|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Još malo do cilja....
27.8.2010 11:35:56   
beba24
Hvala ti.
Nek user posted image  još samo izdrži mjesec dana.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Još malo do cilja....
27.8.2010 11:40:49   
beba24
Da, rekli su mi da je melem dobar za bradavice, a bez njega ne izlazim iz stana!!:))
A tablete smijem pit? I koje?
Znam da sam pročitala na forumu da su cure pisale da su im tablete dobro došle al sam to totalno smetnula s uma.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Još malo do cilja....
27.8.2010 11:43:16   
Anoniman
Ja sam dan nakon poroda rekla mužu: Donesi mi bilo koje!

Mislim da je bio neofen ili nešto tako i pila sam po dvije jer sam imala jako puno šavova i bolilo me, a beba je na duhu stalno u sobi.  Što se tiče bradavica, ja sam koristila Purelan, imaš u ljekarni.

(Odgovor članu beba24)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Još malo do cilja....
27.8.2010 11:48:16   
beba24
Ajde, dodat ću još i to na popis!user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Još malo do cilja....
27.8.2010 11:50:17   
Točkica28
i ja idem u vinogradsku, i ne treba paket nego svega 1 pampersica , 2 tetra i 1 svedska, tak su mi curke rekle.
za nositi za tebe ne trba spavacica, jel se dobije, niti ne treba kucni ogrtac, tako pise u cekaoni kod ginica, pa si lookni malo na onaj stol u cekaonici



_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Još malo do cilja....
27.8.2010 11:57:02   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Točkica28

i ja idem u vinogradsku, i ne treba paket nego svega 1 pampersica , 2 tetra i 1 svedska, tak su mi curke rekle.
za nositi za tebe ne trba spavacica, jel se dobije, niti ne treba kucni ogrtac, tako pise u cekaoni kod ginica, pa si lookni malo na onaj stol u cekaonici



joj draga u vinogradskoj ne da su spavačice koma nego ja ih nakon dva poroda više ne oblačim...Nosi ti sebi svoje...ne treba biti spavačica ja sam imala piđame...a ogrtač...evo nešto pomalo neugodno iz bolnice...posjete su, žena za stolom do mene sretna, smije se...a kad se ustala ono sve joj pobjeglo iz uloška...znamo da se krvari nakon poroda ali meni bi bio bed...zato nosi i ogrtač pa kako bude...pelene ne trebaju nikakvo...osim za izlazak iz bolnice


a tablete i ja sam imala neofen jer oni tamo daju samo voltaren ili nemaju trenutno ništa


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Još malo do cilja....
27.8.2010 12:06:07   
beba24
Super, super, super! Spavačicu ću si ipak ponjet al taj kucni ogrtac mi bas samo smeta u torbi.
Ja sam sad krenula privatno kod doktora (jer ne spadam u Vinogradsku) a rekao mi je da nema potrebe da idem u bolnicu dok nebudem trebala rodit, tako da nisam do sad ni bila tamo.
Jooooooj cure-pa ja ko da sam još tek na polovici...nisam ni svjesna da je to već toliko blizu!!!user posted image
Još me nije uhvatila panika!user posted image user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Još malo do cilja....
27.8.2010 12:08:07   
Točkica28
ma ja sam spemila spavacicu svoju, ali sam velim kaj su mi rekli
znaci ogrtac je ipak dobro imati
hihihihi
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Još malo do cilja....
27.8.2010 12:09:54   
beba24
Malo sam spora,a?:))))
Znači-da ipak stavim i ogrtač?
Počela sam razmišljat o SPACEBAG-u!user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: ninolina

IZVORNA PORUKA: Točkica28

i ja idem u vinogradsku, i ne treba paket nego svega 1 pampersica , 2 tetra i 1 svedska, tak su mi curke rekle.
za nositi za tebe ne trba spavacica, jel se dobije, niti ne treba kucni ogrtac, tako pise u cekaoni kod ginica, pa si lookni malo na onaj stol u cekaonici



joj draga u vinogradskoj ne da su spavačice koma nego ja ih nakon dva poroda više ne oblačim...Nosi ti sebi svoje...ne treba biti spavačica ja sam imala piđame...a ogrtač...evo nešto pomalo neugodno iz bolnice...posjete su, žena za stolom do mene sretna, smije se...a kad se ustala ono sve joj pobjeglo iz uloška...znamo da se krvari nakon poroda ali meni bi bio bed...zato nosi i ogrtač pa kako bude...pelene ne trebaju nikakvo...osim za izlazak iz bolnice



a tablete i ja sam imala neofen jer oni tamo daju samo voltaren ili nemaju trenutno ništa



< Poruku je uredio beba24 -- 27.8.2010 12:10:29 >

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Još malo do cilja....
27.8.2010 12:14:05   
Točkica28
kad ti je termin

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Još malo do cilja....
27.8.2010 12:16:32   
beba24
Danas TOČNO mjesec dana!:)

