|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moja tužna prića
23.7.2010 13:36:12   
twitty
nato tebi veeeeeeliki user posted image user posted image user posted image

ja još nisam skupila snage za napisat svoju priču user posted image

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: moja tužna prića
23.7.2010 22:37:59   
zozo1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: moja tužna prića
23.7.2010 22:44:02   
anuska08
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image teško mi je ni zamisliti tvoju boluser posted image
Draga Natouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: moja tužna prića
23.7.2010 23:12:54   
tina0310
strašno ali na žalost takvih je tužnih priča sve više user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: moja tužna prića
23.7.2010 23:14:52   
osobno
Nato, ostala sam bez riječi. Strašno me pogodi kad ovako nešto pročitam, uvik pomislim kako nisam sigurna da bi ja takvo šta preživila. Mada postoji izreka da nam se uvijek da točno onoliko koliko možemo podnijeti. Pa pitanje je koliko boli može majčino srce progutat? A može beskrajno puno....
Usitinu si hrabra kad si smogla hrabrosti progovoriti o tome. Divim ti se. vjerojatno zbog tog iskustva svoje djetešce cijeniš i gledaš s možda više straha i pažnje, i stvarno si divna mama. Kad sam ovo pročitala, pogledala sam svoja dva dečka i zahvalila bogu na njima.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: moja tužna prića
23.7.2010 23:27:21   
curice
Nato user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: moja tužna prića
23.7.2010 23:33:52   
natalijax
hvala vam drage moje na ljepim riječima,mogla bi ja do sutra pisati čega još ima,mogu nadodati u svemu tome kako neke ljude nije sram raditi svoj posao,Nebojte se napišite svoje tužne priće,A najviše se nadam da ce ovakve priće prosvjetliti mnoge žene i da če shvatiti kako su djeca sva radost svjetauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: moja tužna prića
23.7.2010 23:43:54   
Dora04
Draga moja ovo je nešto najgore što se trudnici može dogoditi.

Stvarno si jaka kada si sve to izdržala.

_____________________________

DORA 27.07.2004.
KATJA 23.11.2008.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: moja tužna prića
24.7.2010 7:54:38   
gljiva
Nato user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

D 02.02.2006.
I 07.08.2009.

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 59
   [Obrisani korisnik]
24.7.2010 8:04:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: moja tužna prića
24.7.2010 9:14:53   
koka
Šta reći? Sve su ti cure rekle, pretužno i prebolno je to kroz šta si prošla. Svaka čast na na tvojoj snazi za iči i krenuti dalje, i veliko hvala dragom i velikom Bogu što danas držiš svog Liama...velika pusa tebi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: moja tužna prića
24.7.2010 9:58:07   
mamice
user posted image user posted image nato jako zalosna prica i jako me dojmila tvoja snaga. To je bila Bozija volja i nemozes nista. Sad imas prekrasnog sina i razlog za zivot i veseljeuser posted image user posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: moja tužna prića
1.8.2010 13:03:22   
klarita
ja nažalost točno znam kako si se osijećala, jer sam prošla isto 2tj .prije termina poroda.jako ružni postupci u bolnici, sav taj porod i vrisak, zbunjenost.Stalno sam mislila da ja sve sanjam i da ću se probuditi ili da su oni vjerojatno pogriješili i da će je oživjeti. Užas! Jako mi je žao, to nikome ne bih nikada poželjela.od tada je prošlo 2,5 mjeseca i još svaki dan pomoslim bar 10 puta na taj dan i na moju curicu.imam jednu djevojčicu od 5 god koja mi daje snagu i zbog koje sam jaka. vjerojatno si pročitala moju priču pa znaš da ja još i ne znam uzrok.Još čekam nalaze. A dok čekam pitam se što mi budućnost nosi, hoće li mi Bog dati još djece( jer sam uvijek htjela barem 3).Ali svaki dan zahvaljujem Bogu i za to što sam je imala i tih 9.mjeseci i što god me čekalo u životu, sve je od Boga i treba sve prihvatiti.Drži se, znaj da te Bog čuva. I tvog anđela na nebu!I čuvaj to svoje drugo dijete i neka ti ono daje snagu!Pozdrav!

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: moja tužna prića
1.8.2010 13:27:04   
Anoniman
klarita, draga, nadam se da si mi bar malo bolje... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
život ide dalje... neka ti Gospodin podari mir i djecu koju toliko želiš... ja vjerujem da će doći baš kad bude trebalo.

(Odgovor članu klarita)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: moja tužna prića
1.8.2010 14:26:07   
pincirotvajler
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Moja tužna priča
2.8.2010 9:38:33   
njanja
IZVORNA PORUKA: klarita
Ali svaki dan zahvaljujem Bogu i za to što sam je imala i tih 9.mjeseci i što god me čekalo u životu, sve je od Boga i treba sve prihvatiti
 klarita, jako mi je žao....divno je ovo što si gore napisala

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 12:02:16 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu klarita)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Moja tužna priča
2.8.2010 10:30:10   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 12:02:27 >

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Moja tužna priča
22.9.2010 7:49:36   
breskvica22
draga nato nemogu ti opisati koliko mi je zaouser posted image .svaka ti cas_t!!!! ja sam slicno prosla.samo sto sam ja rodila svoga luku sa 5 mjeseci jer mi grlic maternice nije izdrzao.otvorila se,dobila trudove i eto.suosjecam s tobom i jako mi je neopisivo zao.neznam sta da ti kazem,sve rijeci su suvisne.imas svoju bebicu sada i kako thea kaze njegova ka seka cuva,kao i tebe.tvoja me prica jako rastuzila i rasplakala.zao mi je sto si to morala proci.tu smo za tebe uvijek

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 12:02:38 >

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 68
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!