|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo na operaciju!
16.3.2011 10:38:17   
pticica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Idemo na operaciju!
16.3.2011 10:38:33   
njanja
Joj tako mi je žao...
Meni je muka, a kamoli zvonki i maloj...
Držite se, nemam šta drugo reć, osim da vibram da imate puno snage u narednom periodu....user posted image


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Idemo na operaciju!
16.3.2011 11:03:50   
lavica81
ajoj draga zvonki baš mi je žao

evo vibrica da se prođe okuser posted image user posted image user posted image user posted image

drži se i ljubni malenu hrabru curuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Idemo na operaciju!
17.3.2011 20:30:58   
Zvonki
Cvrle, naravno da se ne ljutim. Hvala što mislite na nas user posted image

Ovakvo je stanje. Kao što sam napisla, u ponedjeljak su joj skinuli fiksator, bili smo svi presretni. U srijedu navečer, kod previjanja (noć prije se probudila u 2 sata i rekla da je jako boli, što sam ja protumačila da se noga "ohladila" i da je sada boli skidanje koje je obavljeno bez ikakve anestezije i dala joj Lupocet. Tu noć nismo baš spavali, bol je bila prisutna)muž je primjetio da je kost očito pukla jer noga je tako izgledala, kao jedna velika kvrga. Istog trena ju je dveo u bolnicu. Rengen nije radio a dr. koji ju je zaprimio je rekao kako izgleda kao fraktura. Istog trena je ostavljaju u bolnici. Ujutro slikanjem potvrđujemo lom, kost je na jednom dijelu gdje je bilo okoštavanje koje smo produžili jednostavno pukla. Problem je što operacija neće biti dok rane u kosti od vijaka fiksatora ne zarastu jer postoji mogućnost infekcije i dr. je ne želi  izložiti tome. Tako da ona leži, slomljene noge, sa utegom od 3 kg i ne miče. Nigdje. Niti na wc. I tako 24 sata dnevno, narednih 10 dana.
Kako se osjećam? Jučer sam plakala cijeli dan, bespomoćna...Pitam se nije li doktorova procjena da se skine fiksator bila kriva? Dali se to moralo dogoditi? Po slikama meni se čini kao da je to bila zaista skroz okoštala kost user posted image  Uglavnom, od ponedjelka i totalne sreće jer sam je konačno vidjela bez tog željeza u njoj do jučer kada leži gore, opet daleko od mene...Šta da vam pričam... Ali, tjeram se misliti pozitivno. Operacija će biti takva da će joj pločicom i vijcima spojiti kost i na taj način je još jače učvrstiti. Jedino me muče misli da li će to biti dovoljno? Što ako kost pukne na drugom mjestu? Puno pitanja, malo odgovora...

< Poruku je uredio Zvonki -- 17.3.2011 20:36:13 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Idemo na operaciju!
17.3.2011 20:40:55   
lavica81
ajoj draga zvonki baš mi je žao i tebe i malene. Sigurno joj je teško što se ne smije maknut iz kreveta mrvica malena. Ma bit će to draga sve ok, vidjet ćeš. ne mogu ti pomoći samo vam šaljem punouser posted image user posted image user posted image user posted image  i user posted image user posted image user posted image user posted image  da sve prođe ok. Poljubac malenoj hrabrici

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Idemo na operaciju!
17.3.2011 20:58:37   
pincirotvajler
zvonki žao mi je kaj se opet mučiteuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Idemo na operaciju!
17.3.2011 21:05:02   
pako

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

zvonki žao mi je kaj se opet mučiteuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Idemo na operaciju!
17.3.2011 21:07:44   
njanja
mene je fakat tesko rasplakati, ali najiskrenije suosjecam s tobom i tako mi ju je krivo. Kao da nije dovoljno da je sve to morala uopce i proci, a sad sve ispocetka. Nadam se da je ona ok, djeca su zaigrana i dozivljkavaju stvari drugacije od nas koji o svemu mislimo i sve protumbavamo....avonki drzi se, pozdravi hrabnru curu, ako treba poslati nekih djecjih knjiga, javi, imam doma kod staraca nekoliko knjiga iz one biblioteke vjeverica sto smo ko klinci citali....pozz

