|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
18.6.2012 14:58:07   
ucitelj
e stvarno me nece jeb sam totalno
uz ovo od jutros i juce sad dojde sveki doma pojede ono sto sam napravila mi joj cesctitali rockas i idem lec malog vratim se po cucu a ona pusi u dnevnom a inace se ne pusi po danu jer su tu njegove stvari i nemam di bit vec u tom dnevnom s ditetom a ona je zadimila i kuhinju i dnevni (samo ona pusi u kuci) ja nezz sta bi samo sto kosu ne pocupam tako sam jadna po osjecaju uzasno mi je sori al se ovde ispucam dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
18.6.2012 19:13:50   
seraphyme
sce koji nas zajebavaju ćemo skuhat u sapunuser posted image user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
18.6.2012 19:41:43   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: seraphyme

sce koji nas zajebavaju ćemo skuhat u sapunuser posted image user posted image

i snjime prati guzuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
18.6.2012 20:20:59   
seraphyme
da pčelice, daaaauser posted image user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
18.6.2012 22:04:53   
ucitelj

IZVORNA PORUKA: mala pcelica


IZVORNA PORUKA: seraphyme

sce koji nas zajebavaju ćemo skuhat u sapunuser posted image user posted image

i snjime prati guzuser posted image user posted image user posted image

user posted image lude ste sta bi da vas nemam ne bi imala koga davit svojim jadom ni nasmijat se hvala
user posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
18.6.2012 22:15:11   
danery
ihahaaaaa,ala bi od mojih baba bi lo safunaaaaa user posted image
što je najgore,najkrupnije 2 su radile ili još rade u saponiji,ima da se pjeniiiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
18.6.2012 22:28:03   
ucitelj
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
24.6.2012 12:11:48   
mala pcelica
tuzim se na babu (svekrvinu svekrvu koja inace ima 90 god) sto mi je uzela pincetu prije mjesec dana i pravila se luda da nema pojma gdje je...
svekrva me pitala da donesem pincetu jer treba da izvadi krpelja i joj odnesem ona izvadi i ja stavim pincetu na regal,kad sam krenila kuci zaboravim ju...poslje nekog vremena odem ponovo kod njih i trazim pincetu po regalu nje nema-niko nezna gdje je! pitam babu kaze ona nemam ja pojma o nikakvoj pinceti...ja se zabrinila za seba zar sam toliko izlapila sa pomeću,a znam da sam ju ostavila na regal...prerondam sve nje nema,nadjem neku nakardanu staru i odnesem ju kuci dok ne kupim sebi drugu jer je ova očigledno u zemlju propala,da bi mi naki dan svekrva rekla kako je vidila neku pincetu kod babe u sobi u njenom regalu,udjem danas kod babe opet ju pitam baba di je pinceta ona se pravi luda,na kraju svekrva ode i uzme ju i meni donese... a jesam popizzzzz koji će ku... babi od 90 god pinceta!!!user posted image user posted image samo da meni napakosti,a jest bezobrazna boze ti sačuvaj ...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
24.6.2012 12:21:03   
Indy
a, joj, pčelice treba izaći na kraj s jednom svekrvom, a tek s dvije.
malo da se i ja izjadam. zadnjih 10dana mi bilo katastrofa, morala sam biti u vu (samo po sebi katastrofa) i sama s djecom i svekrom, on hoće djecu čuvati samo koliko mora i kad ga zamolim, domi imao proljev svih 10dana, nismo ništa spavali, hodali doktorima(i oni su me izvozali) užasno sam bila umorna, onda me svekrva zove da pita za malog, ona kao radi u sezoni na moru, to kao je jer ništa neradi, nema posla, sama rekla da joj dosadno, mislim si, pa dođi onda kući, tu ti neće biti dosadno. na kraju domiju nije ništa, nego samo zubići, na kraju je još pokupio neku virozu i temp.39.5, i on mi sada ozdravio i prošao proljev, sinoć prvi put lijepo spavao. no sad viroza prešla na mene i patrika, sad on ima tu visoku temp., a meni glava kao bubanj. pokupila sam njih dvojicu i došla kod mojih, sad ćemo vjerovatno tu provest cijelo ljeto. za kuću i baštu u vu me nije briga, nek se brine onaj koji ju je sadio, ni on nevoli biti u vu. zbrisao je u svoju vikendicu.

