|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Generalizirani cistični higrom
22.5.2010 9:50:46   
martina33
user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako mi je drago zbog tebe!!!
Nemoj sad misliti unatrag...Meni su doktori rekli da se slučajno ne zamaram s time zašto se to dogodilo...To se događa skoro svakoj drugoj ženi bez objašnjenja...
Sada misli na svoje cure koje te trebaju i koje su tu,mazi ih i pazi,a sigurna sam i u to da ćeš nam opet brzo javiti sretnu vijest..
Pogledaj mene....Sve loše je iza mene,a valjda sreća ispred mene..Ja sam ti čisti primjer,a uz to sam još preživjela i torturu u Petrovoj :)
Mislim da si ti jedna psihički jaka i stabilna osoba i sve će biti u najboljem redu [sm=sloncek.gif

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Generalizirani cistični higrom
22.5.2010 11:32:13   
Anoniman
malo sam bolje, krvarenje se skroz smanjilo...
još sam na antibiotiku, bromergonu, ergometrinu i željezu.

ne zamaram se s tim zašto se to dogodilo, ali da mi je žao, je. user posted image
treba mi malo vremena da se priberem i krenem dalje. valjda ću za par dana opet bit ona stara (koja peče za oči...) user posted image

(Odgovor članu martina33)
  Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Generalizirani cistični higrom
22.5.2010 11:36:14   
ket
sad sam tek pročitala mariachi sve i jako mi je žao....drago mi je da si ti bolje i da sve dobro podnosiš.....iskreno ti se divim i ne mogu vjerovati koliko si jaka i dobra žena.....neka ti Bog da svu potrebnu snagu da kreneš dalje uzdignute glave i da budeš sretna sa svojom obitelji,a sigurna sam da sad u svakoj situaciji imaš malog anđela koji če te čuvati......

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Generalizirani cistični higrom
22.5.2010 11:36:43   
ninolina
draga mislim da ti je gore ako se suzdržavaš...isplači se, odtuguj...tvoj anđeo će uvijek biti uz vas....ljubi cure

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Generalizirani cistični higrom
22.5.2010 11:39:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ninolina

draga mislim da ti je gore ako se suzdržavaš...isplači se, odtuguj...tvoj anđeo će uvijek biti uz vas....ljubi cure


jesam, jučer sam pustila lavinu, sad nisam u fazi plakanja, sad sam u nekoj letargiji... ("glava u balunu")

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Generalizirani cistični higrom
22.5.2010 11:42:30   
ninolina
to je sve normalno...znam da je teško ne plakati kad imaš potrebu i kad te djeca vide...ali moraš biti jaka....s vremenom će možda biti lakše...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Generalizirani cistični higrom
22.5.2010 11:43:25   
BUMBIKA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Generalizirani cistični higrom
22.5.2010 15:58:37   
martina33
Uvijek će ti biti žao i nikad to nećeš zaboraviti...I zbog svega što si proživjela Bog će ti poslati još jednog bebača...Znam to... želim ti svu sreću na svijetu user posted image !
P.S..Ja sam pila Dostinex koji je meni bio sto puta bolji od Bromergona jer mi je ovaj rušio tlak i padala sam u nesvjest..a dostinex bez nuspojava i mislim da sam pila jednu tbl tjedno...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Generalizirani cistični higrom
22.5.2010 17:00:18   
Anoniman
aha, sad znam zakaj mi se tak manta! user posted image
ma, napisao mi je dotur da bromiće pijem samo još 2 dana. a mlijeka ni kapi nemam, tak da mislim da ne bu frke...user posted image
ergometrin još 3 dana a klavocin još 7 dana.

