|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: beba bez prstiju
15.3.2011 22:25:40   
dalila
Draga, duboko me potreslo ovo što si napisala, bol koju osjećaš je tako jaka i tako mi je žao zbog toga. Ali smiri se vi ste dobili dijete, ono je pored tebe i treba te, treba jaku mamu koja će se izboriti za sve moguće što se može ostvariti. A vidim da ti to jesi i da već tražiš naćine kako je zaštitit. Ja živim u blizini Lovrana (mislim ne tako blizu ali mogu saznati brojeve ili što već trebaš) Budi jaka i čuvaj bebu, ljubi je,molit ću se za Vas

(Odgovor članu ivavr)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: beba bez prstiju
15.3.2011 22:37:30   
sig
Ovako... sada kada sam rađala drugu bebu... samnom u sobi je ležala jedna cura (mlada zdrava žena) kojoj se dogodila slična tragedija, ona je odmah po porodu vidjela da dijete nema desnu šakicu (iako je trudnoća bila uredna i kontrolirana i tijekom svih ultrazvuka nitko nije ništa vidio), koliko znam njihova ljepotica nositi će protezu... ona izgleda kao prirodna ruka samo je umjetna, mislim (nisam sigurna) da su oni išli za Rijeku zbog toga.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: beba bez prstiju
15.3.2011 22:43:47   
ivavr
Ako uspes naci broj klinike bila bih ti zahvalna ili mail sta god.Ne znam mozda sam i pogubljena pa nisam videla,ali zelim da ispitam sve opcije i pronadjem pravo resenje.

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: beba bez prstiju
15.3.2011 22:46:30   
sig
 
Vijerujem...
Pitati ću ja nju sutra kod koga su točno išli, a znam da su na netu (njen muž je tražio dok smo mi još ležale u bolnici) i da su pronašli tog nekoga.. uglavnom to se mijenja kako dijete raste.

Raspitati ću ti se pa ću ti javiti!!

Drži se...
Moliti ćemo za tebe i tvoje malo sunce!!
IZVORNA PORUKA: ivavr

Ako uspes naci broj klinike bila bih ti zahvalna ili mail sta god.Ne znam mozda sam i pogubljena pa nisam videla,ali zelim da ispitam sve opcije i pronadjem pravo resenje.


_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu ivavr)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: beba bez prstiju
16.3.2011 0:15:09   
lilia
Pokušaj u lovranskoj bolnici a postoji blizu Opatije i specijalna bolnica za ortopediju i opću kirurgiju "dr. Nemec".
Ne znam puno ali obzirom da je to blizu mene znam da je dr. Nemec priznati ortoped koji je niz godina radio u Lovranskoj bolnici i već par godina ima svoju bolnicu, liječi sportaše i znam da se bave i dječjom ortopedijom.
Broj telefona ti je: 0038551277350

Kakvo je stanje u državi u kojoj živiš i ima li tvoja beba preko socijalnog osiguranja pravo na protezu? Obzirom da si liječnik vjerojatno nešto više znaš od nas laika.
U svakom slučaju želim vam svu sreću svijeta.



_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: beba bez prstiju
16.3.2011 9:33:29   
dami
Moj bratić radi kod doktora Nemeca, mogu se raspitati malo.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: beba bez prstiju
16.3.2011 10:14:08   
ivavr
Molim te dami ako treba poslacu ti i sliku rukice

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: beba bez prstiju
16.3.2011 12:23:50   
pakić
Draga ivavr,
vjerujem da ti je to bio šok, ali nemoj gledati tako crno. Tvoja bebica je inače zdrava, predivna i posebna. Nemoj biti tužna. Naravno da ćeš učiniti sve da joj olakšaš život, i pomogneš, ako medicina može u tom slučaju pomoći. Ja ti samo želim reći, da sam u srednjoj školi imala profesoricu, koja nije imala prste na obje ruke. Ali nitko to ne bi niti primijetio. Pisala je savršeno, sve je mogla, i taj "hendikep" ju je vjerojatno samo još više tjerao da pokaže kako je i bolja od ostalih. To želim i tvome djetetu, da bude hrabri borac i ne osvrće se na nikoga. Jer svi mi imamo neki hendikep.... neki na tijelu, neki u duši... BUDI HRABRAuser posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu ivavr)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: beba bez prstiju
17.3.2011 20:40:56   
NIKy
user posted image dobrodošla!!! slažem se sa jagodicabobicom... nije smak svijeta,mislim za tebe kao za majku je teško gledati tvoje djete bez prstića..suosječam sa tobom,ali moraš mu biti podrška i učiti ga samopouzdanju,da se pozitivno gura kroz život,bezobzira na manu sa prstićima!!! glavu gore!! iako je svijet okrutan,imati će on lijepe trenutke,sa predivnim ljudima koji će ga voljeti


_____________________________

Naša lavica se rodila 17.08.2010. :))
Ljubav beskrajna - http://www.youtube.com/watch?v=EUNgyKLBzF4

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: beba bez prstiju
18.3.2011 8:39:46   
dami
IZVORNA PORUKA: ivavr

Molim te dami ako treba poslacu ti i sliku rukice


Čim dođem do njega, javim ti se. On je dosta zauzet , nije tako jednostavno.user posted image


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu ivavr)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: beba bez prstiju
18.3.2011 21:25:32   
sarah_zg
Na ovo sam danas slučajno naletjela:

http://www.24sata.hr/sudbine/cudo-u-kini-cura-nema-prste-na-ruci-ali-je-virtuoz-na-klaviru-213884


