|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kada kući iz rodilišta
11.1.2011 22:23:57   
uciteljica
Mi smo išle 4 dan i stvarno mi je bilo puno previše. Naučila nisma baš bogza kaj, naslušala se popovanja od strane sestara. I još me 3 dan  oprao baby blues. Katastrofa. Sljedeći puta kao ga bude bilo želim ići doma nakon par sati iza poroda,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kada kući iz rodilišta
12.1.2011 10:18:28   
ninolina
IZVORNA PORUKA: uciteljica

Mi smo išle 4 dan i stvarno mi je bilo puno previše. Naučila nisma baš bogza kaj, naslušala se popovanja od strane sestara. I još me 3 dan  oprao baby blues. Katastrofa. Sljedeći puta kao ga bude bilo želim ići doma nakon par sati iza poroda,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


slažem seuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: kada kući iz rodilišta
12.1.2011 10:25:13   
danery
išli smo 4.dan mislim...
ma....bilo je ok....nije nam ništa falilo...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: kada kući iz rodilišta
25.1.2011 11:23:34   
ninolina
Evo friško da vam kažem...
Nino se rodio u ponedjeljak u 8.50 ujutro a kući smo išli drugi dan...nije bilo nikakvih problema za izlazak....Potpisala sam da izlazim na svoju odgovornost i to je to...čak bi rekla da su ginići malo više inzistirali da ja ostanem dok pedijatri nisu ništa posebno zahtjevali...napravili nalaze krvi ponovno, bebo je bio ok i to je to...Tako da eto malo više od 24 sata i mi smo bili doma


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: kada kući iz rodilišta
25.1.2011 11:28:31   
anonno17
ajme, a ja sa oboje bila 7 dana, prvi bio na carski a drugi dobio žuticu pa nas ostavili duže, dočekali Božić u rodilištu. Bebean je bio premali i ranije rođen i još  žutica pa su nas ipak suže ostavili ali neka izdržali smo i nije bilo tako loše a doma bi samo strahovala jel se vratila žutica ili nije. Ninolina vama svaka čast ipak je i beban veliki i vi imate ipak više iskustava pa svaka svaka čast još jednom. user posted image

_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: kada kući iz rodilišta
4.12.2014 0:16:58   
FIGICA FIFINANKICA
ja 8 i baš mi je dobro došlo,sve ti oni rade i nose a kući ipak nije tako

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: kada kući iz rodilišta
4.12.2014 11:32:38   
Ela28
Mi smo izašli nakon 10 dana sa blizancima user posted image ali nisu nas baš tetoošili user posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!