|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
28.7.2012 2:58:30   
mala pcelica
da te utjesim većinom je svima tako,svima nam pukne film i najradije bi cjelu kucu demolirala,srecom ne zivim u zajednici inače bi počela i njih da lupam... ja ga hebem ko nije poviknuo nikad na djete,pa i te babuskare u menopauzi user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
28.7.2012 8:10:57   
pincirotvajler
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
31.7.2012 10:09:49   
BUMBI
Tužim se na jednu prijateljicu.Dogovorile smo se danas na 3 da idemo kod 4 prijateljice popodne na druženje.sd me ta jedna zove da nezna hoće imati auto i jel mogu doći po njuuser posted image ...ona nikada nemože imati auto i uvijek mi moramo ići po nju.Već mi to polako(a i drugima) ide na živce.Mi uvijek možemo ići po nju,a kad bi ona to trebala nikada vjerovatno nebi.Sad bi ja s jednog kraja grada morala ići po nju,pa onda se maltene vraćati kod te koje idemo.Rekla sam da neznma hoću li imati auto i da idemo ja i još jedna zajedno(jer smo blizu)i da još neznam koja će voziti.
Nije mi uopće problem otići po nekoga,ali brate mili ona uvijek pretjeruje i što je najgore sad kad ne odemo po nju,naljutit će seuser posted image
A jedna koja živi blizu nje isto nezna jel ide kući poslije posla ili odmah kod te prijateljice tako da ni ona nezna jel može ići po nju

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
31.7.2012 11:13:05   
pincirotvajler
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
31.7.2012 15:04:49   
mala pcelica
ko je šljivi ne mora ni ići ako nema kako doći user posted image mrzim takve gotovane koji vole da se oko njih cupka i sve čekaju servirano,njoj da se ide bezobzira došao po nju neko ili ne,ima krajnju opciju tramvaj i bus pa neka dodje ...neće druženje propasti ako ona nebude prisutna user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
8.8.2012 16:53:39   
Lotte
Jako sam bijesna. Jutros na poslu pijemo kavu. Jedna od kolegica me pita kako je prošlo na pregledu kod ginekologa jučer. Na to jedna druga dodaje: joj šta te čeka, pelene, robica ovo, ono, užas. Ja im odgovaram da me to baš veseli, da je šest godina prošlo od rođenja moga J i da sve to jedva čekam. Na to će ta ista derući se (zaboravih napomenuti; grlata, kreštava, samodopadna čistaćica (ne omalovažavam nikoga) u mojoj firmi, inače vođena stavom: ja svakome sve kažem u lice, ja sam uvijek u pravu: Da meni moja kćer kaže da je trudna sa trećim djetetom, ja bi joj opalila šamarčinu. Ona bi za mene bila obična glupača da ide roditi treće dijete a nema riješeno stambeno pitanje. To sve što je "dama" rekla je bilo namijenjeno meni, jer je njima nepojmljivo da sam ja ostala trudna sa trećim djetetom (to im je puno). A to sa neriješenim stambenim pitanjem je isto tako meni namijenjeno jer sam sa obitelji u podstanarstvu. Gradimo kuću, ali nismo dizali kredit jer obadvoje radimo u dobrim firmama i još imamo svoj obrt kao dodatan prihod, te od toga malo po malo gradimo. Tako da to ide sporo, ali zato nismo zaduženi u banci. Mojim kolegicama je to van pameti; ja nisam normalna, zašto ne dižem kredit da imam nešto svoje! Stalno guraju nos tamo gdje im nije mjesto. Smeta mi to tim više jer sama nisam obuzeta tuđim životima, ne guram nos tamo gdje mi nije mjesto i mislim da svatko ima pravo živjeti svoj život onako kako on to želi.

