|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HSG
30.4.2009 18:02:38   
Kika83
IZVORNA PORUKA: cerise

nista ne pise dal su bili ili nisu sada samo pise da sada jesu,i sad sam zbunjenauser posted image  


Tako i meni piše, da tekućina uredno prolazi desnim jajovodom a u lijevom se prikaže nešto kasnije ali prolazi.
Najbitnije je da su ti jajovodi prohodni a drugo je najmanje bitno, nemoj se brinut oko togauser posted image

(Odgovor članu cerise)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: HSG
30.4.2009 18:14:59   
zaba
slažem se sa Kikom,najbitnije je da su prohodni,pusti kaj je bilo.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: HSG
30.4.2009 21:26:43   
cerise
hvala cure ....user posted image user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: HSG
4.5.2009 14:22:07   
Candy
Bravo cerise,drago mi je da su nalazi u redu user posted image !Sada samo hrabro dalje user posted image !

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu cerise)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: HSG
5.5.2009 18:00:32   
Candy
Cure,naručila sam se za HSG user posted image ...Ponedjeljak,11.05...
Ajme,frka me user posted image ...Iako su mi rekli da ne moram nikakve tablete protiv bolova popiti jer da uopće nije bolno već možda samo nelagodno...hm,da im vjerujem user posted image ?


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 155
   [Obrisani korisnik]
5.5.2009 18:27:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Candy)
  Neposredna veza do poruke: 156
   RE: HSG
5.5.2009 18:30:41   
m600
IZVORNA PORUKA: Candy

Cure,naručila sam se za HSG user posted image ...Ponedjeljak,11.05...
Ajme,frka me user posted image ...Iako su mi rekli da ne moram nikakve tablete protiv bolova popiti jer da uopće nije bolno već možda samo nelagodno...hm,da im vjerujem user posted image ?



draga držim ti figeee i mislit ću na tebe... user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: HSG
5.5.2009 19:00:14   
ima nas još
samo ponesi uloške, jer ti nakon toga izlazi taj kontrast, svijetlo crvene boje...Mene uopće nije bolilo dok su mi uvlačili katetere, samo me 10 min posli toga počeo boliti drob kao kad očekujem mengu...a onda je to iscurilo i prestalo je boliti..Nije ništa STRAŠNO!

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: HSG
5.5.2009 19:10:28   
ima nas još
a mene je sestra tješila da ne boli žene kojima su prohodni, ali tko će im vjerovati...ali mene stvarno nije ništa bolilo, samo malo neugodna pretraga i odmah mi je kontrast prošao kroz oba jajovoda, cili se ekran zacrvenio...prohodni su mi za 5, a ipak ne ostajem trudna!!!!..Samo budi opuštena i nema BOLI!!!
SRETNO!!!

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: HSG
5.5.2009 19:12:40   
Candy
Hvala ti ima nas još user posted image ...
Idem privatniku i rekla mi je sestra da se stvarno ne moram bojati jer da je taj kateter u zadnjih dvije godine puno manji nego nekada i da se mjeri u mm...Ako baš bude boljelo što ona sumnja,kaže da će mi dati nešto...Živi bili pa vidjeli user posted image ...

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: HSG
5.5.2009 19:17:42   
ima nas još
baš išla potražiti uplatnicu, ali je ne mogu naći...mislim da me i taj HSG koštao poprilično i da sam komentirala da za te pare i ne može bolitiuser posted image

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: HSG
5.5.2009 19:20:26   
Candy
Ti si isto išla kod privatnika?
Ja ne bih,ali mi je doktorica MPO preporučila i sada ću ići tamo...Vjerojatno je ipak malo drugačije nego u bolnici user posted image ...Koštati će me 700 kn...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: HSG
5.5.2009 19:20:35   
m600
ma privatnici su uvijek bolji i ljubazniji...ne brini candy...držim fige da ne boliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: HSG
5.5.2009 19:23:42   
ima nas još
a kažu kada to radiš u bolnici preko uputnice da ti ginekolog uvuče katetere, a onda s njima u "onoj stvarčici" šetaš do rengena i da zato žene kažu da ih to boli...user posted image ..i da je NEUGODNO...a ovako platiš (mislim da je koštalo više od 1 000 kn) i sve ti rade na stolu za rengen...

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: HSG
5.5.2009 19:28:43   
ima nas još
radila sam to u Cita u Splitu i zaklela bi se da košta više od 700 kn..a imam punu fasciklu pretraga i računa i ne mogu ga naći....

