|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
5.9.2012 7:25:24   
pincirotvajler
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
27.9.2012 20:53:40   
mala pcelica
ja cu poluditi sa Majom vise ne znam sta da radim sa njom ovo je preslo sve granice bezobrazluka,upravo mi je izgrizla i poderala stranicu od trosjeda od skaja (umjetna koža) user posted image da poludim i nista više,ja više ne mogu da izdrzim njen bezobrazluk i neposluh,gotova sam ,vrapče mi ne gine user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
27.9.2012 20:58:02   
seraphyme
šibica po guzici

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
27.9.2012 20:58:33   
danery
user posted image ma jel moguće?!?ajmeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
27.9.2012 21:04:45   
mala pcelica
dobila je po guzici nego sta,al poznajuci nju to joj nista nece vrediti user posted image žao mi je samo mojih živaca jer vidim da ce me ona dotuci do kraja user posted image

ne znam sta sad da radim sa tim,a da se ne guli daljeuser posted image da zaljepim superljepkom?

< Poruku je uredio mala pcelica -- 27.9.2012 21:09:14 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
27.9.2012 21:33:12   
BUMBI
A joj,gadno.Nadam se da joj je to samo neka faza i da će brzo proći

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
27.9.2012 21:35:36   
mala pcelica
ne vjerujem da je faza nego čist bezobrazluk,a ako i jest faza kod nje ne prolaze,samo se gomilaju jedna na drugu user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
27.9.2012 21:39:01   
mariola
Ajoj pčeliceuser posted image
Šta si ti radila tad? Kako nisi vidila pa na vrijeme reagirala?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
27.9.2012 21:47:16   
mala pcelica
bila u kuhinji,a mm sjedio pored nje nije mi jasno kako nije vidio sta radi,još mrtav hladan pita nju - šta si to radila? ja kad sam vidila smračilo mi se pred očima,on poslje kaze "pa mala je šta ona zna" halooooooo mala je?! user posted image nije to opravdanje.....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
27.9.2012 21:55:52   
mariola
Ajme njega. trebala si ti njega po guzici a ne Majuuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
27.9.2012 22:14:33   
mala pcelica
ma ja se počela svadjati sa njim,a on mrtav hladan na sve to i još kaze necu da se svadjam i okrene glavu,a ja imam osjecaj da mi sva krv navrla u glavu i uši user posted image došlo mi i njega i maju zubima iz kuce da izbacim ....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
27.9.2012 22:17:05   
BUMBI
Stvarno si prvo njega malo trebalauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
28.9.2012 9:22:52   
pincirotvajler
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
21.10.2012 19:43:48   
danery
nisam bijesna,nego jadna koliko je bejb daanas tvrdoglava user posted image ....zjbva ma al čim stigne...mm otišao na turnur airsofta,igra se majki sa dečkima i puškara,a ja se već danima i noćima zjbvm sa njenim napadima kašlja,ventolinom,sirupima i usisavanjem nosa,čepićima prospana i koječim user posted image ...
večeras sam joj jedva stavila čepić,toliko se bacala kao da ju koljem,i na kraju ju prebacim od muke preko koljena i stavim,a ona hehe,pa ne boli me....
za kraj rezanje noktiju na nogama-toliko se kopitala da sam ju napljuskala po dupetu jer stvarno,al stvarno više nisam mogla trpiti to arlaukanje i prenemaganje....nikad ju nisam baš nalupala da je ajmo reći dobila batina,al ovo danas je prvi put user posted image user posted image ....nadam se i zadnji,jer da sam se nadala ovakvoj tvrdoglavici,nisam ni u noćnim morama....
a sad kad sam se iskukala,ekskjuz mi,odoh po oklagiju da se izdovoljim na mm-u...ni ona perilica ga neće spasiti user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
22.10.2012 7:16:18   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image
ja ću se potužiti na d koji je zločest kod dede i bake pa su mama i tata ostali bez slobodne nedjeljeuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
22.10.2012 7:41:17   
ucitelj

