|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podobnik
5.6.2010 23:27:29   
njanja
kejt, ja bi isto radje razmislila o varazdinu, kolegica je iz zg isla roditi gore, a 30.tis kun bi sacuvala za neke druge -potrebe. Zalosno je da uopce -svaka zena i bracni par moraju razmisljati o privatnom rodilistu iz razloga sto se u bolnicama odnose tako kako se odnose-sve im je po spranci kao da rade u racunovodstvu, nemaju ni malo sluha za individualni pristup. Mislim da svaka 2. Zena ima neku losu pricu s poroda i kejt zao mi je, mogu misliti kako ti je bilo, ali na zalost takvih slucajeva je jako puno. I zao mi je sto nema 30 klinika podobnik pa da se cijena poroda smanji pod utjecajem konkurencije na 5.000 kn pa bi ljudskiji nacin ophodjena prema porodu svima bio dostupan.
Ja sa savojim porodom u ri rodilistu nisam nezadovoljna, ali s obzirom na zadak, mogli su mi postedjeti minimalno 5 h i postivati moju zelju za carskim-kako je na kraju i zavrsilo....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Podobnik
6.6.2010 9:40:53   
Bubu
Da, slažem se da je žalosno da uz svu silnu lovu koju dajemo za HZZO, kad god je nešto ozbiljnije i hitnije moramo plaćat privatno. No kakva nam je država, takvo nam je i zdravstvo.
Podobnika svi napadaju i prišivaju mu svakakva sruser posted image  iz čistog ljudskog jala. Čovjek je imao muda napravit to što je i stvoriti ženama mogućnost izbora.  Ono što dobiješ kod njega, vani po bolnicama je normalno. To je najžalosnije. I ja sam uvjerena da je on samo prvi u nizu, no sumnjam da će cijena biti puno niža. Kada ležiš tamo i počneš računati koliko je potrebno da se plati sve te ljude koji skrbe oko tebe, od kuharice do doktora i sestara (stalno ih je hrpa oko tebe), o opremi da ne pričam, još se dobro i pokriju.

Ono što me najviše ljuti što te ljudi osuđuju jer si spreman dati toliki novac za jednu od najbitnijih stvari u životu, a istovremeno ti isti dižu kredite kako bi kupili novi televizor, mobitel, kućno kino, auto...

Mislim da najviše govore iskustva žena koje su tamo rodile, još nisam čula ni jedno negativno.
Kejt, mislim da je i Varaždinsko rodilište super, ja bi išla da su imali kadu. Ali ako se ipak odlučiš za Podobnika, nećeš žaliti niti za jednom plaćenom kunom.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Podobnik
6.6.2010 15:31:25   
njanja
IZVORNA PORUKA: Bubu



Ono što me najviše ljuti što te ljudi osuđuju jer si spreman dati toliki novac za jednu od najbitnijih stvari u životu, a istovremeno ti isti dižu kredite kako bi kupili novi televizor, mobitel, kućno kino, auto...

 slažem se...ja ne bi dala 30.000 kn za podobnika, ali svakako se slažem s tvojom tvrdnjom...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Podobnik
6.6.2010 22:22:09   
hortenzija
slažem se s ovim gore. nažalost za naš hrvatski standard 30 000 kn jest poprilična svota, ali ako se malo bolje promisli, ljudi će bez razmišljanja dati tu istu, pa i puno veću svotu za neusporedivo beznačajnije stvari i događaje. Npr. danas svi uglavnom plaćaju zubne proteze, privatne zubare (što je podjednako skupo) ili skupe naočale kod privatnih liječnika (već duuuuuuuuuugo nisam čula da netko npr. zube naručuje preko hzzo-a jer se zna što će dobiti preko države), ali ako se netko odluči na porođaj kod privatnika, onda si bahat jer "se ta svota može upotrijebiti u bolje svrhe". ???????????? koja je to bolja svrha od rođenja djeteta??? kako ne, zubi su puno potrebniji od sigurnog poroda i zadovoljne majke.
Ili, svi bez razmišljanja plaćaju skijanja, ljetovanja ili plaćaju skupe popravke automobila, a svi znaju koliko košta popravak slupanog auta, ili registracija, i  zbog toga ulijeću u minuse ili dižu kredite, što je izgleda potpuno opravdano.
Mislim da će ovakav stav, da je bolje "uložiti u nešto drugo", a ne u porođaj i bebu, biti kod nas prisutan još dugo. Razlog je tome što je Podobnikova klinika prva takva kod nas, a naši ljudi općenito ne vole novitete.
Drugi što svi misle da bi vrhunska zdravstvena usluga trebala biti besplatna, što je atavizam socijalizma, a toga nema nigdje u svijetu. Dalje i to što su ljudi jalni  na Podobnika i na one koji tamo idu, opet zbog stava da to nije potrebno (?) i što si to netko može priuštiti.
A mislim da se uopće vrlo malo drži i do trudnica, porođaja i novorođenčadi, "jer žene su do prije 50 god rađale u polju, a što ove današnje trudnice hoće, epiduralnu i muža na porodu!"
Mislim da ni članci po novinama ne idu u prilog Podobniku, jer ispada da je jedino što se zna o njemu i po čemu je on poznat to što se kod njega porađaju žene nogometaša i biznismena, što uopće nije istina. Većinu pacijentica su žene prosječnih primanja koje dobro znaju što plaćaju  i hoće nešto bolje za sebe i dijete.
Samo da kažem još da mi nije namjera reklamirati njegovu ustanovu, svaki račun plaćam i nemam nikakve veze s tim doktorom.