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Idemo na operaciju!
17.3.2011 21:11:36   
cuba
Zvonki jako mi je žao što opet morate kroz sve prolaziti iznovauser posted image user posted image user posted image
Ljubi nam malu hrabru curku i držite seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Držim fige i vibram da ovaj put zbilja sve prođe u najboljem redu i da uskoro sve ovo imate samo u sjećanju~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Idemo na operaciju!
17.3.2011 21:14:12   
pepeljuga
Zvonki sve znas,stalno mislim na vas i ako sto trebate tu samuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Idemo na operaciju!
18.3.2011 0:22:36   
pticica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Idemo na operaciju!
18.3.2011 0:32:16   
Noblica
Zvonki tako mi je zao.... user posted image
Iskreno se nadam i zelim malenoj od sveg srca brzi i potpuni oporavak! nemam reci za njenu hrabrost...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Idemo na operaciju!
18.3.2011 6:57:00   
leilany
IZVORNA PORUKA: Noblica

Zvonki tako mi je zao.... user posted image
Iskreno se nadam i zelim malenoj od sveg srca brzi i potpuni oporavak! nemam reci za njenu hrabrost...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Noblica)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Idemo na operaciju!
18.3.2011 7:42:40   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: cuba

Zvonki jako mi je žao što opet morate kroz sve prolaziti iznovauser posted image user posted image user posted image
Ljubi nam malu hrabru curku i držite seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Držim fige i vibram da ovaj put zbilja sve prođe u najboljem redu i da uskoro sve ovo imate samo u sjećanju~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Idemo na operaciju!
18.3.2011 9:20:03   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: njanja

Kao da nije dovoljno da je sve to morala uopce i proci, a sad sve ispocetka.

A Zvonki drzi se, pozdravi hrabru curu, ako treba poslati nekih djecjih knjiga, javi, imam doma kod staraca nekoliko knjiga iz one biblioteke vjeverica sto smo ko klinci citali....pozz


Baš te misli mi prolaze glavom user posted image
Njanja, hvala puno, što se tiče knjiga, ne treba, hvala. Imamo i mi dosta od mog muža i dečkiju baš tih, izdanja user posted image  I ima gore nastavu, posudio joj je kum laptop pa smo joj donijeli neke crtiće, igrice, kupujemo joj križaljke, njih dosta voli...Pokušat ćemo da joj vrijeme što prije prođe.user posted image

Hvala svima od srca na porukama, pozivima i općenito na brizi. Čudno je kako osjetiš silu koja te gura, ljude koji se mole a ti ih većinu niti ne poznaš user posted image  Hvala vam - najbolje ste!

< Poruku je uredio Zvonki -- 18.3.2011 9:22:05 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Idemo na operaciju!
18.3.2011 9:30:51   
novamama
ne znam što bih rekla, a da cure već nisu...stalno mi padnete na pamet i grozno je to što vam se događa, ali treba gledati naprijed i vjerovati...
puno pozdrava vama svima od moje malene obiteljiuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Idemo na operaciju!
18.3.2011 9:35:12   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Idemo na operaciju!
18.3.2011 9:44:56   
nemammaste
user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: Idemo na operaciju!
18.3.2011 10:10:56   
pincirotvajler
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Idemo na operaciju!
18.3.2011 10:11:50   
Anoniman
Draga moja Zvonki,

opet sam ostala bez teksta na sve to što prolazite user posted image  teško je shvatiti zašto, i u tim trenucima se čovjek vjerojtno ni ne stigne pitati zašto...
tek što ste pred očima imale sretan kraj, on je odgođen za tko zna kad... ali ja vjerujem da mora krenuti na bolje, mora jednom uspjeti biti i održati se - dobro.
Nek vam dobri Bog da snage, onoliko snage koliko patnje trebate izdržati...
s vama sam u mislima i boli me svaka vaša bol.

(Odgovor članu nemammaste)
  Neposredna veza do poruke: 595
   RE: Idemo na operaciju!
18.3.2011 10:32:06   
troubled
ajme zvonki tek sad ovo vidim....koma...
držite se i ljubi malog heroja...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Idemo na operaciju!
18.3.2011 12:47:16   
BUMBI
Ajme draga jako mi je žaouser posted image user posted image



_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 597
   [Obrisani korisnik]
18.3.2011 13:02:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu BUMBI)
  Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Idemo na operaciju!
18.3.2011 13:06:22   
ribica1
Ajme draga ja sad tek vidila....
A šta da ti kažem, moraš bit jaka i izdržite sve, bit će dobro...mora bit dobro!!
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Idemo na operaciju!
18.3.2011 13:10:33   
mariola
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neki dan sam pročitala za fiksator i baš sam bila sretna da je tužnoj priči došao kraj i sad vidim ovo.user posted image
Drži se Zvonki, ako kako mogu pomoći tu sam.
Mislim na vas. Pusa maloj hrabroj djevojčici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!