|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Silovana...
14.1.2009 15:38:42   
tikica_69
Kazu da je po svjetskim statistikama svaka 3. zena bar jednom u zivotu prisiljena na seksualni odnos. I to vecinom od nekoga bliskoga.
Da li ste se ikada nasle u slicnoj situaciji?
Kako bi se osjecale dan poslije?
Da li bi nasilnika prijavili?

Moja sestra je na zalost imala to ruzno iskustvo (ja sam jedina kojoj je rekla, ali razumijem razlog zasto ga nije prijavila), a mene je samo dragi bog spasio od jednog takvog i to usred bijela dana user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Silovana...
14.1.2009 15:41:30   
ninolina
nekoliko puta sam doslovce bježala. Nije se baš lijepo prisjetiti... Jednom je bio do tada dobar prijatelj u pitanju... nebi nikada nikome poželjela. Strašno i duboko zarezano u meni

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Silovana...
14.1.2009 15:42:46   
Candy
Strašno....ne daj Bože nikome ...
Srećom,nisam imala to ružno iskustvo,ali nažalost toga ima svakodnevno user posted image ...
Ne znam što bih učinila,da li bih prijavila...vjerojatno bih...
Ali,opet,slučajeva ima raznih i vjerujem da se većina žena boji user posted image ...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Silovana...
14.1.2009 15:44:21   
tikica_69
Kod moje seke nije u pitanju bio strah....vec sram. Zivi u malom mjestu. Srecom, doticni kreten je ovako i onako zavrsio u zatvoru zbog nasilja pa joj je pravda ipak na neki nacin zadovoljena.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Silovana...
14.1.2009 15:45:05   
ninolina
Ja sam u tim trenucima imala toliku snagu da nisam ni sama svjesna od kud mi. 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Silovana...
14.1.2009 15:46:12   
FIONA
taj više ne bi pišal ko čovjek!!! Ja sam posebno alergična na seksualne manijake zbog svojih slučajeva koje sam doživjela kao klinkica!!! ne daj Bože nikome ali rađe bi odležala al bi bila sigurna jedan manje na svijetu!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Silovana...
14.1.2009 15:46:16   
ninolina
pa joj je pravda ipak na neki nacin zadovoljena.

je ali rane neće nikad zacjeliti nažalost a svakom takvom bi najradije pimpek odrezala


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Silovana...
14.1.2009 15:47:48   
Ruža
Strašno iskustvo.. Kod većine žena nije u pitanju strah dali prijaviti ili ne, nego stid. Nažalost društvo nam je takvo da će prije okriviti ženu da je izazivala nego muškarca. A o kaznama koje se dobiju za silovanje da se ne govori...user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Silovana...
14.1.2009 15:49:02   
tikica_69
Da...mada nikad vise nije to nikada spomenula
Ja ne znam kako bi. Prije bi ga vjerojatno ubila prije ili poslije, ali sada kad imas obitelj, djecu...ajme, strasno user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Silovana...
14.1.2009 15:52:43   
ninolina
Pa mislim da nedaj bože sada dok imam obitelj bila bi kadra svašta napraviti, dok sam bila cura nisam imala hrabrosti za to ali drugi su im to naplatili umjesto mene. Dođe pravda na svoje kada, tada. Jel se sestra povukla poslije toga, ja sam ostala ista izvana. Divvlja, luda, šašava...al iznutra je počeo rasti strah prema svemuuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Silovana...
14.1.2009 15:54:47   
Florijan Jakov
joj joj joj... užasna tema... Bogu hvala nikada nisam imala takvo iskustvo. Najbliže i jedino je kad me jednom, ko 13 godišnju klinku, dio puta iz škole pratio neki manijak i govori "ružne stvari" i uhvatio za guzicu.... pobjegla sam koliko su me noge nosile, nisam niti znala da mogu toliko trčati.

a prestašna je informacija da je svaka treća žena silovana, odmah se zapitam je li koja od njih neka žena/ djevojka koju ja poznajem user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Silovana...
14.1.2009 15:56:01   
Kika83
strašno,tikice jadna tvoja seka a i ostale žene koje to prožive.ja mislim da nakon toga nikad više nisi isti user posted image
hvala bogu nikad to nisam doživjela i nadam se da niti neču

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Silovana...
14.1.2009 15:57:07   
ninolina
a prestašna je informacija da je svaka treća žena silovana, odmah se zapitam je li koja od njih neka žena/ djevojka koju ja poznajem
 
istina. A to sa manijacima, pedofilima mislim da ću svoje djete voditi u školu dok ne završiuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Silovana...
14.1.2009 15:58:36   
ivanaa
zivimo u posljeratnom vremenu,sigurno je toga kod nas i vise.a pitam se koliko je onda silovatelja.Poznam li kojeg?

