|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Još malo do cilja....
1.9.2010 12:27:45   
beba24
Hvala vam cure, nemate pojma koji mi je sad kamen sa srca pao...user posted image
Već sam se vidjela kako urličem na onom stolu...user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Još malo do cilja....
1.9.2010 12:50:29   
Domy
IZVORNA PORUKA: beba24

Hvala vam cure, nemate pojma koji mi je sad kamen sa srca pao...user posted image
Već sam se vidjela kako urličem na onom stolu...user posted image

user posted image user posted image tako je meni svaki puta bilo strah i kako ču ja to ..i tako mi je bilo sa domijem kao da mi je prvo.. meni su se čudili doktori i sestre da koji mi je da sam plašljiva..ma ja sam ti sva neka nježna i osjetljiva ..

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Još malo do cilja....
1.9.2010 13:03:06   
beba24
Meni je prvo pa ni neznam šta me čeka!user posted image user posted image user posted image
Inaće sam paničar, al do sada sam bila SKORO pa normalna!
Al po vašim pričama mogu zaključit samo da kad beba krene je to još najlakši dio pokraj svih tortura koje moraš do tog trenutka proć....user posted image

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Još malo do cilja....
1.9.2010 13:09:58   
ELENA35
user posted image user posted image user posted image Bebo i bolje je dok se ne zna šta nas čeka,meni je bed bilo dok sam znala šta me čekauser posted image user posted image user posted image user posted image .Ali moja priča o porodima je gotova,imala dva prirodna i jedan carski i to je to.Rodila sam u Merkuru i u Petrovoj i zadnji porod u Vinogradskoj i vjeruj najbolje rodilište na svijetu,dobri doktori,sestre,babice,hrana,uvjeti...ma sve 5..Ne brini,uživaj.Kod kojeg doktora ideš privatno? Pitam jer sam i ja išla...

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Još malo do cilja....
1.9.2010 13:22:12   
beba24
Dr. Kraljević

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Još malo do cilja....
1.9.2010 13:25:21   
ELENA35
I ja sam išla privatno kod njega i on me porodio,predivan doktor,osoba...Ma ženo ne brini,on sve zna i u pravim si rukamauser posted image

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Još malo do cilja....
3.9.2010 12:24:05   
beba24
user posted image  Hvala!
Odma mi je lakše!user posted image

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Još malo do cilja....
17.9.2010 12:04:31   
beba24
Evo mene opet s pregleda i s novim pitanjima...
Provjeravali su mi plodnu vodu.user posted image  Prilično neugodno i bolno iskustvo.user posted image
Na nalazu su mi napisali da mi je mlječnost ASC ++. Na forumima sam našla da su cure slali na raniji porod i bušili im vodenjak jer je bio MLJEČAN.
Mi smo otvoreni 2cm. Tj piše UŠĆE OTVORENO ZA 2cm-predpostavljam da je to to...
I "portio u nestajanju".....ima li itko da mi dešifrira te njihove šifre...??user posted image
Prijateljica mi je UTJEŠNO rekla da je čudo da me nisu ostavili u bolnici!user posted image  Ja bi prije rekla da je SREĆA...user posted image

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Još malo do cilja....
17.9.2010 12:13:43   
Anoniman
Ja bi rekla da je to stvarno još malo do ciljauser posted image



(Odgovor članu beba24)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Još malo do cilja....
20.9.2010 11:28:31   
beba24
Još smo u komadu!user posted image  

Jel normalna bol u donjem dijelu kao da sam dobila mengu? Boli me tako već dva dana (ne STALNO)...osim toga-zna mi se trbuh u tom dijelu napet toliko da se preznojim u sekundi. Neznam jel to lažan trud-očekivala sam te bolove u predjelu kičme.
Uf, neznam jel se veselim danu D ili me više frka....user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Još malo do cilja....
20.9.2010 11:34:57   
ninolina
ooooooooo pa ti si još  tuuser posted image
mislim da je to to...još malo i imat češ svoju bebicu uz sebe...pošto si i otvorena svakako prati razmak...ne mora biti da ti ode plodna voda...zato ako te boli u pravilnim razmacima ipak otiđi na pregled...a veselje i frka to su sve čari zadnjih dana...sretno micek