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Još malo do cilja....
27.8.2010 12:17:35   
ninolina
ma do poroda češ se sjetiti još iks stvari...uzmi i sprej za dezinfekciju....ja sam koristila bivacin....e sad jel ih ima još u prodaji nisam ziher...ali bilo koji je ok, izdajalica preporučam...jer oko 3 dana kad rokne mlijeko...ufff

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Još malo do cilja....
27.8.2010 12:27:01   
beba24
I to sam zapisala. Octenisept mislim da se zove-taj imam doma.
Izdajalicu sam pripremila al nisam ju jos spakirala jer ju mislim prvo sterilizirat-iako su mi rekli da oni u bolnici steriliziraju, ali nema veze...
Nego, jel vas boli trtica?
Ja jedva sjedim a noge su mi ko dva balona....imam osjećaj da će mi koža popucat!!:))))

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Još malo do cilja....
27.8.2010 12:28:30   
Točkica28
hehehheh, boli, neg kaj... mene počelo unazat 3 tj recimo bolit guzica user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Još malo do cilja....
27.8.2010 12:30:51   
ninolina
sve su to slatke muke...user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Još malo do cilja....
28.8.2010 18:06:32   
beba24
Ma nekako mi je za trticu jasno. Sve kosti od struka naniže su mi u defektu user posted image  što je bilo i za očekivat, al ova voda me izluđuje. Gležnjevi su mi potpuno nestali, ponekad jedva i hodam koliko su mi stopala naotečena. Cipele da ni ne spominjem-broj veće su mi postale tjesne, a i ruke znaju naoteć-toliko da jedva i šaku stisnem.
S prstenom sam se oprostila još prije mjesec dana, ali ovo sad me već i zabrinjava.user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Još malo do cilja....
29.8.2010 12:30:41   
mama deja
uh sve ste vec spremne,i ja sam spakovala torbu s prvim jos u 20tj,a sad sam u 30 i jos uvijek nista,vrijeme mi je da krenem i ja s pakovanjem. vidim kod vas se ne nosi hrana za dijete to valjda samo u bjelovaru treba kutija pre hippa i paket pelena,a ako volite cistocu i sanitar za wc jer su grozno prljavi,meni su nosili vlazne maramice dobro su mi dosle za sve pa preporucujem+samoljepjive nocne uloske sto dulji da su pa tek na njih obicni,ma kao da imas pampersicu

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Još malo do cilja....
29.8.2010 21:40:21   
beba24
Dobra si. Ja sam sad trudna PRVI PUT i tek sam sad u 35-om tjednu spakirala torbu i oprala robicu!user posted image

(Odgovor članu mama deja)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Još malo do cilja....
29.8.2010 21:57:17   
mama deja
ja sam prvi put bila u panici,hocu li sve stici,hoce li mi biti dosta ovog,ili onog,sta ako....i sto drugih pitanja,na kraju sam prenesla A 10 dana i sizila u bolnici jer su zene samo dolazile i odlazile a ja nista,tako da sam na kiosku kupovala wc papir,a kuma mi je donesla pribor za nokte,sad sam samo u panici svega sto mi se nije svidjalo prvi put

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Još malo do cilja....
29.8.2010 22:07:11   
beba24
Šta te ostavljaju u bolnici ako preneseš?
Ja znam da mi je prijateljica morala svaki drugi dan na kontrolu kad joj je prošao termin jer je sve bilo ok, al nisam znala da te ostavljaju....user posted image

(Odgovor članu mama deja)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Još malo do cilja....
29.8.2010 22:14:41   
mama deja
u bj je sve moguce,ja sam mislila ako je sve ok ides tako svaki drugi dan pa dok ne krene,ali mom dr.valjda bolje pase da te spakuje u bolnicu i gotovo

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Još malo do cilja....
1.9.2010 11:51:12   
beba24
U-PO-MOĆ!!!
Bila sam jučer na pregledu. Gurnuo mi je dva prsta unutra user posted image .....mislila sam da cu sve zvijezde vidjetuser posted image !!!!
Odonda sam u panici. Kako ce tek BEBA van.
Do sad se nisam zabrinjavala, al od jučer sam u strahu!! I jos mi je rekao da je beba i POL. 3kg a ima jos mjesec dana (malo manje) za narast.
Jel to normalno da boli ili sam ja malo prepekmezava?user posted image

(Odgovor članu mama deja)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Još malo do cilja....
1.9.2010 11:52:09   
beba24
STI-SLO!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Još malo do cilja....
1.9.2010 11:58:34   
ninolina
user posted image user posted image joj i meni je bio bolan pregled...ne sekiraj se...izdržat ćeš ti to...a kilaža nejdi puno za tim jer nemože dati točnu procjenu...to je panika pred porod...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Još malo do cilja....
1.9.2010 12:01:56   
Anoniman
Mene su sto pregledi strašno boljeli jer sam bila skroz zatvorena i urlikala sam kad su mi davali gel, a kad sam rađala nisam ni glasa pustila. Tako da se ne moraš brinuti kako će beba van. Otvorit ćeš se i izić će kao i sve bebe prije nje. A što se tiče njihovih mjera: variraju pola kile gore dolje, a ni ne moraju biti točne. Opusti se. Panika ti ništa ne koristi.

(Odgovor članu beba24)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!