|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: preuranjena ejakulacija
24.6.2010 22:34:55   
MiniMama
rekao je da si tražim jeb*** a kad mi on ne odgovara..


draga, ja bi ga i nasla u tom slucaju. ne tantam te kontra muza, ali zbilja je uz to sta ima problem i sebicno govno.
to sta ti je rekao je stvarno bezobrazno, pogotovo sta si ti jos toliko pazljiva i sutis..
ne mislim da trebas odmah naci ljubavnika, ali trebala bi razgovarati s njim bez da stalno mislis na njegove osjecaje. jer on ocito ne misli previse na tvoje.

sorry, ali moj muz je sirova seljacina koja u vecini situacija misli samo na svoje dupe. ali da nam seks ne stima i da mi se jos tako bahati s jeb****, pa udavila bi ga jastukom cim zaspe.

razgovorom se puno toga da rijesiti, ali trebas zauzeti stav i iskreno mu reci sta se u tvojoj glavi događa. u protivnom- investiraj u jako dobar vibrator i punjive baterije.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: preuranjena ejakulacija
24.6.2010 22:36:15   
njanja
e bome ja mu ne bi dala da udje dok me ne bi zadovoljio....nacina recom ima....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 27
   [Obrisani korisnik]
24.6.2010 22:38:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: preuranjena ejakulacija
25.6.2010 8:13:57   
Ninaa
Probaj na smiren i lijep način porazgovarati s njim a ak ne želi onda neznam kaj bi ti rekla. Po meni je on sebičan jel vidi da ima problema i da sigurno ti nisi zadovoljna a ne želi ništa popraviti po tom pitanju. Trebali bi promjeniti pozu u neku koja mu ne odgovara možda neće tak brzo.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: preuranjena ejakulacija
25.6.2010 8:18:16   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: cvrčak

pitao me jel želim te tablete radi njega ili radi sebe.. a kako da mu kažem da sam nezadovoljna... ne znam.. možda previše pazim na njegove osjećaje a nikad na svoje.. rekla sam mu da barem nešto pokuša jer u ove dvije godine nikad nikakvog pomaka... baš nam je teško!


Pitaj ga da li on misli da je tebi svejedno što samo on uživa? Neka on dokaže svoju ljubav prema tebi,ti si svoju pokazala i dokazala
bas tako

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 30
   [Brisano sporočilo]
25.6.2010 9:19:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: preuranjena ejakulacija
25.6.2010 9:30:50   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: MiniMama



sorry, ali moj muz je sirova seljacina koja u vecini situacija misli samo na svoje dupe. ali da nam seks ne stima i da mi se jos tako bahati s jeb****, pa udavila bi ga jastukom cim zaspe.

razgovorom se puno toga da rijesiti, ali trebas zauzeti stav i iskreno mu reci sta se u tvojoj glavi događa. u protivnom- investiraj u jako dobar vibrator i punjive baterije.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: preuranjena ejakulacija
25.6.2010 17:05:58   
ninolina
IZVORNA PORUKA: elinamama

pa znaš u čemu je stvar: on je dosta zatvoren po tom pitanju i sam sa sobom to želi riješiti.. ali dosta mu je teško i još da mu ja kažem kako je meni teško, bilo bi mu stoput gore..

ne znam šta da radim... pokušala sam s njim razgovarati i ponudila sam mu tablete, nakon čega je on poludio i posvađali smo se.. rekao je da si tražim jeb*** a kad mi on ne odgovara.. doslovno tim riječima... pitao me jel želim te tablete radi njega ili radi sebe.. a kako da mu kažem da sam nezadovoljna... ne znam.. možda previše pazim na njegove osjećaje a nikad na svoje.. rekla sam mu da barem nešto pokuša jer u ove dvije godine nikad nikakvog pomaka...user posted image user posted image baš nam je teško!


