|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U koje rodilište!!??
12.4.2010 12:15:45   
ELENA35

curke drage,evo napokon i mene nakon kvara kompauser posted image user posted image user posted image .Ovako,ja sam rodila u Merkuru,u Petrovoj i blizance u Vinogradskoj.Zafrkavali su me na prijemu da moram ići još jedno roditi na Sv.duh i da sam obišla onda sva rodilišta u Zagrebuuser posted image user posted image user posted image user posted image .Moje mišljenje? U Merkuru prije 14 god-koma,u Petrovoj dobra 4,a u Vinogradskoj su mi ostala najlijepša sjećanja i predivna uspomena na zadnju trdunoću i poroduser posted image user posted image user posted image


_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu BUBI*)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: U koje rodilište!!??
12.4.2010 13:10:21   
marija0
ja rodila u mak, vamo ima 1 soba sa 5 kreveta i sve su žene tu, nema tv-a, ni ničega, wc u hodniku, niko ti nesmi uć u sobu, jedino šta je beba kraj tebe u krevetiću.... nikakav luksuz a meni bilo super....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: U koje rodilište!!??
12.4.2010 13:55:44   
mammy25
rodila u Merkuru u 12 mj. istina svakakve savjete sam slusala di da odem ali iz osobnog iskustva imam same pohvale i toplo preporucam to rodiliste

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: U koje rodilište!!??
20.4.2010 11:54:15   
BUBI*
razgovarala sam sa svojim dr i rekao mi je da bi mi toplo preporučio merkur...sve mi se nekako čini i da će tako i bit...rado bi malo putovalado ri npr pa rodila uz šum mora...al šta sad user posted image

_____________________________

Ramona 13.09.2010.

(Odgovor članu mammy25)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: U koje rodilište!!??
1.5.2010 10:41:25   
martina33
Ne znam da li ste čule da se za cca 15 dana počinje preuređivati Petrova bolnica(drugi kat koji ja zovem štalom)...napokon...otvorenje će biti u najboljem slučaju negdje oko Nove godine...a do tad će babinjače biti raspoređene po svuda(prizemlje i tak..)...jedino ne znam da li će i oni imati baby room kad se urede...

(Odgovor članu BUBI*)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: U koje rodilište!!??
28.7.2010 11:40:08   
Leluška
IZVORNA PORUKA: Gogule

živim u zagrebu no po pričama za sva zagrebačka rodilišta odlučila sam se za Rijeku i  nisam požalila, pogotovo što u zg, osim sad merkura nema niti jednog načina poroda osim klasičnog nejneprirodnijeg za bebu a bogami i mamu.


Hej, a koji načini poroda su sada u Merkuru osim klasičnog? 2005. mene nisu ništa pitala; rodila na stolu ko i sve druge žene...

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: U koje rodilište!!??
28.7.2010 12:07:25   
sina
IZVORNA PORUKA: martina33

Ne znam da li ste čule da se za cca 15 dana počinje preuređivati Petrova bolnica(drugi kat koji ja zovem štalom)...napokon...otvorenje će biti u najboljem slučaju negdje oko Nove godine...a do tad će babinjače biti raspoređene po svuda(prizemlje i tak..)...jedino ne znam da li će i oni imati baby room kad se urede...

hvala,hvala,hvala na ovoj informaciji! ja se dvoumila,sad ću sigurno u merkur,do 1.mj će valjda oni biti gotovi sa preuređenjem,a petrova ako su mislili završiti oko nove godine,možeš računati da budu kasnili bar 3 mj. sa rokovima.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: U koje rodilište!!??
28.7.2010 12:13:56   
.dada.
Ja sam rodila u Petrovoj 14.2 ove godine i u sobi nas je bilo osam žena,nije bilo ništa osobito sve več znate po pričama ali sve je i to prenapuhano ja sam isto mislila po tim svim pričama 'pa kuda ja to idem roditi'!!?A,nije uopće tako strašno samo da ti je beba ok i sve 5! Ja sam čak morala ostati tjedan danauser posted image

