|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
4.2.2011 9:17:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu modesty blaise)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Da li imate zajednički budžet?
4.2.2011 9:38:16   
Ninaa
Mi imamo svaki svoj račun s time da on ima 3*veću plaću od moje(ja imam jako malu). Od njegove plaće platimo račune za režije, vrtić i sve tekuće troškove. Ja od svoje kupim za malecku kaj treba, natočim auto, ak treba kupim si nešto i za dućan (ali to ovak sitnice), špeceraj od njegove ali to idemo jednom u veliki shoping pa ja samo dokupim kaj treba. Uvijek kad mi treba uskoči mi sa svojim novcima ili podignem s njegove kartice. Dok sam bila na porodiljnom i dok nisam radila puno radno vrijeme to je bilo stalno. Sad mi je šef smanjio plaću, ali uspijevam se nekako držati podalje od minusa, barem par kunauser posted image Ne polažemo jedan drugome račune,ali uvijek popričamo kaj treba kupiti i s koliko novaca raspolažemo taj mjesec.  Prije dok je mm radil u fušu većinom su novci bili doma u koverti pa sam si stalno posuđivala od tamo i puno više smo potrošili jel tak baš i nemaš neki pregled, sad ovo pa ono i na kraju novaca nema.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Da li imate zajednički budžet?
4.2.2011 11:04:07   
lavica81
potpisujem


IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

mi imamo svaki svoj račun a trošimo zajednički...što na račune (nekad plati on nekad ja bez nekog reda) , što na špeceraj , a što na ostale potrepštine




_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Da li imate zajednički budžet?
4.2.2011 11:13:19   
jelenna
samo mm zaraduje, ali kod nas vlada ova: sve sto je moje to je i tvoje, a sta je tvoje to je i moje!!!


(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Da li imate zajednički budžet?
4.2.2011 11:29:42   
LUNA000
dok smo radili zajedno..zajedno se i trošilo...sad kad samo on radi..troši se njegovo..imam dva računa svoja ..na kojima nema ništa...jer nemam primanja trenutno...a imam i karticu na njegov račun..kad sam primala porodiljnu..trošilo se njegovo..s mojim se krpalo ako zatreba ili se moje samo trošilo na djecu...

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Da li imate zajednički budžet?
4.2.2011 12:12:12   
uspavana
mi imamo svaki svoj račun, ali jedan i drugi imamo punomoć... pa kad stignu plaće vidimo što treba platiti, pa dio platimo s njegovog dio s mojeg... isto i kad idemo u shoping...
trošimo novce s onog računa na kojem nešto ima user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Da li imate zajednički budžet?
4.2.2011 14:28:06   
Točkica28
pa sve u zajedničkom dogovoru

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Da li imate zajednički budžet?
4.2.2011 14:57:37   
redprincess
MM je mali obrtnik, radi sam za sebe pa nekad ima više - nekad manje, tako da je situacija iz mjeseca u mjesec različita. Uglavnom s njegovog računa uvijek ide telefon, poslovni mob., internet i maxtv, a s mog idu ostale režije. Namirnice uglavnom kupujem ja, a on mi prema mogućnostima ubaci tu i tamo po 500 kn extra (sad mi je naknada manja nego prije plaća, pa je to sve češće). Veći izdaci i ulaganja uglavnom idu od njega ili se nastojimo pokrivat tako da nam oboje uvijek ostane neka razumna suma, tako da se ne desi da jedno ostane bez love ili mora ić u minus... Dakle kod nas je sve stvar dogovora i prilagodbe situaciji, uz jedno zlatno pravilo: nema minusa i nema kredita!

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Da li imate zajednički budžet?
4.2.2011 16:51:46   
katy mama
to obozavam u nasem braku-uvijek sve zajedno user posted image user posted image user posted image ,i kad smo radili,i kad je bio porodiljni i sad kad kad od mene nema nista user posted image user posted image user posted image ,uvijek se znalo koliko se trosi za sta,kad se potrosi,i nikad nije bilo s mog ili njegovog-s naseg user posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu redprincess)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Da li imate zajednički budžet?
4.2.2011 21:16:43   
BUMBI
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: cuba

Imamo svak svoj tekući račun na koji nam sjedaju plaće, meni sada naknada ali što je moje i njegovo je isto i obrnuto. Kad nam bilo šta treba kupimo i to gledamo kao zajedničko (ne mislim da su moje traperice njegove ).

Ista stvar


isto....

Isto...user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Da li imate zajednički budžet?
4.2.2011 21:34:30   
nemammaste
I kod nas tako.Ionako nam ne ostane ništa kad poplaćamo kredite,režije i špežu pa nije ni bitno...user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Da li imate zajednički budžet?
5.2.2011 15:07:31   
njunja
on ima punomoć na moj na njegov račun: Moj ne diramo to je štednja, a njegov koristimo!
Mislim da supružnici moraju zajedno raspolagati sa novcima ne vidim smisao da svatko troši "svoje"!

_____________________________

drugi put MAMA
+
treće na putu!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Da li imate zajednički budžet?
6.2.2011 11:19:56   
Tanjica Tanja
IZVORNA PORUKA: redprincess

MM je mali obrtnik, radi sam za sebe pa nekad ima više - nekad manje, tako da je situacija iz mjeseca u mjesec različita. Uglavnom s njegovog računa uvijek ide telefon, poslovni mob., internet i maxtv, a s mog idu ostale režije. Namirnice uglavnom kupujem ja, a on mi prema mogućnostima ubaci tu i tamo po 500 kn extra (sad mi je naknada manja nego prije plaća, pa je to sve češće). Veći izdaci i ulaganja uglavnom idu od njega ili se nastojimo pokrivat tako da nam oboje uvijek ostane neka razumna suma, tako da se ne desi da jedno ostane bez love ili mora ić u minus... Dakle kod nas je sve stvar dogovora i prilagodbe situaciji, uz jedno zlatno pravilo: nema minusa i nema kredita!



Tako slično je i kod mene...nema kredita i nema minusa!


_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu redprincess)
Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!