|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dva mamina zlata :)
18.2.2011 8:59:35   
uspavana
Drage ringerajke,
zadnjih mjeseci nije me bilo nešto po forumu...što iz razloga jer nemam baš vremena, što jer sam se htjela malo maknuti od svega poslije biokemijske trudnoće...

al sad je vrijeme da se javim, prijavim opet, i to s prekrasnim vijestima!!! user posted image
ne skidamo osmijeh s lica već par dana, ni mm ni ja user posted image

16.02. smo bili kod ginekologa na drugom pregledu...trudna sam 10.tjedana. Bilo me užasno strah, tlak visok...nervoza... na kraju pregled završio, malo popričala s doktorom i stiglo je vrijeme za uzv... pridružio se i budući tata...
i doktor gleda... vidim beba, ima ručice, nožice... sve ima... vrti on dalje, vidim opet bebica... mislim ja s druge strane gledamo bebu... a kad doktor - ooo... vi izgleda nadoknađujete :)
mm i ja isprva nismo shvatili što bi to trebalo značiti... a doktor veli - pa dobit ćete dvije bebe... i gleda on dalje, gleda, gleda.. i na kraju veli - i samo dvije bebe user posted image
bilo je predobro...čuli smo srčeka kak kucaju... čak smo i jednu bebicu probudili pa nam je mahnula malo...

i tako..sad se još privikavamo da imamo dvije srećice, i još dva srčeka ispod mojeg srca...
Nadamo se da će i dalje sve biti ok.

Meni je zadnjih tjedana stalno bilo zlo i slabo..više nisam znala što bi jela, a i tekućina mi je problem..jer mi ništa nema dobar okus.. i moram se siliti da popijem nešto...al držimo se.

Pa evo, da podijelim ove radosne vijesti i s vama.. i nadam se da ćemo se sad i malo češće družiti user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 14:25:48 >


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 9:01:26   
m600
user posted image user posted image tetina zlataaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i imaš dobre nogice na avataru...baš se pitam čije su????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio m600 -- 18.2.2011 9:02:18 >


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 9:01:36   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 9:02:53   
mariola
Draga prekrasne vijestiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Baš si me razveselila. Uljepšala si mi dan. Naježila sam se cijela čitajući tvoj post.
Čestitam ti od srca, uživajte sad ti i tm u najlješim mjesecima koji su ispred vas.user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
18.2.2011 9:03:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu uspavana)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 9:04:16   
uspavana

IZVORNA PORUKA: m600

user posted image user posted image tetina zlataaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i imaš dobre nogice na avataru...baš se pitam čije su????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image jednu nogu sam posunčala, a druga mi je bila pod ručnikom user posted image user posted image



_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 9:05:23   
m600
IZVORNA PORUKA: uspavana


IZVORNA PORUKA: m600

user posted image user posted image tetina zlataaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i imaš dobre nogice na avataru...baš se pitam čije su????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image jednu nogu sam posunčala, a druga mi je bila pod ručnikom user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo jedna ti je i deblja punoooo user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 9:10:41   
uspavana
naotekla mi od sunca user posted image user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 9:11:08   
uspavana
curke, zlatne ste!!!
HVALA VAM NA LIJEPIM ŽELJAMA!!! user posted image user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 9:13:33   
m600
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 9:17:37   
pako
ajme draga prekrasne vijesti......
čestitiam vam od srca user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 9:22:15   
ikica84
jaoo divnoooo!!! cestitam mama na trudnoci,zelim da uzivas u njoj user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 9:26:00   
novamama
predivno, cestitaaauser posted image aam

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 9:27:38   
drugasrecica
prekrasne vijesti user posted image  čestitam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 9:28:21   
.dada.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 9:37:35   
maja
Čestitamuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 9:38:36   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image draga čestitam od srca

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Obrisani korisnik]
18.2.2011 9:55:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 9:57:45   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: mariola

Draga prekrasne vijestiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Baš si me razveselila. Uljepšala si mi dan. Naježila sam se cijela čitajući tvoj post.
Čestitam ti od srca, uživajte sad ti i tm u najlješim mjesecima koji su ispred vas.user posted image

A bas vec duze razmisljam sto je sa tobom,zelim ti naj ljepsu mogucu trudnocuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 9:59:30   
uspavana
hvala, hvala user posted image user posted image



_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 9:59:32   
BruMa
Prekrasno!Nakon svega dupla sreća!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jako sam sretna zbog tebe!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 10:02:38   
premija
Čestitam od user posted image

hodaš k ginekologu tu u Čk-u?


_____________________________

05.03.2011. u 1h rodio se naš frajer IAN..

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 10:08:09   
ZVRK
super vijest.
uživaj sada u svojim malim mrvicama.
neka ti trudnoća prođe skolski

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu premija)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 10:14:59   
uspavana

IZVORNA PORUKA: premija

Čestitam od user posted image

hodaš k ginekologu tu u Čk-u?



hvala, a da...hodam kod dr. Golubića
a ti si iz Čakovca?

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu premija)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: dva mamina zlata :)
18.2.2011 10:15:52   
mamica29
user posted image user posted image user posted image čestitam od srca. baš si me razveselilauser posted image .želim ti školsku trudnoću(s dvojčekima)user posted image

< Poruku je uredio mamica29 -- 18.2.2011 10:16:11 >


_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!