|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 11:56:25   
mala pcelica
već desetak dana nista ne jedem ,ne mogu da zinem na hranu,smršala sam 3 kg i uzasno se osjećam...zna li iko jel ima neki sirup za otvaranje apetita ili tablete,a da nisu komplex vitamina B jer od njega mi je muka.....
ako ovako nastavim ne jesti zavrsiću u bolnici user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 11:58:41   
nancy
pa kako ti se ne jede nista?a ja ti ne znam bas za nista osim za taj b kompleks jer samga i ja pila.a da odes u ljekarnu i upitas sta bi ti preporucili?

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 12:01:46   
mala pcelica
nemam pojma izgubila apetit najednom valjda od stresa i ni ziniti na hranu,probala na silu jesti al me tera na povracanje...a u ljekarni mi mude samo vitamin B...mozda neki djeciji sirup dal bi pomogao user posted image
nisam vise pametna sta cu,al ovako sam preiscrpljena

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 12:09:54   
leilany
ako nemas apetit,i jos si pod stresom,nebudi ljena nego odi kod doktora,nemoj se zajebavat...
ako nista drugo,tvoje dijete te treba....



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 12:14:06   
Bebys
e ali moja mama je pila vitamin b i jako je BILA GLADNA....probaj ga...od njega se jako bude gladan...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 12:15:37   
Bebys
Apipol ® PROPOLISNO-BILJNE KAPI  APIPOL propolisno-biljne kapi -ZA POBOLJŠANJE APETITA user posted image Nedostatak apetita potiskuje želju za uzimanjem hrane i odgađa konzumiranje redovitog obroka što dovodi do slabije uhranjenosti, a ponekad i opće slabosti organizma. Takav problem često susrećemo u periodu oporavka nakon težih bolesti, ali i u razdoblju puberteta, starosti pa i u raznim akutnim krizama koje su povezane sa stresom poslije kojeg se može javiti gubitak teka pa čak i potpune nezainteresiranosti za hranu. Apipol propolisno-biljne kapi za poboljšanje apetita pomaže otvaranju apetita djece i odraslih. Tinktura pelina jedan je od najstarijih stomahika i upravo u kombinaciji sa propolisom djeluje na pojačano lučenje želučanih sokova koji razvijaju osjećaj gladi i želju za jelom. U razdoblju rekonvalescencije nakon bolesti ove kapi doprinose bržem osnaživanju i oporavku organizma svih uzrasta.
Sastav: U 20 ml sadržano je:


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 12:16:13   
Bebys
Čaj za apetit user posted image user posted image user posted image

user posted image Čaj za apetit 50 g Dijetetski proizvod pomaže povećanju apetita Sastav:
Pelin, nadzemni dio (Absinthii herba) 13.6 %
Ćubar, nadzemni dio (Satureae montanae herba) 27.3%
Lincura, korijen (Gentianae radix) 13.6%
Kičica, nadzemni dio (Centaurii herba) 13.6%
Gorka djetelina, list (Menyanthidis folium) 13.6%
Nana, list (Menthae piperitae folium) 9.1%
Kunica, nadzemni dio (Millefolii herba) 9.1% Djelovanje:
Nadzemni dijelovi pelina, kičice, gorke djeteline i stolisnika, te korijen lincure bogati su gorkim glikozidima i eteričnim uljima koji potiču sekreciju i motoriku želuca i crijeva, utiču na lučenje gastričkih sokova, te tako poboljšavaju probavu i stimuliraju apetit.
Eterična ulja čubera i nane djeluju umirujuće i daju prijatan okus i ugodan miris čajnom napitku.
Čajni napitak nije zamjena za preporučene lijekove! Način pripreme: 1 velika kašika čajne mješavine (15g) prelije se s 200 ml ključale vode, pusti da stoji poklopljeno 15 minuta, a potom procjedi. Čajni napitak se priprema uvijek svijež i pije 3 puta u toku dana, pola sata prije jela. Čuvanje: Kartonsku kutiju sa čajnom mješavinom nakon svake upotrebe zatvoriti i čuvati na suhom mjestu. Proizvođač: Pharmamed d.o.o. Travnik  