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Još malo do cilja....
20.9.2010 11:47:59   
beba24
user posted image user posted image  Termin nam je za 6 dana pa se još nedamo!user posted image
Kontrakcije nisu česte-možda i dočekamo termin-uglavnom me ulove u večernjim satima. Nemogu čak ni odgonetnut jel me to beba udari ili se nešto dešava.
Zadnjih par dana imam same upitnike iznad glave!user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Još malo do cilja....
20.9.2010 14:57:15   
maminangel
Ajme beba što mi je drago,koje olakšanje što sam naišla na ovaj post,ja se jadam finalisticama u očekivanju ali nitko ništa,malo su mi cure zakazaleuser posted image user posted image Uglavnom termin mi je 26-og kao i tebi,danas s kontrole sva u upitnicimauser posted image user posted image Šizim od straha i iščekivanja,ali evo nisam sama,koja će prijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Još malo do cilja....
20.9.2010 15:05:41   
beba24
user posted image  Dobro mi došla!!!!user posted image
Jel ti to prva trudnoća?

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Još malo do cilja....
20.9.2010 15:19:48   
maminangel
Nije draga,druga trudnoća,ali sam puno nervoznija i više u strahu nego prvi put.Kad ti ideš na slijedeću kontrolu?

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Još malo do cilja....
20.9.2010 15:23:27   
maminangel
Tebe nema na forumu Finalistice kako se danas osjećate??

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Još malo do cilja....
20.9.2010 15:30:37   
beba24
Jooooj.....ja nova u ovome-neznam ni gdje sam ni šta sam...ni kud ni kada!NI ŠTA NOSIM!!!user posted image user posted image user posted image

Idem u četvrtak ponovo na kontrolu i frka me....neznam šta da ti kažem!!!
Bojim se da će me ostavit...rađe bi da me stisne doma!:)))))
Kad su tebi rekli da dodes?Gdje ces rodit uopce?

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Još malo do cilja....
20.9.2010 21:51:58   
maminangel
A i ja sam ti nova,tek upoznajem rr,krenula sam sa onim forumom i ostala mu vjernauser posted image user posted image  Neznaš jel cura ili dečko?nisi htjela znati?Ja se kontroliram u Petrovoj bolnici,eto danas bila,četri prsta otvorena,mliječna plodna voda, čep otišao,nije me dala na ctg jer ću kao brzo,ne žimkuuser posted image ,slijedeća kontrola mi u ponedjeljak ali ona misli da ću prije,rječi joj se pozlatile user posted image user posted image user posted image user posted image  Jooj tako sam uzbuđena,konačno ću vidjeti svoga malog anđelauser posted image

Dođi nam Gabriel,mama tata i seka te čekajuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Još malo do cilja....
21.9.2010 16:13:03   
beba24
Znači da smo u istom....ja sam u četvrtak bila na kontroli i 2 prsta. Tko zna do danas...čep je očito isto otišao, doktor rekao kontrola za tjedan dana ako ne rodim prije. A mi se još držimo!
Sad se na svaki čudan osjećaj fokusiram i samo čekam...samo se nadam da će mi vodenjak puknut!!user posted image  Šta kje sigurno-SIGURNO JE!
A vjerovala ili ne-do sad mi niti jednom nisu uspjeli 100% reći spol. Svi MISLE da je user posted image  jer nisu uspjeli vidjet pišonju. Sramežljiva neka beba!:)))

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Još malo do cilja....
21.9.2010 16:30:06   
beba24
Sad sam tek vidjela ovu poruku!user posted image user posted image user posted image
Ma i ja sam isto nova sto se poznavanja rr tiće...od pocetka (skoro) trudnoce sam tu, ali slaba sam s vremenom.
A dok mi nisi rekla-mislim da nisam ni primjetila taj forum.


IZVORNA PORUKA: maminangel

Tebe nema na forumu Finalistice kako se danas osjećate??

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Još malo do cilja....
23.9.2010 13:23:14   
beba24
Ma jel to jedna finalistica manje???user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 71
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!