|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vidovnjaci
20.11.2008 18:44:11   
neraa
nema tko nije pod stresom,jedino možda malo meditacije nije na odmet..par minuta prije spavanja koje ti i nepretstavlja veliki problemuser posted image

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vidovnjaci
20.11.2008 20:48:41   
maslacak
ja ne bi potražila vidovnjaka nikad, niti bi tražila njihove usluge, eto to je moje skromno mišljenje.

(Odgovor članu neraa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vidovnjaci
23.11.2008 20:06:26   
neraa
svatko naravno ima pravo na svoj stav,no nikad ne reci..nikaduser posted image

(Odgovor članu maslacak)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vidovnjaci
24.11.2008 9:55:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maslacak

ja ne bi potražila vidovnjaka nikad, niti bi tražila njihove usluge, eto to je moje skromno mišljenje.


Ni ja! Ne želim imati posla s "drugom stranom"! Ima Jedan koji moje putove vodi Ljubavlju nebeskom! Nedokučivom!

(Odgovor članu maslacak)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vidovnjaci
24.11.2008 23:02:20   
neraa
Sjeti se ..proroka Izaije..i on se nalazi u istoj "knjizi" gdje i naš OTAC SVEMOGUĆI..koji je oživljavao mrtve,činio čuda i rekao da amo djeca Njegova..prema tome imamo iste sposobnosti kao i ONuser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vidovnjaci
24.11.2008 23:03:41   
mirna
neraaaaa ja se tebe bojim....user posted image

(Odgovor članu neraa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vidovnjaci
24.11.2008 23:04:55   
neraa
hahaha..ja se samo..konja bojim..u onoj pjesmi..user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vidovnjaci
25.11.2008 18:34:37   
mamavlatkica
Neraa !

Htjela bi te nešto pitati naime već neko vrijeme mi se događaju jako čudne stvari naime ne tako davno na zaslonu mog mobitela pojavio mi se broj jedne meni drage osobe iako je mobitel bio zaključan . To mi se više puta događalo uzastopno . Ponekada
Razgovarala sam sa vidovnjakinjom koju inaće kontaktiram i žena mi je rekla da između te dotične osobe i mene postoji jaka duhovna i telepatska povezanost. Ne znam koliko ti razumiješ astrologiju i to šro ide uz sve to ali do sada su mi troje vidovnjaka rekli iste stvari vezano za dotičnu osobu.



_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu neraa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vidovnjaci
25.11.2008 22:13:08   
neraa
evo draga malo pojašnjenja..kao prvo,to nema veze sa astrologijom...to je nešto sasvim drugo.
misli i želje..su stvarnost..kad tad.sve što priželjkujemo,o čemu razmišljamo se materijalizira,bilo dobro ili loše.
misli su NAJJAČA MAGIJA.
kada intezivno o nekom razmišljaš,što je on vjerojatno radio,proicirao je te misli na tebe,ali postoji i magija kojom možeš to izazvati,ja osobno magiju ne volim,ali nažalost puno je ljudi koristi u svojim naumima nebirajući sredstva.
točno je da ste nekako povezani..mislima,percepcijom,a to je jedan vid telepatije..
dat ću ti jedan primjer moje prijateljice:kad se posvađala sa dragim,intezivno je mislila na njega cijele večeri i plakala..sutra dan on joj je rekao kako je sanjao da ona plaće i da ga doziva pa nije mogao više zaspati..kao da mu je nešto poručivalo da ona pati..sati nesna su se poklapali kod njega i njeuser posted image

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vidovnjaci
25.11.2008 22:16:10   
tikica_69
Moja draga svekrva je isla nekoj babi gatari i vidovnjakinji kako bi me zacoprala i vratila svog sina nazad. Ovaj kad je saznao.....ajme, da nije bilo mene, mislim da bi je sa zemljom sastavio.Svacime se ljudi bave, a naivni svasta "popuse".Ne kazem da vidovnjaci ne postoje, postoje, ali ti sigurno ne daju jeftine oglase po novinama.....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu neraa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vidovnjaci
25.11.2008 22:19:32   
neraa
točnouser posted image .takvi naplačuju puno i malotko zna za njih preko medija...
evo ..vidi mene..ja se neoglašavamuser posted image
ali ni nevidim dalje od prsta...maloguser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vidovnjaci
25.11.2008 22:20:13   
tiha
IZVORNA PORUKA: mamavlatkica

Neraa !

Htjela bi te nešto pitati naime već neko vrijeme mi se događaju jako čudne stvari naime ne tako davno na zaslonu mog mobitela pojavio mi se broj jedne meni drage osobe iako je mobitel bio zaključan . To mi se više puta događalo uzastopno . Ponekada
Razgovarala sam sa vidovnjakinjom koju inaće kontaktiram i žena mi je rekla da između te dotične osobe i mene postoji jaka duhovna i telepatska povezanost. Ne znam koliko ti razumiješ astrologiju i to šro ide uz sve to ali do sada su mi troje vidovnjaka rekli iste stvari vezano za dotičnu osobu.




zeno kako ti mene nasmijes....e jesi vidjela kada bjele miseve?


