|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 15:08:10   
Bebys
nisam pitala RENATU RR od kada cemo imati taj novi stil anketa..DA SE SVE VIDE...joj vidit cete kak je to super...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 15:10:53   
maja
joj moja bebys, pa znaš da su malo spori tu na raji, dok oni to postave proći će par mjeseci i u tom vremenu će još par puta pasti sistem lol

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 15:12:58   
Bebys
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 15:15:26   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: Bebys

pazi ja nisam...i sad me bas zanima tko je  I NISI FER AKO NAM NE OTKRIJES...mene to bas nije ni zanimalo ali sada me zanima...user posted image


i u meni je probudila radoznalost ko je Andela?:)

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 15:17:14   
maja
netko tko zna pravopis ;)

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 15:21:08   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: maja

netko tko zna pravopis ;)


hahah dobra si!!!

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 15:21:41   
lilia
Njanja ako nije Bebys tko je?
Ajmo toplo hladno:iz naših krajeva sigurno nije, dakle ostaje unutrašnjost Dalmacije ili Slavonija, uh širok pojam.
Ma da nije to naše Prigorje? Ne vjerujem ona uvijek kaže što misli..
Daaj Njanja..

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 15:25:10   
Bebys
Bebys je iskrena..to i cijenim kod ljudi...nevolim muljatore...
ja cu radije oladiti od neke osobe s kojom se neslazem nego se pretvarati...

pa tako volim da i svi ljudi rade...ali danas toga najmanje ima...

zasto mislis da nije istranka...ma hajde tamo kod vas ima svakakvih....istra je posebna drzavauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 15:26:27   
Bebys
da obavijestim samo DANAS NEMA GRESAKA NA ANKETAMA ...vidim da me nema kao jucer niti mariole niti su icije koliko sam zamijetila ankete pobrkane...danas je sve ok

mislim da je to bilo jucer jer se na tome radilo i bio je prvi dan...vise nema gresaka..koliko bar ja vidim...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 15:26:45   
anaxx
ovdje je stvarno postalo kao u nekom krimiću... user posted image   traži se negativac, podvojena osoba... tko bi to mogao biti?? user posted image

ej bebys, Rijeka nije u Istri...user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 17.6.2011 15:28:36 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 15:29:09   
lilia
Bebys nije iz Istre 100%, nema ih puno u Istri a Rijeka i okolica se svi znamo i znamo kako razmišljamo.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 15:29:56   
njanja

IZVORNA PORUKA: lilia

Daaj Njanja..


nema šanse...rekla sam da neću i neću...
ako se sama želi otkriti neka to napravi....
tko je skužio sam po postovima i načinu pisanja i uletima, skužio je....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 15:31:16   
njanja

IZVORNA PORUKA: Bebys

Bebys je iskrena..to i cijenim kod ljudi...nevolim muljatore...
ja cu radije oladiti od neke osobe s kojom se neslazem nego se pretvarati...





slažem se babis...meni se nekad ježi koža na tijelu od tvojih izjava, ali što jest jest-iskrena si do kraja i više to cijenim nego istomišljenika koji se skriva...



_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 15:31:26   
anaxx
a daaaj njanjaaaa user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 15:31:58   
nemammaste
Vidim svašta sam propustila,ajme meni....user posted image
Ma dajte,pa ako nećete to podijeliti s drugima nemojte ni objavljivati javno da znate o kome se radi,čemu to? Sad svi razbijaju glavu tko je to,njanja baš si zapalila vatru user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 15:51:19   
ama

IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: lilia

Daaj Njanja..


nema šanse...rekla sam da neću i neću...
ako se sama želi otkriti neka to napravi....
tko je skužio sam po postovima i načinu pisanja i uletima, skužio je....

Ako nije mogla da bude iskrena vec je morala da napravi dva pa da igra dva lica onda sumnjam da ce se javit...a mislim da bi bilo fer da znamo svi skim imamo poslauser posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 20:25:11   
mamacita
IZVORNA PORUKA: njanja

Uglavnom, ne mogu se javiti na vlastitoj anketi Anđele...
Samo želim reći da je glupo da se sada dobacujete i da pogađate tko je....
Ako do sada niste skužili da tu osobu već znate, glupo je sada gađati...
Samo sam htjela po postocima vidjeti stanje, a stanje je da je zaista većina mislila da je to neki anonimac.....