I tako sam iznervirana cijeli dan; bijesna, tužna, valjda zbog trudnoće, zbog hormona, plaće mi se. Odakle im pravo s vremena na vrijeme tako me napadati, pogotovo u ovom stanju, jer to te njihove rasprave o mom životu kad se zahuktaju predamnom postaju toliko živopisne i pravi atak su na mene!

Ne mogu se nikako obraniti kada kao hijene navale!user posted image

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
8.8.2012 17:59:04   
mala pcelica
aj draga tako je to u kolektivu,znas i sama,uvijek ima nabadača noseva,kojima nije jasno ovo ili ono,i nikako da shvate da turanjem nosa u tudji zivot ne dobijaju nista osim lošeg mišljenja o sebi.... nemoj puno da se nerviras,ja bi im se još smijala u lice u inat.....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
8.8.2012 18:18:37   
pincirotvajler
ljubomorauser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
9.8.2012 0:08:43   
seraphyme
imam ja fin odgovor takvima...... lijepo im kažem da se nose u tri pi***** materine ili u k*****  brzo zanijeme user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
9.8.2012 1:18:26   
girlpower

IZVORNA PORUKA: seraphyme

imam ja fin odgovor takvima...... lijepo im kažem da se nose u tri pi***** materine ili u k*****  brzo zanijeme user posted image

upravo ovako i ja,pa me bas puno ljudi i ne voli al nezivim od tudjeg misljenja!i ja gradim kucu unazad par god.isto bez kredita pa ide polagano,sve te godine zivim kao podstanar s 4mala misa uz sebe.i sta im fali?falilo bi im vise da sam cekala da sredim stambeno pitanje i da imam nest svoje pa ih radjala u četrdesetoj,pa bi imali staru i zivcanu mamu...tko kaze da nam djeca smetaju u ostvarivanju matrijalnih dobara?naprotiv oni su mi super poticaj da ne odustajem od ciljeva!sutni ti njih fino nogom u tur i ko ih j***,a ta pametna nek ide i nek pljuska svoju kcer ako joj ona to dozvoliuser posted image nek te ljube tam gdje sunce nikad ne sija

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
9.8.2012 6:24:50   
freelove
Mi smo podstanari več 9 godina i niš ne gradimo.....samo smo se selili iz manjeg u veče....stambeno pitanje još nemremo riješiti ali jednog dana budemo....glavno da radimo i glavno da su mi djeca zdrava i vesela- a jesu i niš im ne fali....a kaj si drugi misle baš me briga.  Da nismo imali djece nebi imali ništa....slažem se da su djeca veliki poticaj za nešto više i u materijalnom smislu....tjeraju te naprijed. Imaju više nego kaj sam ja imala ko djete(a i ja sam  bila sretno djete) i to je več nešto.....NE ZAMARAJTE se tuđim mišljenjima ....pozz

_____________________________

peace&love

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
9.8.2012 7:24:16   
Točkica28
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu freelove)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
9.8.2012 10:15:30   
Lotte
Hvala na podršci djevojčice moje! Evo već je bolje!

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
11.8.2012 22:55:27   
mala pcelica
tuzim se na moju maju...bili smo danas kod kumova mi i još jedni prijatelji koji imaju curicu malo mladju od maje...i njih dve otislje u sobu nasle igračke od njihove djece i igrale se,maja je nasla i crni marker medju igračkama i išarala radni stol,stolić od tv-a i 2 dječije slike koje su bile uramljene,ja kad sam vidila skoro me srčka strefila...a da i malo zida je ofarbala,a kumovi taman juče sve okrečili user posted image jooooj zemljo otvori se,došlo mi je da ju poderem od batina,al sam odma popila tabletu za smirenje inače bi ju razbila ko beba zvečku...sramota me ziva...jel zna neko kako da se sa drveta skine taj marker?

