|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada prvi put u kazalište?
27.1.2014 11:07:06   
lilly1
...i mi smo bili u maloj sceni na jednoj od predstava Prica o... predstave su za djecu od 1,5+ i na moje veliko iznenadjenje malena je bila odlicna (nije jos bila napunila 2)... inace jako zivahna, mirno je sjedila i pozorno slusala cijelu predstavu... i uzivala user posted image

(Odgovor članu kckama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kada prvi put u kazalište?
9.12.2014 14:51:14   
sorina
L je prvi put bila s nekih 3 god i bila je oduševljena,a D još nismo vodili. Čini mi se da je nekako mali i nezainteresiranuser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu kckama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kada prvi put u kazalište?
9.12.2014 16:26:36   
Ela28
E to ne znam dečki imaju 24 mjeseca nismo ih još vodili ni u kino ni u kazalište mislim da ima još vremena ne vjerujem da bi izdržali ni pola sata user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kada prvi put u kazalište?
9.12.2014 21:50:00   
monstrum
Prvi put na božićnu predstavu od dvadesetak minuta kod Djedice s navršenih godinu i sedam mjeseci..izdržala..otada nam je to ritual..
A u kino smo išli prvi put s nepune 3 godine, i na moje čuđenje dijete pogledalo cijeli crtić, i htjela je još. user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kada prvi put u kazalište?
10.12.2014 13:05:58   
Sunshine28
mi smo išli malo iza 1. rođendana i bilo je bas super...sijedila mi je u krilu u prvom redu i jako pozorno pratila, predstava je bila "Veseli medvjedići" vrlo šaraena, pjevna i vesela....bila sam spremna da cemo morati otici u pola, ali ostali smo skroz do kraja...malo je u jednom trenutku setala ispred pozornice, ali se brzo vratila u krilo i pocela gledati user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!