< Poruku je uredio Indy -- 24.6.2012 12:30:59 >


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
24.6.2012 13:09:02   
mala pcelica
a joj indy vas je bas stislo sa svih strana user posted image nadam se da ce brzo proći... bas su ti svekar i svekrva neki odgovorni ljudi user posted image ,pored svega još i bašču strpali na tebe,ma bolje da si se pokupila i otisla

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
24.6.2012 20:47:32   
seraphyme
SAPUNuser posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
26.6.2012 7:58:39   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
26.6.2012 15:03:49   
ucitelj
evo i mene nisam odavno tuznija bila kod mene poginuo susjed i cura mu na motoru zabili se u moju radnu kolegicuuser posted image e pa kako je zivot nepravedan kako je brz i zlocest uzas ponekad mislim da trebamo samo lezat i nis ne radit niti se trudit jer zli uvijek uspiju a dobri nastradaju

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
26.6.2012 17:25:49   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image žao mi je učitelju

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
26.6.2012 18:31:54   
Lotte
Jako mi je žao...user posted image

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.7.2012 14:15:58   
mala pcelica
odem danas na uzv ramena,prvo sam 10 min cekal na prijemnom salteru jer se sestra otisla zajebavati po bolnici,dok se udostojila vratiti nakupio se cjeli red,a ona uhvatila neke papire da pise,a mi svi vec zivčani i buljimo u nju hoce li vise počet nas upisivati,prosla tu dr me posalje da se narucim kod fizijatra ja opet na drugi salter da se narucim kod fiz dve sestre sjede jedna nesto piskara po praznom papiru,druga bulji u komp,pričaju njih dve,razmjenjuju neke pare jer im fali za nesto,dr ulazi kod njih one čavrljaju,opet se nas gomila nakupilo,one ni da mrdnu,kikoću se ,vozaju se na onim stolicama,pričaju na mobilni pa na fiksni i tako prodje 15 minuta....meni kad je puko film proturim glavu kroz prozorčić i sve ih fino posljem u rodni kraj okrenem se i odem
a jesam popizdila na krave,ako nece da rade nek ustupe mjesto nekom ko bi htio raditi user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.7.2012 14:58:44   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
16.7.2012 22:42:26   
ucitelj
eh mala pcelice jos i gore je e kad bi bar radili svoj posa valjalo biuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
23.7.2012 9:15:54   
danery
muka mi je od cendranja i kmekanja frendičine male dok idemo u vrtić i od frendičinog kmekanja skupa s njom....hebate,ko da malu na stratište vodi-5 min do vrtića,a ona ga razvuče na 15....te milki mama,te nemoj plakiti,te ovo,te ono,te bombončić,te nosi te mama (a trudna,i još šlepa kolica za sobom)....
jutros sam pukla na te bedastoće i rekla da neću više ići s njima do vrtića ako tako nastavi....(točnije,graknula sam na malu i rekla da neću više bejb voditi s njom u šetnju do vrtića bude li se derala bzvz....-iiiiiiiinstant tišina,nigdje suze,ni šmrc....sve 5,idemo u vrtić....iiiiiiiiiii onda mama veli pred ulazom e taaakoo,sad ćeš se ići igratiiiii....i mala u plač i kmeku user posted image i sve opet jovo nanovo user posted image )

mislim,ok,s jedne strane-kužim ja tu frendicu,ne volim ni ja kad mi bejb plače,al ovo je baš njakanje i drečanje na silu.....i sve mi više ide para na uši kad me ova non stop ispituje a što da sad radim i maltene se počne derat napol ulice....ok,pucaju te hormoni,ok,žao ti djeteta,ok sve,al jbt,pa sama zapravo to dijete muči....bah....baljezgam,odoh popit kavu....user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
23.7.2012 9:18:12   
BUMBI
Bome te je dobrano razljutilauser posted image
Ja bi ju rađe ignorirala i rekla da plače,a druga djece će se lijepo igrati,a ona gora od njeuser posted image
Zato mala i stalno kmeči

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
23.7.2012 9:24:40   
danery
ma b,ja ignoriram,al ova gusla li gusla,pa još stalno maloj na bejb pokazuje pa vidi kako ona ne plače,pa blabla.....a ova moja ono iz kolica user posted image user posted image na njenu malu.....
najgore je što ulazi tamo tetama u sobu pa pravi show dok se oprosti sa malom....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
23.7.2012 9:29:59   
BUMBI
Ma ja kao mama njena bi ju ignorirala i doslovno ubacila u sobu i da vidiš kako bi prestalauser posted image
Tako je meni D kad je bio tek krenio plakao

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
23.7.2012 10:54:43   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
27.7.2012 20:51:17   
danery
ja ću se utamanit....sama sebe,iz zasjede....samo da se riješim ovog terora baba.....user posted image user posted image user posted image
pa jel jane mogu podviknut na svoje dijete ako je zločesto bez da mi netko ne visi na vratu,ne baca suđe po kuhinji i razbija čaše od bijesa (doslovno-danas je bejb predvečer počela pizditi,pa sam na kraju ja dreknula i zavitlala kuhačom,i na to sveki dolje dok je prala suđe počela bacati čaš po sudoperu i razbijati,kao,što ja galamim na dijete)....
dakle,ja trebam šutiti i pustiti sve kako je,nek me zjbva tko hoće,om malog djeteta do prababe,a babama u menopauzi je opravdan svaki ispad i demoliranje kuće....

nekad bih da me nema user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Ringerajina tužionica - 2. dio
27.7.2012 20:55:40   
BUMBI
Joj,draga smiri se i pokušaj se ne obazirati na to ako je ikako moguće.
Vjerujem da ti je užas,to mi je nešta najgore.
Zna se to i meni često dogoditi

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!