|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 18:02:06   
nancy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  place se i meni......
user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu klarita)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 18:03:46   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: troubled

IZVORNA PORUKA: ninolina

Klarita draga...jako mi je žao...jako, jako...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pretužno.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 19:17:35   
JASNA33
klarita dobro došla na rr i jako mi je žao što te pogodila takva tragedijauser posted image user posted image user posted image mislim da ne postoje riječi koje bi ublažile tvoju bol ali draga znaj uz tebe smo iako se ne poznajemo osobnouser posted image user posted image user posted image drži se i znaj da sad tvoj mali user posted image  s neba pazi na tebe....ajme tako me ovakve stvari rastužeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 19:24:08   
Gogule
Klarita stvarno mi je žao. primi iskreno saučešće. Baš sam se rasplakala. nema goreg nego da roditelj pokopa svoje dijete. Drži se i javi se.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu JASNA33)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 19:39:46   
uspavana
draga klarita, stvarno nema goreg osjećaja...ja sam prije malo više 2 tjedna imala spontani... i izgubila mrvicu u 7 tjednu...
a mogu samo zamisliti tvoju bol...

drži nam se!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 21:23:24   
anonno17
dobro došla na rr. jaaako mi je žao što ti se to dogodilo i drži se imaš podršku hvala Bogu.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 21:24:32   
Anoniman
Draga Klarita, jako mi je zao, nemam ni reci da ti opisem koliko... user posted image user posted image user posted image
Drzi se user posted image user posted image
dobro nas dosla i dugo sa nama ostala user posted image user posted image

(Odgovor članu uspavana)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 21:26:29   
boba125
Prestrasno user posted image user posted image user posted image user posted image
Zao mi jeuser posted image

_____________________________




(Odgovor članu klarita)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 21:26:56   
anuska08
IZVORNA PORUKA: novamama

klarita, dobrodošla nam na rr...
žao mi je što imaš tako tragično iskustvo, nama ženama je zaista ponekad preteško u životu..

ipak, vidim da si jaka žena i da će vrijeme zatomiti bar dio boli i patnje kroz koju prolaziš...

želim ti sve lijepo u životu, i nadam se da ćeš se dugo družiti sa nama i na drugim temamauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


Jako mi je žao!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 21:34:13   
mani
Draga jako mi je žao.Dobro nam došla i drži se! user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 21:38:17   
ivkica333
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

strašno iskustvo, ne dao Bog nikome... drži se Klarita, šaljem ti veliku
user posted image
čuvaj se i svoju curicu...


_____________________________

"Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi."Bernard Shaw

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 21:57:32   
Ladina mama
Draga Klarita, budi hrabra! user posted image  Jako je tužno to što ti se dogodilo..., no, eto, u svojoj boli - nisi sama.


_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 22:09:27   
tikica_69
Prije dva mjeseca sam prozivjela tugu i bol moje prijateljice, koja je izgubila svoju bebicu u 30. tjednu trudnoce. Mogu samo nagadjati kako se osjecas i poslati ti virtualni zagrljaj. Sve rijeci su ionako suvisne i ne mogu umanjiti tvoju bol.Suze moras isplakati i bol moras pretrpjeti i ne ustrucavaj se oko toga. Cuvaj svoju curicu, ona te najvise treba i neka ti ona da svu snagu za dalje.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 22:12:16   
pako
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 22:12:31   
lee
ajme kako tužno...preteško mi je to čitati a da ne zaplačem.user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 22:15:12   
Marta j
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 22:17:22   
natalijax
draga drži se,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 22:21:10   
cuba
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 22:23:45   
Ninaa
Draga dobro došla na rr i nadam se da ćeš se lijepo družiti s nama. Iskreno mi je žao zbog tvoje bebice i ne mogu si ni zamisliti koja je to bol i zašto si je morala proživjeti.Nekako se probaj pomiriti s tim i okreni se svojoj obitelji, neznam kaj drugo bi ti napisala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 22:34:54   
Wukovarka
Oh Bože...sva sam se naježila.

Ulazim u 37 tjedan i jedva čekam kontrolu da vide jeli sve u redu...

Draga, vjerujem da jed teško i da je svaka riječ suvišna.
Puno zagrljaja od nas imaš...drži nam se.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: izgubila dijete u 37.tj
6.6.2010 23:12:30   
BruMa

IZVORNA PORUKA: nancy

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  place se i meni......
user posted image user posted image user posted image  

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: izgubila dijete u 37.tj
7.6.2010 10:43:33   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: izgubila dijete u 37.tj
7.6.2010 11:06:03   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: novamama

klarita, dobrodošla nam na rr...
žao mi je što imaš tako tragično iskustvo, nama ženama je zaista ponekad preteško u životu..

ipak, vidim da si jaka žena i da će vrijeme zatomiti bar dio boli i patnje kroz koju prolaziš...

želim ti sve lijepo u životu, i nadam se da ćeš se dugo družiti sa nama i na drugim temamauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


Novamama je sve rekla što sam i ja željela reći user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: izgubila dijete u 37.tj
7.6.2010 12:59:29   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jako jako tuzno i tesko...

moja se rodila sa 37 tj. pa to je cijela beba...o boze....zao mi je jako...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dodji nam katkada da ubijes tugu....

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: izgubila dijete u 37.tj
7.6.2010 18:20:15   
klarita
user posted image šta da vam kažem.hvala svima što me tješite! danas mi je evo jedan od boljih dana, muž je stalno uz mene kući, mama mi dolazi, pričamo o svemu i svačem. Što se tiče rh imunizacije, ne mogu sa sigurnošću reći da je ona uzrok ali mislim da žene danas o tome premalo znaju, sve što je nainer je prepisano iz neke literature a slučajeva zasebnih ima mnogo.
Hoću li moći imati još djece , ne znam.To zan samo dragi Bog. Čuvajte svoju dječicu i vjerujte svom instiktu uvijek i neka vas ne bude briga ako vam dokt kažu da previše brinete. To je vaše dijete i majke najbolje osijećaju. user posted image
Ja sada zadnjih dana ako uhvatim sebe u lošim mislima samo si kažem " ne znaš koliko si jaka i koliko možeš podnijeti,a sve očito ima svoje razloge". Pa se smirim zbog moje Klare koja me sada treba. Hvala!Čujemo se i suosjećam sa svima koji su slično prošli. Nažalost čovjek nekada treba proći grozne stavri u životu da bi shvatio što je uistinu važno.
Pozdrav!

Klara 2.04.2005. moja curica koja ima svog user posted image

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!