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Podobnik
6.6.2010 22:28:32   
tikica_69
Iskreno, da mi i padnu s neba, radije bi si kupila jos jedan lcd, deckima nove krevete i sve zavjese u kuci, perilicu posudja jer mi je to bitnije od toga gdje cu tiskati s obzirom da u svakoj bolnici u ZG mozes dobiti i epiduralnu i dogovoriti carski rez i sto li vec. A i prezivjet cu sto me tri dana nebuju gladili s percem po dupetu, jer sam dva puta to vec prezivjela i nemam zamjerki na nista u rodilistu. Kad bum htela svoj apartman, onda bu to na godisnjem a ne kad idem tiskati i urlati. To mi je stvarno pre nobl. Jos malo pa bumo vlastite porode pretvorile u cirkuske predstave koliko smo postale zahtjevne i razmazene oko tog sasvim prirodnog cina.Podobniku svaka cast, covjek ima smisao za to sto radi i dobro to radi. Pa tko voli (citaj ima para), nek izvoli.Da me te pare svrbe u djepu, vjerojatno bi prvi dan trudnoce dogovorila gore termin poroda...ali eto, ne svrbe me user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Podobnik
6.6.2010 22:32:40   
Duve
are svrbe u djepu, vjerojatno bi prvi dan trudnoce dogovorila gore termin poroda...ali eto, ne svrbe me user posted image
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Iskreno, da mi i padnu s neba, radije bi si kupila jos jedan lcd, deckima nove krevete i sve zavjese u kuci, perilicu posudja jer mi je to bitnije od toga gdje cu tiskati s obzirom da u svakoj bolnici u ZG mozes dobiti i epiduralnu i dogovoriti carski rez i sto li vec. A i prezivjet cu sto me tri dana nebuju gladili s percem po dupetu, jer sam dva puta to vec prezivjela i nemam zamjerki na nista u rodilistu. Kad bum htela svoj apartman, onda bu to na godisnjem a ne kad idem tiskati i urlati. To mi je stvarno pre nobl. Jos malo pa bumo vlastite porode pretvorile u cirkuske predstave koliko smo postale zahtjevne i razmazene oko tog sasvim prirodnog cina.Podobniku svaka cast, covjek ima smisao za to sto radi i dobro to radi. Pa tko voli (citaj ima para), nek izvoli.Da me te pare svrbe u djepu, vjerojatno bi prvi dan trudnoce dogovorila gore termin poroda...ali eto, ne svrbe me user posted image


Slažem se...da mi padnu s neba, ja bi i sve ovo kaj si gore navela, i rađala kod Podobnika, i još mučos mučos lijepih stvari user posted image


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Podobnik
6.6.2010 22:35:35   
hortenzija
Ne radi se uopće o komforu, apartmanu ili prehrani, nego o djetetu, kvaliteti, sigurnosti  i ljudskome faktoru. Nitko tamo ne ide zato što je kuharica super.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Podobnik
6.6.2010 22:37:13   
dominik
jedino zbog ceg bi isla kod njega je kaj platis kaj oces (carski, vaginalni...)...kupaone su ciste i na sv duhu i u drugim bolnicama, apartman mi ne treba jer sam radje sa babama u sobi i razmjenjujem misljenja nego sama u apartmanu (ne volim biti sama), iskreno nakon poroda j...mi se zivo jesam li dobila kuhanu bocku sa ciklom na tanjuru ili tjesteninu u ne znam kakvom umaku...tako da tko voli nek izvoli al ja ne fala...ima pametnijih i plemenitijih stvari za postrosit 30000kn

