|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HSG
20.4.2009 20:14:30   
djetelina
Barby, da ti bar ni ne dođe. user posted image

A ako i dođe, nemoj mislit na bol. Podnesi to hrabro - ženski... user posted image

Jel ti reko dr. koja bi metoda "umjetne" bila? Možda je spermiogram dovoljno dobar da probaju s inseminacijom, a onda je logično da prije provjere jajovode. A ako se još može nešto i u kućnoj radinosti - super. user posted image
Inače, brzo će proć bol od HSG-a i na bebi možete radit isti mjesec - čak su ti i šanse veće, jer se jajovodi možda i pročiste.

Nadam se da ti kasni zbog user posted image  i da ti ovo sve neće ni trebat!

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: HSG
20.4.2009 22:13:02   
barby

IZVORNA PORUKA: djetelina

Barby, da ti bar ni ne dođe. user posted image

A ako i dođe, nemoj mislit na bol. Podnesi to hrabro - ženski... user posted image

Jel ti reko dr. koja bi metoda "umjetne" bila? Možda je spermiogram dovoljno dobar da probaju s inseminacijom, a onda je logično da prije provjere jajovode. A ako se još može nešto i u kućnoj radinosti - super. user posted image
Inače, brzo će proć bol od HSG-a i na bebi možete radit isti mjesec - čak su ti i šanse veće, jer se jajovodi možda i pročiste.

Nadam se da ti kasni zbog user posted image  i da ti ovo sve neće ni trebat!


joj gda bar,al ne vjerujem,ako mi ne dodje ove dane napravit cu test pa ako je negativan kao uvijek morat cu dr. da vidim sta dalje....vise nemam zivaca sa time,iz mjeseca u mjesec isto i isto....nije nista detaljno govorio dr. samo je rekao ako muzu i ovaj bude spermiog. los da cemo na umjetnu,a jednom prilikom mi je napomenuo kao beba iz epruvete i to je to....meni je to totalna nepoznanica sve to...daj boze da do toga ne dodje ali izgleda da hoce...a muz sad pije one jake lijekove sta nam je propisao moj ginek. mora 2 mj uzimat pa cemo vidjet

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu djetelina)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: HSG
22.4.2009 20:46:14   
djetelina
IZVORNA PORUKA: djetelina

Da li se na HSG ide i ako nije planirana inseminacija?
Mislim, u slučaju kad zbog lošeg spermiograma u obzir dolazi samo IVF/ISCI?



Odgovor liječnika je da se treba procijeniti. Jajovodi ne moraju biti samo začepljeni, nego mogu biti i prošireni. U njima se tada može zadržavati tekućina koja nakon vraćanja oplođenog jajašca (IVF/ISCI) može iscuriti i omesti implataciju.

Eto, mene zanimalo pa možda zanima još koga.
Inače, procjena se obavlja UZV-om (tako da se ne brinu one kojima HSG nije predložen prije IVF/ISCI).

(Odgovor članu djetelina)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: HSG
24.4.2009 15:58:24   
crvenkapica
e da i ja nesto podjelim   s vama...poslije  svih  ti  zenskih pretraga odem i ja na HSG.....koji, kaze meni doktorica , ne boli.....mos mislit.....mene je  bolilo.....i sva ja sretna poslije, jer  su jajovodi prohodnii  ,   idemo  pravit  djecu, i opet nista.....međutim  desi se to , da  smo   isli  tek tako  ponovit  spermiogram,   user posted image user posted image   poslije onog   dobrog prije  2god.ovaj   los....user posted image user posted image ....meni  sad nista nije jasno kako sad to....??user posted image ...

i    sad   slijedi  umj.oplodnja   kazu  doktori....pa da   poludis......sad nemam pojma sta me  ceka......eto koji sam ja  baksuz.....