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vidovnjaci
25.11.2008 22:24:13   
lelo
Pravi se ne oglašavaju,a lažni kupe pare od naivaca koji im vjeruju svaku riječ.
Vidovnjaci i tarot nije život samo smjernica koju sam biraš.Žao mi je žena koje im vjeruju svaku riječ i samo njih slušaju kao da je to sve jako bitno.Ne razmišljaju koliko novaca ptroše na slušanje i uvjeravanje,a kada im se ne dogodi onako kako su im rekli onda traže druge da im potvrđuju odgovore.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu neraa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vidovnjaci
25.11.2008 22:25:08   
mirna
neraa evo biznis: dezurna vidovnjakinja na RR...user posted image   trebas vidjeti jedino do monitora...malo se priblizi...user posted image user posted image

(Odgovor članu neraa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vidovnjaci
25.11.2008 22:29:22   
neraa
a je..nešto mi je monitor mutan,ne znam jel to od zamagljenog mi pogleda ili je krpica kojom sam ga brisala bila prljavauser posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Vidovnjaci
25.11.2008 22:37:48   
mirna
to je tvoja buducnost ili prognoza za sutra: magla...user posted image

mislim da mogu i ja preuzeti taj biznis, ja ti odmah sve objasnim..user posted image user posted image

(Odgovor članu neraa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vidovnjaci
25.11.2008 22:43:16   
neraa
sad ćeš još tražiti i proviziju..na moju zaradu..user posted image
to ti ja mojom telepatijom dojavila,pa se sad praviš važnauser posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Vidovnjaci
25.11.2008 22:48:19   
mirna
neraa molim te da me s tvojom telepatijom otjeras u krevet...user posted image

laku nocuser posted image

(Odgovor članu neraa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Vidovnjaci
25.11.2008 22:51:50   
njanja
IZVORNA PORUKA: tiha

IZVORNA PORUKA: mamavlatkica

Neraa !

Htjela bi te nešto pitati naime već neko vrijeme mi se događaju jako čudne stvari naime ne tako davno na zaslonu mog mobitela pojavio mi se broj jedne meni drage osobe iako je mobitel bio zaključan . To mi se više puta događalo uzastopno . Ponekada
Razgovarala sam sa vidovnjakinjom koju inaće kontaktiram i žena mi je rekla da između te dotične osobe i mene postoji jaka duhovna i telepatska povezanost. Ne znam koliko ti razumiješ astrologiju i to šro ide uz sve to ali do sada su mi troje vidovnjaka rekli iste stvari vezano za dotičnu osobu.




zeno kako ti mene nasmijes....e jesi vidjela kada bjele miseve?

 a tiha sada si ti mene nasmijala!!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Vidovnjaci
25.11.2008 22:52:33   
neraa
štoooooooooooo? zar još nisi u krevetu?a imala sam viziju da spavaš.eto tko kaže da samo meteorolozi griješeuser posted image
lijepe snove i šaljem ti anđele da te čuvajuuser posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Vidovnjaci
26.11.2008 13:51:03   
tiha
user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu neraa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Vidovnjaci
26.11.2008 17:44:19   
mamavlatkica
tikice vidovnjakina sa kojom ja kontaktiram se ne oglašava apsolutno nigdje do nje sam došla dada sam jednom prilikom bila na Ezoterici .
LJudi me razlikuju vidovnake od astrologa i tarot majstora . Vidovnjaci ne koriste svojom intuicijom dok astrolozi koriste astrološke i natalne karte . Moj prijatelj je zaista vidovnjak
dovoljno mu je da vidi osobu i maže rći sve o toj osobi isto tako može preko nečije slike dati precizne informacije o toj osobi .

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Vidovnjaci
26.11.2008 17:46:18   
mamavlatkica
tiha dušo ne nisam vidjela bijele miševe osim kod moje mame u labosu na institutu za tumre .

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Vidovnjaci
26.11.2008 17:48:51   
tiha
IZVORNA PORUKA: mamavlatkica

tiha dušo ne nisam vidjela bijele miševe osim kod moje mame u labosu na institutu za tumre .



aha e vidis kas ih budes stvarno vidjela e onda ces znati da si zbilja luda za kumom ane okolo obilaziti vidovnjake vracare ili sto god si vec navela...a po tvome zbilja ih i zoves i obilazis!


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Vidovnjaci
26.11.2008 18:19:31   
tiha
vlatka imas pp odg sam ti

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!