|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Generalizirani cistični higrom
5.5.2010 23:14:37   
ket
draga mariachi stvarno si jaka i zaslužuješ najsretniji završetak i ja ti ga od srca želim i molit ću se za tebe i tvoju bebu...voljela bi da je to samo kušnja najboljima koju ćeš proći bez posljedica...samo veliki ljudi razmišljaju,odlučuju i djeluju kao ti u ovoj situaciji i ja ti se divim.....user posted image .....mislim na vas i ostani pozitivna i drži se....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 7:07:04   
Bebys
IZVORNA PORUKA: anne

IZVORNA PORUKA: Mariachi


Curka će biti Klara
Razmišljam da dečko bude Petar-Stijena user posted image


Jako mi se sviđaju oba imena. Stijenu već imam, a Klara (jasna, sjajna) je i meni jedna od varijanti.
Prva je Rebeka (ponovno rođena).


anne
UKRALA SAM TI IME...moja se zove Rebeka...i da ponovo rodjena..user posted image
ima rodjos za par dana iza nedjelje...mene je rodila ponovo... valjda tako to ime djeluje..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 7:07:51   
Bebys
mariachi...danas je pregled...ili mislim da si tako napisala...


JAVI SE OBAVEZNO...ja vjerujem da ce bog dati da bude sve o.k....

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 7:15:38   
curice
mariachi drži se,mislimo na tebeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 20:42:37   
Anoniman
konačno da se i ja dokopam kompa user posted image  i napišem vam izvješće:

umorna sam, jutros smo ustali u 4:45, spakirali djecu, odvezli ih baki i dedi, mm je mene odbacio do rotora na Svetom Duhu, pa sam virnula u crkvu, pomolila se i lijepo se odšetala gore do bolnice. Bila sam prva, još su čistačice prale podove u 7h ujutro. user posted image  Sestra je tek došla, otišla se presvuć, popila je kaaaavuuu... presložila si valjda SVE police u ordinaciji user posted image ... i virkala kroz prozorčić... bilo mi je malo smiješno, gledam ja nju, gleda ona mene... user posted image
skupilo se još par žena, kad u pola 8 otvori ona vrata i pita "Vi čekate za ovdje?" "Da" "Odite onda" i da mi čašicu s tesom na proteine - o super! Nisam više mogla trpit user posted image . Doktor je došao relativno rano (kak inače dolazi), bio je tu već oko pola 9 i ja prva na redu, kaže on "brzi ste ko vihor!" user posted image
I tak ja njemu pokažem svoj ultrazvuk i kažem da sam odlučila zadržati trudnoću bez obzira na sve, iako mi je dr. na uzv rekao da nema šanse, ovo ono... i tako on meni kaže - "da, to vam je rekao mladi kolega... ali ja se ne bih žurio sa takvim prognozama, jer što sam stariji, svašta sam već vidio pa je na kraju dobro ispalo, pa ćemo mi za 2 tjedna ponoviti uzv da vidimo kako se stvari razvijaju, ako je priroda odlučila da srce prestane kucati, ok, ali to se još sve može povući, pogotovo ako sad imate malo i šećer" (taj čas mi još nisu bili nalazi sa VV gotovi. Kaže on meni da me ne bi silio na amniocentezu, jer je to samo postotak, vjerojatnost, a postoje i biokemijski testovi koji nisu tako invazivni. "Al ajmo mi za 2 tj. napravit taj uzv i donesite mi OGTT, pa ćemo mi vidjeti, stignemo još sve ako se odlučite." Vaginalni pregled mi je uredan.
Eto, cure moje, tako sam vam ja s tog pregleda danas otišla tako lagana, sretna, blagoslovljena, kao da me je netko oslobodio smrtne presude! O, Bože, hvala ti, velik si!