(Odgovor članu djetelina)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: HSG
24.4.2009 19:57:05   
tikica_69
crvenkapica ne brini....sve ce biti ok. Sve mi docekamo svoje bebeka, samo nam je sudbina odredila malo tezi put

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: HSG
24.4.2009 23:03:27   
Kika83
Crvenkapice sretno user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: HSG
25.4.2009 20:56:46   
cerise
...evo mene drage moje,nije me dugo bilo al sam uvijek bila prisutna user posted image ....nego da se pohvalim (mada bas
i nije neka pohvala al za mene je user posted image )...ja sam u srijedu napravila duuuuuugo ocekivajuci HSG!!
kakvi su nalazi nemogu reci jer jos nemam otpusno pismo to cu tek znati u ponedjeljak(razlog
tome je nema mi tko podici ja radim svaki dan do 3 a tada mi dolazi suprug kuci pa ce on
skoknuti)....nego da skratim...nije bas ugodano,no ja nisam osjetila nista jer su
me uspavali i dobila sam 2 injekcije u rodnicu drugi dan su bili mali bolovi no medutim danas osjecam malo
poboljevanje,user posted image s tim da sam tesko dizala..dal postoji nesto cega bi se trebala cuvati?nebi bas
voljela da se zeznem svojom gluposcuuser posted image user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: HSG
25.4.2009 21:21:05   
crvenkapica
bas   me   cudi  da su te  htjeli  uspavati....to inace ne rade....i  te  inekcije    zasto  si ih   dobilauser posted image .....aj  bitno je  da  ti  nalaz   bude  uredan....pozzzzzuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu cerise)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: HSG
25.4.2009 21:22:24   
tikica_69
cerise, bravo hrabrice user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: HSG
25.4.2009 21:31:43   
cerise
ne mogu vam opisati koliko sam sretna,opet postoji nada za prirodnim putem!
jedva cekam nalaze a i supruga dok dode sa terena user posted image user posted image user posted image user posted image .....znala sam da trebam
dobiti jednu a na to je doktor rekao neka mi daju jos jednu
ajme kako je ta druga boljela!!!! a i dobro da su me uspavali barem neznam
sto su radili a ni kako je dugo to trajalo

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: HSG
26.4.2009 13:49:58   
barby

IZVORNA PORUKA: cerise

...evo mene drage moje,nije me dugo bilo al sam uvijek bila prisutna user posted image ....nego da se pohvalim (mada bas
i nije neka pohvala al za mene je user posted image )...ja sam u srijedu napravila duuuuuugo ocekivajuci HSG!!
kakvi su nalazi nemogu reci jer jos nemam otpusno pismo to cu tek znati u ponedjeljak(razlog
tome je nema mi tko podici ja radim svaki dan do 3 a tada mi dolazi suprug kuci pa ce on
skoknuti)....nego da skratim...nije bas ugodano,no ja nisam osjetila nista jer su
me uspavali i dobila sam 2 injekcije u rodnicu drugi dan su bili mali bolovi no medutim danas osjecam malo
poboljevanje,user posted image s tim da sam tesko dizala..dal postoji nesto cega bi se trebala cuvati?nebi bas
voljela da se zeznem svojom gluposcuuser posted image user posted image



ne mogu vjerovat da su te uspavasli,ja kad sam pitala dr. mi je rekao ma kakva anestezija to nije nista i kratko traje.samo da nek popijem ako hocu voltaren i praxiten za smirenje jel sam u totalnoj panici. ali kako nisam ovaj mj uopce dobila jos,od sredine 3.mj nism ih imala sad pijem tablete da prokrvarim pa idem to rijesituser posted image
blago ti se ti si se rjesila toga

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu cerise)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: HSG
26.4.2009 18:24:23   
cerise
..mozda svaki doktor ima drukciji postupak al sam bila uzasno u strahu i to je mozda vidio pa mi je olaksao user posted image
....jos malo i ti ces se toga rijesit,drzim fige da se cim prije pojavi mng user posted image