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
11.8.2012 23:13:49   
mala pcelica
to je bilo čim smo došli,za kaznu je cijelo vrijeme sjedila na krevetu nisam joj dala da mrdne,a sjedili smo dobrih 5 sati tamo,ona je cjelo to vrijeme precvilila preplakala moleći me da je pustim da se igra i govorila kako ce biti dobra...poslje mi je bilo zao,al nisam popustila..mada čisto sumnjam da neće opet to negdje napraviti jer pričao njoj i objašnjavao,kaznio nema nikakvog učinka...došlo mi je da se objesim od muke majke mi,sad me to živu izjede....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
11.8.2012 23:19:22   
girlpower
Ja sam takve dumine tj.marker uspjevala pobrisati samo cistim alkoholom,to je znao svekar iz firme donositi,za neki drugi sistem neznam.
Aj pcelice mogu mislit da ti mrak na oci pao,al to su klinci,dogodi se i sta ces.dobro da si progutala jer bi ti vjerojatno bilo zao da si bila grubauser posted image

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
11.8.2012 23:22:18   
mala pcelica
ma i ovo mi je bilo zao sto joj nisam dala da se igra,al totalno sam bila pomračila user posted image
reci su kumi da proba alkoholom skiniti ...uuffffff user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
12.8.2012 8:28:30   
Lotte
Što radi marker među dječjim igračkama? Malo su si i sami krivi za to što se dogodilo. I ja se slažem, probaj sa alkoholom.

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
12.8.2012 9:35:15   
mala pcelica
to su vec veliki dječaci cije su igračke ,vec idu u skolu i to je stajalo sve u drvenoj ukrasnoj kutiji,oni se ni ne igraju sa tim igračkama,al ove dve nanjušile sta je unutra pa su se malo poigrale...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
12.8.2012 10:18:27   
girlpower
user posted image nije smijesno al je smijesno!bez uvrede,al sad ce i kumovi paziti ubuduce gdje su flomasteri,markeri,masne bojice..tko nenauci na tudjim greskama nauci na svojim.dobro je pcelice,mislim da nakon 5h sjedenja tvoja majica nece vise ni pogledat flomaster,al nije samo ona kriva,sto kaze lotte sta je tamo marker radio trebali su to maknut negdje na visoko,tko god ima klince zna da vole sarati posvuda.moj sogi je imao 6god.bio vec velik pa mi kemijskom isarao fotelju a znao je da se to nesmije

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
12.8.2012 13:25:48   
mala pcelica
user posted image user posted image kao sto sam vec rekal tih 5 sati sjedenja na jednom mjestu nisu imali učinka jer je danas uhvatila svoje flomastere pa je crtala "tetovaže" po rukama user posted image ne mogu joj sve oduzeti moram joj dati sa necim da se igra,nije mi ni svejedno kad meni nesto išara,al je u mojoj kuci pa cu ja to kreciti i ribati,ipak mislim da je to normalna pojava i da sva djeca prvo saraju zidove i namjestaj pa tek onda papir,al nije mi svejedno kad isara tudju kucu,,,u sobi ima brdo bojanki i papira za saranje al njoj je valjda bolje sarati po sebi....

< Poruku je uredio mala pcelica -- 12.8.2012 13:26:58 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
12.8.2012 13:40:11   
girlpower
Moj gago ima 9god.liam 7god.pa redovito saraju po sebi(nisu mali pa opet)pred par dana su i malu posarali,nacrtali joj brkove i svast nest!sta cemo s njima...neke gluposti valjda trebaju dugo da prerastuuser posted image

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
12.8.2012 15:06:59   
mala pcelica
user posted image user posted image user posted image brkove user posted image user posted image user posted image da mi je to bilo viditi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
12.8.2012 15:15:41   
girlpower
Ma izgledala je kao mali poirot.moramo priznati da se nekad i nasmijemo s njima do suza,bar je meni bilo smijesno dok nisam posla prati je.ona je njihovo platno za kreativno izrazavanje

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
12.8.2012 15:31:39   
mala pcelica
user posted image user posted image user posted image
ja maju izribam onom spuzvicom za tuširanje,drugačije ne ide ...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!