Uz to sam htjela dati do znanja da ovdje postoji netko tko je stvorio svoj 2. identitet jer se valjda boji pod svojim nama znanim identitetom/nickom reći ono što zaista misli....
Ne mislim raskrinkati tu osobu jer kao što sam rekla, pod znanim imenom, mi je draga...Zato me nemojte pitati da vam otkrijem....





Ovo pise mamacita. Ocito je da su vecina ovih zenica ovdje jako povjerljive i misle da su svi isto tako iskreni i dosljedni svojim stavovima. No, eto, ocito je da je njanja na mukama jer ne moze nastaviti sama svoju snketu o andjeli. Pa normalno je da joj je andjela draga! Inace, da je u pitanju neka druga osoba sa nekim drugim nickom, do sada bi ju njanja, manje vise, zbog suprotnih stajalista - "razapela". Naravno je i to da osoba kao sto je andjela, ako bi uistinu bila tolika vjerica kolikom se predstavlja, da ne bi po mjesec dana bila bex sexa, jer po vjeri je: muz moze imati zenu kada god to zeli, i zena moze imati muza kada god to zeli. Dakle, neka druga andjela ne bi imala takvih privatnih problema, dok neka druga osoba mozda ih i ima.
Vrlo je jednostavno negirati tko je radio ankete, i ja sam negirala da sam svoju napravila, sve dok mi ime nije doslo u javnost sa ovim preobratom u anketama. Dakle, netko tko ne zeli javno prikazati sebe, moze do u nedogled "mazati" oci drugima. I dajte molim vas lijepo, zasto bi bas njanja pozeljela saznati tko je ta andjela. Ta zasto bi ona zeljela znati tko je itko drugi sa ove rr? Nema pitanja od strane njanje, tko je ta mamacita? Nikad nista nije rekla (mamacita) o svojem muzu, odakle je uopce??? Pa, naravno da ju to ne intrigira, jer to je neka treca osoba. Nju jedino zanima, u ovom slucaju, velika samoljubivost. Zanima ju koliko ce osoba shavtiti tko je ta andjela, i ona uziva u vasim pitanjima, moljakanjima, i smjeskajuci se u sjeni svog kompjutera, smislja kako ce i dalje sijati ako ne razdor, onda barem polemiku i debatu u rr. Cure, zene, i svi ostali koji razbijate svoje glave sa ovom temom... prestanite se muciti, jer ja sam 100% uvjerena da je andjela upravo njanja. I sada joj herc lupa na veliko jer je konacno i to receno. Amen, ja sam gotova, pa se sada vi mislite. I istrazujte ako vam se da.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 20:40:14   
Zvonki
user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 20:48:59   
natalijax
u nekak sumnjam da je njanja,nekak mi se neslažu njena mišljenja o temi kad smo razglabali o kontracepciji i djeci,njanja je rekla da je njena butika zatvorena barem još par godina a andela je rekla da bi ih imala koliko ih bog podari

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 20:54:50   
mamacita
Misli sta hoces, ali njanja je alter ego andjeli. Tj. pod andjelom pise nesto da zametne svadju i diskusiju, da sokira i da bude totalno suprotna od njanje. Ne vidim kako je to tako tesko shvatiti?

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 21:00:22   
BUMBI
Ajme,šta je ovo ovdje...

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 21:25:22   
njanja
mamacita, uopce se tebi necu opravdavati, misli sto god ces, ionako me boli jena stvar za tvoje misljenje.
Velika vecina ljudi na rr i onih koji su sada tu i oni koji su bili znaju tko sam i sto sam, a to znam i ja.
Previse sam rijeci potrosila na tebe, ali jos cu ti reci da vec dugo, od srednje skole nisam vidjela ovoliko jala na neku osobu kao sto ju ti imas na mene. Od sada si mi na ignore.


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 21:31:11   
mamacita
Sve je ok, ti si pitala pitanje ja sam dala odgovor, pa eto. Samo ti znas sta je istina.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 21:39:13   
nemammaste
Njanja opet za sve kriva,a?! user posted image Ma dajte molim vas,pa barem ona nikad ne glumi nešto što nije i uvijek čvrsto stoji iza svojih stavova.Svašta!

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Ankete - rijesite to jer je greska!
17.6.2011 21:41:05   
pticica
IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: lilia

Daaj Njanja..


nema šanse...rekla sam da neću i neću...
ako se sama želi otkriti neka to napravi....
tko je skužio sam po postovima i načinu pisanja i uletima, skužio je....



a kako mislis da zaspimo vecerasuser posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!