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: HSG
26.4.2009 20:52:31   
barby

IZVORNA PORUKA: cerise

..mozda svaki doktor ima drukciji postupak al sam bila uzasno u strahu i to je mozda vidio pa mi je olaksao user posted image
....jos malo i ti ces se toga rijesit,drzim fige da se cim prije pojavi mng user posted image



ma i ja sam u uzasnom strahu od kad mi je to jos u 2.mj spomanuo da moram obavit ja svaki dan samo o tome mislim....
ja nsm rekla mdr. da cu se srusit od straha da necu to izdrzat ali on ma nije to nista i stalno mi tako kaze i to je to....

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu cerise)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: HSG
26.4.2009 21:22:18   
cerise
neznam draga kako te ohrabrit al izdrzat ces vjerujem u tebe,user posted image samo budi hrabra i da cim prije da to obavisuser posted image

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: HSG
27.4.2009 12:07:49   
Leva
Drage moje danas mi je zakazan termin za famozni HSG i to je 05.05. u 14.30.
U isto vrijeme ce i mm ponoviti spermiogram (zadnji pokazao oligoasthenozoospermiu) pa sada imam dvije brige user posted image
Ja idem kod privatnika i on HSG radi ambulantno pa me interesuje sta mislite da uzmem neki analgetik prije postupka user posted image  

_____________________________

JA-ok, ON- Oligospermia
http://sunasce.blogger.ba/
5 x IUI /AIH = 0
1. stimulirani ICSI = 0
1. prirodni IVF/ ICSI - bez JS

(Odgovor članu cerise)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: HSG
27.4.2009 12:14:19   
barby
meni je dr. rekao da mogu protiv bolova nesto i praxiten ako hocu za smirenje jel me strah uzasno....

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: HSG
27.4.2009 14:14:02   
Kika83
Cure moje, samo hrabro. Sve čemo napravit za naše bebače.
Ako sam ja to preživjela koja imam nizak prag tolerancije na bol i ponekad padam u nesvijest od bolova, di sam radila hsg bez ikakvih injekcija protiv bolova i preživjela moći ćete to i viuser posted image
Nekog boli više, nekog manje ali sve se da preživjet kad se sjetiš bebačauser posted image
Mene možda nakon operacije to opet čeka i koliko god me bilo strah sve ču napravit da dobijem bebu.I sto puta to ponavljat ako trebauser posted image
Sretno svimauser posted image

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: HSG
27.4.2009 14:58:39   
barby
a i ja imam nizak prag tolerancije na bol,panicarka sam sama si to valjda i nanesem a i kad odem vcadit samo krv se znam rusit,znam da je to sve na psihi a sta cu kad je to jace od mene.a za ovo sam u panici od kad znam da moram ici,mislim da ce me taj dan infarkt zdimit....user posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: HSG
27.4.2009 15:17:11   
Kika83
IZVORNA PORUKA: barby

a i ja imam nizak prag tolerancije na bol,panicarka sam sama si to valjda i nanesem a i kad odem vcadit samo krv se znam rusit,znam da je to sve na psihi a sta cu kad je to jace od mene.a za ovo sam u panici od kad znam da moram ici,mislim da ce me taj dan infarkt zdimit....user posted image



Ma neče draga nebrini. Nemoj na bol mislit več kako češ nakon hsg držati svojeg bebača u naručjuuser posted image
Mi žene nismo ni svjesne šta sve možemo podnijet za dobit željeno dijete, zato nerazmišljaj o tomeuser posted image

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: HSG
27.4.2009 21:07:25   
Candy
Cerise,baš mi je drago da si uspjela obaviti HSG user posted image !Držim fige da nalazi budu uredni user posted image !
A i mene to uskoro čeka,kad dođu uredni nalazi na ureaplasmu,krenuti će psihičke pripreme user posted image ...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: HSG
27.4.2009 22:08:27   
barby

