|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 22:16:08   
mariola
Nego šta Bumbi, mora i on malo da mi ne udubi kaučuser posted image
Ma cuba draga ja išla samo na feniranje ali mi je bilo ugodno pa sam se zadržalauser posted image
Počupa sam i brkove i naručila se na egipatsku i na novo feniranje drugi tjedanuser posted image

A T se danas najeo šunke. Nije mogao dočekat da se skuha i kad se skuhao odmah je jeo. Puše u nju da se hladi i jedeuser posted image  Al sve to slabo u odnosu na ono kako on inače jede.Evo ga zove me. Čujem ga na baby alarm. To on u snuuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2351
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 22:18:06   
BUMBI
Mariola nadoknadit će on to sve,ništa se nebrini...
Joj,i ja se uskoro moram naručiti na pramenove i šišanje,a i na pedikuru bi mogla,a nebi bilo loše i da odem koji put u solarijuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2352
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 22:23:09   
cuba
Ja feniranja kose obožavamuser posted image   baš sam za rođendan ovaj tjedan išla. U St su skoro svi saloni snizili cijene pa je sada svugdi 39knuser posted image user posted image
I ja moram idući tjedan na depilaciju i krećem na pedikuru. To mi je po ljeti obavezno.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2353
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 22:28:56   
BUMBI
Drage moje ja ću vas napustit,idem pred tv još malo...
Sretan Uskrs i uživajte sutrauser posted image
Pusa dečkima

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2354
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 22:29:29   
mariola
Ajme cuba pa o je super. Kod nas je 80kn pa ne idem svaki put jer bi mi trebalo 500kn mjesečno samo za feniraje plus farbanje,šišanjeuser posted image  
Ja neću još na pedikuru, nekako mi hladno još za skinuti se u sandaleuser posted image
Moja kozmetičarka otvorila i frizerski u svom salonu i to je ful praktično. Možeš radit 2u1. Usput mogu i Tonija povest jer njena mala ide s njim u jaslice pa se mogu igrat kod njih u dvorištuuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2355
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 22:35:29   
cuba
I kod nas je pranje i feniranje bilo 80kn. Otišla bi tu i tamo al to šta kažeš svaki mjesec pramenovi, šišanje i feniranja ko bi ti sve poplaćaouser posted image
Moja frizerka još uvik drži 80kn feniranje pa sam je otkantala za to. U nje idem na pramenove i šišanje a kod druge na feniranje. Ko joj je kriv, samo gubi mušterije.
Mislim se i ja za pedikuru al za 15 dana ću se sigurno skinuti u sandale pa da budem spremnauser posted image  Kod nas je pedikura i lakiranje noktića 110kn. To mi je ok jer je jednom mjesečno dovoljno otići.  Koliko je kod vas?

Hahaha, izađeš sa frizurom, pedikirana i još kažeš mužu da si dijete čuvalauser posted image

Bumbi draga, ln ti želim, ljubac šaljem zetu :-***
Sretan Uskrs tebi i tvojimauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2356
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 22:35:33   
mariola
Bumbi kokica, Laka ti noć. Ljubi mišića i uživajte u sutrašnjem danuuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2357
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 22:39:55   
mariola
IZVORNA PORUKA: cuba

Hahaha, izađeš sa frizurom, pedikirana i još kažeš mužu da si dijete čuvalauser posted image




user posted image user posted image user posted image  praktična žena, šta neuser posted image
Kod nas je 130kn. Nije ni meni to puno jer idem jednom mjesečno isto. Mislim se da stavim gel ili ona tzv. trajni lak. On na nogama duže trajeuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2358
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 22:42:46   
mariola
NAručila sam se prvi put na egipatsku. Jesi ti kad bila? Kako to izgleda? Jesi duže mirna neg os običnom depilacijom?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2359
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 22:45:41   
cuba
Ja sam gel stavljala prije svadbe. Bio mi je super tada ali da se sad ponovo udajem nebi višeuser posted image  nisam ga planirala više stavljati nego samo za tu prigodu i onda dok mi je nokat izrastao ispalila sam umjesto da sam otišla skinuti to u salon i riješena stvaruser posted image  ali i sa tim skidanjem se sam nokat dosta stanji, znaju nakon toga bili jako lomljivi pa mi i nije privlačno. Iako stvarno lipo izgleda.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2360
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 22:48:58   
mariola
Plavušo ništa mi nisi napisala o egipatskojuser posted image
Ja sam gel držal prije pira cilo lito i nakon pira jedno vrime. Za lito mi je bilo super jer sam tad sama čistila apartmane(to dok sam još bila cura,čim sam se udala sam prestalauser posted image ). A kad čistiš nokti ti ne mogu biti uredni i onda je gel super. Al kad ga prestaneš držat je koma dok se nokti ne oporave.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2361
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 22:49:18   
cuba
Nisam bila na egipatskoj. Prijateljica (ova kojoj je danas roćkas bio) je i nije zadovoljna...
To se radi sa nekakvih šećerom koji se mota oko prstiju kao vuna i tako ti čupa dlake. Ništa manje bolno nego obična depilacija a bar su njoj dlake narasle istom brzinom kao i sa običnom pa sad... 
Naravno ne mora značiti da će i tebi. Ja odem jednom mjesečno nekad čak i nakon mjesec i po jer mi na gornjem dijelu nogu jako slabo rastu. Od trudnoće idem i na brazilsku i ne mogu se više zamisliti dlakava na tom područjuuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2362
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 22:52:45   
mariola
Ajme ja nekad i svaka tri tjedna idem, Bijela sam ko sir a dlake mi tamne pa se svaka vidiuser posted image
Znači brazil rulesuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2363
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 23:04:33   
cuba
Ja sam ti prije 3god u jednom specijaliziranom dućanu za kozmetičke salone kupila onaj aparat (patrona) i vosak. Sa tim aparatom me i u salonu depiliraju. 180kn je koštao, vosak dođe 14kn a dovoljan je jedan za cile noge. Onda nekad ako mi koja izraste brže samo njega upalim da se vosak zagrije 10min i sama skinem sa trakicamauser posted image
evo ovo:
user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2364
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 23:12:41   
mariola
superuser posted image user posted image user posted image  Jeste vi ofarbali jaja?
Idete na misu? Jel tm potvrdio dolazak 1.5?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2365
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 23:16:00   
MaTana
hello cure! kako ste? 