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

user posted image user posted image user posted image
ja ću se potužiti na d koji je zločest kod dede i bake pa su mama i tata ostali bez slobodne nedjeljeuser posted image

ma bona to on zbog omeksivaca da ne probate tepih user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
22.10.2012 8:04:45   
pincirotvajler
hah,nije to traje već 2mj..a jučer je reko da neželi više ić tamo (kad je postao zločest više ga nismo na cijeli dan ostavljali kod njih nego samo po 2,3 sata al sad ni to)

< Poruku je uredio pincirotvajler -- 22.10.2012 8:05:19 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
5.11.2012 19:34:37   
BUMBI
Tužim se na jednu prodavačicu.Jučer sam gledala D Nike patike na kojima je bilo 30 % popusta,a koštaju 199 kn i ja dođem s njim jučer popodne i njemu se sviđaju i dobre mu i ja na blagajnu i ona meni kaže nema popusta na njihuser posted image ..Ja ih uzmem jer me D počne daviti da ih odmah obujem i svšta nešta i ja ih kupim.
Da bi me danas cijeli dan to kopkalo i odemo mi ponovo u tu trgovinu,ali takvih patika nema,radila neka druga i ja nju pitam jel taj popust ide na tu cijenu što piše i jel na sve te patike gdje ima popust i kaže on da.Ja sad njoj kažem da sam jučer kupila i da nisam dobila popust,pita ona na koje patike,a takvih više nema,ali ih je D na svu sreću obukao,a ja i račun i kutiju ponjela.Da bi na kraju trebao biti popust i vrati mi 60 kn,naravno ispričavala se pola sata...Eto,tako da sam ih ipak platila 140 kn

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
5.11.2012 20:24:24   
mala pcelica
ova si je dotična mozda htjela strpati nešto kuna u džep user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
6.11.2012 11:41:41   
pincirotvajler
user posted image
al super završilo,dobro da si išla opet

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
6.11.2012 20:18:18   
cuba
Svaka čast iznimkama ali toliko aljkavih i bahatih prodavača radi u našim dućanima da je to čudouser posted image
Neka si se vratila i dobila svoje novce natrag samo šteta što ti se nije ispričavala ona što ti je zakinula popustuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
6.11.2012 20:24:28   
BUMBI
Nije radila ta ista,a ova druga koja je radila se stvarno ispričavala i u svoje i njezino ime....

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
6.11.2012 20:25:54   
cuba

IZVORNA PORUKA: BUMBI

Nije radila ta ista,a ova druga koja je radila se stvarno ispričavala i u svoje i njezino ime....

Ma skužila sam odmah al nikad ne nastradaju oni koji su krivi već se drugi crvene u njihovo ime user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
6.11.2012 20:29:02   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: cuba


IZVORNA PORUKA: BUMBI

Nije radila ta ista,a ova druga koja je radila se stvarno ispričavala i u svoje i njezino ime....

Ma skužila sam odmah al nikad ne nastradaju oni koji su krivi već se drugi crvene u njihovo ime user posted image


A i to što kažeš.
Prvo sam D rekla da ostane vani u slučaju da ta ista radi,pa skuži,a na kraju je i on ušao kad sam vidjela da je nemauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
18.11.2012 20:22:38   
danery
kako bi ja sad načupala jednu prijateljicu,ama joooooooojuser posted image user posted image user posted image
posudila sam joj izdajalicu,hranilicu i vrtić...i sad sam htjela posuditi drugoj frendici koja treba roditi za tjedan-2 da ne kupuje ako ne mora,i pitam ovu prvu jel izdajalicu još treba i ona meni pa joj,nisam zbala da ju moram vratiti,pa nije mi bila dobra,pa sam ju u bolnici dala drugoj curi i ostala je kod nje....a ne znam kako do nje doći....
pa u 387 p... m....,jesam ja na cesti našla pare da posuđujem glupača svoje stvari navodni prijateljima u dobroj namjeri,a da oni to dalje dijele iako je posuđeno,i to bez da me pitaju,kažu i sl? user posted image user posted image user posted image user posted image
bijesna sam do neba i natrag,pogotovo jer vidim sad u poslanim porukama da sam joj naglasila da posuđujem,dakle očekujem natrag....

al ajd,malo me spustilo to što je navodno ova cura kod koje je izdajalica završila jedva preživjela,pa je bilo svega nakon poroda,pa ako joj je imalo pomogla,neka je....

aaaaaaaaaaaaaaaa

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!