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Silovana...
14.1.2009 15:58:49   
tikica_69
MM je rekao da nasa curka (ako cemo je imati) do 21. nece ni proviriti iz kuce, a onda ce izlaziti sa pojasom nevinosti do 25. user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Silovana...
14.1.2009 15:59:49   
piggy
ne znam šta bi napravila u toj situaciji,al sam sigurna da ne bi dugo bio živ,mm mi je za takve i slične slućajeve htio nabaviti šoker,al mislim da mi ne bi trebao jer bi ga vlastitim rukama zadavila.
što od šoka što od straha
čovjek je tada spreman na sve i ima strašno veliku snagu u sebi a da to i ne zna.
sjećam se jedne prometne nesreće gdje je tip pogazio djevojčicu izašao je iz auta digao prednji kraj izvukaop djevojčicu,nazvao hitnu,sjeo na rizol i u sekundi posjedio.
sva sreća djevojčici nije bilo ništa strašno,samo joj je napukla noga.
eto šta radi strah i šok.

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Silovana...
14.1.2009 16:01:15   
ninolina
I moj tako kaže tikice.

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Silovana...
14.1.2009 16:16:39   
Wukovarka
Dozivila tri puta da sam bjezala iz prostorije.... i to od sefa!
Uzas...tako su mi se gadili...

Prvi je imao hrpu svojih tetkica, a ja sam mu samo bila mlado meso od 17 godina, ali sam se uspjela suprotstaviti i reci mu sto ga ide....
Naravno, usljedio je otkaz...koji bi i sama dala nakon toga!

Drugi, kas sam se doselila u Zagreb. Otisla na razgovor za posao za poslovnu tajnicu, a frajer me obgrlio i pita kako se ljubim. Ja mu pristojno stiklom nagazim na nogu i kazem...sa takvim ljigavcem nikako!

A treci, opet Zg, takodjer posao... prodavao mi spiku kao da ga jako privlacim, da mu se to jos nije dogodilo...bla bla....
Kao bolje da probamo....tako si pasemo...taj tren sam pokupila papire i nestala!

Takav je svijet, sve se prodaje putem sexa, na zalost!
Ali istina....

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Silovana...
14.1.2009 16:17:42   
tikica_69
wuki...pa to je strasno..pa tko ne bi imao traume od toga...

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Silovana...
14.1.2009 16:18:49   
Wukovarka
A jednostavno zaboravis....jer takvi ljigavci nisu vrijedni prisjecanja...
Sad ih samo zalim...jer su neopisivo jadni

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Silovana...
14.1.2009 17:29:37   
Dajana
Od ove teme jedino mi je još gora pedofilija. To su užasne traume, neizbrisive za cijeli život.
Kad se osjetim ugroženom , dobijem takvu nenormalnu snagu, da bi se dotični morao bojati za život.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Silovana...
14.1.2009 18:09:07   
mamulinčica
Mene je jednom napao jedan lik,bacio me u grm i pokušao otkopčati hlače,pa mu je moja noga doletila na nezgodno mjesto,u tom momentu sam dobila toliku snagu,mislim da bi ga mogla ubiti,uglavnom nisam ga prijavila,ali kad me vidi prelazi na drugu stranu ulice. Ne bi poželjela nikome.

_____________________________

BRUNO 24.05.2003.
IVAN 18.12.2005.
MIA 08.04.2008.

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Silovana...
14.1.2009 18:10:33   
sanjarica
ma takve idiote samo treba ubiti,nista drugo.samo ga fino opalit u glupu glavu .pa zakon bi takve trebao likvidirati.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu mamulinčica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Silovana...
14.1.2009 18:34:18   
tikica_69
Citajuci ove postove, sada vjerujem da je nad svakom trecom pocinjeno seksualno nasilje...pa ovo je strasno user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Silovana...
14.1.2009 20:56:59   
Lady3
Ja hvala Bogu nisam ali user posted image meni netko jako blizak jeste i ostala trudna,pobacila i dobila slom živaca.Rane su zauvijek ostale u duši..Takve nikada ne bi pustila na slobodu i grozno mi je kad čitam i čujem u vijestima koliko su malu kaznu dobili a za pljačku duplo više.I gdje je tu pravda?!Pravda je nažalost slijepa,i jadno je kako danas ljudski život  malo vrijedi....

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!