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2366
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 23:17:11   
mariola
Hej vrijednice, dobro smo. Vi? JEste sredili stan?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 2367
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 23:17:41   
cuba
Mami sam uvalila da ofarba jaja kad već farba svojauser posted image
Ona ide na polnoćku, blagoslovit sve šta ćemo mi ujutro zdušno smazatiuser posted image
Ja ću ujutro na misu u sv.Duje a poslije smo svi zajedno na ručak. Popodne ću i do sveki i svekra svratiti sa R, nismo se vidili skoro misec dana...
Nije još potvrdio, tek kad dobije detalje leta tj karte onda je sigurno. A valjda će biti iduća nedilja.
Jel tm ofarbao jajauser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2368
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 23:21:28   
cuba
MaTana večer i tebiuser posted image
Kako si, jeli radiš?
Kako bubica, jel se priviknula da tate nemauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2369
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 23:22:58   
mariola
Je. Čak je i kuhinju poredio za sobomuser posted image  I naljepnice zalipiouser posted image
I popio cafetin, odma ga glava zabolilauser posted image  A sutra mu neće biti ništa kad bude jeouser posted image
Pa jel ti sveki ne živi u St kad se tako dugo niste vidili?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2370
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 23:25:27   
MaTana
evo me doma, radila sam jutarnju, a sutra popodne - satrale su me pripreme za uskrs, a većinu neću ni stići pojesti s mirom... Buba je ok, i dalje užasno tvrdoglava i puna nekog inata - čekam da uđe u neku smireniju fazuuser posted image i u međuvremenu da ne bi ja ispala loša mama koja nezna odgojit dijete i previše radi - krivim mužev odlazak za njezinu inat fazuuser posted image
Kako ste vi? Roko? Toni?
Ja se isto nadam ujutro poći na misu ako se mali ljenjivac bude htio izvući iz kreveta.



_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2371
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 23:29:54   
mariola
Matana mi smo cilu zimu prošli vrtić bez bolesti i ovaj tjedan ga je stislo pa smo bili doma. Jučer sam ga vodila na kontrolu i ozdravio je. Moram ga pohvaliti da je prava dobricauser posted image  Nadam se da će buba brzo uć u mirnu fazuuser posted image  Kad se tm vraća?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 2372
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 23:33:41   
cuba
mariola žive u centru St-a kao i moji (jedni od drugih udaljeni 2min pješke) a od mog stana 10 minuta i jedni i drugiuser posted image
Ma svekar mi uvijek radi od 13h - 21h pa već u podne ide iz kuće a svekrva često čuva malenog od mm-ovog brata ili radi a vikendom su u Zagvozdu. Tako da vrime jednostavno prođe a ni ne vidimo se. Ajde bar se na telefon čujemo.
MaTana upravo sam pročitala šta si sve radila za Uskrsuser posted image user posted image  Nego tko će to sve pojestiuser posted image
Koliko ti tm planira ovaj put ostati na brodu tj kakav je ugovor? Jel se čujete ikako?
Mi hvala Bogu na Skypu pa se i vidimo svaki dan uz mobitel i telefonuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 2373
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 23:35:24   
cuba
Inače smo dobro, da ti odgovorim na pitanjeuser posted image
R je super, svaki dan nešto novo s njim, postao je pravi mali brbljavac. Zanimljiva je ova fazauser posted image  Veselimo se, tajo nam treba stići kroz 10ak danauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2374
   RE: CB: "Gušterica"
23.4.2011 23:37:13   
MaTana
Tek je otišao prije niti mjesec dana, dolazi početkom osmog...
Baš se nešto razmišljam kako te dugo nisam ovdje srela, ali u biti ja već neko vrijeme nemam vremena ni za wc a ne za komp
Baš je zadnjih par tjedana i vrijeme za razbolit se - seka mi kaže da svaki dan kad dođe po nećaka u vrtić bude mokar kao voda, onda takav stane negdje u hlad i odma krene nos i kašalj. Moja je doma sa sveki pa je u neku ruku još uvijek izolirana od tih vrtičkih viroza, ali morati ću je upisati što prije jer vidim da joj fali druženje sa djecom.


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!