|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kadica?
20.6.2011 22:55:24   
mariola
ni ja cuba, već sam i pisla da to svima koje rode kupujem. Kod nas ima u robnoj kući a cure su spominjale da ima i u adaxu.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Luna21)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koja kadica?
20.6.2011 22:58:03   
cuba
E vidiš nisam vidila da imaju u Adaxa, doduše nisam tamo ni tražila. Ja sam to kupila u dućanu Čučin se zove i baš je nedavno zatvorio. Mislim da je bio oko 100-150kn, nisam sigurna ali nije više od toga. Ma super stvaruser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koja kadica?
20.6.2011 23:03:12   
mariola
oko 100kn sam i ja platila. kad sam ja  tražila u adaxu nije bilo a pikachu mi je rekla da je ona tamo kupila.


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koja kadica?
23.6.2011 17:53:25   
izabelah
Ja imam super iskustva sa anatomskom kadicom OKBABY..kupila sam je u turbolimacu za sina prije 4 godine, nakon mene jos su je 2 mame koristile....sada sam ponovo kupila istu u kojoj cu kupati svoju novu bebu.

Toplo preporucam, malo je skuplja  oko 350.00 kn ,ali vrijedi svaku kunu.


_____________________________

12.02.2007. Borna
08.07.2011 Stela



(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koja kadica?
3.9.2011 12:00:37   
marimari

IZVORNA PORUKA: mariola

meni je ova podloga kao luft madrac stvarno super. A svima koje rode iz moje blizine kupim jer me je oduševila.


gdje se to moze kupiti i kako izgleda, moze link ili slika? hvala:)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koja kadica?
8.9.2011 16:42:23   
hehehe
IZVORNA PORUKA: inesica

Ma obicnu najobicniju i da je sto veca, jer ju brzo preraste, osim ako namjeravas brzo koristiti kadu ili tus kabinu...mislim da su djeca najslobodnija i najsretnija kad ih ne sputavaju razni naslonjaci i plasticni nastavci.


potpisujem!

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koja kadica?
22.2.2016 13:20:23   
LindaLinda
Mi smo našoj curici uzeli komodicu za presvlačenje i uz nju je bila kada, pa ju kupamo u njoj :) ! i kada je okej :) !

(Odgovor članu Luna21)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koja kadica?
31.3.2016 18:11:45   
subby
eh.. nisam ni znala da je tu cijela nauka oko kadica.
bas sam sad u fazi istrazivanja kadica.. mislim da cu uzeti neki koja mi stane na ves masinu pa ga tamo kupati, nekako mi se cini najpraktincije, plus u kupaonici je uvijek ugodna temperatura. Znaci kadica i neki nastavak za nasloniti bebaca.. idem bas vidjeti sto ima

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu LindaLinda)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Koja kadica?
18.5.2016 16:00:55   
Rebeka555
Pozdrav,

mi smo par dana nazad kupili baš ovako kadicu https://polna-kahlica.si/aquascale-banjica-3v1 koja meri i temperaturu i vagu ima. Jedva čekam da počnemo sa kupanjem :D

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!