|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 13:36:28   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   U  LJEKARNU...BRZO...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 13:37:57   
Bebys
ali ako stres NE RIJESIS...nece ti ni ovo pomoci...to su dvije stvari za rijesiti...sreto ali brzo...mozda se ovi neki proizvodi moraju kupiti preko neta...mozda nema u apoteci a mozda ima u nekim BILJNIM LJEKARNAMA....TO NIJE ISTO STO I OVA OBICNA LJEKARNA...potrazi svugdje...
u drugu ruku da je meni GUBITAK APETITA...STA BI JA DALA...AJME MENI...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 14:07:13   
natalijax
ja ti baš ništ neznam,odi doktoru nači če on riješenjeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 14:26:30   
adryosijek
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Pčelice i ja sam pod stresom ali za razliku od tebe ja stalno moram jesti user posted image
Ja bi ipak na tvom mjestu otišla do liječnika. Možda nije nešto banalno.
samo pod stresom vise jedemuser posted image


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 14:40:23   
Ruža
Uzmi si pikovit sirup! Provjereno djeluje!user posted image


_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 14:44:21   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: xxl

ma da al u sitnim kuglicama,s tim je mene mama šopala ko klinku i fakat sam poćela jest.I neka jeftinjava je,sam smrdi ko ribarnica

i mene je mama time sopala godinamaaa i umucenim zumanjcima ali kod mene nikakve koristi od toga, teza torba bila od mene dok sam u skolu krenula user posted image
Ne znam pcelice sta bi bilo dobro, mozda bas neke djecije vitamine da uzmes, samo sto meni od svih tih silnih preparata se odmah dize zeludac na sam miris user posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 14:46:29   
Jack_Tequila
IZVORNA PORUKA: mala pcelica


IZVORNA PORUKA: Jack_Tequila

Jedeš sama?

Probaj jesti u društvu više ljudi ako imaš prilike, to obično potiče apetit. Ili probaj šetati vani i jesti, svjež zrak također potiče apetit. Ono, narocki recepti. user posted image


sama sam ko tuga po cjeli dan user posted image tako i jedem sama,osim sto mi djete broji svaki zalogaj user posted image al ona jos ne moze da jede sama tako da mi ne moze praviti drustvo user posted image


Aaaaaaaaaaaa, pa lega, ti si depresivna... 'Vako: sitno dete strpaj u kolica, baci na nj. neku dekicu i sat vremena šetnje. Em dobro tebi, em djetetu. Em ti se otvori apetit >> ponesi sendvič, obavezno!! Kasnije, kad ti se malo otvori apetit, ponesi tablu slanine pa grickaj putem. user posted image


_____________________________

23.01.2010. > Zvijezda je rođena!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 14:49:48   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: Jack_Tequila








Aaaaaaaaaaaa, pa lega, ti si depresivna... ''Vako: sitno dete strpaj u kolica, baci na nj. neku dekicu i sat vremena šetnje. Em dobro tebi, em djetetu. Em ti se otvori apetit >> ponesi sendvič, obavezno!! Kasnije, kad ti se malo otvori apetit, ponesi tablu slanine pa grickaj putem. user posted image

 


ovaj Jack mi je koma user posted image user posted image user posted image
pcelice ima kod mene domace, jos ce stici i paradajz i crvenog luka pa pravo po seljacki  na dekicu i opleti user posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio callanhoe -- 21.4.2010 14:50:41 >

(Odgovor članu Jack_Tequila)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 15:09:19   
mala pcelica
hahaahahhhahahahha, a izgleda da je depra,ne pomaže ni domaća slaninauser posted image
mozda da probam žuljati kožu oid slanine da isteram stres user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 16:53:31   
Anoniman
Nisam videla da li ti je neko preporucio, ali iz iskustva najbolje drugarice znam da pivski kvasac pomaze. ima da se kupi u ljekarni, u tabletama. to sam preporucila i komsinici, ona je za sad samo pitala u ljekarni, 200 tableta- 80 kn. Raspitaj se i ti, koliko dnevno se pije i to, ali znam da sigurno pomaze. Moja drugarica je spala na 48kg, i evo za nekoliko meseci se ugojila 10kg. Ona koja je jela jedva pola parceta pizze, sad pojede 2 puna tanjira svega i svacega.user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 21:34:59   
maja
Pisala Milla za Supradyn, pa pitaj u ljekarni za njega, mislim da su tablete, da ti malo vrate energiju i da se ne osjećaš tako umorno, a onda će ovo drugo doći polako na svoje

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 21:37:39   
mala pcelica
sjetila sam se da je pisala o njemu,stalno mi se vrti po glavi,ali ne znam bas da ce mi on otvoriti apetit...snagu mozda vrati,ali apetit ne znam user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
22.4.2010 8:09:19   
Bebys
jesi ti UCINILA NESTO...user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!