|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moje bebe......
27.2.2011 19:44:49   
Indy
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Moje bebe......
27.2.2011 19:49:48   
ELISABETH
žao mi je user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Moje bebe......
27.2.2011 20:23:26   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Bebys jako mi je žao user posted image  
Dok čitam tvoju poruku i s obzirom da si bila bez ginekološkog nadzora ,sva sam se naježila i kažem hvala bogu da si živa.
To su jako opasne stvari.Mogla si i ti umrijeti od sepse kako to dugo trajeuser posted image

Zagrli R.,budi hrabra,odmori,odžaluj...Veliki hug ti šaljemuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Moje bebe......
27.2.2011 22:04:52   
heda
zao mi je babys user posted image  user posted image user posted image user posted image
al bude lakse s vremenom, tako je valjda moralo biti user posted image
dobro da se tebi nije nesto strasno desilo.
samo miruj i na miru odzaluj... a za koji mjesec nova nada user posted image
i nadam se da cemo zajedno biti nove user posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Moje bebe......
27.2.2011 22:12:57   
boba125
zao mi je user posted image user posted image
drzi se...


_____________________________




(Odgovor članu heda)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Moje bebe......
27.2.2011 22:44:21   
pticica
IZVORNA PORUKA: heda

zao mi je babys user posted image  user posted image user posted image user posted image
al bude lakse s vremenom, tako je valjda moralo biti user posted image
dobro da se tebi nije nesto strasno desilo.
samo miruj i na miru odzaluj... a za koji mjesec nova nada user posted image
i nadam se da cemo zajedno biti nove user posted image user posted image

(Odgovor članu heda)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Moje bebe......
27.2.2011 22:51:28   
ELENA35
user posted image user posted image user posted image baš mi je žao draga..Mogu zamisliti kako ti je teško,još uz sve te boloveuser posted image user posted image user posted image
Javi nam čim saznaš nešto novo..a do tada drži se,mi smo uz tebeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 57
   [Obrisani korisnik]
27.2.2011 23:14:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ELENA35)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Moje bebe......
27.2.2011 23:39:34   
smarija
pokusacu ti ukratko objasniti situaciju u kojoj sam se ja nasla
naime imala sam IVF i ostanem trudna ali do prvog uz je sve bilo ok i onda krecu problemi
otkriju mi vanmatericnu trudnocu i to bolje receno cervikalnu trudnocu .Plod je otiso u cervikalni kanal a obicno kod vanmatericnih trudnoca plod se zakaci u jedan od jajovoda.Ta cervikalna trudnoca je jako rijetka i desava se od 0,1-0,3% u svijetu evo npr.ja sam iz Banja Luke i kod nas sam ja drugi slucaj sa tom dijagnozom otkako postoji klinicki centar a osnovan je nekih sedamdesetih godina.
Trudnoca je veoma rizicna nema nekih operativnih zahvata jer dolazi do krvarenja jer sam cervikalni kanal je pun krvnih sudova gdje ne mogu doktori da zaustave krvarenje i nazalost u tom slucaju moraju da izvade kopletnu matericu,znaci sve.
Meni je jedan dio ploda izaso sam prilikom krvarenja koje je samo nastalo to je bila trudnoca stara 7 nedelja,a ostatak i posteljica su mi doktori dali inekcije metotrexat i leukovorin to ti je cistostatik da pokusaju sa tim rijesiti tu trudnocu.Na srecu dobro sam reagovala na inekcije i beta je pocela da pada ali je jako dugo trebalo da beta dodje na 0.
U bolnici sam bila puna dva mjeseca i do tad sam imala samo neku sluzavu sukrvicu sto mi je dr.rekao da je to u redu i da na taj nacin dolazi do ciscenja.Ali zato kad su me optpustili iz bolnice a to je bilo 31.12.2010. beta je tad jos uvijek bila 86 i nakon par dana poceli su mi bolovi tzv.trudnici.Kad sam zvala dr. on je rekao da je to sve normalno da posteljica mora izaci i ja sam to sve kroz par dana izbacila bolovi su bili prisutni ali niko mi nije mogao pomoci i tako nekih par dana.
21.02.2011. sam radila svoju zadnju betu i tek tad je iznosila 0,2 jako sporo je padala tako da nemoj da se sekiras sto ti test pokazuje trudnocu