***********

ma, sad imam tren mira jer cure spavaju, pa da napišem kak je to sve išlo:

dali su mi Prepidil (gel/krema) prvi oko 11:30 i vratili me u sobu. S obzirom da sam bila natašte od jutra, dali su mi da papam ručak, i smjela sam popiti malo soka.
Dr. Zudenigo mi je stavio kremu tak lagano da nisam ama baš ništa osjetila! Nevjerojatno. Ali je počela djelovati isti čas, odmah grč i lagani trudovi. Pa malo jači, pa malo slabiji i tak su bili slabi do cca 16h kad sam morala na wc. Onda sam prokrvarila i trudovi se pojačali i tak sam disala do 17:45 kad je došla druga doktorica i rekla da će mi sad dati drugi gel. Pregledala me i rekla da sam već malo otvorena. KAd mi je stavila tu drugu kremu dobila sam jake trudove, ko kad ti spiče drip ono na kraju. Hvala Bogu, meni nije drip trebao, tijelo je samo odradilo svoj posao. Najednom, onak ko da je nešto puklo. I navrla je krv i voda - znači, vodenjak je otišao. Zlijala sam se u 3-4 navrata, zakrvarila sam cijeli krevet, kad su me sestre došle presvući, i njih sam zašpricala s krvi, fuj, tak mi je bilo neugodno, ispričavala sam se, al mi je sestra rekla "ma, kaj se ispričavate, gospođo draga, pa ne možete vi to kontrolirati" i onda su bolovi najednom prestali. Za par minuta je došla doktorica i izmasirala mi trbuh i tad je plod samo iskliznuo van. Međutim, posteljica nije, pa su me spremili na kolica i gore u rađaonu. Tamo su mi dali kratkotrajnu opću anesteziju i iskiretirali ostatke. U 21:15 sam se probudila, još su me 2 h promatrali i obilazili, pitali kako sam...
u međuvremenu sam čula jedan porod i baš sam bila sretna zbog te ženice koja je rodila dečkića.

Moram reći da su svi tih par dana prema meni bili divni i jako pažljivi, doktori, doktorice, sestre, ekipa u rađaoni na Sv. Duhu, zezali smo se, smijali... atmosfera je bila zbilja jako pozitivna. Od srca im HVALA!!! user posted image user posted image

Troubled user posted image me pratila iz koraka u korak, isto ko i moja druga draga frendica koja se nemre registrirat na RR jer joj nekaj šteka, ali čita postoveuser posted image mm je isto stalno zvao da me provjeri user posted image i svima sam jako jako zahvalna.
Hvala i vama na ogromnoj podršci - nezamjenjive ste! user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu martina33)
  Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Generalizirani cistični higrom
22.5.2010 17:45:46   
leilany
mariachi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Generalizirani cistični higrom
22.5.2010 18:07:43   
lidac0605
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Generalizirani cistični higrom
22.5.2010 19:58:18   
Gianna
Ljube drago mi je da je sve to iza tebe i da je tvoj duh jači nego ikada... Prava si inspiracija... Čuvaj se i uživaj sa svijim curama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ............

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Generalizirani cistični higrom
22.5.2010 20:02:18   
pincirotvajler
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Generalizirani cistični higrom
22.5.2010 20:55:39   
pako
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  draga opet kažem strašno mi je žao nemam riječi ali evo sad je sve iza tebe, sad imaš malenog anđela koji će tebe i tvoju dječicu uvijek čuvati i paziti .....šaljem ti veliki user posted image  od user posted image .......

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Generalizirani cistični higrom
22.5.2010 21:07:24   
Ruža
Tvoj anđel te čuva draga, zna kako krasnu i hrabru majku ima.user posted image user posted image user posted image user posted image Drži nam se, ti si borac koji nikada ne odustaje..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Generalizirani cistični higrom
22.5.2010 22:36:57   
novamama
Draga M.,

preteško mi je obratiti ti se, jer ne znam što bih više rekla...ali...iako te nisam upoznala nikada, nikad nismo razmijenile ni pp, želim ti reći da ti se divim i da si velika kao planina u mom srcu. Sve si ono što ja nikada ne bih bila da sam na tvom mjestu i zato ti se divim, ti si moj heroj i uzor, eto...
(a kad sam te prvi put vidjela na rr, bojala sam te se radi potpisa - 'pečem za očiuser posted image ')

ovo dijelim sa svima javno samo zato što ti zaslužuješ sve najbolje i najljepše u ovom životu, pa se nadam da ti ova poruka bar malo, mrvicu, nešto znači...
iako mi je suza u oku, smijem se u srcu jer znam koliko si velika duša, dobra duša...hvala ti što si me naučila nečemu...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Generalizirani cistični higrom
22.5.2010 22:38:00   
BUMBI
Jao,novamam predivno si ovo napisala,sva sam se naježilauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Generalizirani cistični higrom
22.5.2010 22:47:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: novamama