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 12:17:09   
Bebys
Debljanje - za apetit Preporučujemo kombinaciju slijedećih preparata:
Stress B complex + Vital po krvnoj grupi (npr.Vital A za krvnu grupu A) + Zenthonic Stress Management B-kompleks Kompleksna formula prirodnih B vitamina obogaćena vitaminom C i... user posted image
Cijena:
104,00kn Cijena za članove:
78,00kn Svi proizvodi su dodatno ispitani i imaju odobrenje Ministarstva zdravstva Republike Hrvatske.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 12:18:15   
Bebys
http://www.vita-noni.hr/preparati/debljanje-za-apetit/89/

evo ovdje...viDI....SRETNO
http://www.pharmamed.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=186&Itemid=216&lang=bs


< Poruku je uredio Bebys -- 21.4.2010 12:19:14 >

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 12:19:43   
Bebys
http://www.apipharma.hr/apipol_za_apetit.asp

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 12:34:55   
xxl
Meni treba nekaj za zatvorit apetituser posted image .Pa imaš one riblje kuglice,ono fuj al je lagano za želudac

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 12:35:01   
mala pcelica
hvala bebys na trudu user posted image
valjda ću nešto odabrati user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 12:35:41   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: xxl

Meni treba nekaj za zatvorit apetituser posted image .Pa imaš one riblje kuglice,ono fuj al je lagano za želudac

jel to ono riblje ulje ?

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 12:38:58   
xxl
ma da al u sitnim kuglicama,s tim je mene mama šopala ko klinku i fakat sam poćela jest.I neka jeftinjava je,sam smrdi ko ribarnica

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 12:42:26   
mala pcelica
aa fuj ja ribu mrzim,a tek njen smrad user posted image
a valja i to probati ,mozda se otvori apetit user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 12:44:47   
Bebys
pcelice udari na googlu ZA APETIT...i izbacit ce ti puno isto FORUMA ...gdje se o tome pricalo i pisalo...mozda isto pomogne...sretno

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 13:04:40   
Zvonki
Pčelice i ja sam pod stresom ali za razliku od tebe ja stalno moram jesti user posted image
Ja bi ipak na tvom mjestu otišla do liječnika. Možda nije nešto banalno.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 13:10:42   
Anoniman
možda najprije trebaš riješiti pitanje stresa, pa će apetit doć sam nazad user posted image
drži se

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 13:13:48   
ZVRK
nije ti za šaliti se sa gubljenjem težine a još uzrok stres........
kod doktora na konzultacije i kontrolu krvi.

nadam se da barem piješ vitamineeeeeeeeeeeeeeee

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 13:20:51   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Mariachi

možda najprije trebaš riješiti pitanje stresa, pa će apetit doć sam nazad user posted image
drži se


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 13:25:16   
mala pcelica
krv sam vadila prije 3 tjedna ,sve je ok,ne pijem nikakve vitamine....
to mi se vec jednom desilo prije par godina kad sam u roku 2 mjeseca izgubila 10 kg.nisam mogla po zemlji hodati od slabosti,a isto zbog stresa...user posted image
umorna sam,umorna ,umorna,prumorna user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 13:26:48   
ZVRK
ODMAH KUPI neke multi vitamineeeeeeeeeee
barem to da te kako tako drži.


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 13:29:31   
mala pcelica
moracu nesto pocet uzimati,otiću u apoteku danas sa cjelim popisom proizvoda sto budem nasla na internetu i nek mi daju sta misle da je najboljeuser posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 13:30:48   
Jack_Tequila
Jedeš sama?

Probaj jesti u društvu više ljudi ako imaš prilike, to obično potiče apetit. Ili probaj šetati vani i jesti, svjež zrak također potiče apetit. Ono, narocki recepti. user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: nešto za apetit...pomagajte!
21.4.2010 13:33:19   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Jack_Tequila

Jedeš sama?

Probaj jesti u društvu više ljudi ako imaš prilike, to obično potiče apetit. Ili probaj šetati vani i jesti, svjež zrak također potiče apetit. Ono, narocki recepti. user posted image


sama sam ko tuga po cjeli dan user posted image tako i jedem sama,osim sto mi djete broji svaki zalogaj user posted image al ona jos ne moze da jede sama tako da mi ne moze praviti drustvo user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Jack_Tequila)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!