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Moje bebe......
28.2.2011 0:56:22   
lilia
Žao mi je Bebys, čuvaj se.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Moje bebe......
28.2.2011 7:46:12   
JASNA33
user posted image user posted image user posted image žao mi je draga,drži seuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Moje bebe......
28.2.2011 8:10:15   
Bebys
smarija OVAKO NESTA CINI MI SE DA SE MENI DESILO...otpilike isti postupak kao i kod tebe...


ODGOVOR CVRCKU..
evo na brzinu idem u bolnicu za pola sata...

pa cu to sve pitati...iako mi je lijecnik ovako rekao vec..

plod je otisao...ovo sto imam ostali su GRCEVI koji ustvari kao kod jace menge...pomazu da sve izadje van i stvarno izlazi...
dao mi je unutra neku veliku INEKCIJU...i od tada sve je krenilo van..mislim da je to nesto sto je sve ustvari i pokrenulo i dao mi je za bolove tablete bas za krvarenje..
jucer je bilo malo bolova nekih sat vremena i vise ih nemam ...ni sada ni nocas..i stvarno mi sve izlazi van

nadam se samo da ce me poslati u jos koji puta na pregleg....danas mi vade krv i vjerovatno ce me pogledati jos koji puta...

ako nebude nista od toga...

ja idem u hr...12. ozujka pa cu tamo sve rijesiti...i pregled kompletan kod svoje lijecnice napraviti...ali za sada je dobro sve curi van i nemam vise bolova...
cak su i neki komadi jutros izasli...tako da mislim da izlazi...

lijecnik je rekao da nece biti brzo ali za par dana da je ipak sve gotovo...

jako slicno mi je bilo kao kod tebe smarija...jako slicno..samo mislim da nije bila vanmaternicna...

(Odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Moje bebe......
28.2.2011 8:32:27   
božica
Zao mi jeuser posted image

Sretno danas na pregledu i neka sve dalje bude dobrouser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Moje bebe......
28.2.2011 8:43:42   
BUMBI
Zao mi je Sretno danas na pregledu i neka sve dalje bude dobro


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Moje bebe......
28.2.2011 9:11:00   
njanja
Babys, niti meni nije jasno....
Koliko znam kod nas rade kiretažu (mojoj frendici kod spontanog napravili), a ne ovako da samo daju antibiotike da samo izađe....Ajde ih malo i to pitaj???

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Moje bebe......
28.2.2011 9:20:25   
uspavana

IZVORNA PORUKA: boba125

zao mi je user posted image user posted image
drzi se...




_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Moje bebe......
28.2.2011 10:07:15   
lavica81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Bebys jako mi je žao user posted image  
Dok čitam tvoju poruku i s obzirom da si bila bez ginekološkog nadzora ,sva sam se naježila i kažem hvala bogu da si živa.
To su jako opasne stvari.Mogla si i ti umrijeti od sepse kako to dugo trajeuser posted image

Zagrli R.,budi hrabra,odmori,odžaluj...Veliki hug ti šaljemuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Moje bebe......
28.2.2011 10:11:40   
martina87
user posted image zao mi je,ali valjda je tako moralo biti..budi jaka.imas r koja je uz tebe i mm.

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Moje bebe......
28.2.2011 11:44:56   
jelenna
zao mi jeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Moje bebe......
28.2.2011 12:36:01   
Krky
Bebys....jako mi je žao zbog tebe...ali vjerojatno nije bilo kako treba od početka, pa je tijelo samo odbacilo. Nadam se da će s vremenom, sve biti u redu i da ćeš nakon određenog vremena moći uživati u novoj, zdravoj trudnoći.