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: HSG
5.5.2009 19:29:29   
Candy
Ajoj,to sigurno nije ugodno user posted image ...
Ali ja mislim da ću ja raditi UZV HSG...barem su tako napisali user posted image ...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: HSG
5.5.2009 19:30:15   
Candy
IZVORNA PORUKA: ima nas još

radila sam to u Cita u Splitu i zaklela bi se da košta više od 700 kn..a imam punu fasciklu pretraga i računa i ne mogu ga naći....


Evo,ja danas zvala,pitala i kaže mi 700 kn user posted image ...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: HSG
5.5.2009 19:35:31   
ima nas još
ma daju ti prvo  inekciju za opuštanje....onda ti uvuču te katetere i malo te zabolucka i onda ti uštrcaju taj kontrast...sve skupa traje 10-min...a ja sam gledala u lustere, a možeš viditi na ekranu kako ti to prolazi kroz jajovode..i onda te puste da malo odležiš i pitaju te je li ti je mučno i onda ideš kod ginekologa koji će ti reći da SU TI PROHODNI!!!!...ne brini draga, biti će sve o.k.

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: HSG
5.5.2009 19:41:13   
Candy
IZVORNA PORUKA: ima nas još

onda ideš kod ginekologa koji će ti reći da SU TI PROHODNI!!!!...ne brini draga, biti će sve o.k.



Ovo mi se najviše sviđa user posted image ...hvala ti draga user posted image



_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: HSG
5.5.2009 21:28:52   
Kika83
Nikakvu injekciju nisam dobila i bilo je užasno bolno. Da nisam slušala sestru kad mi je govorila kako da dišem bila bi se skljokala na pod. Užasno mi se mantalo i nisam imala zraka.
To je moje iskustvo. Tako da ima nas još nemoj reč da to neboli jer mene je bolilo.
Candy držim fige da tebe neboli i da sve prođe super i da kreneš u postupakuser posted image user posted image user posted image user posted image Privatnik je privatnik i sigurno če ti biti ugodnije nego u bolniciuser posted image

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: HSG
5.5.2009 21:30:25   
Candy
Hvala ti Kika user posted image

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: HSG
5.5.2009 21:33:37   
Kika83
IZVORNA PORUKA: ima nas još

a kažu kada to radiš u bolnici preko uputnice da ti ginekolog uvuče katetere, a onda s njima u "onoj stvarčici" šetaš do rengena i da zato žene kažu da ih to boli...user posted image ..i da je NEUGODNO...a ovako platiš (mislim da je koštalo više od 1 000 kn) i sve ti rade na stolu za rengen...


Ja nisam nikud šetala, obavljeno je na stolu za preglede

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: HSG
5.5.2009 23:08:23   
barby
IZVORNA PORUKA: Candy

Cure,naručila sam se za HSG user posted image ...Ponedjeljak,11.05...
Ajme,frka me user posted image ...Iako su mi rekli da ne moram nikakve tablete protiv bolova popiti jer da uopće nije bolno već možda samo nelagodno...hm,da im vjerujem user posted image ?



joj i mene ceka to ovaj mjesec,samo ne znam kad dok ne dobijem stavri.ali meni je dr. koji ce mi radit rekao ds popijem praxiten za smirenje i protiv bolova znaci da ne boli nebi mi rekao. a i moja socij ginek i opce prakse mi rekle da se pripremim da je nelagodno i bolno,tako da sam koma,strah me ful.a jos ako to radim a poslije ne bude rezultata,ja cu poludituser posted image
privatno kazu da je oko 1600-1800kn tu kod nas,stvarno dosta,ja idem u bolnicu,ako boli bolit ce me svugdjeuser posted image
drzim ti candy fige da sto bezbolnije prodjeuser posted image

< Poruku je uredio barby -- 5.5.2009 23:10:24 >


_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: HSG
5.5.2009 23:22:38   
Candy
Hvala barby...
Koliko god bolno bilo,mi ćemo to istrpjeti,jer ćemo sve učiniti da dođemo do svoje bebice user posted image ...
Nemoj se toliko bojati,nismo ni prve ni zadnje koje to rade,preživjeti ćemo user posted image ...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: HSG
6.5.2009 0:20:57   
crvenkapica
da bas tako...ja sam  radila u bolnici u splitu...stavili mi kateter i kao moram ici   skroz na drugu  stranu   bolnice(unutar bolnice)..da mi   ustrcaju taj kontrast...sva  sreca   da nisam isla  pjesice  jer me je  bolilo  drzat to u sebi ...sestra me je odvezla  sa kolicima...i   tamo sam  jos ispred vrata  cekala oko 30min  da dođem na red..jao  i   kad su mi ga napokon izvadili  svanulo mi.....user posted image

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!