|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ...bez naše mrvice...
26.5.2010 7:02:18   
inna
uspavana, znam kako ti je. Bit će lakše, ali nećeš nikada zaboraviti na malog anđela. Najvažnije da si daš vremena. Znam da si u početku ljuta, žalosna, zbunjena i s 1000 pitanja, ali na neke stvari, nažalost ne možemo utjecati. Ja sam svoju mrvicu izgubila prije gotovo 3 godine u 17. tjednu i dan danas me stegne u srcu kad se sjetim. Mariachi ovo je prekrasan post što si stavila. Cure drž'te mi se. Znam da naši anđeli budno bdiju nad nama.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: ...bez naše mrvice...
26.5.2010 8:27:43   
tiny
draga moja,i ja znam kako ti je sad,i ja sam izgubila 2 puta svoje mrvice male,znam da boli,ali s vremenom ce ti biti lakse,samo imaj vjere u Boga i on ce ti pomoci,meni je.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: ...bez naše mrvice...
26.5.2010 16:35:58   
maja
user posted image user posted image user posted image  drži se

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: ...bez naše mrvice...
26.5.2010 19:23:32   
uspavana
hvala vam!!! user posted image

ja se danas osjećam mnogo bolje... kad radim nešto korisno, jer nisam osoba koja može sjediti/ležati...i ne raditi ništa...
pa trošim dane, i smišljam što kuhati, pa kuham...
a danas me mm izveo u grad u kupovinu...
imali smo u planu prošli tjedan otići kupiti neke stvarčice (malo veće,nisu baš stvarčice)... našli smo na internetu ono što smo htjeli, ali smo trebali otići pogledati i vidjeti...
i u dvije trgovine kupili što smo trebali - radni stol i radnu stolicu...po super cijenama...

moram priznati da sam nakon tih sat vremena bila umorna, i super mi je došlo doći doma dignuti noge i odmarati...
ali je bilo lijepo izaći malo među ljude...

puse!!

i m600, seko, hvala ti na svemu!!! ZLATNA SI!! the best!!!! user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: ...bez naše mrvice...
26.5.2010 19:31:48   
Anoniman
super! user posted image

ja sam se uhvatila raspoređivanja dječje robe...
mm je izveo cure van...
život ide svojim tokom user posted image

kiss

(Odgovor članu uspavana)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: ...bez naše mrvice...
26.5.2010 19:37:16   
dajra
da život ide dalje,poslije gubitka onog najdražeg ništa nije isto..ali mora se naprijed.I sama sam preživjela missed ab sa 8 nedjelja trudnoće i strašno je bilo,mislim psihički.Sad je dva i pol mjeseca od toga i još uvijek stalno mislim..ali ne gubim nadu.Idemo dalje,kažu kad Bog jedna vrata zatvori druga ti otvori...svima puno sreće u ispunjenju svoga sna user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: ...bez naše mrvice...
1.6.2010 13:56:46   
MKata
Ja sam imala prvi spontani u 12t, a drugi u 8, a i s ovom trudnoćom je u početku bilo pitanje što će biti. Koliko god puta i kad god se dogodi toliko je teško da misliš da nećeš moći disati... I nikad ne zaboraviš... user posted image
Ali, život ide dalje, vjeruješ da će biti dobro, da ćeš, kada bude pravo vrijeme za to, dobiti svoju user posted image ...uzdaš se u Boga i vjeruješ da on ima pravi plan za tebe.
Ja sam dočekala svoju user posted image i sve se odmah čini lakše, ljepše i bolje...

Zato šaljem user posted image user posted image user posted image jer znam kako ti je...


_____________________________

On ne voit bien qu''''avec le cœur ; l''''essentiel est invisible pour les yeux.

(Odgovor članu dajra)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: ...bez naše mrvice...
3.6.2010 14:50:52   
uspavana
hvala ti!!
a znam da zaboraviti neću nikada, ali znam da će nam Bog pokloniti user posted image kad dođe pravo vrijeme za to...



_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!