|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sv. Duh
2.8.2012 17:45:20   
tenkic
čitam danas na rodinom forumu žene se žale kako na odjelu s rodiljama na SD-u ne rade klime - a vani je već mjesec dana vruće ko u paklu

još me malo buni onaj post od Anne da tople vode za pranje u kupaonici ima samo ujutro - to mi se nikako ne sviđa, pogotovo ne u kombinaciji u kojoj se cijeli dan znojiš jer klima ne radi user posted image

_____________________________

dugo željena mala BO rođena je 12.08.2012.

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Sv. Duh
2.8.2012 22:54:43   
anne
U našoj sobi je klima radila, ali je cimerice nisu palile zbog beba.user posted image

A da problem tople vode je standard. Ja je u 3 dana nisam ulovila i tuširala sam se u hladnoj. S obzirom na vrućinu čak mi je i pasala.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Sv. Duh
3.8.2012 13:32:25   
tenkic
ja sam lani bila na patologiji i na gin1 i bilo je uvijek tople vode. uopće mi nije jasno na koju foru samo u odjelu za rodilje nema tople vode cijeli dan?!?

_____________________________

dugo željena mala BO rođena je 12.08.2012.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Sv. Duh
3.8.2012 13:35:23   
andydea
i ja kad sam bila na čuvanju trudnoće bilo je,ali sam se uvijek tuširala prije vizite..oko 8h...ujtro..možda zato

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Sv. Duh
7.8.2012 9:36:04   
marinazg
meni je krepao laptop pa me nije dugo bilo
Anne cestitke sa malim zakasnjenjem user posted image

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Sv. Duh
8.8.2012 11:11:34   
elven

IZVORNA PORUKA: tenkic

ja sam lani bila na patologiji i na gin1 i bilo je uvijek tople vode. uopće mi nije jasno na koju foru samo u odjelu za rodilje nema tople vode cijeli dan?!?


Tople vode ima, samo treba duuuugo da dođe. Ja pitala sestre dok sam bila gore da što je to više, pa su rekle da odkad se napravio novi dio njima treba puno duže da dođe topla voda i da ako se hoćemo kupati, slobodno pustimo vodu da teče iz tuša i pipe da prije dođe, u sobi za carice (ne znam broj) i br. 2 provjereno funkcionira. Tamo sam ja ležala.

(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Sv. Duh
31.8.2012 21:13:37   
tenkic
bila sam na sv duhu u sobi br 2 od 12.08.2012.-15.08.2012.:
tople vode je uvijek bilo kad sam se tuširala
u sobi nema klime
u sobi nema stolića za papanje pa se jede stoječki ili uz prozor ili na prematalici
u sobi nema klime pa je po ljetu u poslijepodnevnim satima poprilično vruće i zagušljivo, može se razluftati propuhom koji je super zdrav za djecu
u WCu ima papira
papira za ruke ima uz umivaonik u sobi
sestre kod demonstracije prematanja naglade da treba imati svoje pelene i svoje vlažne maramice. ja sam tek zadnji dan skopčala da na hodniku ima prematalica sa par komada pelena, pretpostavljam za one koji nemaju svoje
na hodniku postoje i kolica na kojim su čiste plahte i spavaćice- koriste se na sistemu samoposluge, caka je što nisu uvijek puna (obično se to desi nedjeljom i praznikom)
djecu se po noći između 12 i 5 ujutro može dati sestrama na čuvanje. sestre idu u ponoć u patrolu, ja sam svoju malu dala kasnije kad je počela neutješno plakati. tamo ih nahrane adaptiranim jer mi se u 5 ujutro vratila sretna i zadovoljna.
djeca na kupanje idu između 7 i 10 ujutro. i od tamo se vraćaju sretna i zadovoljna pa pretpostavljam da i tamo dobiju nešto za papati.
sestre daju savjete za dojenje, no kvaliteta ovisi o tome na koju sestru se naleti. Nekoliko ih je jako ljubazno, ostale uglavnom baš i nije briga i to rade preko volje.
ono što mene najviše smeta u toj bolnici je što nitko od osoblja ne nosi one identifikacijske kartice pa ne znaš kak se zove koji doktor niti kak se zove koja sestra

dr Gelo i sestra Antonija su bile divne u rodilištu! Čista petica!

_____________________________

dugo željena mala BO rođena je 12.08.2012.

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Sv. Duh
3.9.2012 16:58:33   
andydea
Tenkić baš je sve onak kako si napisala...ja sam bila u sobi 4 prvi dan(to je kao apartman) i u sobi sam imala svoj wc i tuš...i djelila s još jednom mamom i blizancima...druga dva dana bila sam u sobi 9 i bilo mi je puno bolje jer je to jedina soba s hladom.Kaj se tiče spavačica ja sam koristila njihove,jer sam jako krvarila,pa mi je bilo žao da svoje zmažem...Mene dr.Gelo porodila i da same pohvale za njuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 108
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!