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Podobnik
6.6.2010 22:39:51   
Anoniman
nas koje penezi ne svrbe v žepu, moraju zadovoljiti državne bolnice, a Podobnik & co. nam niti ne padaju na pamet.
Moliš Boga da ti na porodu bude normalan dr i da preživiš... svaki porod nam je svojevrstan "discovery"-preživljavanje... nekome manje, nekome više traumatično. Ali još smo žive...
ja to gledam ovako: ako već moram preživjeti to što moram... (u mojem slučaju komplikacije u porodu koje nisu ni lake ni bezbolne i svaki put se po 12-13 h ne zna jesam li preživjela) onda bum to rađe odradila besplatno, nego da još moram za to dat lovu...

ali ne osuđujem nikoga tko to želi i ima potrebu - ako mislite da ćete se tako bolje i sigurnije osjećati - samo naprijed!user posted image

(Odgovor članu Duve)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Podobnik
6.6.2010 22:41:28   
dominik
za te pare vam ja rodim bebacauser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Podobnik
6.6.2010 22:45:08   
Anoniman
Ja intenzivno tražim doktora u Zg bolnicama kojemu mogu platit carski. Uopće ne bi išla kod P. zbog hrane i ružičaste sobe. jednostavno hoću carski jer nema šanse da mi još jedno dijete porode na ovakav način kao ovo! Zato cure ako znate dr-a kojemu mogu platit carski imena šaljite na pp.! Hvala!

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Podobnik
6.6.2010 22:47:40   
Duve
IZVORNA PORUKA: hortenzija

Ne radi se uopće o komforu, apartmanu ili prehrani, nego o djetetu, kvaliteti, sigurnosti  i ljudskome faktoru. Nitko tamo ne ide zato što je kuharica super.


Ja sam dvoje djece rodila u Petrovoj i nemam loša iskustva...ako se radi o djetetu-mojoj djeci nije ništa tamo falilo i brinuli su se za njih, kvaliteta-čega?, sigurnost... bez obzira na negativne komentare o recimo Petrovoj, puno dobrih i kvalitetnih stručnjaka tamo radi, jedino možda što bi zamjerila je odnos sestri prema rodiljama, al izguraš tih 3 dana i pa pa bolnica...


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu hortenzija)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Podobnik
6.6.2010 22:49:00   
Anoniman
i nemam zamjerki na nista u rodilistu.



Ja imam. Moje dijete je skoro umrlo. o sebi neću govoriti, bilo pa prošlo. Nadam se da mali neće imati nekih ozbiljnih posljedica. Valjda bi se do sad nešto uočilo

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Podobnik
6.6.2010 22:53:01   
Ninaa
Pa iskreno ak me baš sad i napale meni je gore to kaj se radi po bolnicama. Znači svi kao imamo pravo na besplatan pregled i porod i  sve ostalo a znači ak imaš love privatno se dogovoriš za carski platiš mu na crno i on te porodi na carski u državnoj bolnici koja to sve plati. A neki koje bi trebalo poroditi na carski se ne mogu tak poroditi jel su prošli kvotu ili kaj već. Meni je to puno strašnije i gore, nego ići u privatno rodilište.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Podobnik
6.6.2010 22:53:20   
tikica_69
Kejt, imas PP

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Podobnik
6.6.2010 23:02:46   
crex
IZVORNA PORUKA: hortenzija

Ne radi se uopće o komforu, apartmanu ili prehrani, nego o djetetu, kvaliteti, sigurnosti  i ljudskome faktoru. Nitko tamo ne ide zato što je kuharica super.


Ma naravno, H skroz si  pravu, a sve curke to znaju.....stvar je samo jel se ima love za to ili ne.

