|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   uroinfekt
19.4.2010 19:06:33   
xxl
Imam uroinfektuser posted image Mogu li to prenjeti klincima??

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: uroinfekt
19.4.2010 19:39:55   
troubled
mislim da ne...
to se obično zna pokupiti u prljavim bazenima ili javnim wc-ima...kod kuće vjerujem da nema takve opasnosti...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: uroinfekt
19.4.2010 23:17:14   
natalijax
nisam sigurna a mislim da ne,tak je barem meni ginička rekla

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: uroinfekt
19.4.2010 23:19:39   
Ruža
I ja mislim da ne možeš. Vjerojetno je izazvan bakterijom koja je inače prisutna u organizmu. Jesi dobila kakvu terapiju?

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: uroinfekt
20.4.2010 7:58:07   
Zvonki
Ne znam, nemam iskustva s tim. Znam samo da mnogima kad imaju takve probleme, pomaže i čaj od koprive (što domaćiji user posted image )

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: uroinfekt
20.4.2010 8:00:51   
Bebys
ja sam dobila bila jedne tablete i proslo odmah....jesi bila kod doc...da to se dobije na prljavim wc...
paziti moras gdje ides na wc...i to je to..
samo tabletice i odmah ce proci...znam da NIJE DOBRO IMATI SPOLNI ODNOS...u to vrime..a za drugi prenos nisam cula...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: uroinfekt
20.4.2010 12:21:24   
xxl
Mislim da sam dobila na poslu..al to je duga prića.Dobila sam antibiotik pa budemo vidjeli.Brine me sam da klinci ne dobe jer su i ivak virozni pa im je imunitet loš.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
20.4.2010 12:22:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu xxl)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: uroinfekt
20.4.2010 12:24:03   
xxl
Donji veš obavezno kuham na 90 i peglam.Čak i klince kupam u kadi a ja se tuširam u tuš kabini.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: uroinfekt
20.4.2010 12:28:43   
ninolina
Donji veš obavezno kuham na 90 i peglam.Čak i klince kupam u kadi a ja se tuširam u tuš kabini.

onda ziher ne možeš... ali pij puno čaja i brusnice imaš za kupiti onaj uvin čaj ko cedevita, evo baš su ga sestri u bolnici preporučili.....bude sve ok ne brini...a lako pokupiti bakteriju, pazi da ne sjedaš na wc školjku nigdje, i kad si doma obriši iza sebe zbog djece


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: uroinfekt
20.4.2010 12:32:26   
xxl
Ma nikad ne sjednem inaće sam od boleština bolesna,al na poslu smo imali pošast uroinfekcija a ja se polila s guskom.koza.To mi je prvi puta da to imam.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: uroinfekt
20.4.2010 12:34:40   
ninolina
ja isto nikad nisam imala....ali nadam se da će antibiotik pomoći...drži se

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: uroinfekt
20.4.2010 23:07:18   
dikac
dobijem urinoinfekt kad mi padne imunitet, to je moja slaba točka. pijem antibiotik za upalu grla, a poslije toga imam upalu mjehura. mislim da ne možeš zaraziti djecu, malo samo pripazi.
primjetila sam da mi dora isto tako reagira. ove zime je bila puno puta na antibiotiku i čim bi završila sa antibiotikom, evo upale mjehura. kad bi bila antibiotik za grlo i te nejzine probleme, odmah bih joj davala čaj od brusnice da mi ne dobije urinoinfekt.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: uroinfekt
21.4.2010 12:52:32   
xxl
jbt nisam znala da je topovezano,ja sam imala up sinusa i pila antibiotik za to,sad imam uroinfekt i oper antibiotik sve mi se čini da su sljedeče gljive od antibiotikauser posted image
IZVORNA PORUKA: dikac

dobijem urinoinfekt kad mi padne imunitet, to je moja slaba točka. pijem antibiotik za upalu grla, a poslije toga imam upalu mjehura. mislim da ne možeš zaraziti djecu, malo samo pripazi.
primjetila sam da mi dora isto tako reagira. ove zime je bila puno puta na antibiotiku i čim bi završila sa antibiotikom, evo upale mjehura. kad bi bila antibiotik za grlo i te nejzine probleme, odmah bih joj davala čaj od brusnice da mi ne dobije urinoinfekt.


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!