|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sniženja u trgovinama
26.4.2011 21:37:46   
Indy
Jeste ikad dozivili prjevaru na sniženju? Ono, da je stara cijena prekrizena i napisana nova, a oni vam na blagajni naplate onu staru? Neke su trgovine iskoristile velike gužve kad ljudi kupuju na veliko. ja sam to sad pred Uskrs dozivljela u Konzumu.

< Poruku je uredio Ninaa -- 26.4.2011 22:23:37 >


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: snizenja u trgovinama
26.4.2011 21:44:36   
cuba
Jesi sigurna da nije bila zabuna blagajnice?
Jeli imaš račun da odeš reklamirati?

Osobno nisam to doživjela. Ja sam jedna od onih koje cijeli račun pregledaju prije izlaska iz dućana.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: snizenja u trgovinama
27.4.2011 0:30:08   
lilia
Meni se to danas dogodilo također u konzumu.
Kupila sam 3 komada pelata u tetrapaku od podravke, ona mala od 200 ml na akciji po 2.5 kune umjesto 5. 69. Rijetko ih kupujem jer je ista cijena kao i veliki.
Uz ostalu špežu nisam ni išla za tim koliko sam ih platila. Račun sam stavila u najlon i kad sam došla kući sam ga pogledala jer mi se kao i svaki put činilo da platim puno a ništa ne donesem.
Naravno naplatili su mi punu cijenu iako ispod proizvoda piše akcija.
Vratila sam ih i prodavač mi je rekao da valjda više nisu na akciji a na moj upit zašto nisu maknuli "akcija", rekao je da to radi jutarnja smjena i da je to njihov propust.  Baš sam bila ljuta. user posted image
Moje pravo je da proizvod dobijem po cijeni kojoj piše ali kako je to dućan u mom kvartu i dobra sam sa svima nije mi se dalo prepirati i svađati. Samo sam zamijenila za veliki.
Možda im je to i fora pa tko nasjedne, nasjedne.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: snizenja u trgovinama
27.4.2011 0:41:36   
ciba
hmmm,dage moje,ja vam radim u konzumu i nije bas sve tako bajno,takvih primjedbi imamo svaki dan,upravo zbog nekih ljudi neodgovornih koji znaju samo placu pobratuser posted image pa mi obicni radnici ispastamo zbog toga,i mene uzasno zivcira kad mi s enesto tako dogodi,5 dana prije Uskrsa radili smo svi duple smjene jer ima pre malo ljudi i ne stigne se sve,pa tako ni skinut AKCIJA,JA osobno da mi se tako nesto dogodi u ducanu,npr.na polici jedna cjena na blagajni druga cjena,odma gnjiga žalbe i nema sta...posljedice se osjete,,pozzz

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sniženja u trgovinama
27.4.2011 8:13:40   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Indy

Jeste ikad dozivili prjevaru na sniženju? Ono, da je stara cijena prekrizena i napisana nova, a oni vam na blagajni naplate onu staru? Neke su trgovine iskoristile velike gužve kad ljudi kupuju na veliko. ja sam to sad pred Uskrs dozivljela u Konzumu.


U Konzum baš ne idem, nije mi usput, no to redovito doživim na blagajni u Plodinama. Sad odmah na blagajni pitam za cijenu ako nije ista kao ona na polici ostavim na blagajni.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sniženja u trgovinama
27.4.2011 8:18:13   
BUMBI
Znalo se to i meni par puta dogoditi,ali skužim odmah na blagajni pa ostavim tamo...

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sniženja u trgovinama
27.4.2011 8:51:40   
TINAZG
Cure po Zakonu o zaštiti potrošača, ako Vam se to dogodi imate pravo tražiti da vam naplate onu cijenu koja je bila istaknuta na polici. Ako netko nije napravio svoj posao, to je njihov problem... vi plaćate onu cijenu koja piše na polici... Ne dajte se zezati... zovite inspekciju u protivnom...

_____________________________

Paola 13.8.2008.

http://public.fotki.com/tinazg/

Ako se hoćete družiti ma FB, ja sam Dječja Robica

Ima me i na Njuškalu, ja san tinapv, na Kupi Prodaj tinapv1, uglavnom ne možete me fulat

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sniženja u trgovinama
28.4.2011 19:00:23   
dami
Zaista mi se to nikad nije dogodilo. Pratim račune i stvano nemam primjedbi.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu TINAZG)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sniženja u trgovinama
28.4.2011 19:55:16   
Duve
u Konzumu konkretno po novoj proceduri ukoliko nađete razliku u polici/blagajni, imate pravo kupiti taj artikl po 50% nižoj cijeni...evo za info..

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sniženja u trgovinama
29.4.2011 12:04:17   
TINAZG
Da to je točno ali imaš ograničenje mislim da je najveći popust 25 kn ili tako nešto, ali to nije po zakonu.. ako bi mi popust bio veći od tih 25 kn, ne bi oni mene tako otkantali... po zakonu imam pravo dobit po onoj cijeni koja piše na polici pa bilo to i 1000 kn jeftinije od prave cijene...

_____________________________

Paola 13.8.2008.

http://public.fotki.com/tinazg/

Ako se hoćete družiti ma FB, ja sam Dječja Robica

Ima me i na Njuškalu, ja san tinapv, na Kupi Prodaj tinapv1, uglavnom ne možete me fulat

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sniženja u trgovinama
29.4.2011 18:15:45   
Duve
Da do 25kn maksimalno...

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu TINAZG)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sniženja u trgovinama
29.4.2011 18:53:46   
NESI2005
da, po zakonu moraju dati po cijeni koja piše... tako u zakonu stoji. No nitko se toga ne drži. Meni se dogovdilo i u plodinama i konzumu i samo su rekle da ne mogu po toj cijeni da ako neću da vratim... iskreno, znam kako izrabljuju ljude tamo i na kraju blagajnice nisu krive da netko posao nije napravio... pa mi se nije dalo svađati... vratila proizvod i to je to...

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!