_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: beba bez prstiju
19.3.2011 15:33:51   
ivavr
Hvala Sara i ostale mame, ulepsale ste mi ne dan nego zivot.Hvala puno na podrsci

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: beba bez prstiju
20.3.2011 11:27:51   
Ally
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ivavr)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: beba bez prstiju
20.3.2011 17:33:11   
pincirotvajler
user posted image user posted image
samo se ti javljaj namauser posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Ally)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: beba bez prstiju
21.3.2011 10:47:46   
mariola
IZVORNA PORUKA: dalila

Draga, duboko me potreslo ovo što si napisala, bol koju osjećaš je tako jaka i tako mi je žao zbog toga. Ali smiri se vi ste dobili dijete, ono je pored tebe i treba te, treba jaku mamu koja će se izboriti za sve moguće što se može ostvariti. A vidim da ti to jesi i da već tražiš naćine kako je zaštitit. Budi jaka i čuvaj bebu, ljubi je,molit ću se za Vas


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu dalila)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: beba bez prstiju
21.3.2011 11:45:20   
Bablica
Znam jednu curicu (sad je 3 ili 4 osnovne i na jednoj ruci ima jedan veliki prst, na mjestu kažiprsta ako se ne varam) i još jedan mali batrljak na mjestu palca. Još jedna koju znam izgubila je mali prst na ruci i stavili su joj umjetni i vidi se jedino ako se zagledaš. Isto tako znam jednog čovjeka koji je na višoj poziciji u firmi bez cijele jedne šake.
Najbitnije je da se TI naučiš živit s time i da ne skrivaš to od ljudi jer ako TI prihvatiš to kao normalno, prenijet ćeš to na svoju okolinu kojoj će to isto tako bit normalno. Budi jaka i hrabra i nedaj se omest u svom naumu!!! Bit će teško koji put, ali možeš ti to! Imaš svoju curku pokraj sebe, a to je najvrednije od svega!
user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: mariola

IZVORNA PORUKA: dalila

Draga, duboko me potreslo ovo što si napisala, bol koju osjećaš je tako jaka i tako mi je žao zbog toga. Ali smiri se vi ste dobili dijete, ono je pored tebe i treba te, treba jaku mamu koja će se izboriti za sve moguće što se može ostvariti. A vidim da ti to jesi i da već tražiš naćine kako je zaštitit. Budi jaka i čuvaj bebu, ljubi je,molit ću se za Vas


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: beba bez prstiju
21.3.2011 15:25:50   
ivavr
Hvala vam svima puno inace decko je u pitanju,i ja znam da je to trenutno samo nas prblem,njegov ce postati za par godina.Nikad nisam cula da je neko od tih ljudi postao narkoman,ili ista drugo lose,svi oni su imali neku jaku potrebu da se dokazu u zivotu,Bog uzme jedno,ali uvek nadoknadi drugim,ali ipak mi je tesko.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: beba bez prstiju
21.3.2011 16:04:59   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: ivavr

Hvala Sara i ostale mame, ulepsale ste mi ne dan nego zivot.Hvala puno na podrsci

user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ivavr)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: beba bez prstiju
22.3.2011 10:17:10   
dami
Pokušavam ga dobiti. Mislim da ću danas to srediti. Dati ći ti njegov broj pa je najbolje da se vi čujete.user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: beba bez prstiju
22.3.2011 10:28:31   
Leptir5
razumijem ivavr da ti je teško,ne znam oće ti ovo uopće išta olakšati kako se osjećaš,mogu ti ispričati baš sinoćnji san,prvo da kažem da ja i muž radimo 3 i pol god na djetetu i u postupku sam umjetne oplodnje, dakle san je da sam rodila i da mi doktori kažu da mi dijete nema 2 prsta na ruci a da je sve ostalo ok,a ja se nasmijem sretna i kažem hvala Bogu da je sve ok, znam da je to san a ti imaš stvarnost ali morat ćeš se potrudit olakšat max dijetetu i max ga uvjerit da to i nije kraj svijeta,u konačnici to dijete je živo,samo treba živjeti sa hendikepom koji nije velik naspram nekih gorih stvari,nemoj se uvrijedit molim te,ja znam da je to tvoje dijete i lako je nama govorit kad mi nemamo dijete sa hendikepom,ali zato ćeš ti morati biti hrabra,gledala sam na tv emisiju o mami čiji je sin u kolicima,a ona je njemu omogučila da se bavi sportom,ona je sretna i poučila je sina da će mu malo toga biti uskraćeno iako je u invalidskim kolicima
user posted image

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: beba bez prstiju
1.5.2011 10:02:53   
ivavr
Bili smo kod lekara i nista ohrabrujuce nam nije rekaouser posted image

(Odgovor članu ivavr)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: beba bez prstiju
1.5.2011 10:05:18   
sig
user posted image user posted image user posted image
A da potražiš drugi savjet??

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu ivavr)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: beba bez prstiju
1.5.2011 20:58:53   
ivavr
Ma normalno da cu probati i kod drugih..ali smo i sami svesni da je ipak nesto u medicini jos uvek nemoguce...

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: beba bez prstiju
2.5.2011 19:13:27   
jelenna
user posted image user posted image

(Odgovor članu ivavr)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: beba bez prstiju
6.5.2011 15:11:21   
Indy
 
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: lilia

Budite hrabri i raspitaj se malo sigurno ima načina da se stavi nekakva proteza, u današnje vrijeme svašta se može.
Pusa bebici.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!