______________________________________________

e, onda sam otišla sa Troubi na brzinsku kofi/vodicu jer sam joj morala brzo to sve ispričati user posted image user posted image user posted image user posted image
a onda trk na VV po OGTT... i tamo čekaj čekaj čeeekaaajjjj.. jer je doktorica otišla na ručak a nije ispisala nalaze! A čovječe! Bila naručena u 11h, žurila se da stignem na vrijeme, išla sam pješke s Kvatrića jer bi s busom kasnila, a na kraju smo nalaze dobile poslije 13h. Srednja vrijednost mi je povišena (ako je to ono o čemu je dr. danas govorio - Bogu hvala!) tako da moram paziti na prehranu i za mjesec dana imam kontrolu, morat ću se doma sama pikati 4 puta dan prije te kontrole i nositi krv tamo. A eto, i to bumo preživeli...
samo da nama naš bebač dođe user posted image

eto, odužila sam danas...
sve vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  i hvala na brizi, divne ste!

(Odgovor članu curice)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 20:44:54   
Viky
Baš si me razveselila.Sretno,draga!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 20:51:17   
maja
user posted image user posted image user posted image  ma super, nije sve tako crna, ma sve će to dobro proći user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 21:08:06   
pincirotvajler
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 21:08:19   
natalijax
o draga ma vidiš da nije sve crnouser posted image user posted image user posted image user posted image baš lijepe vjesti

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 21:10:07   
Anoniman
pa, od početka smo vjerovali da neće biti crno... pa se "crnilo" raspršilo... user posted image user posted image user posted image  Hvala Bogu... no to su prognoze koje tješe, a za 2 tjedna ćemo ponovo na uzv. Za TO treba moliti!

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 21:14:21   
natalijax
Bog je uistinu velik,neka usliši tvoju molitvuuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 21:15:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: natalijax

Bog je uistinu velik,neka usliši tvoju molitvuuser posted image user posted image user posted image


Amen.

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 21:16:29   
Ninaa
O pa te lijepe vijesti su mi namamile suze na oči, ma bit će sve u redu na kraju, molit ćemo se! pusa za malenu mrvicu nek se drži!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 21:28:38   
ejmama
IZVORNA PORUKA: Mariachi

pa, od početka smo vjerovali da neće biti crno... pa se "crnilo" raspršilo... user posted image user posted image user posted image  Hvala Bogu... no to su prognoze koje tješe, a za 2 tjedna ćemo ponovo na uzv. Za TO treba moliti!


Stvarno dobre vijesti, tako mi je drago,  vibramo za tebe i bebu

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 21:36:09   
m600
joj draga baš mi je dragouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
super vijest....vibram da uzv bude ok.....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 21:44:07   
Anoniman
molimo zajedno da taj uzv 18.5. bude ok!

sad vas pozdravljam, curke, umorna sam ko pes, lahku noć! cmok!

(Odgovor članu m600)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 21:45:51   
natalijax

IZVORNA PORUKA: Mariachi

molimo zajedno da taj uzv 18.5. bude ok!

sad vas pozdravljam, curke, umorna sam ko pes, lahku noć! cmok!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 21:48:47   
anne
Zbilja je naš Tatek veliki!user posted image
Uvijek je najbolje po Njegovoj volji.
Nosi nas ko kap rose na dlanu - kako bi nam onda dozvolio da nam se desi nešto što ne bi mogli podnjeti?
Zbilja mi je ova tvoja situacija veliko ohrabrenje.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 21:50:22   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: Mariachi

molimo zajedno da taj uzv 18.5. bude ok!



Nemaš pojma koliko te se često sjetim user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 21:51:02   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Zvonki


IZVORNA PORUKA: Mariachi

molimo zajedno da taj uzv 18.5. bude ok!



Nemaš pojma koliko te se često sjetim user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 21:56:08   
cuba
Ajme kako lipe vijesti!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 22:01:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anne

Zbilja je naš Tatek veliki!user posted image
Uvijek je najbolje po Njegovoj volji.
Nosi nas ko kap rose na dlanu - kako bi nam onda dozvolio da nam se desi nešto što ne bi mogli podnjeti?
Zbilja mi je ova tvoja situacija veliko ohrabrenje.


Kad je pater Zvjezdan vidio sličicu s uzv-a rekao je da je predivna, da beba leži na Božjem Dlanu! Sva sam se raznježila...

(Odgovor članu anne)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 22:03:38   
anne
user posted image  Sve se slaže kao puzzle pod Božjom milošću.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 22:06:22   
anuska08
user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo!!!! Jako, jako mi je drago!!!
Vibramo i dalje!
~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image
~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Generalizirani cistični higrom
6.5.2010 22:08:44   
curice
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!