drugi porod izazivali dripom,bila otvorena samo prst bez trudovauser posted image

(Odgovor članu nikoleta)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: kako vam je započeo porod?
13.2.2009 18:39:28   
ejmama
Pukao mi je vodenjak, trudove nisam imala, završila na dripu. Za drugo ću vam javiti.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: kako vam je započeo porod?
13.2.2009 19:02:55   
Viky
Počelo mi je neko čudno krvarenje,a imala sam još mjesec i pol do poroda.Ostavili su me za svaki slučaj u bolnici,a tokom noći su mi počeli strašni trudovi koje nisu mogli zaustaviti.Rodila sam 40 sati nakon toga.Hvala Bogu,T je danas prekrasna petogodišnjakinja

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: kako vam je započeo porod?
14.2.2009 11:30:09   
scarlet
IZVORNA PORUKA: jcaldare

hej curke, ja sam nova. Ovo mi je druga trudnoća i u 20. sam tjednu, inače imam 25 god.
A što se tiče prvog poroda, pa ovako... bilo mi je grozno jer sam taj dan imala zakazan pregled na CTG -u.
MM je otišao na kavu jer to kao dugo traje pa me nije želio čekati u čekaoni, na CTG-u su me uhvatili trudovi i za 3 sata sam rodila, a da nitko od mojih nije znao gdje sam i što se sa mnom dogodilo!!!
A bio mi je rođendaaaan!
Inače, rodila sam dečka Tina na svoj rođendan, u minutu točno kad je mene moja mama rodila. A rodila sam ga 3 tjedna prije termina. Jezivo, a?




kako fora! Rođeni na isti dan i u isto vrijeme! Stvarno sudbinauser posted image

(Odgovor članu jcaldare)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: kako vam je započeo porod?
14.2.2009 17:10:37   
Krky
Ovaj put sve školski: laganim trudovima pa puknućem vodenjaka. Taman me smjestili u bolnicu zbog predostrožnosti (ex carski)

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: kako vam je započeo porod?
14.2.2009 20:46:29   
Wukovarka
Puknuo vodenjak i trk u bonicu

Sad znam da trebam duze cekati user posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: kako vam je započeo porod?
7.3.2009 20:33:23   
Anoniman
Zadrzali me u bolnici radi prevencije jer sam prenela 10 dana, a taj dan sam dosla sesti put na plodnu vodu, i sve bilo ok. Posle sat vremena u sobi, poceli mi trudovi odmah na 5 minuta, odveli me u radjaonicu, bila na dripu jedno sat vremena i porodila se. JA bih odmah i na drugi porodjaj kad bih znala da me nece prikljuciti na drip user posted image  

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: kako vam je započeo porod?
7.3.2009 20:39:11   
ninishka
ja još čekam ali mislim da će mi slučaj biti kao i tvoj...još nema nikakvih naznaka da ću roditi...u pon. opet idemo na vađenje plodne vode po četvrti put a to će biti 10 dana nakon termina, tak da sam sve više uvjerena da ću onda otstati u bolnici....user posted image

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: kako vam je započeo porod?
12.3.2009 14:47:53   
Tsmee
Kod mene je bila "klasika". Trudovi su se javili navečer. Nisam ih odmah prepoznala, tek kad su se ustalili i postali redovni. Kad je razmak bio 4 minute otišli u bolnicu.

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: kako vam je započeo porod?
12.3.2009 15:03:49   
zaba
ja sam ležala 2 mj u bolnici na igli,jer sam se otvorila i bila nestašna kao naša Marta.Pravi termin je bio 25.5.,ali kako su stvari išle i obzirom da sam sitna doktor je rekao da čekamo 10.5.kao realni termin.7.5.gledamo u bolnici feštu iz Splita-Sv.Duje,a vodica pomalo curka,ušla sam u box 14.55 a Lucija je izašla u 18.15.Porod brz,lagan i ponovilo se!

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: kako vam je započeo porod?
12.3.2009 18:34:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

cjelonoćnim posjetima WCu user posted image



tako i meni:-) čišćenje totalno....odmah nakon truda trk na wc:-)


isto sam dobila klistir:-)


vodenjak su mi puknuli 3 sata prije nego sam rodila....

(Odgovor članu Florijan Jakov)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: kako vam je započeo porod?
12.3.2009 19:14:30   
jadran
trudovima u 5 ujutro i to odmah na manje od 10 min..
u bolnicu došla u 16.00..
u 19.20 probušili mi vodenjak a rodilauser posted image u 22.30

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: kako vam je započeo porod?
12.3.2009 19:28:25   
dominik
prvi bio dogovoren, drip oko 8-9, busenje vodenjaka, porod 14:10...kad su mi poceli trudovi sa dorom bila na rr i pitala jel to to, bolovi u redjima...u 22 krenuli u bolnicu, primili me i ocistili do 23...u 00:12 rodila

(Odgovor članu jadran)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: kako vam je započeo porod?
12.3.2009 19:47:15   
Sunny
Pukao vodenjak 8 dana prije termina, trudovima ni traga. Ja se spremila, rekla mm da me odveze u bolnicu ali da će me sigurno potjerati nazad kući i reći da ih ne gnjavim.
U sjećanju mi ostalo da su me tjerali nekih 4 sata hodati gore-dolje po hodniku, da sam se smrzla ko neka stvar i na kraju ih molila da me puste na stol.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 47
   [Obrisani korisnik]
22.3.2009 6:52:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: kako vam je započeo porod?
15.4.2009 18:13:25   
jamama
Ne znam da li sam pogodila temu , ali ima neke veze s tim kako počinje porod... bar mislim user posted image .
U 35 tj. sam, ginekologica kaže da bi lako moguće bilo da rodim prije zbog bicornis.... Zadnjih 3-4 dana osjećam se užasno, ne spavam, po cijele dane sam koma, ne da mi se i ne mogu ništa. Znam da se po tome ne razlikujem od nijedne od vas,ali nešto drugo me zanima...
U tih nekoliko zadnjih dana "dole" osjećam kao neku iritaciju, nadraženost, kad odem pišat, čudan mi je neki osjećaj. Na zadnjem pregledu sam bila pred tjedan dana, nisam imala nikakve bakterije, ni gljivice ni ništa  neuobičajeno, pa sam to odmah eliminirala.
Da skratim priču, zanima me da li se osjeti na bilo koji način "otvaranje" prije poroda?

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: kako vam je započeo porod?
20.6.2009 22:00:15   
ELISABETH
Puknuo vodenjak, nakon nekog vremena se pojavili i trudovi ali nedovoljno jaki pa sam na kraju ipak dobila i drip...user posted image user posted image

(Odgovor članu jamama)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!