IZVORNA PORUKA: Kika83

IZVORNA PORUKA: barby

a i ja imam nizak prag tolerancije na bol,panicarka sam sama si to valjda i nanesem a i kad odem vcadit samo krv se znam rusit,znam da je to sve na psihi a sta cu kad je to jace od mene.a za ovo sam u panici od kad znam da moram ici,mislim da ce me taj dan infarkt zdimit....user posted image



Ma neče draga nebrini. Nemoj na bol mislit več kako češ nakon hsg držati svojeg bebača u naručjuuser posted image
Mi žene nismo ni svjesne šta sve možemo podnijet za dobit željeno dijete, zato nerazmišljaj o tomeuser posted image



joj da barem da znam da cu nakon hsg ostat trudna sve bi dala sad bi ovaj tren odmah isla...ali ne nadam se,vecina ih ni nakon toga nije ostalo trudno samo jednu curu znam da je i to odmah sljedeci mj,a imala je jako zacepljene..

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: HSG
28.4.2009 11:44:00   
Kika83
IZVORNA PORUKA: barby


IZVORNA PORUKA: Kika83

IZVORNA PORUKA: barby

a i ja imam nizak prag tolerancije na bol,panicarka sam sama si to valjda i nanesem a i kad odem vcadit samo krv se znam rusit,znam da je to sve na psihi a sta cu kad je to jace od mene.a za ovo sam u panici od kad znam da moram ici,mislim da ce me taj dan infarkt zdimit....user posted image



Ma neče draga nebrini. Nemoj na bol mislit več kako češ nakon hsg držati svojeg bebača u naručjuuser posted image
Mi žene nismo ni svjesne šta sve možemo podnijet za dobit željeno dijete, zato nerazmišljaj o tomeuser posted image



joj da barem da znam da cu nakon hsg ostat trudna sve bi dala sad bi ovaj tren odmah isla...ali ne nadam se,vecina ih ni nakon toga nije ostalo trudno samo jednu curu znam da je i to odmah sljedeci mj,a imala je jako zacepljene..


Nisam ni ja ostala a prošlo je već godinu dana ali to nemora značit da ti nečeš odmah ostat. Držim fige user posted image

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: HSG
30.4.2009 15:53:41   
cerise
...hej cure,ja bi Vas molila za malu pomocuser posted image .....dosli su moji nalazi od HSG-a nalaz mi je dobar pise da se oba
jajovoda prikazuju i propustaju kontrast...medutim mene zanima da su oni bili zacepljeni dal bi to pisalo ili ne?
jer ja sad na kraju svega toga neznam dal su bili prohodni ili ne,mozda u otpusnom pismu pise rezultat obavljenog ili da su oni bili prohodni cijelo vrijeme?user posted image a sa tim doktorom koji mi je to radio nisam pricala tek cu znati vise o tome na VV krajem mjeseca....

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: HSG
30.4.2009 16:05:26   
Kika83
IZVORNA PORUKA: cerise

...hej cure,ja bi Vas molila za malu pomocuser posted image .....dosli su moji nalazi od HSG-a nalaz mi je dobar pise da se oba
jajovoda prikazuju i propustaju kontrast...medutim mene zanima da su oni bili zacepljeni dal bi to pisalo ili ne?
jer ja sad na kraju svega toga neznam dal su bili prohodni ili ne,mozda u otpusnom pismu pise rezultat obavljenog ili da su oni bili prohodni cijelo vrijeme?user posted image a sa tim doktorom koji mi je to radio nisam pricala tek cu znati vise o tome na VV krajem mjeseca....



Vjerovatno su bili prohodni jer da nisu valjda bi ti rekaouser posted image

(Odgovor članu cerise)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: HSG
30.4.2009 16:16:38   
cerise
nista ne pise dal su bili ili nisu sada samo pise da sada jesu,i sad sam zbunjenauser posted image  

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!