Može se desiti da i ne rade kiretažu, ako je plod već otišao. To je njihova procjena. Meni su se nakon rođenja blizanaca na uzv-u, vidjele neke nakupinice, jako slabo sam krvarila, i isto sam imala grčeve, al to je normalno i kod vaginalnog poroda, maternica se steže i tako se čisti. Dobivala sam injekcije za poticanje kontrakcija, jer kod carskog neke stvari ipak ne idu prirodno i tijelo to ne radi automatski. Kasnije su me pustili doma uz lijekove zbog istog i naručili na skori pregled.

Cure drage, i mi se onda žalimo na "tretmane" u Hr...moja je Šogi u Ch, nakon normalnog poroda skoro iskrvarila, ostalo nešto što niisu odmah vidjeli, pa je iscurilo u "poplavi" tijekom noći


_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu jelenna)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Moje bebe......
28.2.2011 13:20:10   
Bebys
vjerujte mi HRVATSKO ZDRAVSTVO JE SVETO....ja to sada znam....zivjela sam 33 godine u hr...i znam dobro kako sve ide...

svugdje dalje je uzas...vjerujte mi

jutros su mi uzeli samo krv..radi hormona...

bolove sam tj. neka vrsta grceva ali boli ko sam vrag..dopodne nekih 1 i pol
stalo je...lagano curi ne preterano nista...
TEK DANAS POPODNE  ce lijecnik NAZVATI i reci kakav je nalaz...i sta cemo dalje...
ja sam pitala cim sam dosla za KIRETAZU rekli su da to nema potrebe jer je plod vec davno izasao i da se ovo cisti samo i da ce sve samo izaci....

no danas je suprug poludio i rekao KADA TAJ LIJECNIK NAZOVE...da ce mu svasta reci i da me moraju jos jednom pregledati i nesta napraviti...vidit cemo sta ce od svega toga biti...
cisto sumnjam u njihovo zdravstvo ali eto..

ako ne nista drugo kada dodjem doma u hr. napravit cu sve znam da tamo to mogu sve u jednom danu....

da sam znala neke stvari NIKADA SE OVDJE UDALA NEBI NIKADA...

i sada sam suprugu rekla....

AKO BUDEMO PLANIRALI JEDNO JOS DJETE A VJERUJEM DA HOCEMO
nagodinu vjerovatno dok mi tijelo ozdravi kako treba...mozda vec i na zimu vidit cu...kako budem bila ...

ici cu sve preglede u hr ili jednosavno cu biti doma 7 mj. trudnoce i kada budem znala da je beba super i ok doci cu ovdje da se samo upisem da stignem roditi u bolnici tu gdje sam...tako cu napraviti....
a ovoj babici cu debelu bukvicu ocitati kada dodjem ovaj tjedan kod nje...JER DA ME SLUSALA OVO SE NEBI DESILO...SVE SAM JOJ TO GOVORILA STALNO...ali glupaca me nije slusala....user posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Moje bebe......
28.2.2011 13:20:46   
Bebys
javim vam sta je lijecnik rekao popoden kada nazove..

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Moje bebe......
28.2.2011 13:21:22   
Bebys
i da jos nesto NISTA NIJE BESPLATNO strava i uzas ...a usluga DA SE IZRIGAS..user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Moje bebe......
28.2.2011 14:36:04   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Moje bebe......
28.2.2011 16:33:27   
Bebys
evo javio se lijecnik...

HORMONI OPADAJU...to je dobro...

u cetvrtak idem ponovno vaditi krv u 9 ujutro

a isti dan u cetvrtak popodne u 14 sati imam ponovni UZV...

suprug im ocito pa se potrudili...ali tako i treba biti...

nadam se da ce sve biti ok...nadam seuser posted image

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!