|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubila dijete u 37.tj
5.10.2010 11:35:16   
klarita
nema veze samo ti piatj.meni su se pojavila antitijela negdje pred porod(rodila sam inače 10dana prije) tako da su na transfuziji već prije poroda znali ali ja te nalaze nikad nisam vidila jer sam ranije rodila i to je poslano u rodilište. Čims am rodila vadili su mi krv , meni  i malenoj 2puta da potvrde. Kad se jednom razviju anttijela ne daje se inekcija.
To su mi i u Zg sada potvrdili. Kažem greška je bila na ginekologiji jer se nitko nije trudio objasniti mi što se dogodilo da znam za ubuduće nego kad sam drugi put ostala trudna onda su se uskomešali.Naravno da nisam ni pomislila na pobačaj i na najgori scenarij.
Ali opet njihova aljkavost i ego da ne mogu priznati da postoji netko tko više zna od njih.
Moj doktor je odličan ginekolog ali se u ovom mom slučaju precijenio i stavio svoj ego prije svega.
Ne vjerujem da ćeš imati problema jer ako si dobila rogham iza prvog spontanog onda ti tijelo sada ovu trudnoću doživljava isto kao prvu. To ti je bila zaštita.Ovo što se meni dogodilo, da sam prije poroda razvila antitijela to se događa u mislim 1% trudnoća. Ali što ćeš!
Jedino što se sada trudim je nastaviti normalno živjeti uz svoju obitelj pa akad se opet jednog dana odlučim za bebu samo će biti kako Bog da.
Pozdrav i čuvaj se!Bit će sve ok!
p.s. čestitam na user posted image !


02.04.2005. Klara
20.05.2010. Marijauser posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 11:16:37 >

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Izgubila dijete u 37.tj
5.10.2010 11:57:14   
ribica1
Hvala ti puno, baš si me umirila, bar malo, jer stalno mi se to mota po glavi!
Ma zanimalo me to dal meta inekcija fakat štiti il ne i ima već dosta vremena od kad sam ju dobila pa se isto nadam da će mi tijelo ovu trudnoću shvatit ko prvu - nadam se!!
Jučer sam bila baš na pregledu pa kaže doktor nek se ne brinem, to ćemo pratit, vadit krv i sve će bit ok!
Znam da on to mora tako reć al ja se svako malo toga sjetim i razmišljam si o tome!
Ipak nosim blizance pa me i iz tog razloga još više strah, i jedva dočekam svaki slijedeći pregled. Sad ću bit par dana mirna s obzirom da sam ih jučer vidla kako se igraju, mrvice male!
Draga još jednom ti hvala, i šta da ti kažem, drž se i znaj da Bog sve vidi i sve zna i da će i tebi sigurno podarit još koju bebicu kad dođe vrijeme!!

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 11:11:47 >


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu klarita)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Izgubila dijete u 37.tj
6.10.2010 11:39:56   
klarita
hvala ti puno!tako se i ja nadam!pozdrav






02.04.2005.Klara
20.05.2010. Marijauser posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 11:11:34 >

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 78
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!