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: U koje rodilište!!??
19.9.2010 11:07:54   
ninaisasa
Curke ja ću u Petrovoj rodit i malo me je strah pošto sam čula više negativnih nego pozitvnih komentara user posted image  .Ako ima netko tko je tamo nedavno rodio da mi kaže kakvi su doktori,sobe,wc-i sve me zanima.Stvarno  nemam nikog za pitat

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: U koje rodilište!!??
8.10.2010 21:40:42   
niina
Dva puta rodila u Vinogradskoj i bila zadovoljna.user posted image user posted image

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: U koje rodilište!!??
8.10.2010 23:16:19   
anonno17
 ja sam u Petrovoj rodila dva puta i bilo mi je super, porađao me dr. Zlopaša on je najbolji doktor tamo, on je u rađaoni glavni.



_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu niina)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: U koje rodilište!!??
1.11.2010 6:08:02   
nina2108
Curke jedno glupo pitanje al meni dosta važnouser posted image koliko ima wc-a u petrovoj tj. jel gužva  za wc i tuširanjeuser posted image user posted image user posted image .ja bi najradije da me porode u wc-u jer sam toliko ovisna o njemuuser posted image


(Odgovor članu BUBI*)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: U koje rodilište!!??
8.11.2010 11:15:06   
kit177
Naravno, sve je individualno!
Samo vjerujte da neće biti problema i da vi porođaj možete obavit takoreći same, pa će bilo koje rodilište i bilo koja ekipa biti dobri! Istina, važno je kakvi su uvjeti i u rađaoni i u sobama, ali sve u svemu uz optimizam puno bolje sve izgleda. Uvijek se sjetim priče kak je mene mama rađala na hodniku u Vinogradskoj jer su preuređivali, a poslije su ju ostavili tam da leži više od pol dana. Al se nije dala obeshrabriti.
Osobno, rodila sam na SD prije 3 god i nije bilo super, ali mm mi je ulijevao sigurnost. Tak da treba inzistirati na tome da ga puste uz vas ak već hoćete da bude prisutan!
Osoblje je bilo bezosjećajno, iako shvaćam da se svega nagledaju i naslušaju pa se moraju distancirati. No, uz moje objašnjenje da ne mogu kontrolirati noge i zdjelicu zbog kroničnog išijasa babice su prijetile da će muža izbacit van?!?!user posted image user posted image user posted image A bilo je 6 ujutro, nikoga u rađaoni i nikoga u predrađaoni, mogli su mi se svi posvetit, no dr je došla zadnjih 5 min!
Ja se nisam predavala, i iako me nisu niti gledali prečesto, 1. put sam rađala i obavila sve za 2 sata!!! A poslije me svi ispitivali kak sam to uspjela?!?!?!
Tak, cure, samo hrabro, na svašta možete naletit, ali sjetite se da je to vaše dijete i da ovisi o vama, i da ćete zauvijek biti samo vi bitni.

A ja ću se nadat da ću u 1. mj doći u rodilište koje ne bu imalo radove pa da moram rodit na hodniku ili u mobilnom boxu!!!

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: U koje rodilište!!??
8.11.2010 11:24:51   
ninolina
dobrodošla kit177
i ja sam rađala u sd prvo i rekla sam više ne...
Lijepo si ovo napisala i slažem se s tobom...njima je sve rutina ali nije svaka žena ista...meni da nije bilo muža sa mnom...rodila bi ih sve četvero sama


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu kit177)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: U koje rodilište!!??
23.11.2010 13:25:15   
kit177
Sad mene zanima da li netko od vas zna jel Merkur napokon završio s radovima?
Po mjestu stanovanja spadam na Merkur, a i čula sam da je gore ekipa u redu, pa si sve više razmišljam o porodu gore...
A i kolko me gin uvjerava da će mi ovaj porod proći brže nego prvi, bolje da i idem u najbliže rodolište da ne bi rodila u autu ili doma?!?!? Nemam niš protiv poroda doma, dapače, možda bi bilo najbolje da rađamo doma u sigurnosti i uz pažnju svojih najmilijih, ali uvijek me muči mogućnost nekih komplikacija pa za sebe smatram da je bolje da sam blizu doktora...
No, samo me zanima dal ima kakvih vijesti o novoj rađaoni i kak sad sve to gore izgleda?

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!