|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
18.6.2011 14:35:24   
Bebys
ajme lude ste totalno ....

kuda je ovo oslo...a sve krive ankete...


ma hajde cure bitno je da MI IMAMO SVE ANKETE NA POPISU USKORO...CEKAM TO KO OZEBLO SUNCE....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

neradni dani su sada...ali od ponedeljka mozemo se nadati da ce doci....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
18.6.2011 14:36:06   
Bebys
ti bokca sta uradise ove ankete  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
18.6.2011 21:19:25   
natalijax
meni se i dalje vidi autor,no jeste li se ohladile od angele,ja samo mislim da su angela i antiša u braku,nesumnjam ni na koga da bi mogla biti angelauser posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
18.6.2011 21:33:53   
ama

IZVORNA PORUKA: natalijax

meni se i dalje vidi autor,no jeste li se ohladile od angele,ja samo mislim da su angela i antiša u braku,nesumnjam ni na koga da bi mogla biti angelauser posted image

hahahaha Nato dobra siuser posted image tu angelu sam primjetila a antisu nisam zar i on postojiuser posted image user posted image steta sto je nastala rasprava al ni na kraj pameti mi nije palo da je Njanja-mislim da joj paznja netreba pogotovo ne ovdje....sigurna sam 100% u to...ja bas mislim da je netko tko se nejavlja otkad je pocela ova zbrka oko anketa...al nebitno...odoh na one ljepse temeuser posted image user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
18.6.2011 22:45:53   
njanja
jos jednom hvala svima na podrsci i povjerenju.


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
18.6.2011 23:18:57   
pepeljuga
Njanjo mi smo uz tebeuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
22.6.2011 11:11:11   
Bebys
ajme meni jos nema pregleda ovih anketa i ARHIVE...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
27.6.2011 10:17:59   
Bebys
ja nemogu vjerovati..koliko dugo treba da budu ankete ARHIVIRANE...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sto godina

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
28.8.2011 9:35:27   
Bebys
gospodo koji ovo radite...ANKETE...dali je ovo obecanje ludom radovanje...???


pogledajte koliko vremena je proslo od kada ste trebali urediti ankete...citavo vrijeme se vrte jedne te iste i covijek nema nikakve PREGLEDE U TIM ANKETAMA ...uzasno je to...

daj ucinite vise nesta...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
28.8.2011 16:59:06   
mamacita
Slazem se, stare ankete su vise dosadile user posted image .

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
28.8.2011 17:41:22   
Anoniman
Ja ovu temu sad tek vidjela, e jesam se ismijala, luuude ste totalno!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uglavnom, netko je tamo negdje pitao "da to nije naše Prigorje?" - ne nije, Prigorje je vu to vreme ostalo brez interneta, miš mi je žicu pregrizel!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no, i kaj je na kraju zišlo? Gdo je Ajngela? Morti ima krila pak tu i tam doleti i vujde? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. JA ZNAM "č" i "ć"!!!! user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mamacita)
  Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
28.8.2011 19:01:04   
mamacita
Eh, Mariachi... Oliver Mlakar nas je kontaktirao i rekao nam da se pustimo igranja Kviskoteke... to je ipak njegov posao (bio). Sada su nove teme na rr, i punoooooo zanimljivije, virni user posted image .

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
28.8.2011 19:04:13   
njanja
marijači, ti imaš alibi...
ali bez brige, kakvi god tvoji stavovi bili, makar ih se ne skrivaš reći, tako da se to cijeni....

a anđela ti je sad postala žuti leptirić, tako da si u toku user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
29.8.2011 12:01:40   
Bebys
svi komentari i toliko puno I JOS UVIJEK NITKO NIJE UCINIO NISTA SA TIM ANKETAMA...

RAZOCARANA SAM...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 214
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!