Draga M.,

preteško mi je obratiti ti se, jer ne znam što bih više rekla...ali...iako te nisam upoznala nikada, nikad nismo razmijenile ni pp, želim ti reći da ti se divim i da si velika kao planina u mom srcu. Sve si ono što ja nikada ne bih bila da sam na tvom mjestu i zato ti se divim, ti si moj heroj i uzor, eto...
(a kad sam te prvi put vidjela na rr, bojala sam te se radi potpisa - 'pečem za očiuser posted image ')

ovo dijelim sa svima javno samo zato što ti zaslužuješ sve najbolje i najljepše u ovom životu, pa se nadam da ti ova poruka bar malo, mrvicu, nešto znači...
iako mi je suza u oku, smijem se u srcu jer znam koliko si velika duša, dobra duša...hvala ti što si me naučila nečemu...


srce moje, ne boj se ti mene user posted image
šala



draga novamama, hvala ti puno na ovim riječima. makar ne osjećam da sam ih dostojna... ja sam ti isto od krvi i mesa i iako sam svjesna da je moje dijete na savršenom mjestu i da ne trebam brinuti zbog toga, i ja kao majka osjećam tugu i bol zbog gubitka i - vjerovale ili ne - plačem... nisam od kamena...
jučer i danas sam u fazi 13. postaje - i Majka Božja je plakala nad mrtvim tijelom svoga Sina, smijem i ja. To nije grijeh, nije sramota, to je normalno i bolje da plačem sad nego za 10 godina. Milosrdni Gospodin će izliječiti rane, ali dijete neću zaboraviti nikada. Ono je za mene savršeno, bez obzira na tjelesne nedostatke, njegova je duša čista i predivna i dostojna rajske slave.
Vjerujem da tamo i jest...

Petre, volim te! Kad mislim na tebe, dotičem raj. Hvala ti što postojiš tamo gore....

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Generalizirani cistični higrom
23.5.2010 7:28:04   
troubled
pobogu mariachi...da vjerovale ili ne!!!
naravno da razumijemo i da će, jer drukčije ne može ni biti, suza i boli biti još...
ali zato smo mi tu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a odavno sam napisala da je savršen...i jest!
vrijeme novog susreta će ti to i pokazati...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Generalizirani cistični higrom
23.5.2010 8:01:02   
Joanna
IZVORNA PORUKA: Mariachi


Petre, volim te! Kad mislim na tebe, dotičem raj. Hvala ti što postojiš tamo gore....



Predivno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja kad sam imala spontani ja nisam mogla danima prestat plakati i sad mi je teško kad se sjetim.
A tebi se stvarno divim kako si hrabra i puna vjere i nisi ljuta što je tvoj mali anđeo na nebu.

Stvarno si divna i posebna žena!  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Generalizirani cistični higrom
23.5.2010 13:00:14   
Anoniman
Mariachi draga...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Joanna)
  Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Generalizirani cistični higrom
23.5.2010 13:57:00   
ninolina
Petre, volim te! Kad mislim na tebe, dotičem raj. Hvala ti što postojiš tamo gore....
user posted image user posted image user posted image user posted image
drži mi se dragauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Generalizirani cistični higrom
23.5.2010 14:35:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Joanna

i nisi ljuta što je tvoj mali anđeo na nebu.



user posted image user posted image user posted image  - bila bih ljuta da je bilo gdje drugdje, (da negdje čeka u redu pred vratima tam goreuser posted image ) - jer zaslužuje najbolje mjesto, sami Dlan svog nebeskog Oca.

Joanna, vjerujem da je i tvoja beba tamo!

(Odgovor članu Joanna)
  Neposredna veza do poruke: 398
   [Obrisani korisnik]
23.5.2010 14:37:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Generalizirani cistični higrom
23.5.2010 14:39:46   
xxl
Mariachi zakaj te nisu slali na kiretažu?user posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!