Ako o sexu nemožete otvoreno razgovarati, onda nećete moći ni o drugim važnim stvarima....a za funkcioniranje veze, po mom skromnom mišljenju, slaganje u sexu je jedan od ključnih elemenata user posted image O tome se MORA razgovarati s otvorenim kartama....i da reci mu da ti to SMETA....i neka mu bude gore, jer je trenutno (i cijelo vrijeme je bilo i bit će ti uvijek tako) njemu bolje nego tebi pa nek krene napravati nešto po tom pitanju ako te voli....Ako ne drugačije neka nabavi tablete radi VAS....I reci da si nezadovoljna...žene u 21. st. imaju pravo na malo seksualnog zadovoljstva user posted image
Samo hrabro! Budi čvrsta u svojim stavovima i ne odustaj dok se stanje na ne popravi user posted image


slažem se


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: preuranjena ejakulacija
25.6.2010 19:32:17   
Anoniman
ljudi pomirili smo se!! user posted image  user posted image

u početku nije htio ni slušati nego me samo otpilio i zato je vjerovatno tako reagirao...

sve je ok sada, razgovarali smo fino... i rekao je da će sve probati da me usreći.. to je njemu dosta velik problem i zato nije o tome htio ni razgovarati ali smo se dogovorili da smo u tome skupa i da skupa riješavamo probleme... eto user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: preuranjena ejakulacija
25.6.2010 19:39:17   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image
želim ti bar 5min dogya user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: preuranjena ejakulacija
25.6.2010 19:58:43   
Anoniman
hvala svima!!

tko bi rekao da se ovdje mogu ispuhati i razgovarati o stvarno intimnim problemima i da svi uskaču da se stvari poprave i svima je stalo!!
stvarno ste svi genijalni!!! thanx još jednom!! user posted image user posted image user posted image user posted image ste!!!

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 36
   [Brisano sporočilo]
25.6.2010 20:37:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: preuranjena ejakulacija
31.7.2018 11:45:28   
lesathomas
Super P-Force is a tablet; therefore men should be taken with the guidance of a health expert only. This medication only makes sexual activation. For whatever cause getting it, the body should be intimately turned on. Super P-Force Tablets contain Sildenafil citrate is the factor that helps in erectile problems, while Dapoxetine, on the contrary, is just right for premature ejaculation. Visit, for more details on Super P-Force Tablet.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: preuranjena ejakulacija
29.1.2021 7:32:58   
elizabethbrown
Premature ejaculation problems cause so much trouble during the relationship hour, many of them not able to drive their sexual performance due to this problem. This relationship health issue is easily cured by using premature ejaculation medications. This will take care of men's sexual performance and provide excellent results.

(Odgovor članu lesathomas)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: preuranjena ejakulacija
23.2.2021 13:25:37   
AnitaZg
Ovo mnogi smatraju nerješivim problemom no on često može biti rješiv i problemu se može pristupiti na dva načina: farmakoterapiijom i psihoterapijom. Prvi pristup podrazumjeva korištenje lijekova (obavezno bacite se na Google i tražite pojam dapoksetin koji je jedini odobreni lijek za liječenje ovog problema)... Nerijetko te tablete budu vrlo učinkovite a da ne davim sada puno oko toga imate ovdje malo više o tom lijeku... taj Nobel je u BiH glavni za to nisam sigurna ima li ga kod nas... E sad, pitate se kako ovo znam... jedno vrijeme sam o tome istraživala malo i pročitala dosta na tu temu... no kako veza nije potrajala predugo nisam više imala potrebu za time ali mi je ostalo u sjećanju... ne znam kako se on danas nosi s tim jer nismo više u kontaktu ali su naši prvi utisci bili dobri... i tu bi napomenula da nije on baš kao partner od autorice završavao posao nakon par sekundi već je to trajalo od pola minute do minutu... svejedno prekratko.. dapoksiten uglavnom google it..

(Odgovor članu elizabethbrown)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: preuranjena ejakulacija
17.3.2021 14:52:53   
gospodin
Zdravo svima.. Evo čitam ove vaše komentare i u mnogo njih se pronalazim... Naime imam 30 godina i nedavno sam započeo novu vezu... nisam zadovoljan koliko odnos traje i mislim da nije niti ona ali za sada nije ništa rekla... 

Već neko vrijeme ozbiljno razmišljam o uzimanju nekog proizvoda. Guglao sam dosta i svugdje se spominje taj neki dapoksiten da je odobren za takve problem...  Rado bi to probao, ali mi je najveći strah što će me neko izdati i brine kako doći do toga, a da ne znaju svi. Di uopće to ima za kupiti? Taj Nobel imamo ovdje u BiH i vidim da se i u Hrvatskoj spominje pa bi ga svakako testirao...

A muči me i kako da to sve iskomuniciram s partnerkom jer mi nije baš ugodno pričati o tome. Lijek ne djeluje instant nego nakon nekog vremena, moram to iskomunicirat s njom nekako... A osjećam se neprijatno i jako loše...


(Odgovor članu AnitaZg)
Neposredna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!