(Odgovor članu hortenzija)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Podobnik
6.6.2010 23:07:05   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: hortenzija

Ne radi se uopće o komforu, apartmanu ili prehrani, nego o djetetu, kvaliteti, sigurnosti  i ljudskome faktoru. Nitko tamo ne ide zato što je kuharica super.
 U Vinogradskoj sam imala dva puta kvalitetan tretman, sasvim sam bila sigurna u rukama svog lijecnika, osoblje je lubazno i profesionalno, a kuhinja im je katastrofa user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu hortenzija)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Podobnik
6.6.2010 23:24:51   
Anoniman
Neću da ja sad ispadnem snob ili nobluser posted image user posted image user posted image

ja se ne sjećam kuhinje iz bolnice, ali stvarno. nemam pojma šta je tamo bilo za jesti. Znam samo da mi nije bilo do jela

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Podobnik
6.6.2010 23:30:21   
leilany
a ko da je bitna u ta tri il 7 dana hrana...pa donesu ti kad ti dolaze u posjetu..
nije da bas svaki dan jedete kavijar,skampe i svakojaka cudesauser posted image user posted image
meni je hrana bila ok,i cak sam se cudila kak mi je taman ,a bila sam zabrinuta da bu mi porcija premalauser posted image user posted image

za ovo drugo...svaka od vas ima pravo u necemu.....skoro pa se priklanjam svakoj...
ako je netko imao lose iskustvo,sve ce pokusat napravit da mu se vise ne ponovi....
itd....
kejt ja te razumijem...tak kad mi netko kaze npr. kak je trudnoca suuuper...ja kazem da je..al meni nije bila....user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   [Obrisani korisnik]
6.6.2010 23:37:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Podobnik
6.6.2010 23:43:00   
tikica_69
A gle, svi smo razliciti i svatko ima drugacije prioritete i uopce se ne isplati o tome raspravljati.Nekome je bitan full tretman i ono famozno perce po riti, nekome samo da ima dobrog lijecnika, za drugo mu se fucka, nekome samo da su sestre ljubazne i da su sanitarni cvorovi ok, itd...bla, bla, bla...Ja ipak ostajem pri LCD-u....za sada user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Podobnik
6.6.2010 23:45:45   
dominik
Kejt,nije bitan carski koji ćeš dogovoriti unaprijed,možda on ni neće biti potreban,ali bitno je da imaš doktora koji će to znati procijeniti.


da ali ona zeli carski

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Podobnik
7.6.2010 9:30:04   
ivanaa
Ja da imam te pare platila bi sebi komform i luksuz i da me glade peruškom i sebi i svim svojima i kaj to koga briga kaj radim s svojim novcima i platila bi si to ne samo kad rađam neg uvjekuser posted image .Iskreno.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Podobnik
7.6.2010 9:33:16   
Točkica28
IZVORNA PORUKA: ivanaa

Ja da imam te pare platila bi sebi komform i luksuz i da me glade peruškom i sebi i svim svojima i kaj to koga briga kaj radim s svojim novcima i platila bi si to ne samo kad rađam neg uvjekuser posted image .Iskreno.


potpisujem


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Podobnik
7.6.2010 12:11:01   
MiniMama
nemogu reci nista o podobniku jer sam rodila u petrovoj. trudnocu mi je vodila prekrasna doktorica koja me temeljito pripremila za porod i objasnila u detalje tocno sto me sve ceka i sve moguce rasplete mog poroda. u rodiliste sam usla u 9 navecer i rodila sam u 1i15 ujutro. oko 2 sam ginekogici poslala poruku da sam rodila, a ona mi je odgovorila da sve vec zna i da je ponosna na mene jer su me sestre pohvalile user posted image znaci, moja dr je nazvala da ja dolazim roditi i svakako da sam imala poseban tretman koji se sastojao od toga da nakon sta sam odbila carski,  sam dobila epiduralnu i do samog poroda nitko me prakticki vise nije pogledao. kad sam osjetila da vise ne mogu prodisati trudove, zaurlala sam da ja rađam. došla je sestra i nakon dva truda sam ja rodila.
ok. moja trudnoca je bila uredna, ali isto tako ginekologica me pripremila na SVE sta se moze dogoditi i objasnila mi sta sve ja mogu napraviti da sebi i bebi olaksam. i smatram da sam zato i imala lagan porod i jos laksi oporavak. ne bi dala novce za podobnik cisto zbog te sigurnosti koju mi pruza moja dr i cinjenice da ona u petrovoj ima nekakve veze koje znam da ce za mene povuci ukoliko dođe do nekakvih komplikacija.

a lcd, i kraljevski tretman u rodilistu?? pa tako me boli briga di sam kad mi je beba zdrava. traje 3 dana i zaboravis i redove za wc i odvratne kupaone i cinjenicu da si s jos 7 zena u sobi. sve zaboravis.
a hrana? ma da su mi janje na raznju donili, ja bi svejedno bila gladna user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!