|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 21:42:03   
mm1209
Meni je žao jer se prepirete oko gluposti, pa sve je ovo virtualni svijet i ako nekome predstavlja foru imati 2 nicka, zašto bi se mi živcirale, nije to sad neki big deal.....neka cure, žene rade što hoće....I isto ono što je njanja rekla, naprimjer i meni bebys ima čudne izjave, ali ju zbog toga nemam razloga ignorirati i dalje ću s njom uvijek rado raspraviti o nekoj temi jer opet s druge strane da smo svi isti ne bi nam ni bilo zanimljivo na ovom svijetu...kaj me briga tko je anđela... šaljem vam cure big hug da se ne svađate user posted image user posted image

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 21:50:36   
ELISABETH
Ja ne mogu vjerovati u što se pretvorila ova tema user posted image
Ni ja ne vjerujem da je Njanja Anđela jer su previše različita razmišljanja jedne i druge...
Nadam se ipak da ćemo se prestati prepirati oko gluposti

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 152
   [Brisano sporočilo]
17.6.2011 21:52:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu ELISABETH)
  Neposredna veza do poruke: 153
   [Obrisani korisnik]
17.6.2011 21:54:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 21:59:12   
mamacita
Ok, ali zasto bi to onda jedino njanju zanimalo tko je andjela, a ne tko je netko drugi? Ona je prva otvorila anketu, a sada se pronasla uvrijedjenom sto joj se moj odgovor nije svidio. Pa, nisam joj se ni namjeravala svidjeti.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 22:06:55   
njanja
mamacita, ajde malo budi promocurnija pa citaj moje ranije postove, a nemoj iz tog sto me ne volis zakljucivati naprecac.... Rekla sam da je andjela dvolicnjakusa koja se boji neka svoja misljenja iznjeti putem svog prvotnog nika...pa zasto bi samu sebe vrijedjala??? I zasto bi pozeljela samu sebe otkriti....ajde malo stavi svoj subjektivni dojam sa strane i malo objektivnije promisli....i nisam uvrijedjena...vec sam puno puta rekla da me uvrijediti mogu samo prijatelji....
A svima koji znaju tko sam i koji su se javili, hvala im ;) ;)

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 156
   [Brisano sporočilo]
17.6.2011 22:07:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mamacita)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 22:08:14   
BUMBI
Draga ništa se ne sekiraj,mi te volimo i znamo kakva siuser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 22:12:47   
jagodicabobica
ne mislim ni ja da si ti njanja...
ova je rasprava totalno ne bitna...
hajmo dalje na neku drugu temu...

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 22:18:17   
maja
svašta mamacita user posted image I ne zanima jedino njanju, zanima i mene tko je andela lol, zanima me i tko si ti user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 22:19:46   
mamacita
Na mojoj anketi o vjeri i istini, ti si jedina odskocila od grupe rekavsi, da jos sada jedino nedostaju andjela i antisa ;-) da kazu svoje misljenje. Pitam se, cemu? Mogla si isto tako prozvati bilo kojeg drugog religioznog clana rr, ali ne, ti si izabrala upravo njih dvoje. Ajde, objasni zasto, ako zelis, naravno. Zasto nisi upitala pitanje i otvorila anketu tko je bilo tko od ostalih clanova? Istina, nikome andjela uopce nije bila "zapela" u oci niti je ikome uopce bilo stalo do tog lika do te mjere kao sto je tebi, da bi otvorio cak anketu pod tim nazivom. Sve je u redu, sve mi mozemo biti dvolicne u datim trenucima, no, upitati pitanje, reci da ti vec znas tko je ta osoba, i da ti je draga, i da je neces pa neces otkriti, je uistinu djetinjasto. Ok, zelis paznju, imas ju. Nemam ja jala prema tebi iz inata, niti iz ikojeg drugog razloga. Ja sam jednostavno dala svoj odgovor na tvoje pitanje iz ankete.Kada vec pitas, i znas odgovor, onda sada znas i moj odgovor. user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 22:23:05   
Zvonki
Modesti je na aketi pitala jesam ja - nisam. Iako bi najrađe da jesam da se ova gungula smiri user posted image  Ja nemam potrebe za drugim nckom, što imam kažem, ako mislim da bih nekoga mogla uvrijediti postom suzdržim se (moram priznati da u pitanju vjere jako često se suzdržavam jer ne podržavam pljuvanje po nama naivcima koji vjerujemo u bajke). Ali nisam pobožna anđela user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 22:26:25   
njanja
mamacita, 7 d osnovne skole sam zavrsila davne 1992. Pa se necu vracati na taj nivo razgovora...bok tebi, pusa svima ostalima!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 22:40:38   
Ninaa
Joj koji kokošinjac, mene stvarno sad zanimaaaaaa, no nema veze idem sad  spavati.A anđela tko god da je sigurno negdje smije u sa strane kakvu je strku izazvala. A njanju osobno ne poznam samo mislim da svatko tko je malo vremena proveo tipkajući s njom ovdje može biti 100 posto siguran da nije ona. Ona je dovoljno jaka da kaže sve što misli javno pa što god mi mislili o tome.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 22:41:05   
modesty blaise
Zvonki ja se samo nadam da nisi uvredljivo shvatila moje prozivanje...to je bila čista šala da dobijem neki odgovor i niš drugo...
da , ja znam reči i da ne vjerujem u bajke jer za mene je biblija bajka ali ni time nikoga ne mislim vređati...to je samo ono kaj ja mislim i niš drugo ... a na kraju krajeva bajke su nešto lijepo i poučno..jel tak
user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 22:44:34   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

Zvonki ja se samo nadam da nisi uvredljivo shvatila moje prozivanje...user posted image


Nema veze, naći ćemo se jednom lice u lice user posted image user posted image user posted image  Pa ćeš povući sve što si rekla. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 22:45:31   
modesty blaise
dogovorenouser posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 22:46:06   
Zvonki
Jel možemo mi ispred ove teme staviti CB pa nastaviti jer je tema posjećenija nego kafić user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 168
   [Obrisani korisnik]
17.6.2011 22:46:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 22:53:00   
modesty blaise
a gle ti nju...lilicu...zlicuuser posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 170
   [Obrisani korisnik]
17.6.2011 22:55:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu modesty blaise)
  Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 22:56:35   
maja

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

a gle ti nju...lilicu...zlicuuser posted image


hm, začudila bi se za lilicu ;)

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 172
   [Obrisani korisnik]
17.6.2011 22:59:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 23:00:01   
modesty blaise
kaj misliš da je ona andela....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 174
   [Obrisani korisnik]
17.6.2011 23:02:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu modesty blaise)
  Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!