|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
4.10.2011 14:57:10   
bussy




pomoć-pitanje...

nemam baš iskustva na forumu, pa isprike ako sam na krivoj temi user posted image
zanima me kako traje sam prijem u bolnicu kod trudova, obzirom da idem privatno gin., do samog poroda neću ići u bolnicu...

moooolim vaša iskustva, kako to izgleda, di dođem, šta mi rade, pitaju, važu,mjere ili....
nadam se da me ne će vagati, naime, već mi je muka od gledanja tih brojki...user posted image  hvaaaalaaa do neba user posted image user posted image

  

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
4.10.2011 22:12:58   
artur
ja sam rodila u petrovoj, javila sam se u njihovu hitnu ambulantu, jedna me sestra odpratila liftom do rađaone a mm je ostao ispuniti neki formular valjda o osobnim podacima. pored rađaone je mala prijemna sobica u kojoj su me pregledali i pripremili i pravac u rađaonu po user posted image . ne brini, sve će ići ko po špagiuser posted image

(Odgovor članu bussy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: PETROVA se uređuje!Napokon!
5.10.2011 9:44:39   
bussy
hvala puuuno!!! zvuči jako jednostavno user posted image  jedva čekam!!!

(Odgovor članu artur)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!